CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

misha83
29. bře 2011

@vodni No však my už se na ně hrooozně těšíme🙂.

kackakrteckova
29. bře 2011

Vsechny zdravím. Jsem tu nová, ale doufám, že se postupně přidám k vašim zážitkům a úspěchům 🙂
Všem přeju, aby vám to vyšlo a ty // byly postupně u každé z nás. Já jsem teprve ve fázi Marvelon a za 14 dní začínám dlouhý protokol. Už teď mám z toho hrůzu, bojím se všech reakcí a že to nebudu moci skloubit v práci aniž bych musela na neschopenku. Tak snad mi dodáte odvahu stejně tak jako Dr. F. v Unice. Všechny zdravím a držím palce 😵

vodni
29. bře 2011

@kackakrteckova Ahoj s vítej! Neboj, všechno se dá zvládnout skvěle. Je to teda hodně individuální, ale já třeba byla doma jen týden, žádná dlouhá neschopenka. A to i při prvním ivf, kdy jsem měla dlouhý protokol (u dalších jsem měla krátký). Reakce nebývají nijak závratné, trochu nepříjemné pocity, ale tak nějak srovnatelné třeba s mrchou, občas nějaké trochu "návaly" při fázi dipherelinu, pak při puregonu ke konci pocity u vaječníků jak rostou folikuly, ale všechno celkem v pohodě 😉 Dr.F je nejlepší doktor na dodání odvahy 😉 Jinak, mrkni na https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/ - máme tady různé info k postupům atd.

pampeliska36
29. bře 2011

@kackakrteckova jeeeeeeeeeeee dalsi spolubojovnice 😀 😉 vitej!!!

kac3nka
29. bře 2011

@kackakrteckova Ahoj,
tak za sebe můžu říct, že u mě žádné závratné reakce nebyly, akorát blbé nálady a tak, ty mám teď pořád, ale co člověk pro úspěch nezkusí, že? 😉 Tak přeji hooodně štěstí a Dr.F. je opravdu nejlepší, škoda, že takových není víc 🙂

vodni
29. bře 2011

Jo k těm blbým náladám, možná taková trochu "labilitaů - berčela jsem i u reklam, dost jsem se dojímala 😀 Ale to je možná taky tím, o co se člověk snaží

kac3nka
29. bře 2011

@vodni Jo, asi tak nějak, já jsem dneska brečela u doktorky Quinnové 😀

vodni
29. bře 2011

@kac3nka 😀 😀 😀 mě to chytalo hlavně u zpráv apod. Třeba reportáž, kde byl nějaký starý člověk nebo dítě nebo zvíře ve svízelné situaci a hned manžel potutelně koukal, kdy začnu ronit slzy 😝

kac3nka
30. bře 2011

@vodni Tak to já se na zprávy už vůbec nedívám 😉 Ale včera jsem měla opačný problém a bylo to drsné, nepřála bych vám to zažít. Zrovna uprostřed píchání Agouše jsem chytla záchvat smíchu, no nebylo to příjemné. Jinak včera jsem se flákala a nevím, jestli to bylo špatným ležením, či co, bolí mě záda a i břicho. Včera jsem sice měla hrachovou polívku 😀 😀 tak to bylo nejspíš tím, ale dneska mě bolí úplně břišní a zádové svaly...

pampeliska36
30. bře 2011

ahojte holky 🙂

kac3nka
30. bře 2011

@pampeliska36 Ahoj 🙂 Dnes 7 co? Já 4 🙂

pampeliska36
30. bře 2011

@kac3nka jojo dneska 7 den 🙂 vcera mi zaclo bolet jakoby bricho nebo co... a vecer kdyz jsem si lehla tak mi i na levem vajecniku sem tam pichalo... ach jo. zakazala jsem si se pozorovat... ale ono to tak uplne nejde.

kac3nka
30. bře 2011

@pampeliska36 mě taky začlo bolet břicho (jak jsem psala výš) a dneska ho mám, jak kdyby mě někdo zkopal... 😨
Ono to úplně nejde se nepozorovat, když se někde občas něco ozve 😉

pampeliska36
30. bře 2011

@kac3nka ta cekarna je silena!!!

kac3nka
30. bře 2011

@pampeliska36 to teda je...jak mě někde píchne, tak si říkám, jestli je to dobře nebo špatně, jestli nedělám nějakou chybu a tak...už ať je 10.4.

pampeliska36
30. bře 2011

@kac3nka jojo to znam 🙂 😉 potrebovala bych usnout a probudit se az nekdy pristi tyden!

pampeliska36
30. bře 2011

@kac3nka a dneska jsi v praci? nebo mas volno?

kac3nka
30. bře 2011

@pampeliska36 jo, to už jsem si taky říkala, že bych se chtěla přenést až na toho 10.4. 😉 dneska jsem v práci, zítra mám volno. Takže aspoň doma se celkem flákám 😅

raduza2
30. bře 2011

Ahojky ,
hoky moc Vám držím palečky a vše co můžu aby jste konečně viděly ty // a potom celých 9 měsíců si užívaly těhu .I když nepřispívám pořád nakukuji co je nového a držím všem palce 😉

pampeliska36
30. bře 2011

@raduza2 ahoj rady. dekujeme!!! 😉

raduza2
30. bře 2011

@pampeliska36 no nemáte zač ,mám z vás radost a bude ještě větší když to dobře dopadne 😵

kac3nka
30. bře 2011

@raduza2 Jé, ahoj, taky děkuji 🙂

raduza2
30. bře 2011

@kac3nka 😉

pampeliska36
30. bře 2011

@raduza2 ach jo... uz aby to bylo!

raduza2
30. bře 2011

@pampeliska36 hm věřím že to musí být dlouhé

kac3nka
30. bře 2011

@pampeliska36 prosímtě jak je to v čekárně s jídlem a pitím? Jedno kafe můžu, ne? 😉 😉

kackakrteckova
30. bře 2011

Všechny zdravím. Děkuji všem za povzbuzení 🙂 Už bych chtěla být tak daleko jako vy. Každý začátek je těžký, optimismus neztrácím. Věřím, že se to podaří hned napoprvé. Ale strach tochu mám. Psychicky labilní jsem už teď 😅 , takže v tom asi změna nebude, u reklam sice ještě nebrečím, ale jinak mě dojme snad uplně všechno 😀

kac3nka
30. bře 2011

@kackakrteckova Ahoj, neboj, všechno to rychle uteče. To nám se to jenom teď do testování vleče 😅 A je dobré, že neztrácíš optimismus 😉 Já jsem vlastně taky labil a v kombinaci s hormony je to ještě horší 😀

pampeliska36
30. bře 2011

@kackakrteckova 😀 😉 ja mam pocit, ze jsem momentalne na chocholouska... takze zadne dobre vyhlidky... 😅

pampeliska36
30. bře 2011

@kac3nka ty hele... nekdo psal, ze slabe kafco by se mohlo... ale ja jsem to teda uplne vypustila... zmena casu, co? to je horor! 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru