CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
2. pro 2009

Bobule, já teda po OPU taky nespala, ale manželovi jsem vykládala pěkný bláboly a to několikrát dokolečka 😀 😀 😀 měl ze mě pak pěknou bžundu 😝

Mrkvicko, bříško mě trochu pobolívalo při stimulce, to je asi normálka a pak na folikulometrii se mě i ptali jestli bolí a prý když jo, tak je to dobrý tak se tam něco děje 😵 Jak nic nebolí tak vaječníky nereagujou, takže to máš určo OK a vajuchy rostou 😉

Holky, taky se jdu na chvíli natáhnout, ráno jsem nemohla nějak dospat, byla jsem vzhůru ve 4 a teď se mi klíží očka 😉 Pustím si nějakou mp3 a moc toho asi neuslyším 😉
Pak zase nakouknu, mějte se 🙂

jeany
2. pro 2009

Holky, taky bych si lehla, ale budu muset vydržet až domů, v práci to fakt nejde. 😀
Mrkvičko, bříško mě pobolívalo a tlak sjem cítila. To je o.k. a jde vidět, že vajíčka zrají. 😉

venyska
2. pro 2009

Děkuji Vám.Ráda s Vámi zase pokecám,díky Vám mi spadl kámen ze srdce

lucifirek
2. pro 2009

tak já si odpočinula a jdu žehlit,večer by se mi zase nechtělo,tak at oho pak zase nemám tak moc.
Zítra budeme brzo vstávat. Manžel musí ještě něco vyřídit před utz v brně.

lukza
2. pro 2009

Ahojky holky všechny moc zdravím
Lucifirku dneska hlavně k tobě zítra budu na tebe moc myslet a uží jsi UTZ doufám že tam uvidíš to co si nejvíc přeješ tlukoucí srdíčko(a).už se těším na fotečku jak dáš do albíčka.
ostaním přeji hezký den

lucifirek
2. pro 2009

Ahoj Lukza,moc děkuju,už se také těším,snad budeme spokojeni. Manža se taky nemůže dočkat.
A co ty,koukám,už to taky pěkně letí,co 🙂

mrkvicka28
2. pro 2009

Luci jsem na zítra moc zvědavá jak dopadneš na UTZ

lucifirek
2. pro 2009

Jo mrkvička tak to já taky. No jak toto dopadne. JEstli bude obrázek,tak vám ho nafotím. 😉

jarkabilik
2. pro 2009

ahojky zdravím všechny
jeany co se týče kapání do polívky tak já ho dělám přes struhadlo a jsou to potom takové jako kapičky dělávám to do kvasnicové polévky kterou máme moc rádi 😉
Holky vy jste ale spisovatelky ještě toho mám spoustu na přečtení 😀

jarkabilik
2. pro 2009

venyska ahojky vítám tě mezi námi, bohužel já jsem zářný příklad toho že už jedno dítě mám a jak jsem stále čekala a pak šla na průchodnost vejcovodů tam mi je zrovna ufikli protože byli neprůchozí a to díky tomu že jsem prodělala opakované záněty, doufám že budeš jiný případ a budeš mít více štěstí jako já a že nebudeš potřebovat IVF 🙂

lucifirek
2. pro 2009

Jary tak kvasnicovou polívku jsem taky nikdy nedělala,ale vím,že se dělá i pomazánk.a
Tak jsem si podle stránek Unicy počítala termín porodu a vychází mi to cca na konec července cca 27. A podle toho,jak to tam píšou jsem 7. tt.

jarkabilik
2. pro 2009

jimmy než posílají na IVF tak na průchodnost posílají je to jako klasické vyšetření spermogram, já šla nejdřív k mému gyn. ten mě vyšetřil co zvládl v ordinaci a pak můj šel na spermogram a pak když to bylo v pořádku jsem šla na průchodnost vejcovodů do nemocnice kde uspí a zkontrolují to kontrastní látkou a pak až doporučují umělé oplodnění u mě to dopadlo právě tak jak jsme psala.

jarkabilik
2. pro 2009

venyska takže manžel má problémy ze spermogamem? tak to pak pokud jdete na IVF kvůli tomu,tak jak psali holky průchodnost potřebovat nebudeš

jeany
2. pro 2009

Ahoj Jary 🙂 Tak kvasnicovou polévku jsem také ještě nedělala. Ale časem vyzkouším. Hledám novou inspiraci.
Luci, taky jsem si říkala, že termín budeš mít nějak v půlce prázdnin, to já už asi budu mít dvouměsíčního prcka. 😀
Pak taky přidej zítra fotečku. Jsem na to moc zvědavá. Zítra budu na tebe mooooc myslet, když tak napiš i sms.

Holky už jsem dala do albíčka fotku bříška. Už se to rýsuje, že a to jsem si fandila, že to moc nejde poznat. Mně to nevadí, já se maskuji jen kvůli práci, aby zatím nic nepoznali. Řeknu jim to v lednu.

jimmy1
2. pro 2009

Jary, já na žádném vyšetření nebyla... Když nám to půl roku nešlo přirozeně, tak jsme zkusili 1 měsíc clostybelgyt nebo jak se to jmenuje a jeli jsme na spermiogram a po výsledcích spermia nebylo dál co řešit ☹
A když má manžel venysky azoospermii (tj. nepřítomnost zralých spermií v ejakulátu) tak to u ní průchodnost taky dělat nebudou. Není proč.

jeany
2. pro 2009

Luci, to by jsi byla ode mě jen o 9 týdnů, super. 😉

lucifirek
2. pro 2009

No Jani už je to fakt vidět. Asi ti to tak nepřišlo,ale je. To víš,že ti dám hned vědět,protože pak pojedeme ještě k Alešově ségře do Rosic. A jestli bude co,tak fotečku sem taky pak hodím.

jeany
2. pro 2009

Luci, jasně, že bude co sem hodit. 😀

jimmy1
2. pro 2009

Jeany 😀 😀 😀 tak teď jsi mě pobavila s tím bříškem 😉 tohle nikdo nemůže poznat, vypadá to spíš, že ses pěkně nadlábnula k obědu 😉 ale neboj ono to teď už poroste a ty jsi štíhloučká, takže na tobě poroste hlavně to bříško 😉 Doufám, že se nezlobíš 😉 🤐

lucifirek
2. pro 2009

To je dost velkej rozdíl vid. Jani. No ale to je jedno. To už ty budeš mít šestinedělí za sebou. 😉 A kdo ví,jestli ne víc.

jimmy1
2. pro 2009

Luci určo bude krásná fotečka 😵 😵 😵
Zítra razíte ještě do Rosic? Tak to budem od sebe asi 8 km 😉
Jeany, že nám to sem hned babiznám zvědavejm písneš 😉

jarkabilik
2. pro 2009

jimmy já už psala že pokud má problém manžel že to není potřeba,tak u mě byl tento postup a až když jsem se probrala tak mi primářka doporučila kliniku

jeany
2. pro 2009

Luci, to nemáme od sebe velký rozdíl. Děti to rychle doženou a budou skoro stejně staré. 😀

Jimmy, jasně, že nezlobím. 😀 Až budu jako ty v 32 tt, tak to bude jistě už velikánské bříško.

jimmy1
2. pro 2009

Jary asi jsme ten příspěvek smolily současně 😉

jarkabilik
2. pro 2009

jeany a lucifirek ta kvasnicová polévka moooc dobrá dělá ji moje babička i máma a já ji doma taky vařím a je jednoduchá a není vůbec drahá 😉

jeany
2. pro 2009

Luci, můžu to sem napsat hned já? Holky budou zvědavé. Tak, aby měly holky radost už od rána. 😉

jarkabilik
2. pro 2009

jimmy taky jsem se koukala já totiž reagovala hned postupně na to co jsem četla a pak až jsem totiž narazila na to že problém je jinde 😉

jeany
2. pro 2009

Jary, můžeš mi poslat recept. Moc díky. Já se na tu polévku těším, co tomu řeknoun doma ostatní, to nevím, ale kvasnicové knedlíčky mají rádi.

lucifirek
2. pro 2009

Janča vám dá určitě vědět ☹ Jimmy tak to je kousíček.

jimmy1
2. pro 2009

Luci, co ten smutnej smajlík????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru