CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kveta
7. bře 2010

Natalka, pichanie ako keby zrazu niečo ostro ťahalo vaječníky som mávala a ešte aj výnimočne mávam. Objavovalo sa to zvlášť pri zmene polohy, napríklad keď sa postavím z gauča a po pár sekundách to ustupuje. Necítim to ako kŕč, len ako bolestivé stabilné pichnutie... Domnievam sa, že to mávam z toho rozťahovania maternice/delohy a závesov vaječníkov.

luccatko
8. bře 2010

Dobrééé ráno...hani budu na tebe moooc myslet,ale bude to dobréééé 😉 Včera jsem si prošla migrénou,byl to teda děs bez prášků....myslela jsem,že odbíjí mé poslední hodiny,no hnus.

lucifirek
8. bře 2010

Dobré ránko. 🙂 🙂

hanulinecka
8. bře 2010

kráásné ránko 😵 😵

lucátko taky trpím na migrény před marečkem v těhu s marečkem a po porodu žádnou kráásné období ted když jsem těhu tak zase v pátek jsme myslela,že zešílím a ten žaludek 😢

lucifirek
8. bře 2010

Holky migréna to je hrozná věc,já to mívala taky a rozhodně mín,než v těhu. 😠

betys
8. bře 2010

Ahoj holky.Tak se konečně vracím do běžného režimu.
Sraz se mi moc líbil,ale škoda že nás bylo tak málo.Manžel se docela nasmál když jsem mu řekla že jsme ani nestihly pořádně pokecat 😀
Návštěva u kamarádky byla taky suoer,jen to moc rychle uteklo.Časem dodám fotečky.
Dneska začínám 31 tt.Už jde do tuhýho 😉
Luci-co Ti teda napsali na ten veletrh Prodítě?Včera byly v letácích ve schránce slevový kupony na vstupný a tam je napsáno že 11.3. pro odborníky.Teď jsem si volala na výstaviště a paní mi řekla že je lepší přijít až v pátek.Tak nevím jestli nepůjdeme raději až v sobotu.
natalka-v podbříšku mě píchalo taky hodně,pokud máš jakoby křeče tak na to Ti Dr.může naspat magnesium
hanuli-budu držet palce 😉

jeany
8. bře 2010

Hanuli, držím palce, aby vše dobře dopadlo. 😉
Teri, to jsi fakt musela mít hrozný porod, když ani po roce se ti do dalšího miminka nechce. Snad by to bylo napodruhé lehčí. Jo, všichni z toho prvního srazu čekáme meiminka a Zuzuza má Sebastianka, takže se nám fakt všem zadařilo. Ani jsem nevěděla, že to bylo právě v květnu a zrovna tento rok v květnu budu již podruhé maminkou. 😀 Letí to a zázraky se dějí. 😀
Betys, taky se mi zdá, zže to na srazíku rychle uteklo, určitě jsme toho neprobrali ani polovinu, že. 😀 Dalo by se povídat dlouho.
Jsem moc ráda, že jsem na srazíku byla, že jsem se dostala někam na výlet. Člověk je jinak jen doma nebo jen po okolí. Sice já přímo doma pořád nesedím, ale výlet je výlet. 🙂
Luci, příště s miminkama už to bude těžší, to jo, ale snad to nějak zvládneme. Uvidíme. 🙂

jeany
8. bře 2010

Natalko, mně v bříšku ze začátku často taky píchalo, jednou napravo, jednou nalevo. Myslím, že se roztahuje děloha a tak je to v pořádku, takže neboj. Je to normální. 😉

bobbule09
8. bře 2010

Ahojky holky 🙂
Na srazu bylo super,nasbírala jsem spoustu těhu bacilů 😀 Teď si tak 2 měsíce dáme pauzu a pak hurá do plození potomka 😀 Doberu duphaston a už nechci žádný léky ani vidět. Je mi po nich od včerejška špatně od žaludku a vyrazila se mi vyrážka na obličeji 😒 Bleeeeeeeeee 😝

betys
8. bře 2010

Já se tenhle týden už fakt pustím do praní oblečků a připravím si tašku do porodnice.Matýsek sebou neuvěřitelně šije až to docela bolí.
O víkendu máme dětský karneval.Tradičně ho pořádám já s paní starostkou,ale letos už jí moc nepomůžu.A příští týden mám evítání občánků-poprvé-to bude velká sláva.Připravím jen výzdobu a tím končím. 😉

lucifirek
8. bře 2010

Betys tak nevím,co si o tom myslet.PRotože manžel se mnou jiný den na veletrh nepojede,protože ve čtvrtek jdeme na ten utz. A paní mi řekla,že žádný den pro odborníky nemají a že neodpovídají za to,co je v tisku. Možná zkus napsat mail ještě PR manažerce,já psala paní Prudinské,tak zkus někoho jinýho,co ti řekne. Mě ona řekla,že klidně můžeme jít hned první den. To bych byla dost naštvaná,kdyby nás nepustili.

lucifirek
8. bře 2010

Betys kdyžtak dej vědět.

betys
8. bře 2010

luci-my už jsme se domluvili s manželem na sobotu,nebudu to riskovat,dají se přes net sehnat nějaký slevy na vstupenku tak to zkusím.Paní mi řekla že máme raději přijít v pátek 😒 .Půjdem v sobotu a když se tam nebudu cítit dobře tak hned prchám do Růžovýho pantera nebo do těch Husovic.

jeany
8. bře 2010

Bobul, myslím, že nějaké těhu bacily jsi určitě chytla. Jsem zvědavá, kdy budeš hlásit, že jsi těhu. 😀

Luci, když jsi tam skrz ten veletrh volala a řekli ti, že tam můžete přijít, tak snad to bude pravda. Pak dej vědět jaké to tam bylo, co nabízeli.

Betys, já chci taky prát další dětské věcičky. Tašku jsem dobalila dnes ráno, pro jistotu. Malý taky strašně vyvádí - kope, tak si říkám, kdyby se mu na svět chtělo přece jen dřív. Pak až koupíte kočárek, vyfoť ho.

Já jdu konečně vařit, polévku mám od včera a budu dělat palačinky s tvarohem a marmeládou a na to šlehačku a pikao. To si dám. 😝

mrkvicka28
8. bře 2010

Ahoj holky tak ted jsme se vrátivla z konzultace z nemocnice a pan primář mě vůbec nepotěšil. Od 20tt nástup do nemocnice ležet až do konce¨.
hanulinečko držím pěstičky

lucifirek
8. bře 2010

Teda Jani ty palačinky ti závidím. Já dneska vyprala a zjistila jsem,že všechno to je na jednu pračku a moc toho nemám,takže toho budu muset ještě spoustu nakoupit,začínám z toho být mírně nervozní. Nezdá se to,ale těch věciček je potřeba fakt hodně. Jinak já mám také od kámošky vaničku s nožičkama,tak je to dobrý,že můžu koupat klidně v kuchyni,v ložnici. Do koupelny se nevejdeme,jedině bych musela dát vaničku do vany. A to bych se musela zase ohýbat. Určitě tu vaničku s nohama využjieme. 🙂 Z toho veletrhu teda taky nevím. Jestli nás tam nepusti,tak mě asi klepne.
😠

bobbule09
8. bře 2010

Jeany,ty děláš chutě 😀, díky za fotky.
Já jsem měla od včerejška řízeček a bramborovou kaši a ještě mi zbyl zákusek,tak jsem si dala,ale je mi z toho duphastonu pořád tak blbě,žaludek mám jak na vodě 😖 ,tak jsem si to ani moc nevychutnala 🤐

betys
8. bře 2010

mrkvicka-to Ti řekli v Ivančicích?Nebo kde?Určitě zkus nějaké další dr.A napiš té paní,myslím že ona tak dlouho neležela.
Já jsem si teď nachystala hromadu k pračce,mám těch modrých věciček šíleně moc.Růžové jsem dávala bokem-třeba pro ségru.Dneska už prát nebudu,už mám 2 pračky našich věcí.To stačí.

lucifirek
8. bře 2010

mrkvička tak to je teda mazec. Je to fakt nutný? To teda uteče jak voda,že. Kdybys měla potíže,ale zatím mi přijde,že jsi v pohodě. Ale asi se to může měnit ze dne na dne. No nevím. Zkus se spojit s těma holkama,co mají trojčátka,jak to měli ony.
Betys to já zjistila,že skoro nic nemám.

nali23
8. bře 2010

Tak se s váma zatím loučím,volala jsem Frgalovi a další pokus může být v červnu,pokud bude všechno dobré.Přeji vám všem krásné a bezproblémové těhulkování a krásná zdravá miminka.Mrkvičko,tobě dodatečně gratuluju k trojčátkům a opatrujte se.

lucifirek
8. bře 2010

nali tak to uteče jako voda,i když ted to vypadá,že je to strašná doba. Znám to z vlastní zkušenosti. Tak se drž a přijd se podívat,když budeš mít náladu.
🙂

pecicka
8. bře 2010

ahoj holky, jdu jdu k vám pro radu,mužu?

natalka28
8. bře 2010

Ahoj pecicka - no jasan🙂

pecicka
8. bře 2010

já jsem ted po druhé minimálce, 26 jsem byla na odběr, bylo z toho iemryjko, 28 jsem šla na ET a mělo mít 4bunky a mělo 6, takže se dělilo krásně, ake dneska jsem si dělala test a je negativní, tak jsem z toho hodně smutná, myslíte si, že mám ještě naději?

hanulinecka
8. bře 2010

ahojky pecičko já si teda myslím,že je jěště brzo dělat závěry jsi 8 den od et??u nás se testuje třeba až 15 den tak vyčkej a dej mu jěště šanci tady holky testovali třeba 8 den,ale měli zavedenou blastocystu což je nejvyšší stádium 6 buněčné embryjko je myslím na testování jěště fakt brzo 😵 😵 😵

držím pěstičky

pecicka
8. bře 2010

hanuli, já se spletla, byla jsem 24 a 26 na ET, ale snad je to brzy

hanulinecka
8. bře 2010

i tak si 10 den je jěště brzy jak jsem psala u nás v caru se testuje 15 den a déle tak vydrž

pecicka
8. bře 2010

tak já vydržím 🙂

kveta
8. bře 2010

Pecicka, po ET som mala pozitívny test až na 15. deň. Po prirodzenom počatí som este 17. den po styku mala falosne negatívny test. Takze aj podla mna si testovala priskoro.

jeany
8. bře 2010

Hanuli, budu i večer nahlížet co napíšeš. Myslím na tebe a moc ti přeji, aby ti to vyšlo. Držím všechny palce.

Holky, představte si jaké jsem měla překvápko. Před chvílí jsem měla návštěvu, přijel bývalý šéf z práce a přišel mi popřát k MDŽ a donesl růžičku a čokoládu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru