CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

ivetule
31. led 2011

@vodni moc gratuluju jen tak dál. A děkuju moc za ta slova. Taky se furt utěšuju,že to tak bude. 🙂

vodni
31. led 2011

@ivetule Ivetko, budeeeeeeeeeeeeee, je to jasné, prostě jen o chviličku později, ale bude 😉

ivetule
31. led 2011

@croyance děkuju moc a je mi to líto jak to dopadlo. Ale druhý pokus už vyjde musí! To vyjde stejně s námi asi tak květen ne? 🙂

monika19
31. led 2011

@ivetule jak já ti rozumím! ☹

ivetule
31. led 2011

@monika19 drž se snad čas pomůže. ☹

vodni
31. led 2011

@croyance Jej, já to až teď dočetla... ☹

vodni
31. led 2011

Kočky, chce to čas, ta potvora příroda má holt prostě navrch a moc se jí nelíbí, že jí do toho fušujeme... Ale nebojte, i ona to jednou vzdá a udoláte ji 😉 Mně to trvalo rok (nepočítám roky "normální" snahy 😝 ) ale když teď koukám na to "čeká miminko" ve svém profilu, tak si říkám, že to čekání za to stálo 😵 i když to bylo někdy o hubu...

jimmy1
31. led 2011

@vodni super zprávička 🙂 k tomu NT screeningu, už si tam klidně zavolej a objednej se, dělají to tuším 11-13tt a když jim řekneš, kdy byl ET, tak oni tě objednají na "správný" termín 😉

vodni
31. led 2011

@jimmy1 Doky, díky 😵 😵 😵 Ty jsi byla na Veveří nebo kde?

raduza2
31. led 2011

ahojky

@ivetule @croyanace ☹ je mi to líto

@vodni super ,mám z Vás radost

vodni
31. led 2011

@raduza2 Díky, já taky 😉 Hned jsem si cestou od dr za odměnu koupila těhukalhoty 😀 Paní myslela, že jsem v pátém měsíci 😀 😀 😀 Prostě po těch stimulacích vypadám těhotná i když nejsem - teda vlastně blbost, už jsem 😀 - ale vypadám mnohem víc těhotně než by se hodilo 😝

raduza2
31. led 2011

@vodni to je fuk jak vypadáš hlavně ýe jste v pořádku ani nevíš jakou jsi mi udělala radost 😵

jimmy1
31. led 2011

@vodni jj byla jsem na Veveří, pak i na plodovce a UTZ ve 20tt 😉 asi ten odkaz znáš, ale kdyby nááááhodou tak:
http://www.prenatal.cz/
@croyanace ☹ to je mi líto

vodni
31. led 2011

@jimmy1 jj, znám resp. jezdím okolo do práce 🙂 takže už jsem si to tam obhlížela 😀

vodni
31. led 2011

@raduza2 taky myslím a kašlu na to, ale bylo to legrační. Vypadala, že si zakládá na tom, jak je "kvalifikovaná" 😀 tak jsem jí tu radost nechala a neříkala, že se "trochu" sekla - že ne v pátým ale teprve ve druhým 😝 Jen jsem řekla, že tak daleko ještě nejsem, ale raději to nekomentovala 😉

raduza2
31. led 2011

@vodni i mistr tesař se utne 😀 😀 😀

jezulicka
31. led 2011

@vodni jůů tak moc gratuluji to je super že je vše ok jen tak dál....drž se.. 🙂

vodni
31. led 2011

@jezulicka děkuji 😵

lajcikova
31. led 2011

ahoj holky nezlobte se že sem lezu,ale nemate některa cenik z unici,nebo nevite kolik stoji darovane vajička???diky moc iveta

ivetule
31. led 2011

@raduza2 děkuju.

ami33
1. únor 2011

@vodni mám radost z těch tvých zpráviček,. jen tak dál 😉
holky @ivetule @croyance je mi to líto, ale hlavu vzhůru, včera jsem někde četla i pád na hubu je krokem vpřed...takže tak...přeju aby tenhle pád byl tím posledním krokem k cíli.

ivetule
1. únor 2011

@ami33 děkuju tobě držím palečky at ti to vyjde. 🙂

ami33
1. únor 2011

Holky začal mi dělat problém Agolutin, teda spíš ty vpichy, už se dělají zatvrdliny, do včera to bylo v pohodě,ale včera ta injekce fakt bolela a navíc co třetí den mám ještě ten Pregnyl, takže do jedné půlky třeba i 3 dny po sobě a to jsme relativně na začátku. Manžel říkal, že mi to píchá +- 0,5 cm od sebe v jedné lokaci, není to moc do jednoho místa? se asi bojí to dát trochu vedle,ale vždyť to nemůžem furt píchat skoro do jednoho fleku, moje prcinka už protestuje uááá.

mrkvicka28
1. únor 2011

🙂 @ami33 agolutin je potvora jedíné co sedá je hodně ,ale opravdu hodně po vpihu rozmasírovat. Přeju ti hodně štětsí

ami33
1. únor 2011

@mrkvicka28 no masírujeme o 106, no když bude 1 z 10 taková jako včera to nějak přežiju.

monika19
1. únor 2011

@ami33 ahojky..já asi po 7 injekci mela alergickou reakci..zatvrdlinu jak dlan a horkou..na obou stranach..byla sem jim to na unice ukazat a řekli vysadit a dali mi utrogestan místo toho..dle dr O..je ale agolutin lepší...čím víc se jich píchne tím líp..tak hodně štěstí

ami33
1. únor 2011

@monika19 jejda, tak takhle horký to zase není...určitě chci vydržet na agolutinu dokud to půjde...a ty vpichy jste taky měli tak nahusto? nebo můžem i více od sebe?

vodni
1. únor 2011

@lajcikova ahoj, koukám ti nikdo od včera neodpověděl - ceník výkonů máme ve fotoblogu našeho centra https://www.modrykonik.cz/fotoblog/carunicabrno/

vodni
1. únor 2011

@ami33 čau čau, já měla poslední agouš tuto sobotu - a si spočti, kolik dávek to od 19.12. bylo 😝 Takže o fakt nešlo píchat furt do stejnýho místa 😀 Manžel to píchal tak nějak v okruhu 😀 prostě střídat půlky, nepíchat do úplně stejného místa, ale vždy prostě tak nějak trochu vedle. Ale jak se objevily zatvrdlinky nebo třeba modřina, tak to taky píchl víc nahoru nebo víc k boku (rozptyl tak v kruhu cca 2 cm, někdy myslím i víc...) - hlavně je důležité to nepíchnout moc nízko nebo moc doprostřed (sedací nerv). Když koukneš na ten nákres, tak je tam taky celkem rozptyl.
Zatvrdliny -. ty se občas udělají a je zajímavý, že občas i trochu vedle od vpichu. Takže fakt hodně masírovat - a při tom ale fakt hodně tlačit (až mi to chvílemi zase tak příjemný nebylo 😝)
Alergické reakce se projevují hlavně začervenáním, takové jakoby vystouplé puchýřky nebo tečky (taky se objevují klidně pár cenťáků od místa vpichu), a hlavně strašný svědění... Pomáhají na to různé třeba lihové obklady (prý, vlastní zkušenost nemám). Pokud by se to objevilo a nešlo to překonat, resp. bylo to fakt moc, tak je lepší do toho pak nepíchat a vyměnit za utrogestan...

evakim
1. únor 2011

ahoj holky
ivetule@ je mi to moc líto a moc dobre vim, jak se citis, my ale nemeli ty mrazacky tak to bylo jeste horsi v tomhle, ale verim, ze priste to vyjde
vodni@ moc moc gratuluji !
ja mam v patek kontrolu v Brne jak reaguji vajecniky na stimulaci a doufam, ze reaguji, poboliva me trochu bricho jako pri menstruaci tak doufam, ze to neznaci nic zleho
jezulicka@ jak se mas? vse ok s Magdalenkou?
ami33@ vydrz🙂 budete mit urcite krasny darecek na Valentyna🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru