CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
7. říj 2011

@mrkvicka28 jj taky jsem to chtěla @drndapetka navrhnout.Mě ti naši raraši taky moc pomohli.Ale s tím jídlem tedy nevím,jsou to otesánkové,hlavně ten mladší.

drndapetka
7. říj 2011

@mrkvicka28
@lenceslava na kočky mám alergii holky, takže ji bohužel mít nemůžeme už vůbec 😢

@lenceslava Jak se cítíš? testovačka ještě nebyla? 😀 Já vím, že jsi jasná 😉

lenceslava
7. říj 2011

@drndapetka bude dneska až manža přijede z práce. už to mumůžu vydržet.

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava držím moc pěsti ! 🙂 a tiše Ti to závidím 😀 Já už to nemůžu vydržet dneska 😝 To bříško Tě pořád bolí tak moc?

lenceslava
7. říj 2011

@drndapetka no bolí, třeba když se prudce zvednu ta mě tam rýpne,tak si dávám pozor,a pořád mám pocit na mrchu.

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava to mě tak rýpne když se zvednu ve vaječníkách, pořád mě pobolívají 😠 já tentokrát necítím vůbec nic, úplný prázdno 😕 jako bych nikdy žádný hormony ani nebrala...jen velký prsa a nic....tak jsem zvědavá jak to dopadne, uff 😝

lenceslava
7. říj 2011

@drndapetka to přijde, jdu žehlit než se vrátí manža a vynadá mi.

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava tak si k žehlení sedni, já to taky někdy tak dělám 😉

lenceslava
7. říj 2011

@drndapetka to já jedině v sedě. u telky.

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava ahááá, tak proč Ti nadává? 😕 To já mám takto dovolený 😉 Já taky v sedě u telky 😀

mrkvicka28
7. říj 2011

@drndapetka a nemohla by sis třeba rát pejska sebou do práce, kdy bo tbyl nějký malý ( nevím co děláš) nebo pak už jedině králika nebo fretku.

drndapetka
7. říj 2011

@mrkvicka28 fretku to nikdy 😀 No já pracuji v obchodě ve vedoucí fci, pejsci do obchodního centra nesmí a kdyby mě s ním načapali v práci tak nevím nevím 😒 Spíš bych to viděla tak, že jestli se nám te´d to 2.IVF podaří, tak stejně budu doma na PN až do nástupu na MD, takže bych s pejskem mohla být a šlo by to, ale když budu chodit do práce, tak to je zbytečný.

lenceslava
7. říj 2011

@drndapetka ani tak nesmím žehlit.

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava já dělám od ET všechno, jediný co musel manže uděla za mě, tak převlíct postele, pověsit mi prádlo a vydrhnout umyvadlo Brefem (nechtěla jsem čichat ten šíplavý smrad 😝 )

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava chceš testit dnes odpolko nebo až ráno?

lenceslava
7. říj 2011

@drndapetka hned odpo jak manža dojede.doufám že to bude brzo.a mám strach

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava budete na to dva, to zvládnete 😉 Moc na tebe myslím! Jedno miminko se určitě uchytilo a teď si tam dole lebedí u žehlení 😉

lenceslava
7. říj 2011

@drndapetka už mám hotovo tak si lebedíme jen tak u telky

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava tak lebe´dte 🙂 já jdu dělat pozdní oběd 😉

bobecek79
7. říj 2011

@lenceslava držím palečky,atˇjsi ospoń Ty štˇastná......................

drndapetka
7. říj 2011

Tak my jsme po obýdku a čekáme na radostné zprávičky od
@lenceslava 😵

bobecek79
7. říj 2011

@betysek ahooj Betýsku,jak se vede??? Ještě 5 dní a testíkuješ,tak atˇ máš příznivější zprávičky než já. Určitě to vyjde,"já viděla čápa a říkal,že letí k Vám a nese 😲 😲 ".

drndapetka
7. říj 2011

@lenceslava ty nás napínáš 😕 vsadím se, že // tam jsou 😵

ivetule
7. říj 2011

Tak holky už jsme doma. Tak máme v pravo 10 folikulů a v levo 9. Největší je 15. Sliznice 8. Tak jsme dostali ještě menopur a v pondělí na další UTZ,
@lenceslava kdepak jsi s tou dobrou zprávou? Jsme netrpělivci. 🙂

pampeliska36
7. říj 2011

@ivetule hoj ivet... to jsou krasne zpravicky! super 😉 tesim se s tebou! a jake mas nasazene davky?

pampeliska36
7. říj 2011

@lenceslava no lenicko... tak od tedka jsem teda taky DOST zvedava 😀 😀 😀 cekam jen dobre vysledky!!! ikdyz obe vime, ze dve // jsou jen zacatek 😉 vyhra nas ceka az na uplnem zaveru 😀

drndapetka
7. říj 2011

@pampeliska36 já jsem jak na trní teda 😒 a za půl hodinky už jdu pryč, tak se to asi nedozvím ☹ až pozdě večer....

@lenceslava ještě jednou tfuj tfuj tfuj.....myslíme na Tebe s hrochama 🙂

drndapetka
7. říj 2011

@ivetule gratulka .-) tak vidíš, že reaguješ, krásně 🙂 a sliznice je přímo unikátní, to bude peřinka pro miminka jak vyšitá 😀 Ty si tam budou lebedit 😵

teckovanaorchidej
7. říj 2011

Ahoj spolku, zdravím vás fšecky,
@lenceslava kočenko to jsou nervy.....však víš 🙂
@bobecek79 mno, co napsat, drž se, vždycky je nějaké PŘÍŠTĚ, uvidíš, třeba čáp k vám jen tentokrát zmotal souřadnice a selhala mu GPS, příště už to bude umět na 1 s hvězdičkou (sakra, nemůžu najít hvězdičku...na klávesnici, některé znaky mi tu chybí zato některé mám dvakrát 😖 )

pampeliska36
7. říj 2011

@teckovanaorchidej ahoj 😀 😀 😀 jak je mamino?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru