CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
24. lis 2010

@vodni no tak záleží čím by jsi ten chleba obložila ne 😀 😀 😀 😀

jezulicka
24. lis 2010

@vodni no musíš být kreativní...

vodni
24. lis 2010

@raduza2 jo tak to jo, to je fakt, ale my ta vajíčka už po tom snažení o naše vajíčka nějak nemusíme 😀

raduza2
24. lis 2010

@vodni jo tak yjsme z toho už trošku zakrnělá ,za celý 3 měsíce nepřemýšlíš nad ničím jiným než nad \ms ,oocyty a ovulka ,příjde mě že nic jinýho za slova neznám 😀 😀 😝

vodni
24. lis 2010

@raduza2 no právě... prostě nic co navozuje nějaké asociace 😀

raduza2
24. lis 2010

@vodni 😀 😀 😀

jezulicka
24. lis 2010

@vodni tak udělej krvavý bifteček to se určitě zavděčíš....

andinecka
24. lis 2010

@vodni
holky poraďte
nemáte některá potíže se štítnou žlázou? Já beru Euthyrox. Navíc jsem si dneska chytře ☹ přečetla příbalový letáček z Estrofemu - píšou tam, že se to nemá jíst v těhu - ale snad dr. z Uni... vědí co a jak. A já mám ještě 3 balení a spostu agolutinů.

Jinak moje večeře jsou škvarky, dostala jsem na ně chuť. Přítel si dal vše, co mu lednička nabízela, a tak se těším, jak si to v noci užije 😉 a já s ním 🙂

mrkvicka28
24. lis 2010

andinecka neboj euthyrox jsme v těhu brala taky a i ten estrofem je bezpečný braly jsme ho všechny. Estrofemy nakonec spapáš všechny

andinecka
24. lis 2010

@mrkvicka28
ahoj a můžu se zeptat, jakou dávku Euthyroxu js iv těhu brala? Já mám půlku 50. A Endokrinoložka mi řekla, že pokud otěhotním, dávka se zvedá.
A s tím estrofemem a agolutinem je to na jak dlouho? Já jsem si dnes bystře všimla, že rozpis léků mám do 3. 12. a testuju se až 5.12. - to mám jako přestat?

pampeliska36
24. lis 2010

@andinecka ahoj 😉 ja se taky lecim se stitnou zlazou a moje doktorka mi jasne rekla, ze kdyz otehotnim, musim prijit a ona mi pode vysledku bude predepisovat leky a upravovat davky!!!

pampeliska36
24. lis 2010

@vodni ahoj gratulace velika!!! 😀 taky jsme si to vyslechli 😉 a kontys mam taky doma 😀

pampeliska36
24. lis 2010

jinak nazdarek koceny moje 😀

drndapetka
24. lis 2010

@vodni Teeeeda, ségra, ty máš perfektní básnický střevo 😀 Zrovna mi to bodlo v této chvíli se trochu zasmát 😉 Předevčírem nám prasklo topení, plavala nám ložnice, takže všechno nový zničený, já už se z toho dna snad nikdy nevyhrabu, furt se děje něco špatnýho 😢 aaaaachich....No tchýně naštěstí seká latinu, tak aspoň že tak 😅

drndapetka
24. lis 2010

Zdravím všechny 🙂 Jak se z toho kolotoče vyhrabu, tak se Vám kočenky zase ozvu.... 😉 teď bohužel nestíhám....ale zrychluju 😀 😀 😀 😀

luciiiie
25. lis 2010

Ahoj holky, jakej kontyš jste dostaly? To je nějaká novina?

raduza2
25. lis 2010

@luciiiie jo jo novinka Unicy dávají kontejner na jehličky a stříkačky a pak ještě vybírají za reciklaci cca 30 kč to jsou novinky že

A jinak dobré ráno

luciiiie
25. lis 2010

@raduza2 heh

jezulicka
25. lis 2010

@raduza2 pěkný den...,, 😉

raduza2
25. lis 2010

@jezulicka čauky

teckovanaorchidej
25. lis 2010

ahoj holky 😀

andinecka
25. lis 2010

@pampeliska36
ahoj holky, mrkněte na můj fotoblog, něco jsem vám tam dala. 🙂 🙂

andinecka
25. lis 2010

panejo, někam ty obrázky zmizely. To mám teda radost ☹

mrkvicka28
25. lis 2010

@andinecka ne rozhodně léky ber dál až do testu a pokud bude test pozitivní tak léky bereš dál do UTZ a pak ti to postupně vysadí. Euthyrox jem brala 1tbl 50 celé těhu.

pampeliska36
25. lis 2010

@andinecka sikulka 😀

pampeliska36
25. lis 2010

ahojte krasky moje 😀
jak se dneska vsichni mate? 🙂

ja hlasim, ze mi dorazila menstruace a jedu presne podle planu 🙂 tzn. dnes je prvni den meho KET cyklu 😀 jupiiiiiiiiiiiiii

raduza2
25. lis 2010

@pampeliska36 skvěle takže žádnej odklad nic ,gartulka k mrše 😀

raduza2
25. lis 2010

@vodni vodníku kdepak dneska jsi 😵

jezulicka
25. lis 2010

zdarec holky jsem tu....

jezulicka
25. lis 2010

@pampeliska36 tobě gratuluji vše jde podle plánu no konečně se to tu rozjede...jupííí 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru