CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
29. led 2010

prcekpet-s termínem si nelámej hlavu.Na velkém UTZ ve 12 tt to třeba upraví.Mě tam taky měnili datum.

prcekpet
29. led 2010

jo a jen se chci zeptat co jste vsechno dostaly v balicku? 😀

hanulinecka
29. led 2010

ahooojy

prcek gratulka super 😵 😵

ella to nééé,ale jak píšeš tak to beru tak nějak normálně kdyby jo budu ráda když ne zabijet se nebudu je to i tím,že fakt už jednoho prcka mám a za druhé dala bych se dopořádku se zádama shodila těch 15 jěště těhotenských kil a pak bych šla zase do boje......

taky podle prstýnku máme mít kluka a holku a MM byl u kartářky taky máme mít 2 děti tak snad se nám poštěstíé uvidíme

betys
29. led 2010

prcekpet-já jsem ho ještě nedostala.Moje Dr.minule nadávala na tu firmu cojim je dodává,že na ně není spoleh.Tak snad se taky dočkám ☹

jeany
29. led 2010

Peti, tak to je super zprávička. Hlavně, že je všechno v pořádku. Já jsme balíček dostala také hned a byl tam dudlík značka Nukk, pak olejíček Hipp na strie v těhu, vlhčené kapesníčky pro miminko, vzorky nějakých krémů pro mimi od Hipp a časopisy maminka několik vydání a časopis domov, no a spoustu letáků. Co jsi tam měla ty?

Luci, myslím, že když se jednou nadýchala, tak by se nemělo nic stát. Já teda Savo nepoužívám vůbec, jen takové ty běžné čistící přípravky. Ale mamka to na kachličky a plísně také používala.

mrkvicka28
29. led 2010

No teda to je naspravedlivé my jsme prenatal box nedostali, ale už taky máme těhotenskou průkazku.
Peti to je moc super. Já jsem taký v 9tt ale termín mi vycházi cca 8.9.,aleu dvojčátek je ten termín je orientační.
Hoky nevíte řeknou mi na Velkém UTZ v 12tt přesnější termín?

natalka28
29. led 2010

Peti - moc gratuluju k potvrzení těhulkování.
Jimmy - tobě véééééliká gratulace k Martínkovi. I tatínkovi.
Haňuli - jak je? Testovat vudeš ve středu? Nějaké příznaky?
Mrkvička28 - jak tobě bylo před testováním a kdy jsi testovala???
Luccatko - jak je tobě?????????

ratatooy
29. led 2010

Ahoj tak máme 12 bojovníků.prej po rodičích?oplodnily nám 15 ICSI a zbytek nebyl vhodnej.tak uvidíme zítra.pondělí nebo úterý bude et.už se těším.gratuluji jimmy ať jim martínek hezky roste.jo a holky nemáte někdo zkušenost s tím agolutinem kdo máte astma?pokud tu někdo je?mě se po něm hůř dýchá a v přibalovým letáku je že by se to astmatikum moc dávat nemělo.a já teď vůbec nevím jestli jsem to v unice řekla že mám astma.

lucifirek
29. led 2010

NO Prcek pet to ti určitě řekl týdny podle utz tzn.že podle ms (kdybys jí měla pravidelně) bys měla asi o dva víc.JEstli to tak je. Ale tím si nelam hlavu. Mě to tady taky přesně nesedí. A jak píše Betys oni to ještě v tom 12tt upraví.Mě to taky ještě upřesnovali. Jinak já v tom balíčku nic moc nedostala,malé caro,vzorky krémů a ubrousků od Hipp,vzorky vytamínů a hodně letáčků,takže nic moc.Já tam neměla ani dudlík,co tam dřív mívali. Co jsi dostala ty?
Mrkvička na tom utz ti určitě termín asi upraví,nebo potvrdí.
Jani já savo normálně taky nepoužívám,chtěla jsem vyčistit spáry kolem vany,jak máme bílou spárovačku,tak byli trošku zašlé od vody.

natalka28
29. led 2010

Ahoj Ratatooy, to je super 12 bojovníčků. Já astma mám. Říkala jsem jim to na začátku, ale vůbec je to nezajímalo, tak už jsem to s nikým neřešila! Agolutin je podle mně teď moc důležitej ( a asi ne moc nahraditelnej ) a zas takový problémy mně nedělá, tak poslušně pícháme! Budu držet pěsti!!!

lucifirek
29. led 2010

Ratatoy tak si tam ještě radši zavolej,at se ti něco nestane.nemůže to být OHSS? Bolí tě i břicho? Radši fakt neryskuj a volej.

ratatooy
29. led 2010

Lucifirek oni už mají po pracovní době.ale břicho mě neboli spíš si připadám jak kdybych měla v žaludku balvan a bolí mě to spíš v zádech a to dýchání.ale nic hroznýho

lucifirek
29. led 2010

Ratatoy,tak jestli se to dá vydržet,tak to zkus. A zavolej tam zítra,on tam určitě někdo službu drží.Popř.kdyby se ti přitížilo,tak jed na pohotovost,mohl by to být i ten hyperstim.syndrom. Ale podle toho jak to popisuješ,tak mi to spíš připomíná OHSS.Ale nejsem dr.,pokud by se ti přitížilo,tak opravdu nečekej. Mě bylo po OPU taky hůř,břicho nafouklý,žaludek jakoby pořád plný a člověk sní jen trošku a hůř se dýchalo,přežila jsem to,nerozjelo se to hůř.

betys
29. led 2010

ratatooy-někde na rozpisu je mobil nebo telefon,někdo má pořád službu.Já jsem tam taky volala někdy později odpoledne.měla jsem slabý OHSS.Připadala jsem si nafouklá,jakokdybych měla zácpu ale při chůzi mě trochu bolelo břicho.Chodila jsem v mírném předklonu.Bolelo mě v oblasti žaludku.Není to žádná sranda.
Mě tenkrát Dr.Otevřel řekl že kdyby se mi přitížilo tak mám hned jet do nemocnice.Vydržela jsem to a druhý den hned ráno mi dali v Unice kapačky a bylo mi fajn.

ellajoy
29. led 2010

Hezký podvečer 🙂

Jo, Hanuli je to tak...uvidíme ještě v neděli, ale podle mě by tam už alespoň slabá čárka vidět byla. Holky, které tady testovaly dřív, to tak myslím většinou měly. Doufám, že ty zpropadené l l čekají na tebe...statisticky by to mělo vycházet 😉 I když už každá jsme svůj příděl dostala, je to smutné, když dítko nemá sourozence, my to teda doma dost pociťujememe, bohužel 😒

Prcekpet, super zprávy...že bych taky začala čekat na zázrak 😵 ...no, čekat nestačí, něco se pro to musí dělat, to bude mít taťka radost 😀

prcekpet
29. led 2010

tam me sestricka dala 2 kufriky, jeden prenatal box a druhy od firmy Happy (od nich jsem pouzivala pliny a dodnes pouzivam vlhcene ubrousky). V prenatalu byl casopis Betynka, nejaka prakticka prirucka pro nastavajici maminky, dudlik a od Hippu na strie, vlhcene ubrousky a jeste nejaky vzorek kremu. A v tom druhem boxu jsou vzorky slipovych vlozek, 1ks plinky 2-5kg, ale tu znam tu jsem pouzivala a je fakt skvela, pak jednorazova prebalovaci podlozka, lzicka, samolepka do auta - Pozor dite v aute, nad tou jsem brecela radosti jak je krasna a spousta letaku...takze jsem byla v soku kolik tam do toho druheho boxu dali, je to fakt o pristupu firmy k maminkam... 😉

prcekpet
29. led 2010

jinak diky za gratulace, snad uz bude vse v poradku 😀

prcekpet
29. led 2010

ale oni to maji sakra spocitane, ze se jim to vrati...ja jsem dokonce v Happy clubu zaregistrovana a sbiram carove kody z jejich produktu 😀 no jo, jsem na materske a nic jineho nedellam jen ze sbiram carove kody a posilam je 😀 😀 😀

prcekpet
29. led 2010

ellajoy - jedine co jsem zmenila, tak jsem zacala jist tabletky "hlivy ustricne a dr. mi rikala, ze to asi pomohlo jo a krom toho jsem pri malem shodila jeste 10kg, a kdyz pocitam + tehu kila tak celkove jsem shodila kolem 25kg coz je fakt masakr 😀

tevi
29. led 2010

Peti, jak dlouho jsi kojila? Fakt myslíš, že to bude mrška? Teď jsem dvojnásobně smutná. Už jsem si dělala takové naděje... ☹

mrkvicka28
29. led 2010

Natálko mě před testováním pobolívalobříško a bolely prsa. Já jsme testovala už 9 den po ET.

jeany
29. led 2010

Luci, jo taky jsme měla vlastně v balíčku Caro kávu, ale moc mi to nechutnalo. Mamka mi koupila Nescafé bez kofeinu a ta je lepší. I když já si nakonec dělám s kofeinem, když mám pořád nižší tlak. Snad si to tím udržím. Jinak nevím, co je dobrého natlak, aby se mi zvýšil. Možná se občas rozčílit, že. 😀

Holky, jdu si lehnout, jsme nějaká unavená. Tak vám přeji krásný zbytek večera. 😉

prcekpet
29. led 2010

tevi - kojila jsem rok a mesic, pak se maly sam odtrhl, ze dne na den a uz me nechtel ☹ zato ted mi to vynahrazuje, tuli se, mazli se a ted vecer nasel moji tehu prukazku a rika mimi, haji haji a pak zacal miminku na obrazku davat pusinky 😀 jsem byla na mekko

tak uz to vi tchanovci, maji radost 😀

lucifirek
29. led 2010

Prcek tak to je roztomilé s tím malým. 😀

tevi
29. led 2010

Ani nevíš, jak ti závidím. ☹ ☹ ☹

betys
30. led 2010

Dobré ráno.
jeany-mě taky ty náhtažky kafe moc nechiznají.Dělám si normální,trochuslabší s mlíkem.Stejně všude píšou že přiměřený množství-2 šálky denně neuškodí.Na tlak Ti nic nepotadím,mě Dr.řekl že teď stejně nic nemůžu tak to musím vydržet.Hodně pít,dávat si nohy nahoru,občas kafe.
Holky udělám si trochu reklamu.Chybí mi nějaké body do objednávky Oriflame.Kdyby se Vám něco líbilo,písněte do IP ajá Vám to pošlu bez poštovného,ještě přiložím dáreček.Děkuji.Mrkněte na oriflame.cz tak je aktuální katalog.Budu objednávat zítra 😉 .Omlouvám se za reklamní vsuvku 😀

ratatooy
30. led 2010

Ahojky.tak mě to boleni žaludku přestalo přes noc a teď to začíná bolet jak jsem snedla banán.včera jsem vypila skoro 5 litrů myslíte že to ustoupí samo?

betys
30. led 2010

ratatooy-to fakt nevím.Já jsem měla jen mírnou formu OHSS a bylo mi fakt dost zle.měla jsem jen volnou tekutinu kolem vaječníků,zlepšili to 2 kapačky.Ještě radí hodně bílkovin-ml.výrobky,kuř.maso.Ale pokud Ti není dobře a hůř se Ti dýchá tak si volej do Unici.Pokud by se Ti to zhoršilo tak to může ohrozit ET.Někdo to tady tak měl že holky?

lucifirek
30. led 2010

Ratatooy já to teda taky zvládla doma,trvalo to tak dva tři dny. A dalo se to,nebylo to teda nic příjemnýho,ale dalo.Asi záleží,jak kdo snáší bolest.
Já teda kafe nikdy moc nepila a caro mi chutná,ale ted to nemůžu ani cítit,jak kávu,tak jakýkoliv podobný nápoj.Jediné,co bych se chtěla naučit pít,je melta,tak je výborná při kojení.

lucifirek
30. led 2010

Tak já se jdu pustit do vaření,páč dnes toho mám hodně. Jdu dělat manžovi rýžový nákyp se švestkama a řezy,večer si udělám na zítra knedlíky. A ještě mě čeká vytřít schodiště.
😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru