CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
14. led 2010

ahoj Caki, já byla ted v pondělí a už to tam zas běží jako na drátkách... tak neboj 🙂

caki1
14. led 2010

Aha, tak to jsem v klidu. Dekuji za info.

mrkvicka28
14. led 2010

Tak holky vyrážím na ten nákup snad to přežiju bez trapasu

betys
14. led 2010

Včera večer jsem sledovala zajímavý pořad na ČT2 o babyboxech.Dost mě překvapilo jak jsou někteří odborníci jako třeba pediatr a psycholog proti.Prý se tím navádí maminky k odkládání dětí a k nezodpovědnosti.No valila jsem oči.Pořád lepší dát dítě do babyboxu než do popelnice.Dokonce asi v roce 2005 ministerstvo zdravotnictví babyboxy zakázalo a napřed si je instalovali soukromá zařízení a pak až nemocnice.
Mluvili tam zástupci různých organizací.Hlavně o tom jaká je u nás špatná situace s adopcí nebo osvojením dítěte.Zbytečně moc času tráví v kojeňácích a děcákách.Ale řekli tam podle mě dobrý názor-pořád lepší živé dítě které nezná svůj původ než mrtvé v popelnici. ☹

lnk
14. led 2010

jj, betys, souhlasím s tebou, bych tem lidem nakopala do zadku, kterí jsou proti...

bobbule09
14. led 2010

Ahoj,
taky jsem to včera viděla. Kulila jsem oči na názory některých odborníků. Ale v našem státě je to všechno nějaké divné 😠 Když jsem viděla ta miminka,jak v těch postýlkách jen tak leží a nikdo nemá čas se jim v tom kojeňáku věnovat,je to smutný. A přitom přibívá bezdětných párů,kteří by rádi adoptovali a kvůli byrokracii našeho státu čekají takovou dobu,než se nějaké dítě právně uvolní.

jeany
14. led 2010

Ahojky 🙂

Tak dnes jsem se už pěkně vyspala.

Ellajoy, tak na zítřek držím pěsti. 😉

Ink a jak ty, opatruješ se?

hanulinecka
14. led 2010

Ink a v kolik tak volávají sedím na telefonu a jsem jak prdlá pořád ho kontroluju jestli mám zapnutej zvuk 😀

lnk
14. led 2010

hanuli, volaji mezi 10 a 12

lnk
14. led 2010

dnes ti jich rozmrazuji??

caki1
14. led 2010

Holky, uzivaly jste prednison (1krat denne)? Meli jste nejake vedlejsi ucinky?
Z pribaloveho letaku jde celkem hruza...

lnk
14. led 2010

Jeany, dik za optani, furt mam trochu zaludek na vode, ale je to mnohem lepsi nez v to utery...
kazdopadne tentokrat nemam menstruacni bolesti, ktere jsem mela pri minulem ketu, tak doufam, ze to je dobra zprava...

lnk
14. led 2010

caki, kdyz jsem cetla pribalove letaky vsech leku, co jsem do sebe cpala, tak jsem opravdu premyslela, jestli to chci vsechno podstoupit a nechat se zabit 😉 tak uz to radsi nectu 🙂

lnk
14. led 2010

prednison sme uzivaly vsech¨ny, ale zadne hruzne priznaky se tu neobjevily, aspon jsem nezaznamenala

hanulinecka
14. led 2010

ink tak až do 12?????já nevím kdy je rozmražují 😕 😕 ale když mám mít v ponděli et .....
sestřika říkala že mě ve čtvrtek zavolají a pořád nic ☹

caki1
14. led 2010

no praaave, Ink, je to desny. A tak se prave ptam jestli s tim ma nekdo nejake zkusennosti.

lnk
14. led 2010

hanuli,
co jste meli zamrazeno??? my meli pronukleary, proto rozmrazili uz ve ctvrtek, ale pokud mate morulky, tak ty se asi rozmrazuji pozdeji...
caki, je to fakt strasny, jaky sracky do sebe cpem, ale tak pro miminko vsecko, ja myslim, ze se nam to teprve casem vsecko vrati... me po praskach nic nebylo, mozna jen bolesti hlavy, unava, ale jinak nic...

hanulinecka
14. led 2010

in máme jedno 7 osmibuněčné a 3 sedmibuněčné
uvidím když nezavolají do 12 zkusím tam zavolat

lnk
14. led 2010

no mi volali vždycky kolem 11, ale říkali, že budou volat mezi 10 a 12, zkus počkat do půl 12 a pak tam zavolej, pokud ti řekli, že budou volat, tak by se měli ozvat, ale pokud ne, radši volej

lnk
14. led 2010

holky, dnes se chci dívat sama doma - meli by mluvit o bylinkách v těhotenství, jelikož bylinky doma hodně používáme, chci se na to mrknout

caki1
14. led 2010

prednison pisou neuzivat v tehotenstvi, ale transferu je vllastne clovek tehotny, tak je to takovy divny..

lnk
14. led 2010

no to je, stejne tak u estrofemu pisou, ze by se nemel v pripade endometriozy...
ale jako, fakt jsem se tim nezabyvala, protoze to bysme v podstate zadny leky nesmeli uzivat...

hanulinecka
14. led 2010

tak sjme tam volala a představte si,že embrya budou rozmrazovat až v neděli 😕 😕 a zavolají co a jak v pondělí v kolik atd......... 😕 😕 😕

jaký je další vyvoj po těch 7 a 8 buněčnych??to je destibeněčné a pak ta morula???chjoo jsme ztoho taková přepadla přijde mě to pozdě na rozmraženi,ale teda bych čekala do aleluja na telefon 😀

lukza
14. led 2010

Lucifirku ještě mě napadlo k těm slevám v DM máš tu kuponky na slevu pro nastávající mamínky pokud né a káš jinou tak jak budeš v DM tak jim řekni že jsi těhu a možná budou chtít vidět tuhu prukajdu a hned ti vydají slevovou knížku pro nastávající maminky a tak je ten prášek,olejíčky prsní vložky atd.

lnk
14. led 2010

hanuli, pak jsou desetibunecne, morula a pak jsou ty blastocysty.
já měla pronukleáry. první den byly 2 a 3 buněčné (čt), pak byly 5 a 6 buněčné (pá), pak byly osmibuněčné (so) a v neděli jsem měla deseti a morulu a v pondělí jsem měla časnou blastocystu a desetibuněčné.
Ale stejně jsem si myslela, že ti to rozmrazí tak v sobotu. V neděli mi to teda přijde taky docela pozdě. Já myslela, že morula se rozmrazí jeden den a další se jde na transfer. Chjo, to je mi lito, že tak pozdě to rozmrazí.

lnk
14. led 2010

hani, kecám.
Ve čtvrtek nám rozmrazili, takže až v pátek byly 2 a 3 buněčné, v sobotu 5,6, v neděli pak osmi a v pondělí na transferu desetibuněčné. Ale stejně jsem si myslela, že pouze moruly rozmrazí jen den dopředu... ☹

hanulinecka
14. led 2010

ink tebe rozmrazovali ve čtvrtek a měla jsi už 2 a 3 buněčné??z těch pronuklaáru

a když to ráno rozmrazí tak už kolem poledne budou vidět jak to je?,chjoo ted teda nevím,ale asi se tím nebudu zabývat určitě ví co dělají...... 😵

hanulinecka
14. led 2010

aha tak už jsi mě odpověděla 🙂

hanulinecka
14. led 2010

když v neděli rozmrazí tak ani neuvidí jak se budou vyvýjet atd chjooo a zavolají že at přijedu v a v pondělí tam pojedu a řeknou mě třeba že nic ☹ ☹ ☹

teřba ho budu mít až v uterý,ale to asi ne když mám v tom rozpise že ET je v pondělí

hanulinecka
14. led 2010

když to vezmu podle mého rozumu tak já měla ty embrya co mám zamražený 3 denní.kultivaci tak by mohli jěště 2 dny se kultivovat neděl pondělí,ale asi tu neděli nemužu počítat když se budou rozmražovat 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru