CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
11. led 2010

Samozřejmě tam patří s karpálníma tunelama 😀

jeany
11. led 2010

Holky, tak zkusím na tu žáhu teda studené mléko a zkusím mrkvičko i nějaké ty bonbony z lékárny. Díky za rady. 😀

Luci, jsem sama zvědavá jak to bude se mnou v práci pokračovat. Víš, mně je blbé jim něco říct a odmítnout, protože mám teprve po mně někoho zaškolovat a to je fakt potřeba. Někomu to musím předat a pak už pro ně budu jen natelefonu. Jsem hrozná, že.

natalka28
11. led 2010

Ahoj holky, tak už se nám to pomale blíží! Ve středu jdu na 1.UTZ a v sobotu na 2. Příští týden cca v polovině jdeme na transfer, tak by jsem Vás chtěla poprosti, jestli by jste mně mohly říct, jak to porbíhá! jednou jsem tady četla o sukni atd. Od soboty nebudu týden na internetu, tak se chci zeptat už teď, abych byla připravená🙂 Díky moc!

jimmy1
11. led 2010

Natalko, na punkci potřebuješ noční košilku, protože to si tam chvilku (hoďku - dvě?) pospíš, nebo jen poležíš v posteli až tě dovedou po té krátké narkóze.
Pak na transfer doporučují sukni, ale to můžeš klidně udělat tak, že si vezmeš kalhoty normoš na sebe a do sukně se převlíkneš až tam na tu chvíli transferu, abys tam neběhala po chodbě s holou řití 😉 a pak se zase převlíkneš do kalhot na cestu.
Jinak tfuj, tfuj, ať se povede a přidáš se k těhulkám 😵

lukza
11. led 2010

Jimmy já mám právě strach dělat i ruzné cviky na přetočení když doktor řekl že muj tvar a posazení dělohy už asi přetočení neumožní mám strach abych těma cvikama a baterkou neublížila aby se klučina necpal tam kam to nejde.ale díky za tip 🙂 .je supr že jsi ještě celá 😀

natalka28
11. led 2010

Jimmy - děkuji moc!

prcekpet
11. led 2010

betys, to ja si taky rikala, ze vetsi pupendo uz mit nemuzu a pak kolem toho 30tt poskocilo na dvojnasobnou sirku 😀 takze kliiiid bude hur 😀 😉
no jasne jimmy1 - mam u vas nainstalovane skryte kamery, abych mela prehled 😉
presne 2mesice pred porodem uz neni "uzivani si tehotenstvi" je to vrcholovy sport, tesis se az dobehnes k cili, jenomze tam Ti daji max. 2 hodinky oraz a pak dostanes stafetovy kolik a opet jsi na startu a bezis maraton 😀

jarkabilik
12. led 2010

🙂 ahojky přeji všem hezký den

ratatooy
12. led 2010

Ahoj přeji všem dobré ráno a těm pracujícím rychle strávenou pracovní dobu.tak včera u mě byla kamarádka a pěkně mě teda navnadila na ten agolutin že si užiju.tak proč neexistují místo toho nějaké prášky

jeany
12. led 2010

Ahoj holky, Jary už jsi tady 🙂
Já jsem dnes vstávala naposled tak brzo, zítra už jdu ke své dr a vezmu si neschopenku a do práce jim zajdu vypomoct a to budu jezdit třeba na 8 nebo 9 hod. než za mě zaškolím novou sílu. Takže moje ranní vstávání konečně skončilo.
Včera mi sestra přinesla několik tašek věcí po malém a ještě mi prý přinese několik igelitek. Už se těším až to s dcerkou porozbalujeme a přebereme. Říkala, že to měla ve skříni a má vše vypráno.

Natalko, tak ať ti zítra ten 1 utz dobře dopadne a folíci pěkně rostou. Od utz už to poletí, bude druhý, pak punkce a transfer. Já sjem se punkce moc bála, ale můžu ti říct, že ten strach byla daleko horší než to ve skutečnosti bylo. Nakonec jsem byla překvapená jak to šlo rychle. Já jsem měla vždy strašné obavy ze všeho a všechno šlo nakonec líp, než jsem si myslela. Jak psala Jimmy, můžeš jet v kalhotách a stačí si vzít sukni nebo dlouhé triko na přejití na sál. Po transferu je to takový zvláštní pocit, člověk si říká, tak a teď už jsem těhu. Přeji ti, aby ti to vyšlo a všem ostatním. 🙂

Ink, už máš mimísky u sebe. Opatruješ se? Nechej se doma hýčkat, zasloužíš si to. Taky ti moc a moc přeji, aby ti to vyšlo a zanedlouho jsi nám napsala, že máš testík pozitivní. 😉

jeany
12. led 2010

Ratatooy, já jsem počítala, že za ty 2 pokusy jsem absolvovala něco málo přes 100 injekcí. To jsem počítala všechny injekce, nejen agolutin. Dnes už mi to připadá, že je to hodně dávno a věř, přežít se to dá. Nejhorší jsou začátky, uvidíš, že to nebude zas tak hrozné. Je sice pravda, že když mi to manža nějak špatně píchl, tak jsem u toho i řvala, ale takových injekcí bylo velmi málo. Myslím, že horší je ten strach. 😉 A výkyvy nálad, to sjem tu měli všichni. I já sjem při pokusu měla někdy chuť s tím skončit a na vše se vykašlat, ale pak jsme si říkala, že to musím dotáhnout až do konce a řeknu ti, že čím víc jsem toho měla za sebou, tím víc jsem byla přesvědčená, že to dotáhnu až do toho konce, že to vyzkoušíme až po poslední 4 pokus. Naštěstí nemusíme. 😀

hanulinecka
12. led 2010

Kráásné zmrzlé ránko...
jani jéé naposledy vstávání toje super užij si to 😵

já včera taky byla na UTZ a Ket bude v pondělí ve čtvrtek mě mají volat co a jak a mužu vám říct .žádny chaos nebyl nic říkala jsme dr.a on,že už to je vyřešeno vše šlo popořádku atd...holky ono už se to fakt blíží týý jo nevěřím,že bych mohla být zase těhozná

ink jéé ty už máš miminka v bříšku to jsme se tam možná potkali my odjižděli taky po 12...a byla jsme tam s Marečkem 😵 jinak budu držet pěstičky ,aby se to povedlo 😵 😵 😵 jinak jěště k tý sliznici mě minule dr.frgala říkal že minimum je 6mm a že jsem to měla když jsem otěhotněla s marečkem
už mám injekce a všechno doma brr ,ale těším se na to 😀
jěště k té sukni prosím vás musím????????????????,já žáádnou nemám,ale opravdu minule jsme taky měla kalhoty a otěhotněla jsem 😵
a jěště dneska si mám píchnout pregnyl je to jedno kdy???ráno večer bylo těch informací na mě hoodně 😵

ratatooy
12. led 2010

Jany tak to jsi dobrá já jsem zatím přesvědčena že do druhého pokusu bych nesla a manza věří že se to povede na poprvé jelikož u nás není žádnej problém jen se ty buňky nemůžou dostat k sobě.jinak je vše ok.delohu mám v pořádku a to je teď asi nejdůležitější aby se to udrželo.

jeany
12. led 2010

Hanuli, tak přeji moc štěstíčka na pondělí. To víš, že budeš "zase" těhotná. 😀

Ratatooy, já jsem neměla také žádný problém, nikdy jsem neměla žádný zánět, cystu a nic podobného, všechny výsledky jsem měla dobré. U nás byl problém jen u manži, špatný spermiogram, ale nebylo to zas tak špatné. Dr si myslel, že nám to vyjde napoprvé, pak napodruhé a nic. No a nakonce se přece zadařilo a to přirozeně. 🙂 Na 3 pokus bychom šli také v lednu ato sjem už naštěstí skoro v 5 měsíci. Jinak tobě moc přeji, aby se ti napoprvé povedlo. 😉

jeany
12. led 2010

Holky, od kterého tt je to pátý měsíc? Nevíte?

lnk
12. led 2010

ahoj holky,
Hanuli,jooooo, videla jsem te, ale jen zezadu, jak jsi procházela dveřma s nějakým prckem... 😉 zepředu jsem si tě nevšimla 😀 😀
Pregnyl pícháme stejně jako agolutin, tzn. večer, ale asi to bude jedno. 😉
Sukně je od toho, abys tam neběhala po chodbě úplně naholo, protože z pokoje musíš přeběhnout na sál a zpátky a bez kalhotek...
Musím říct, že včera jsem se cítila fakt jak v ráji, sestřičky kmitaly ostošest, tak asi už fakt dostaly sprdunk, protože včera jsem se cítila jako princezna... 😀
Na transfer jsem měla Dr. Frgalu a sestřičku jsem taky měla tu co tam je už dýl a se kterou už mám zkušenosti, tak jsem fakt byla moc ráda, protože se mi věnovali absolutně maximálně.
Jinak máme bobky dva, tři se nám zdály být moc. Jedna časná blastocysta a jedna desetibuněčná.
Dnes je mi šíleně zle, nevím jestli se nějak tlak nezhoupnul, mám nízkej, a děsně se mi motá hlava a je mi příšerně zle, tak snad to přejde.... 😒

lnk
12. led 2010

Ratatooy, já po neúspěšném transferu šla na první ket po 9 měsících, dřív jsem na to faaaaaaakt psychicky neměla.. 😢 ale po neúspěšném KET jsem šla na další KET hned po 3 měsících a strááááááášně jsem se těšila 😀 člověk na to fakt musí být připraven...
Natalko, držím pěstičky, aby vše proběhlo OK, měli jste hodně vajíček, aby zbylo i do mrazáčku a pozitivní testíček. 🙂
Ellajoy a Hanuli, holky jdem do toho. 😀 jeden za všechny, všichni za jednoho 😀

hanulinecka
12. led 2010

😵 😵 Ink jéé tak to je super a normálně i embryoložka by ti ty 3 dala????
jako už jsme vycházela pryč???taky budeme mooc držet pěstičky já se těšímmmmmmmmm 😵 😵

ratatoy jéé jsi z Třebíče 😵 já taky přeju at ti to vyjde hned naporpvé 😵 😵

ink tam jako přelítáváš ze sálu na pokoj???proč???

lnk
12. led 2010

hanuli, na pokoji se převlíkneš z kalhot do sukne, sundáš kaslhotky a ponožky, necháš tam věci a pak se pro to vracíš... oblíkneš a jdeš
pokud bys trvala na 3, tak ti dají 3, ale nedoporučují to, ani ta embryoložka
jj, zahlídla jsem když jste odcházeli pryč...

lnk
12. led 2010

s tou sliznicí jsi mi udělala radost, já mám 7,5 mm a myslela jsem, že minimum je 8...

ratatooy
12. led 2010

Holky s tou sliznicí já měla vždycky normálně bez léků 12mm

lnk
12. led 2010

ratatoy, to máš nádherné, já právě bez léků mám 7,5
alespoň se ti budou moct mimisci krásně zavrtat 🙂

betys
12. led 2010

hanulinecka-přesně tak sukně je lepčí že nechodíš s holým zadkem 😀 a taky když po transferu ležíš těch 10-15 minut na lehátku tak Ti sukni dají přes stehna a neležíš tam úplně naostro 😀
prcekpet-já jsem s tím smířená že to bude ještě horší 😉 .No co by člověk pro ty prcky nevytrpěl.Hlavně aby se mu u mě dobře dařilo

lucifirek
12. led 2010

Ahoj holky
Hanuli ani ta sukně asi nutná není,mě minule říkali,že si ji můžu vzít,ale stejně na stole přez tebe přehodí takovou roušku. Tak si vem delší tričko a máš to.
Jani já si myslím,že jestli ty jsi už.21tt.tak začínáš šestý měsíc těhu.

ratatooy
12. led 2010

hanulinecka je to jsem ráda že tady je někdo z mého města hned je to veselejší.no to doufám že to vyjde ale nějak nad tím moc nepřemýšlím buď hop nebo trop.

mrkvicka28
12. led 2010

hunilinecko ty jde v pondělí na transfér já jdu v pondělí na UTZ tak třeba se tam potkáme.

hanulinecka
12. led 2010

Ink jj dr.Frgala říkal,že minimum počítají öd 6mm a,že tu jsme měla když jsem otěhotněla já měla minule nejmín 7,5mm a nejvíc 9mm takže ty máš taky nejmenší místo je 7,5mm a někde ju máš i více
mě ted dr.otevřel říkal že mám 9mm,ale to bral asi tu nejvíc protože nevěřím,že jsme ju měla tak velkou když minule byla taky 7,5mm
neboj máš ju v pohodě
já myslela jestli jste neseděli nahoře já když šla platit ten ket tak tam pár seděl a čekal asi na ET asi

jani jj asi začínáš 6 městýc já se v těch měsicich prd vyznala brala jsme jen týdny 😀

ink jj říkali že ted snad měli 4krát trojčata a že je neradi dávají jen v ojedinělých připadech já třeba myslela kdyby se rozmrazili a dál vyvíjeli 3 a třeba to jedno by bylo nevalné kvality tak než vyhodit bych ho tam šoupla taky,ale uvidíme jak to bude a v ten čtvrtek ti volají asi v kolik???

jimmy1
12. led 2010

Dobré ráno, holky 🙂

Já mám takovouhle tabulku, jak to je s tím těhulením:

1. měsíc = 0+0tt - 4+3tt
2. měsíc = 4+4tt - 8+6tt
3. měsíc = 9+0tt - 13+2tt
4. měsíc = 13+3tt - 17+5tt
5. měsíc = 17+6tt - 22+1tt
6. měsíc = 22+2tt - 26+4tt
7. měsíc = 26+5tt - 31+0tt
8. měsíc = 31+1tt - 35+4tt
9. měsíc = 35+5tt - 40+0tt

lucifirek
12. led 2010

Jimmy aha,to je zajímavý. Já jak čtu maminku,tak tam to mají teda na trimestry a týdny a vychází jim to vždycky nějak na ty celé měsíce,tedy 4 týdny. Ale ono je to v podstatě asi jedno.
Stejně se všichni většinou řídíme těma týdnama.
Hanuli ahojky,já ti moooc držím na pondělí pěstičky,určitě to musí vyjít. Už se těším,až tu budete hlásit ty //.

bobbule09
12. led 2010

Ahoj holky,
mám takový problém a nevím,jestli mi některá nepomůžete. Už 3 dny mě příšerně bolí prsa,až bych brečela ☹ Nemůžu ani pořádně zvednout ruce nahoru,jak to bolí. Nevíte,čím to může být? Taky se mi dělá trochu mlíko,ale když mi dělali minule testy,tak jsem měla prolaktin v pořádku.tak fakt nevím 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru