CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
17. bře 2011

@misha83 jeeee na tebe jsem berusko uuuuuplne zabudla ☹ ted bude uz jen dobre!!! 😉 uz se tesim na ty tvoje miminka 😀

teckovanaorchidej
17. bře 2011

čáááááááááááu holky
já už chci porodit, jsem jako mamut, otékám a otékám, kynu a sotva lezu ☹ a děcko furt napříč ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
pořád na vás myslím, jak se vám daří a každý den nakukuju, co je nového
všem moc moc držím palce, aby všechno vyšlo tip top 😅 😅 😅

pampeliska36
17. bře 2011

@teckovanaorchidej CaOOOOOOOOOOOOOOOO hele reknu ti jednu novinku, chces??? 😀 😀 😀 za chvilku uz porodis 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
no hele asi to musi byt uz des... ty posledni tydny uz kazda tehulka rika, ze uz chce porodit 😀 drzim pesticky!!! a ma sanci se jeste otocit? nebo jak to je?

teckovanaorchidej
17. bře 2011

@pampeliska36 no šance tu je, že se otočí, ale už je v poloze napříč hodně dlouho, tzn. že necestuje, tak suď bůh.
JJ, mi by stačily ještě 4 týdny a ven, už by byla zralý novorozenec, v úterý jdu k Milosrdným domluvit si porod.
A co ty, čéče, za chvíli jsou tady, samurajci nebo samurajky, se moc těším 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
17. bře 2011

@teckovanaorchidej ja takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... za chvilku si pro ne frcime 😀 😀 😀

misha83
18. bře 2011

@pampeliska36 Moc děkuji, hrozně doufám, že i tento zákrok pomůže k lepšímu výsledku, teď už to snad bude utíkat a za chvilku bude transfer🙂.

vodni
18. bře 2011

@misha83 Ahoj miško, moc přeju, aby to nebyl lepší výsledek, ale aby to byl ten NEJLEPŠÍ 😉

vodni
18. bře 2011

@teckovanaorchidej Čau mamutko 😀 Třeba mamuťáče udělá nějaký pěkný kotrmelec 😉 Já když jsem na ultrazvuku viděla jak vodníček skáče, když jsem se zasmála, tak se mu teď po každé musím nějak mimoděk omluvit, že si zase pocvičil 😀 Ale ať si užije, až mi bude svítit tolik týdnů jako tobě, tak už asi moc místa mít taky nebude... 😉

vodni
18. bře 2011

@pampeliska36 v pondělí, viď? 😵

vodni
18. bře 2011

@kac3nka Kačenko, já taky měla "vyfouklý vajco" 😀 Už jsem celá nedočkavá, moc na tebe myslím a věřím, že vše je ok 😉

pampeliska36
18. bře 2011

@vodni ahoj... nenene 🙂 ve stredu 😀

vodni
18. bře 2011

@pampeliska36 jo vlastně, mrška měla zpoždění, už vím 😎

pampeliska36
18. bře 2011

@vodni joooooooooooo 🙂 dneska jsem potvrdila rozmrazeni 😀

pampeliska36
18. bře 2011

@vodni v praci se taky chystam na to, ze budu doma 🙂 v pondeli a v utery na stesti nejsem u klientu, tak dodelam vsechny restiky a pak muzu v klidu doma odpocivat... pak beztak budu pracovat z domu u notase... ale budu doma v klidku a odpocivat 🙂 🙂 🙂

vodni
18. bře 2011

@pampeliska36 Wow, gratulka k potvrzení 😉 Proto tak všude něco pořád kape a odpadávájí trakaře sněhu 😀 😀 😀
Jj, tak to má být aspoň týden deset dní v klídku doma 😉 Tak jsem si to taky vždycky snažila zařídit 😉

pampeliska36
18. bře 2011

@vodni tak jsem si to tentokrat taky zaridila 😀 😀 😀

pampeliska36
18. bře 2011

@vodni ja bych mooooooooooooooooooooooooooooooc chtela 🤐

vodni
18. bře 2011

@pampeliska36 a já ti to moooooooooooooooooooooc přeju! Vodníček se na pampeliščátka taky už těší 😉

pampeliska36
18. bře 2011

@vodni kuju 🙂 to je dobre, ze se tesi... bude jim napovidat co a jak... 😉

vodni
18. bře 2011

@pampeliska36 😉 to je jasná věc, už teď jim posílá nápovědu 😎 držet se, držet se, držet se 😉

misha83
18. bře 2011

@vodni Moc děkuji, jsi zlatá!

kac3nka
18. bře 2011

@vodni Tak zatím nic neprasklo, počet stejný a snad to i vydrží. Velikosti dnes 12,14,16, některé jsou i menší a pokud to do OPU v úterý nedoženou, bylo by jich venku asi 5...
Vyfasovala jsem ještě do neděle 25 jednotek Puregonu, Menopur a Cetrotide.
Ale co se dělo pak 😀 Minule jsem totiž měla na stole složku a v ní fotky jednoho kytaristy, na jehož koncertě jsem byla, pan Dr.Fr. si toho všiml, díval se na fotky, bavili jsme se o hudbě, že posloucháme úplně stejnou hudbu, tak jsem mu dneska donesla vypálené CD a on mi příště donese taky 😀 😀
A manžel se mi tam málem složil. Brali nám krev, první mi a jeho to mezitím tak vystresovalo, že pak zbledl, sestra mu dávala napít vody, třepala se mu ruka a myslela jsem, že tam omdlí. Za chvilku to bylo lepší a jeli jsme domů. Ach jo, ti chlapi nic nevydrží 😀

vodni
18. bře 2011

@kac3nka Velikosti jsou ok, hlavně je dobrý, že jsou tak blízko od sebe, že to není třeba 16 a 10... Takhle to bude určitě dobrá úrodička - a pět, to je tak akorát 😉 A hlavně neboj, že by praskly - to by opravdu musely být nad 25...
Ty jo, drF ti donese svoje cd? Závidím 😉 To bude pěknej nářez 😀
A k těm našim polovičkám 😀 Můj se tam složil, když jsme při prvním ivf vyfasovali jehly na agolutin 😀 Ale nakonec, jak se to krásně naučil 😉 Píchal líp než sestra 😵

misha83
18. bře 2011

@kac3nka Úplně jsem Ti zapomněla napsat, že já taky měla to "vyfouklý vejce" 😀 , neznamená to, že něco prasklo. Počet stačí a velikosti super a ještě to doženou uvidíš. Naštěstí já i mm jsme naprostí sadisti co se injekcí týče 🙂 . Já píchala do sebe naprosto v klidu a stejně tak pak on do mě (tu injekci 😀 ). Ale když si třeba představím mého bráchu, nebo svého kolegu, tak to by nepřežili 🙂 .

kac3nka
18. bře 2011

Vpravo jsou myslím ještě menší, tam jsou jenom 3, ale prý aspoň pěkně porostly za ty 3 dny, takže Menupur se asi osvědčil. Uvidíme, jak to bude v úterý, dokonce nás chtěl dr.F. pozvat ještě v neděli, ale to jenom pro klid a pak říkal, že to ani nebude třeba, že stačí v to úterý na OPU.
Svoje CD mi nedonese, jenom mp3 jedné kapely, co oba posloucháme 😉 Vidíš, to mě nenapadlo zeptat se ho na jeho CD, tak možná v úterý 😀
No můj pak říkal, že mě obdivuje, že jsem si tam během 2 minut třikrát píchla do břicha. No co, nic jiného nám nezbývá 😉

kac3nka
18. bře 2011

@misha83 Teď už jsem v klidu, kdyby se vyfouklé vajco zase objevilo 😉 Já jsem měla problém před úplně první injekcí, ale teď už mi to nepřijde 🙂

vodni
18. bře 2011

@misha83 já jsem na injekce asi taky sadista, nic mi to nedělalo 😀 Manža spíš ten první šok, pak už to byla i pro něj brnkačka 😀 Taky mi agolutinu napíchal aspoň 60 dávek (pokusy dohromady) 😎
@kac3nka taky jsem to tak měla - stimulku mi trochu natáhli (o 2 dny) s tím, že už jsem na ultrazvuk nešla, prostě přímo na opu 😉

pampeliska36
18. bře 2011

holky ja se tady teda rezu smichy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
18. bře 2011

@kac3nka super!!! a co jsme ti rikaly 🙂 🙂 🙂 UF jsem rada, ze je vsechno v poradku!!!!!!! a v utery OPU... no parada! vypada to, ze budeme spolecne v cekarne 🙂 ja si tam na tebe pockam 😀 😀 😀

kac3nka
18. bře 2011

@pampeliska36 Děkuji 😉 Ty tam budeš taky v úterý? My tam máme být na 8:30 a pak budu v noční košili nahoře 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru