CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kac3nka
5. dub 2011

@vodni zatím tomu říkám duch Pregnylův 😅 a možná zítra ráno zase testnu. Pokud by byla silnější, snad to napoví víc 😉

raduza2
5. dub 2011

Ahoj kočky
pampeliška36 je mi to líto ☹

kac3ka hezký 😉

suuu
5. dub 2011

ahoj
kac3ka ...krásná tak ať je silnější a silnější 😉
pampeliška36 mrzí mě to ☹
holky ja dnes ukončila svoje 2 IVF neúspěšně... HCG negativní!!!
v červnu jedu do CARu na krev a nasadit marvelon a včervenci mě čeká dlouhý protokol...protokol antagonista mě neseděl!! tak doufejme,že moje 3 IVF bude stejně úspěšný jako první(take s dlouhým protokolem ). Z prvního mame skoro 3 letou terezku 😉
všem přeju spoustu štěstíča a sil

pampeliska36
5. dub 2011

ahojte holky... dekuju moc za podporu, ale prece jen uz mam za sebou treti pokus transferu (at cerstvych miminek a nebo zamrazenych...) takze uz nejsem timto celym kolotocem nepolibena... proste vite jak to myslim, ne? kazdopadne dneska jsem 13ty den od transferu a zitra jsem 14 a to mam oficialne testovat. dneska jsem to zkousela a je tam jedno velke bile NIC - jedna hloupa carka... takze zitra rano vstanu, udelam si test, pujdu na krev na unicu, protoze bohuzel jsem ve ctvrtek mimo brno a pockam si na tu krevni nulu HcG a pujdu si popovidat s panem doktorem... takze takovej je muj plan... dekuju, ze na me myslite... jste moc velka zlaticka a taky dekuju za velka slova podpory do IP!!!!!!!!!!!!! kdyby se naaaaaahodou neco z meho planu zmenilo a zitra na me zazrakem vykouklo neco jineho, nez cekam, tak urcite napisu.

pampeliska36
5. dub 2011

@suuu to je mi MOC lito. strasne moc se drz!!! preji hodne stesti a sil do dalsiho pokusu 😉

pampeliska36
5. dub 2011

@misha83 beru. drzim moc pesticky a myslim na tebe... at mate ty krasna a kvalitni embryjka a at se krasne vyviji... jen tak dal. za chvilku je budes mit u sebe!!!

vodni
5. dub 2011

@pampeliska36 Já ti ani nevím jak to napsat, aby to nevypadalo hloupě - mám tě moc ráda pampeliško, a zítra budu v duchu s tebou 😔

kac3nka
5. dub 2011

@pampeliska36 na zítřek ti budu moc držet palce aby se to ještě otočilo a drž se, myslíme na tebe...

kac3nka
5. dub 2011

@suuu to je škoda, je mi to líto, tak snad se další pokus konečně podaří, tak ať ti ta doba čekání rychle utíká!!!

misha83
5. dub 2011

@suuu Ach jo☹(( Moc na Tebe myslím kočko!!!
@pampeliska36 Já stejně nepřestávám držet pěsti!!!

kackakrteckova
5. dub 2011

Ahoj, ahoj. Přidávám se. Pampelisce moc držím pěsti. Kačence aby čárka sílila a z ducha se stala positivní budoucnost a Suu - je mi to líto. Čím víc se blížím ke stimulaci a k termínu, tím víc s vámi cítím. Držim všem pěsti 😀

jezulicka
6. dub 2011

ahojte holky,pampeliska36-držím moc pěstíky,at to dopadne 😲

@kac3nka tak jak zkoušela si testit dneska,?nebo to necháváš až na neděli? 😉

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka Ahojky, no samozřejmě zkoušela, ale dneska bílo 😕 😕 Jsem na to pořád tlemila a pak se mi i zdálo, že tam něco slabého je, ale to se mi fakt zdálo 😒 Včera jsem měla mamatest 10, ale dneska nějaký jiný s citlivostí 25, protože ten mamatest nebyl...

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka no tak si kup tu 10 zatím..a pak až ten 14den stačí 25...no hlavně klid máš čas...ještě 4 dny...

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka a dneska jsi který teda den po et?

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka a kam chodíš na gyndu?jezdíš do Ostravy nebo u vás v Jičíně?

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka Dneska ráno jsem si říkala, že byla asi blbost dělat včera test 10 a dneska 25 😒 No půjdu odpoledne na průzkum do lékáren a uvidím...
Dneska jsem 11.den po ET a ke gynekologovi chodím v Jičíně. Ale jak dělám ve Valmezu, tak jsem při prvním IVF zjistila, že tady mají toho spolupracujícího doktora, tak jsem mohla jít na první kontrolu folíků tady a nemusela jsem jezdit do Brna. Jenže to jsem zjistila pozdě, v Unice mi to neřekli a pak to nešlo, protože tady ten doktor nemá léky, které jsem potom potřebovala...

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka aha tak to jo...11den tak to zkus koupit ten 10 citlivost to já dělala 10 až do toho 15dne pak už normálně 25...

misha83
6. dub 2011

Holky, tak dál nám pokračuje 5 bojovníčků!!!

jezulicka
6. dub 2011

@misha83 tak at se drží bojovníčci...a kdy jdeš na et?

kac3nka
6. dub 2011

@misha83 jen tak dál, ať se hezky drží!! 😉

misha83
6. dub 2011

@jezulicka V pátek nebo v sobotu, uvidí se podle zítřka.

kac3nka
6. dub 2011

Holky já tu dneska v té práci spím 😔

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka tak běž domů máš ležet doma odpočívat a kašlat na to... 🙂

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka ještě s tím testováním, ty jsi testila vždycky ráno nebo i v jinou dobu? A pořád mi vrtá hlavou, že ti řekli, že ten Pregnyl je pryč z těla za 24-36h. Jakto, když někde píšou nebo říkají, že může být v těle i týden? 😕

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka kdepák, já jdu ještě dneska hrát do hudebky 😅 Ale nemám namáhavou práci, takže v pohodě. Akorát dneska se fakt cítím divně 😒

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka cože ?jdeš hrát do hudebky?ty chodíš na zuš?jako student nebo co?a na co hraješ?to mě zajímá...
a s tím pregnylem mi to řekli fakt na unice sestry že do 24-36h.vymizí...pokud si pícháš ty menší dávky 3x tak jak asi každá..nevím kolik to už bylo...a jinak ty testy jsem si dělala většinou ráno nejlepší to je z ranní moči,ale pak už i třeba během dne...ale ted to máš lepší ráno... 😉

jezulicka
6. dub 2011

@kac3nka já v hudebce učím...a kde chodíš na zuš?

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka fakt? 😀 ty jo 😉 No já už jsem tam spíš do muzea 😀 v r.2004 jsem ukončila po cca 11ti letech oba stupně klavíru a chodila jsem do místního žákovského orchestru a tam chodím dodnes. No a jinak se učím od podzimu na housle, to taky chodím do hudebky 😉

kac3nka
6. dub 2011

@jezulicka na ZUŠ v Jičíně, celý život 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru