CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
15. led 2010

Ahoj holky,
tak už mi zase manžílek ujel ☹ jsem dneska skrz to, že pojede bulela jak želva, to ty hormony se mnou teda pěkně třískají 🤐

Jeany, pěkně si tam Martínek hoví 😉 a je super, že je všechno OK, jen tak dál 😵

Ratatooy, agolutin je lepší pro ten začátek těhu než nějaký tabletky a ty injekce se dají vydržet, jsme tady toho všechny příkladem, tak neboj, to dáš taky 😉

Ink, nechci to zakřiknout, ale myslím, že to vypadá to nadějně 😉

Luci, bříško ti trošičku poporostlo, ale bude to růst čím dál víc, uvidíš 😉 já se momentálně nestačím divit roste mi snad před očima 😀

Mrkvicko, ty nevolnosti teda vůůůbec nezávidím, ale snad se to už víc nerozjede...

Ellajoy, ať se bobískům u tebe líbí a toho 31. (nebo klidně i dřív) ať máš // 😵

Manžel dneska Martínka přemlouval, že aby se už narodil 😀 že prý se mu už nechce do práce a chce být s náma doma 😎 ale zatím to nějak nevypadá... Tuhlevá jsme se klepali, abysme dokončili 33tt a teď se mu nebude chtít ven?? 😀 No přenášet nás snad s tím tlakem nenechají...

Přeju všem krááásný večer 😉

ratatooy
15. led 2010

Tak to snad zvládnu ale byla bych stokrát radši kdybych si je mohla píchnout sama.je to pro mě lepší než od někoho jiného.navíc už jsem si zvykla na ty do břicha

mrkvicka28
15. led 2010

Ratatoy ty do břicha jsou v pohodě,ale do zadku by sis to těžko píchla sama a jsou to větší jehly.
Eloy tak moc držím pěstičky ať se u tebe embrijáčkům líbi.
jimmy přenášt tě určitě nenechají. Nevolnosti se zatím drží jen v žadludku na vodě naštěstí zatím nezvracím.

lucifirek
15. led 2010

Jani to je opravdu nádherná fotečka,co je dneska za vymoženosti,je tam krásně vydět,jak bude drobeček vypadat. A to má už hezké míry a váhu.
Jdu vám hodit do albíčka ještě úlovky od kámošky,jsem z toho unešená.

jeany
15. led 2010

Jimmy, takže budeš zase chvilku sama. Kdy ti manžel znovu přijede? Martínkovi se bude chtít ven až přijde jeho čas a snad tě nenechají dlouho přenášet. Tvůj Martínek už bude brzo na světě.
Já mám narozdíl od tebe pořád nižší a nižší tlak. To je zajímavé, někdo má hodně vysoký a někdo nízký. Občas se mi dělavá mdlo a je mi divně a nevydržím dlouho stát, to se mi pak motá hlava.

Také přeji ostatním krásný večer. Já asi už půjdu zalehnout, měla jsme těch zážitků dnes už dost a už pomalu usínám.

jeany
15. led 2010

Luci, ještě kouknu co si dáš do albíčka. 🙂

lucifirek
15. led 2010

Ellajoy,to je dobře,že jste na drobky dneska nezapomněli a že se dotáhli. Ted je hezky opatruj a opečovávej,at se jim u tebe líbi.
Jimmy to mě mrzí,že jsi zase sama.Máš pravdu,nedávno jste měli strach a ted ho budete přemlouval,aby k vám už vykoukl.Vid. 🙂

jimmy1
15. led 2010

My to máme doma s tlakem nějak blbě rozdělený 😝 dneska ráno měl Petr 87/56 a já 130/80 😝 se tady nalíval coca-colou, kafíčkoval a já mu jen bledě záviděla 😀
A podobně to máme s váhou, on může mlsat jak chce a nepřibere a nepřibere a já se na jídlo jen kouknu a už to valí nahoru 😀

Sama tady budu teď zase celých 6 dní ☹ Petr přijede až ve čtvrtek, leda bysme rodili, tak by dojel dřív...

A zítra jedu na chirurgii si nechat vyříznout znamínko, co mi podezřele vyrostlo a zavazí mi při česání a když ležím tak taky ☹ se bojím, jsem strašpytel... Ale to ještě asi nic nebude proti porodu, který nás čeká za chvilku 😕

jimmy1
15. led 2010

Luci, pěkný úlovky 😉 začíná se ti ta výbavička pěkně rýsovat 😉

ratatooy
15. led 2010

Holky kdo by jste měl zájem samozřejmě to platí pro snažilky teď jsem psala do témy grafy BT šťastná 13 bylinkový čaj na otěhotnění podle paní mojžíšove.určitě to stojí za zkoušku myslím že už její metoda pomohla dosti lidem.a když se přidají i její cviky tak to může být lék i pro ty co si mysleli že už děti mít nebudou.a úplně nejúčinejsi tohle vše je když můžete docházet k fyzioterapeutce která dělá tuhle metodu ale tam už je to trošku složitější ale už jsem slyšela že to pomohlo i chlapům kteří byli neplodni.jinak do těch bylinek jsem investovala asi 500.tak to za zkoušku stojí.

lucifirek
15. led 2010

Teda Jimmy to je pech,když je to takhle rozdělený,jak s tou váhou,tak tlakem vid. U nás je to s váhou postejnavé,oba jsme při těle. Ale manža je dravotně v pořádku,tlak akorát,já taky.
Jimmy já znamínko podstupovala po svatbě,taky jsem ho měla na krku a občas jsem si ho poškodila hřebenem.Měla jsem divný pocit,když mi to opíchali a pak začali řezat,vůbec to nebolelo,ale cítila jsem ty pohyby a jak to šijí. Ale nebolelo to vůbec,není čeho se bát. Já měla pak strašný strach z výsledků testů z kůže. No ale dopadlo to dobře.

betys
15. led 2010

jeany-už jsem si říkal aže dlouho nepíšeš.Martínek je fešák.
jimmy-já jsem dneska byla uzubaře,taky jsem měla strach ale všechno dobrý 😀

lnk
16. led 2010

ahoj holky,
moc děkuji za podporu, ale jelikož testuji až 25.1. a píchám pregnyl, tak si myslím, že to všechno vyvolávají ty léky. Bohužel začínám mít takové ty klasické premenstruační potíže - bolí mě prsa, a šíleně mě bolí v zádech.
Břicho zatím naštěstí ne, to se stále ještě drží, ale uvidíme, co se bude dít v příštím týdnu... ☹
Ellajoy, super, máš bojovníčky u sebe, tak se drž, holka! 🙂
V pondělí se k nám ještě připojí Hanča, tak zas nás bude víc. 🙂
Jimmy, každý den nakukuji, jestli tady ještě jsi... 😀 😀
Jeany, gratuluji ke krásnému mimískovi. 🙂

betys
16. led 2010

ink-mě se taky zdálo žemám klasický mentruační příznaky.Taky mě boleli prsa.Vv\držíš to poctivě nebo to zkusíš dřív?
jeany-co termín porodu?Nechali Ti stejný nebo zase změna?

pampeliska36
16. led 2010

lnk... budu ti moc drzet pesticky 😀

lukza
16. led 2010

Ahojky holky
Jimmy takže ještě stále 2v1 furt chodím nakukovat jestli jsi ještě celá,ale to je dobře že se tak držíte.a přenášet tě uričitě nenechají moc ti přeji aby to přišlo samo a nemusely vyvolávat.
Jeany máš krásnou fotečka mimiška a je supr že je vše OK.
Lucifirku jen si pěkně bříško fot ono aji když ti to nepříjde tak pak podle fotek člověk kouká jak roste.
Ellajoy přeji at se drobečkum u tobe líbí a věřím že bude a zustanou tam až do porodu.
Mrkvičko je mi líto že máš žaludek na vodě,ale aspon víš že se něco děje samozřejmně dobrého 😀
Betys také máš pěkné fotečky v albíčku vždycky vám ty albíčka projedu a koukám co nového.
Ink držím pěstičky a jak čtu tak jsi na dobré cestě.
Jarkobil moc tě zdravím
Prcek pet jak sety cítíš mám stebe hroznou radost.
Ostatní moc moc zdravím a přeji hezký den

ellajoy
16. led 2010

Dobré ráno všem 🙂

Ink, já jsem se rozhodla, že tentokrát na žádné příznaky nedám, protože člověk to opravdu nepozná, jak to překrývá užívání hormonů...ale u tebe mě zaujalo, že to probíhá jinak a ještě ten odpor k masu, atd....víš co, necháme to koňovi, ten má větší hlavu 😀 , rozhodně se nemíním nechat psychicky vydeptat jako na podzim...já pokud to nevyjde budu měnit zaměstnání, takže starostí bude nad hlavu i bez těhotenství 😝

ratatooy
16. led 2010

Dobré ráno všem.jak jste se vyspali?já krásně.
Ela-máš pravdu nemá cenu se tím tak zabývat.taky to tak neresim.říkám si jeden pokus a když to nevyjde zaměřím se víc na práci protože budeme stavět dům.víckrát do toho nejdu a jsou tu taky ještě kojenecke ústavy.já nepotřebuji za každou cenu své dítě.ráda pomuzu i jinému které nemá své rodiče.

hanulinecka
16. led 2010

kráásné ránko

elajoy tak jak máš dvě bublinky u sebe??,super jasný necháme to konovi 😀

ratatoy ty by jsi už podruhé do toho nešla?,u mě teda touha po svím miminku byla veliká,ale každý to má jinak jaký máte vy problém ,že nemužeš otěhotnět?

u mě teda byla tak velká,že jbych pro to udělala cokoliv v rámci možností teda až pak bych se zaměřila třeba na adopci,ale taky my už jsme postarší mě je 33 a mm 37 tak než by nám třeba adopce vyšla bylo by nám 50 😔

natalka28
16. led 2010

Ahoj holky, tak 2.UTZ je za náma. Máme 19 foliklů a měří 15 - 17mm. Dr.Otevřel říkal, že můžeme počítat s tím, že bude tak 10 vajíček, jen se neví jaké kvality🙂 Na transfér jdeme ve středu 20.1., tak držte pěsti.
Já budu mooooooc držet pěsti INK, aby byl testík pozitivní a všem ostatním mimísky do bříška!

lukza
16. led 2010

Natalko to je krásný počet a mužu tě uklidnit oni vždycky řeknou že počítají s tolika vajíčky a nakonec je počet větší mě říkaly že budem rádi kdy jich bude 5-6 a nokonec jich bylo dobrých 12 😀
Ratatoy obdivuji tvuj postoj ale musíš věřit že to výjde koukej nám to 3 nevyšlo transfer a nakonec se zadařilo přirozeně.hold i zázraky se dějí.

ratatooy
16. led 2010

No holky nesla bych do toho z toho důvodu že se mi zda že je to ještě větší psychická zátěž než přirozeně.mě bude 27 a manzovi 29 příčina skoro žádná manza má asi o dvě procenta horší pohyblivost a tvar spermií.já nemám akorát jeden vejcovod jinak zatím o další překážce nevíme. to se pozná až jak dopadne ivf.manžel věří že to vyjde a já nevím někdy tomu věřím někdy ne.jinak co jsem chodila ke gyn.na běžné prohlídky tak všechno ok.mám teda ještě horší štítnou zlazu a prolaktin.

ratatooy
16. led 2010

natalka jdeš 20.1 na unicu mi také na první kontrolní utv

betys
16. led 2010

ratatooy-mě se zase psychicky ulevilo když se stím člověk smíří ža musí na umělé.Když jsem začala s injekcema a už jsme věděli nějaký datum tak mi přišlo že to tak nějak utíká a bylo mi trochu líp na duši.Já vím že se mi to mluví když nám to vyšlo hned na poprvé,ale ty 2 roky pokoušení se přirozeně byly šílený.Každý měsíc pořád dokola,test neg,měsíčky,depka...A taky podle toho že spousta holek těsně před umělým otěhotní přirozeně,tak si myslím že to je jak se stím člověk tak nějak smíří a na tu psychiku to má vliv.Ale je to jen můj názor.... 😉

lukza
16. led 2010

Ratatooy tak to máte hezký spermio.a když u tebe není problém krom toho že máš jeden vejcovod tak šance na přirozené těhu máš velké.je pravda že IVF je velká zátěz na psychiku po prvním neuspěchu jsem si říkala že do toho nepujdu že to nedám ale během těch 3měsicu co musí být pauze jsem se na další začala těšit.a na ten prolaktin něco bereš že?
ale musím nechat Unice že nám určitě v přirozeném těhu pomohla přece jen mi daly dohromady hormony jak prolaktin tam testo.já po roce byla na kontrole testos.a řekly mi že jsou hormony už v pořádky a 3 měsíce na to se zadařilo. 😀 .a taky člověk začne baštit vitamíny jak já tak manža

lukza
16. led 2010

a jak píše Betys taky jsi myslím že psychika dělá hodně jak se stím člověk smíří a nebo jak nad tím tak nepřemýšlí já se začala věnovat přípravám na svatbu a na mimi nemyslela měla jsem v plánu po svatbě jít na další pokud a týden před svatbou jsem se dozvěděla že čekáme mimiško

ellajoy
16. led 2010

Ratatooy, taky bych šla klidně do adopce, manžel ale moc nechce, máme už jednoho skoro pětiletého klučíka z 1. IVF (ICSI), tak doufej, nám se zadařilo taky napoprvé, napodruhé loni v září to sice nevyšlo, ale nemůžeme chtít všechno, že jo? 😀
Hanuli, jo, dva blastocysťáci jsou v břiše. 🙂

mrkvicka28
16. led 2010

Lukaz díky ,ale pokud bude žaludek jen na vodě tak se to dá vdržet jen aby to nepřešlo ve zvracení. I když včera večer jsem snědla kombinaci utopenců čokolády( kofily )pomerančového džusu a bylo mi dobře to jsme si říkal jestli mi nebude zle,ale já na to měla strašnou chuť.
Natálko to máš moc pěkné folikulky a vajíče k bude taky dost já měla na 2 UTZ 18 folikulu a nakonec mi odebrali 20 vajíček.
Hanulinečko v pondělí v Unice na tebe budu moc myslet ať ti to vyjde.
Luci a jakpak je tobě už je to lepší léky pomáhají?

lukza
16. led 2010

Mrkvičko to je teda pěkná kombinace jídla 😀 😀 😀 mě je špatně jen to čtu 😝 .,ale koukám že jsi to ustála.
já měla taky furt žaludek na vodě hlavně noci a večer a myslím jen 2x zvracela takže pohoda a to tehdy když jsem musela vztávat brzo k doktorovy

jimmy1
16. led 2010

Ahojte holky 🙂
tak já se tu od rána psychicky chystám na to vyřezávání znamínek a teď mi Dr. volal, že nemám jezdit, že jde operovat utrženou achilovku a pak zlomenej kotník a pak ještě něco co si nemapatuju, takže mě nestíhá ☹ možná se prý ozve později k večeru, abych přijela, ale taky možná dneska vůbec 😖

Takže možnáí se to odloží až po šestinedělí... Ale to mám zase strach, že se mi to povede strhnout do té doby, chjo...

Jo a dneska nám dovezou konečně tu autosedačku k našemu kočárku 😵 tak to už fakt budeme mít všechno vybavení a můžeme se klíííííííííííííííďo narodit 😎
Už aby to bylo a nejlíp abysme už byli pěkně v pořádku doma z porodnice 😵 😵 😵 Já už chcííííííííííííííííííííííííííííííííí 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru