CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

elllenka
21. lis 2009

jimmy1 : Za AH si připlácíme už to máme zatržené od stimulace. Já se tak těším. Strašně moc.
Jsem ráda, že Lucince to tak pěkně vyšlo, mám aspoň šanci, že když se tak embrijkám daří tak z toho něco bude.

rosall
21. lis 2009

jimmy: .....to byla bomba viď, když jsi to viděla na vlastní oči.....i těhotenskej test.....já jsem z těch těhotenských testů úplně vyléčená...a už si je dlouho nedělám...člověk sedí a čumí a vidí i to, co tam není.......je lepší nechat je zrát prodlouženě? co myslíš?

jimmy1
21. lis 2009

My jsme měli prodlouženou kultivaci i u toho ICSI, ale bohužel nám větší nenarostli a tak jsme zavedli a zamrazili to co bylo 😉
Měla jsem trochu strach z dvojčátek, ale to rozhodování bylo jednoduchý, raději 2 mimča zaráz než žádný. Teď pokud nám nepůjde sourozenec pro Martínka přirozeně (máme hodně špatný spermiogram) tak to by byl pak mazec mít ještě dvojčátka 😀 😀 😀 ale pak zase bude platit: lepší 3 než jen 1 😉

Já se na toho našeho mrňouska už tááááák těším 😵 😵 😵 Ale ještě tak 2 měsíce by mohl vydržet bez problémů v bříšku, to ještě vydržím 😉 A kvůli těm práškům na tlak mě snad pak přenášet nenechají...

elllenka
21. lis 2009

jimmy1 : Přesně takto to vidím já. S holkama se kterýma jsem ležela tak byly vyděšené z dvojčat a já budu mít klidně dvojčátka. S manželem by jsme chtěli 3 děti (on má 2sestry) tak i kdyby teď byli dvojčátka a pak taky tak budeme jen rádi 🙂

Jen je pravda, že jako bezdětná bych brala jedno mimi, abych se mohla vše naučit a pak dvojčata, ale je to celkem jedno.

jimmy1
21. lis 2009

Já jsem jen zvědavá, jestli některá z vás, co jste těhu (anebo brzy budete) z Unicy bude mít holčičku 😉 Připadne mi, že tam umí skoro jen kluky dělat 😀
A vůbec těch kluků je teď v mém okolí nějak moc a princezna skoro žádná, tak si říkám, aby měl pak Martínek nevěstu 😉

A tak mě taky napadlo co asi Ivet, už by mohly být s Nelinkou doma...

elllenka
21. lis 2009

jimmy1 : Máš pravdu také mám pocit, že je tu samý kluk. V mém okolí je moc chlapečků a jen 2 holčičky.

betys
21. lis 2009

jimmy-mě kamarádka naměřila prstýnkem holku.Tak uvidíme.28.12 jdu na Veveří na ultrazvuk ve 20tt.Mě je to celkem jedno co to bude.
rosall-já mám za sebou ICSI se vším všudy i s prodl.kultivací.Myslím si že když už se do toho jde tak je lepší pžřiplatit všechno.
ellenka-mě dvojčata taky neděsily.Je to sice záhul ale když už takovou dobu čekáš a snažíš se a stojí to dost peněz tak bych brala i dvojčata ale teď jsem vdečná za to 1.Už se těším až ho ucítím jak se ve mě vrtí 😉

jimmy1
21. lis 2009

Betys, s tím vrtěním... zezačátku jsem nevěděla jestli je to fakt ono, nebo jestli jsou to jen nějaké pohyby ve střevech 😝
Ale pěkně rychle mi to pak zintenzivňovalo 🙂 teď už je to srandovní, když to jeho kopkání hejbá celým břichem 😀 Někdy jen tak malinko ťukne, ale kolikrát jsou to takový perdy, že to až bolí 😉 A když se opře do močáku, tak to je fakt paráda 😀 třeba jít 3x za půl hodiny čůrat 😀 Ale je to fakt skvělý pocit 😵 😵 😵 Po tom se mi asi pak bude stýskat, až bude Martínek v postýlce 😉

elllenka
21. lis 2009

jimmy1 : To je krásný jak to popisuješ

mrkvicka28
21. lis 2009

LUkaz jo pokud vše pujde dobře měli bychom jít transfér tak okolo 22.12. tak to budou zvvláštní vánoce.
Elenko: taky mi dali 125IU puregonu prý bych měla dobře reagovat tak uvidím 11.12. jdu na první UTZ tak uvidím jestli mi budou přidávat. Máš krásné embryjka docela ti závidím taky doufám, že se za měsíc budu moct pochluibit,určitě ti to vyjde.
Jo holky a co jste dělali s použitýma injcekcema a jehlama davali jste je do odpadu nebo jste je potom hromadně odnesli do lekarny jako nebezpečný odpad? Zapomněla jsem se na to sestry zeptat.

jimmy1
21. lis 2009

Elllenka, taky se dočkáš, je to fakt krásný 😵

Mrkvicka, já jsem všechny ampulky, stříkačky a jehly dávala do prázdné PET lahve a pak jsem je na Unice dala sestřičce k likvidaci 🙂

hanulinecka
21. lis 2009

Kráásné poledne

já ráno odvedla Marečka k mamce a uklizím a šiju konečně ten kapsář,ted jsem si dala kafíčko a relaxuju odpo pojedeme za moji babičkou na buchtičku....

jinak teda elenkooo to je naprostá bomba super jsou to teda machři ty tvoje embryjka 😵 😵 😵 😵

jimmy to okopávání mimíska je senzační já citíla pohyby až po 20tt předtím jen sem tam něco mě tam bublaalo možná střeva 😀 a vubec se ti nedivím jak se těšíš na martínka je to fakt bomba po porodu si člověk připadá jak nejduležitější na světě jéééé jěště bych to chtěla zažít 😵 😵

mrkvičko tak ty taky už začínáš supéér alespon pak budete těhule a všichni sedět na netu a nebudeme stíhat dočítat 😀

lukzo kočárek je parádní a myslím,že budete spokojeni mužu se zatptat to jsou nafukovací kola???
dneska už je na trhu tolik kočáru.že vybrat je teda nadlidskej výkon 😀 já si koupila jeden u toho prvního se mě nelíbil sporták pak druhej jsem měla ten byl super,ale pak jak začal Mareček více chodit koupila jsem takový skladnější atd...naštěstí jsem všechny prodala a mám jen ten poslední Buggstra a stím to asi odjezdíme 😀

jinak jen takový tip na kočárek má ho kámoška a je fakt teda super celý komplet i s autosedačkou za 10.tis má nafukovací velký kola,velká korbička jsem z něho unešená a hlavně u ceny
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-coletto-austi...
tam mužete těhulinky mrknout na tip kočárku ,který mě uchvátil 😀

hanulinecka
21. lis 2009

jěště teda dělají i 4kolku s předníma otočnejma kolečkama,ale nejsou nafukovací já měla ten první taky otočný kola,ale plastovy a už bych to nechtěla i když se stím jezdí dobře tak ty nafukovaci je to takový měkkčí 😀

lukza
21. lis 2009

Hanulko jj všechny jsou nafukovací já bych do jiných nešla tedka už dělají skoro všechny tyto 4kolky s otočnýma nafukovací.a je pravda že vybrat kočárek je to nejtěžší já chtěla aby měl nafukovací kola otočná s aretací velká korba a sporták aby byl prostorný a hlavně praktický tento moje požadavky splnoval ten už jen počkat jak to bude v praxi.
Jo na tento jsem taky koukal ale já 3 kolku nechtěla prý nejsou moc stabilní a ta 4 kolka má přední kola malé takže vycházka třeba po parku nebo lese nepřipadá v uvahu a my jezdíme i na vesnici takže jsme volily ty větší přední aby se dalo jezdit i tam ,ale jinak na ježdění jen po městě je dobrý i stěma menšíma předníma

mrkvicka28
21. lis 2009

jo to máš pravdu těch kočárku je fakt moc a jak si vybrat aby člověk neudělal chybu,taky kolikrát když pak člověk čte co všechno je na těch kočárcích špatně a jedovatých látek co obsahují fatk děs

lukza
21. lis 2009

Mrkvičko já to davala do dozy a bud vezla sebou na unicu a nebo stím zaběhla do lékarny a tam tě to bez problému vyhodí.takže na vánoce už budeš mít drobka u sebe nebo drobky 🙂))

hanulinecka
21. lis 2009

lukzo já taky poprvé nechtěla trojkolku tak sjme měla 4.kolku s předníma otočnýma kolama,ale plastovým já teda jezdím jen po městě,ale jak sjme chodila ven pořád mareček byl kočárkové spací miminko tak jsme párkrát zajela i do lesa jako nebylo to nic hroznýho ale to natřásání taky jsem si to o trojkolkách myslela,ale na město by mě to stačilo 😀

jinak má kráásný pupík a jméno fakt nemáte????? 😀

elllenka
21. lis 2009

Já injekce a jehly dávám do dozy a ještě nevím co s nimi udělám. Manža si je chce nechat prý se mu na něc budou hodit v dílně, ale asi to také donesu do Unici.

Mrkvičko: Pěkně ti to vyšlo, zachvilku nám budeš hlásit samé dobré zprávy.

Holky s těma kočárkama je to hrozný, je tolik pěkných kočárků. Jsem ráda, že je tu tolik budoucích maminek a ostatní už určitě také brzo budou.

elllenka
21. lis 2009

Jen nevím jak to uděláme s dětským pokojíčkem, to bude zajímavé, ale dětský pokojík myslím potřebuje dítko od jednoho roku a později, že? Tak snad se to pak nějak vymyslí 🙂

hanulinecka
21. lis 2009

Ellenko jako nemáte místo na pokojíček???
my máme 2+1 bydlíme asi 6 let a měli jsme ložnici a obyvák až se mareček narodil tak to takhle stačilo jen se koulel na zemi tak jsme měli v obýváku deku kde byl se mnou a hrál si pak jzačal lozit a hraček bylo čím dál více a v obýváku neustálej bordel 😀 tak sjme to začali řešti zrušili jsme obývák nechtěla jsme spát na rozkládacím gauči....místo obýváku je ložnice a místo ložnice jsme udělai pokojíček k jeho prvním narozeninám máme i větší kuchyn tak sjme ledničku a spíž přestěhovala do komory tak nám vznikl větší prostor koupila jsme velkou,koženou rohovou lavicu a posezení je v kuchyni když přijde návštěva a mareček má svoje království
měli jsme možnost i koupit 3+1,ale rozhodli jsme se raději pro koupi chaty ze zahradou kde jsme trávili skoro celý jaro,léto i si myslím ,že když budeme mít druhé dítko bohatě nám topostačí na věští byt asi nikdy mít nebdueme takže jsme rádi že máme vlastní střechu nad hlavou 😀

hanulinecka
21. lis 2009

je teda pravda,že Mareček má 2 roky a nedovedu si to bez pokojíčku představit kolem toho roku to jěště šlo,ale ted si tam zaleze a hraje si kdyby ho neměl nevím kde by byl 😀 😀
i když sestřenice má o pul roku starší báju a tayk mají 2+1 ložnici a obývák a ona má v obýváku koutek s hračkama a spí snima v ložnici pro mě to je ale nevyhovující 😀

hanulinecka
21. lis 2009

i když je pravda,že mě obývák trochu chybí v tom že jsme se lehla na sedačku a dívala se na telku ted si mužu lehnout na postel,ale to mě moc nebere tak raději sedím za PC 😀 😀 😀
akorát spíš si říkám když přijde druhé dítko tak do ložnice postýlku nedám není kam tak bude muset postačit nějaká kolíbka a pak pujde za marečkem do pokojíčku,ale než vyrostou alespon trochu tak to bude celkem maras je nějak ukočírovat mareček už bude větší a určitě lezoucí batole mu bude vadit 😀 😀

hanulinecka
21. lis 2009

tak jsem si pokecala a jedu pro marečka a pak na tu buchtičku večer kouknu

😀

elllenka
21. lis 2009

hanulinecka já mám kuchyňi úplně malinkatou a k tomu jídelnu, tam mít pokojíček nemůžou. Jedině zrušit obývák a udělat z toho dětský pokojíček. Nebo jak navrhoval můj, ložnici přestěhovat do obýváku a z ložnice udělat pokojíček.
Ale nejradši bych rzušila manželovu dílnu a tam udělala dětský pokojíček, jenže dílny se můj nechce vzdát :(

Sestra má klučinu kterýmu teď v lednu budou 4ři a ještě sní spí v posteli :(, to se mi teda vůbec nelíbí. Nevím jestli to pak budu vidět jinak, ale třeba ráno si poležet s dítětem, proč ne, ale každý by měl mít svoji postel a svůj koutek.

jeany
21. lis 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Ráno jsem uklízela, navařila a po obědě si vždy chvilku lehnu.
Ellenko, to je super,pořád máš všech 10 embryjek. Zítra na transfer držím pěsti.
Betys, to ty zabijačky máte často? Asi pak moc masa ani nekupuješ, že. Jak se cítíš? Já ráno dobrý, ale ty večerní nevolnosti musím brzo zaspat.
Taky si říkám co Ivetka. Už by každou chvilku mohla jít domů. Snad se brzy ozve.

jeany
21. lis 2009

Lukzo, no domeček má miminko opravdu už pěkný. A kočárek se mi také moc líbí a věciček už taky máš dost. Jinak já se cítím dobře. Ještě pořád chodím do práce. Bříško trošku roste, ještě pořád obleču rifle, které nosívám.

jarkabilik
21. lis 2009

Tady je dnes veselo na to že je víkend 😉 zdravím nově příchozí a přeji hodně štěstí v miminkovatění

elllenka
21. lis 2009

jeany : Já se na zítřek strašně těším, jen nevím jak to zvládnu, když mám být napitá- to bude něco. Trochu doufám, že když se tak embrijkám daří tak budu od zítřka těhulka, nechci to zakřiknout, ale už se těším na testování 😀

elllenka
21. lis 2009

jarkabilik : to víš, já jsem veselá, zítra mě čeká důležitý den a já se už nemůžu dočkat, kdyby to pomohlo tak bych ráda posunula hodinky už na zítřek 😀

jarkabilik
21. lis 2009

ellenka tak pij chvíli předtím než dojedeš na kliniku 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru