CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
23. únor 2010

Prcek pet,tak nějakou restauračku navrhni,jsi místní,tak máš větší přehled,než my ostatní. To je dobře,že je petříkovi dobře.
Hanuli tak přesně tohle nám na utz říkal Gogela taky,asi to říká všem. A svým způsobem má pravdu,že ano. Ale fakt zvláštní člověk,nějak mi k srdci nepřirostl. Frgala je prostě suprovej. Člověk na svém místě.
Ratatoy neboj,ale dopředu s tím trošku počítej.
Luccatko neboj,držím ti pěsti na zítra.
Já včera courala po venku a jak nejsem zvyklá ted být venku,tak mě trošku bolí v krku a spustila se mi rýma.Tam piju čajdu a dneska to nebudu přehánět. Chci udělat druhé svatební album. Po té době jsem nechala teprve vyvolat fotky.Jsem ostuda teda. Tak se tu budu kochat.

lucifirek
23. únor 2010

Nali já přímo zkušenosti z hematomem nemám. ALe kamarádka čekala dvojčátka a někdy na začátku se jí taky udělal hematom,začala trochu krvácet.Dr.jí nařídil klid a ono se to vstřebalo. Druhá známá čeká druhé miminko a ta s hematomem myslím byla i v nemocnici.

weny
23. únor 2010

Dobré ráno, myslím,že se shodneme na tom, že dr. Frgala je tam prostě nejlepší. Odborníci jsou samozřejmě všichni, ale co se týče přístupu. chtěla bych v pondělí k němu. Třeby by mi i tu špatnou zprávu podal tak nějak líp. Hani, co se týče toho utrošu, tak to fakt nevím. Ale myslím si ,že bys asi neměla vynechat, nebo asi ne tolik, fakt nevím. Zkus si někam zavolat.

nali23
23. únor 2010

lucifirek-takže,nezbývá než opět čekat,uvidíme.weny,neboj,žádné špatné zprávy nebudou,ty mimi jsou strašně individuální.Já jsem na tom byla úplně stejně a ted čekám,jestli nebude náhodou ještě jedno srdíčko. 🙂

natalka28
23. únor 2010

Ahojky všem.
Hanuli, já si myslím, že to vadí. Když jsem si volala po testu na unicu na objednání na UTZ, tak sestřička důrazně několikrát opakovala, že mezi agolutinem a utrošem nesmí být přestávka, tak si myslím, že až do toho 12tt by jsi neměla přerušit přísun tohoto hormonu.
Luccatko - to jsou nervy, že???🙂
Docela mně poslední 3 dny pobolívají prsa a už týden mně je špatně - nezvracím, ale nemůžu na jídlo ani pomyslet, vždycky si musím dát něco, po čem se mně nenavalí, když si to představím. Třeba bych se po..., když si jen vzpomenu na mletý maso na jakýkoli způsob. Se uklidňuju, že když mi je špatně, tak tam miminka jsou. Tak nějak si myslím, že jsou 2🙂

ratatooy
23. únor 2010

Ahojky holky.je vy plánujete srazik.to je super.no jsem teda zvedava na logo narazím na utz ale většinou jsme byli u otevřela jen poprvé u frgali a hned nám přirostl k srdci.u gogeli jsem byla jen na ko s hyperstimulakem.tak uvidíme radši se na to připravím a třeba budu překvapena.tak mě holky zatím nějak špatně není.jen trochu ráno když mě bolí břicho.jinak jsem furt jak prastena po hlavě a ani kolikrát nemůžu nikam jít jak se motam.aby si nemysleli že jsem ožrala.

luccatko
23. únor 2010

no hlavně ať mi někdo z nich řekne dobrou zprávu a v tu chvíli mi asi bude jedno,kterej z nich to je 🙂 jinak máte pravdu,dokud mimi není v náručí,furt člověk na něco čeká......Hani taky myslím,že bys ultroš neměla vynechat.dnes je opět krásně,tak si udělám vyjíždku k babičce,dáme kafíčko na zahrádce....na chvíli sklidním nervy na ten zítřek 😝 Natálko,ale nám to uběhlo,co?Tak zítra se uvidíme,doufám,že bude vše v pořádku...

jeany
23. únor 2010

Ahoj holky, dnes je krásně. Já jsem ráno jela do města a nakupovala jsem věci pro mimi a obešla jsem všechny obchody s postýlkama a jednu už mám vybranou. Je v buku a na kratších stranách je do obloučku, stojí 1890,- kč. Prošla jsem asi 5 obchodů s dětskýma věcma a porovnala ceny ať mám přehled. Jinak jsem dnes v Rossmannu nakoupila 4 balíky vlhčených ubrousků za 99,-, dudlík Nuk, sice drahý, ale pěkný, přebalovací podložky apod. No a zítra jdu do města s manžou ukázat tu postýlku a už ji objednáme, do týdne ji prý přivezou.

Jinak upřesňuji srazík - 6.3. v 11.00 před vlakovým nádražím na těch schodech do budovy.
Peti, kam jinak bysme si mohli sednout? Navrhni, nevím, kde mají dětský koutek. Možná by bylo dobré to i předem zamluvit.

jeany
23. únor 2010

Holky mně se také nejvíc líbil Dr Frgala. Po porvním neúspěchu jsme to chtěli vzdát a jít jinde, ale pak jsme se s manžou domluvili, že to ještě zkusíme a už jen u Dr Frgali a tak jsme se už objednávali vždy jen k němu. Po druhém neúspěchu mi zase Dr Frgala nalil novou krev do žil. Má výborný přístup a jen kvůli němu by jsme do toho šli znovu v Unice, jinak bychom už asi přešli jinam. Naštěstí se nám pak podařilo přirozeně za což jsem nesmírně ráda. 🙂

betys
23. únor 2010

Tak jsem doma z výletu z Brna.Ségra má podle UTZ zvětšený játra a na nich 3 flíčky.S výsledkem si bude volat na internu,snad se to konečně někam pohne.
Dali sme si oběd a zákusek a teď se budu válat protože mě pěkně bolí záda.Asi si zkusím zavolat masérce. 😒

caki1
23. únor 2010

nali, bses v 10tt. beres jeste estrofem a prednison? Nebo kdy jej mas ci melas vysadit, prosim?

nali23
23. únor 2010

caki1-podle ms to tak vychází,ale na ET jsem byla 15.1.,tak je to mín.Včera jsem volala na Unicu a Frgala mi to naordinoval tak-estrofem 3x1 ještě jeden týden,pak postupně vysazova 2x1 a 1x1 asi po dvou dnech,prednison mám brát ještě 4 dny a pak půlku denně asi taky 4 dny.Kyselinu listovou pořád.

kveta
23. únor 2010

Utrogestan sa nesmie vynechať.

caki1
23. únor 2010

takze estrofem beres jeste tento tyden a pak snizujes davky v dalsim tydnu?
A prednison celkem do kdy?

nali23
23. únor 2010

naordinoval mi to tak včera,takže estrofem tak 10 dní a prednison asi 8.V pondělí jdu ke svému dr.,tak se s ním domluvím.navíc Frgala mi říkal,že můžu zavolat kdykoli.

lucifirek
24. únor 2010

Dobré ránko holky,kde jste kdo?

jimmy1
24. únor 2010

ahoj holky,
zdravím po ránu a hlásím 2 zprávy:
nejdřív ta dobrá...
Martínek se včera večer konečně přisál k prsu a tahal a tahal 😵 😵 😵 😵 😵 😀

a teď ta horší...
za mmnt vyrážíme směr Brno, dětská nemocnice 😕 včera jsme byli v poradně přelepit pupík kvůli té kýle a MUDr. se nelíbilo, že nám šedne kolem pusinky, tak jedeme na vyšetření, prý to může být signál skryté srdeční vady 😨
Tak jsme zvědaví co a jak.

Všechny moc zdravím a přeju pěkný den 🙂 .

lucifirek
24. únor 2010

¨Jimmy teda to je mazec,moc vám držím pěstičky at jste zdraví. Dej hned vědět.Doufám,že bude všechno v pořádku. Člověk nemá od toho strachu klid ani po porodu vid. A kojení je krásný uspěch. 😉
Jimmy budu na vás moc myslet.

betys
24. únor 2010

Dobré ráno.
jimmy-držím palce ať to není nic vážného 😉
U nás je hnusná mlha.Není vidět na krok.Snad to takhle nebude celý den ☹

weny
24. únor 2010

dobré ráno, Jimmy držím pěsti ať všechno dobře dopadne.

mrkvicka28
24. únor 2010

Jimmy tqak budem držet pěstičky at jste zdraví.
Jinak já se právě vrátila od dr, protože mě stále bolí v tom podbřišku,ale neštěstí je vše v pořádku. dosotala jsme magnesium tak snad to pomůže mám dělohu nakloněnou trochu do prava a proto mě prý bolí ty vazy. no jestli to tak bude celé těhotenství tak potěš koště.
Luci a co ty jak je?

hanulinecka
24. únor 2010

ahoojky
tak nakonec to s utrogestanem dopadlo dobře trochu jsem si snižila dávku a dneska už mám normoš

jimmy držíme pěstičky,aby to nic nebylo a s tím kojením super....

jěště dneska šla na utz natálka a luci tak taky držíme......

u nás je tak kráásně teplo jéé já už chci sluníčko,teplíčko bazén a válení na zahradě 😵

mrkvičko chjoo ty bolesti mě ty záda hooodně povolili za což jsem mooc vděčná bála jsem se ,že ta bolest bude tak příšerná jako na začátku,ale vím že se to určitě vrátí s váhou..

lucifirek
24. únor 2010

mrkvička to magnesium ti určitě pomůže. A jak tam jsou dva tak asi jde všechno rychleji.
Jinak mě je dneskalépe,ale ještě dneska nebudu courat po venku.Mám rýmu a trošku mě pálí v krku. Ráno se mi spustila krev z nosu (to mi nikdy v životě netekla) a zvracela jsem. Ale ted mi je dobře.

betys
24. únor 2010

luci-u nás máme taky rýmý.začal švagr a přes ségru to přešlo i na mě.Je to pořád dokola.Snad už je to naposledy a bude brzo jaro 😉

lucifirek
24. únor 2010

Betys taky už si říkám,at je tepleji a můžu chodit víc ven,hned je to veselejší a člověku se víc chce,když je hezky.U nás je teda dneska pod mrakem.

hanulinecka
24. únor 2010

taky chci jaroo

Betys Matýskovi do bříška vše nej k svátku 😵 😵 pošly mu tam nějakou dobrutku 😀

u nás teda svítí sluníčko

holky kdy jste se objednávali na ten NT to se vás ptali jen v kolikátým jste týdnu????nebo poslední MS

lucifirek
24. únor 2010

hanuli jestli si to dobře pamatuju,tak v devátém týdnujsem byla na poradně a tam mi napsali do průkajdy,kolikátý jsem tt a podle toho jsem se hned objednala na NT+.

betys
24. únor 2010

hanuli-děkuji za přání.Dobrůtku pošlu,mám schovaný zákuseček.Já myslím že se ptali i na MS,ale u mě to bylo celkem jasný.Já jsem průkazku ještě neměla.

betys
24. únor 2010

To sem trouba,jdu Vám napsat že poslanci schválili navýšení matřské.Teď to jde do sněmovny.Tak si budeme držet palce 😉

lucifirek
24. únor 2010

Tak s tou mateřskou je to dobrá zpráva,to bybylo super. Doufám,že to dopadne. 😎
Koukám,že zase budou dávat hromadu nových seriálů.Pojištovna štěstí.Vizita a na primě myslím nějaký seriál o umělém oplodnění.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru