CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
13. bře 2010

mrkvička děláš dobře,musíš poslouchat svoje tělo. Asi to tlačení je normální,ale ty tam máš tři prcky,tak o to je to asi výraznější.

lucifirek
13. bře 2010

mrkvička na fler občas chodím koukat,mají tam super věci,ale ještě jsem tam nic nebrala.

mrkvicka28
13. bře 2010

my máme pletené čepičky ještě od babičky a ty jsou super,ale bohužel abička už mezinámi není

betys
13. bře 2010

Tak jsme doma.Jsem šíleně unavená,bolí mě celý tělo.Kočárek jsme koupili,jinak nic.Taky jsem byla docela zklamaná.Strašně lidí,kočárky dost výstřední.Málo doplňkovýho zboží.Flaušovou dek za 400 si můžou nechat nebo kartáček na vlasy z Bio materiálu za 350 taky.Chtěla jsem lehátko Fisher price-nebylo tam,lahvičky taky nic moc.Kočárek zítra vyfotím a dám ho sem.Teď se jdu natáhnout.
Byly jsme hned ukázat kočárek u tchýně.Když se ptala kolik stál tak jsem řekla 8 tis,ale půlku nám dali naši.Tak čekám jestli jim to docvakne a taky přidají nějakou kačku 😉

lucifirek
13. bře 2010

betys tak lehátka jsem tam taky hledala marně,tak jako různá nosítka,šátky......fakt žádná sláva. To jsem zvědavá,co jste koupili za kočárek,není to Hoco Master L.?

jeany
13. bře 2010

Betys, tak to jsem také zvědavá na kočárek. Zítra mrknu.
Jdu si lehnout k tv, tak vám holky přeji krásnou dobrou noc. 🙂

lucifirek
14. bře 2010

Dobré ránko všem 😀

jeany
14. bře 2010

Luci, to jsi tu dnes brzo. Já jsem se vzbudila taky už v 7 h, ale posnídala jsem a hledím na tv na pohádky. 😀

lucifirek
14. bře 2010

já také vstávala o půl sedmé,ale vyspala jsem se hezky,šla jsem spát kolem jedenácté a spala až do rána. Ted chystám obídek. Dělám pečené maso a dušenou mrkev,brambory.

betys
14. bře 2010

Ahojky.Já jsem musela napřed trochu poklidit a postarat se o zvířátka.Vložím fotky kočárku.Je to polský kočárek značka Jedo.Ale mají zastoupení i v ČR.Je to z letošní kolekce.Vložím odkaz kde je i v jiné barvě-modré.Ten jsme původně chtěli ale pak se nám zalíbila žlutá-kdyby druhé dítko byla holčička tak je to takové neutrálnější.http://www.sambaby.com/1985-kombinace/5651-koca...

luccatko
14. bře 2010

ahojky...taky jsme byli včera na tom veletrhu,ale nejsem z toho nijak nadšená.kočárků sice dost,ale pro dvojčátka asi čtyři a samá hrůza.i oblečení a jiné věci na mimi mi přišli docela drahé,to už i u nás jsou levnější.

lucifirek
14. bře 2010

betys to je také moc hezký kočárek a jakou mají velkou škálu barviček. 😉

betys
14. bře 2010

Teď budu vybírat nějaké věci na mimibazaru-deku apod.Doma nám kočárek pochválili.Docela mě mrzelo že u jiných značek prostě neumí udělat barevný kočárek.manžel naznal že do tak hezkého kočárku musím "vyprdnout"hezký miminko.Co nám v Unice vyrobili to budeme mít,ale budu se snažit 😀
Jinak se mi teď úžasně rozdělal obličej a dekolt-jako puberťačka.Asi by to chtělo trochu sluníčka,no snad se brzo dočkáme 😎

lucifirek
14. bře 2010

Teda betys manža je vtipálek 😀 Máš pravdu,bud mi přijdou přeplácane kočárky a nebo zase divně barevné. Já hodila do albíčka taky celý letáček ve všech barvách,toho kočárku,co jsme koupili. A další nevýhoda nových kočárku,skoro žádný nehou a nemá pružiny,není nad staré péráky 😀 . Ten náš aspon trošku houpe a dá se tam nastavit tuhost asi dvěma polohama. Z těch vašich se mi líbí,ten modroučký,zelený a růžový. 😀
Já objednala pár věcí na laclíku a spojila se s jednou holčinou z mmb a zitra mi doveze při cestě věci přímo do zr,tak je to super. Jsou tam lacláčky,na ty se těším. Pak mám teplákovečku. Na mmb mají hezké soupravičky,ale zatím asi už moc pokupovat nebud,spíš pak podle potřeby,co se osvědčí.

lucifirek
14. bře 2010

Betys koukám do albíčka,ten co jste vybrali je fakt krásný,ta žlutá barvička je bezvadná. 😉 Tam se bude Matýskovi líbit. 😉

betys
14. bře 2010

luci-ten náš se houpe super.Podle toho jsme taky vybírali.Má korbu zavěšenou na takových těch páskách jak to bývalo za nás.Dá se to přitáhnout nebo povolit.Měl to i ten od Dorjanu co se nám líbil,ale nakonec rozhodla ta veselejší žlutá.

lucifirek
14. bře 2010

Tak to je bezvadné a jak jsi říkala,když máš na cesty ještě tu trojkolku,tak to budete mít dobré. Je fakt hezoučký.

betys
14. bře 2010

Teď jsem si udělala radost a koupila na MMB souprabu-povůečeníí,prostěradlo,mantinel,peřonky do postýlky za 400.Zkusím vložit odkaz.Je to sice používané,ale když se to vypere tak to ještě poslouží.Z práce mi vraceli daně takže teď můžu trošku utrácet 😉 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32001743&tab=0

lucifirek
14. bře 2010

pěkné 😉

jeany
14. bře 2010

Betys, moc pěkný kočárek. I ty peřinky a mantinel je pěkný. Je to jedno, že je to použité, opereš to a je to. Já mám mantinel a nebesa takové světle modré s obrázkama. Ještě jsem to neprala, nemám místo na sušáku. Včera jsem prala naše prádlo a hned jak to uschne už operu zbytek a pak to už načančám a také vyfotím a dám do albíčka. Já to mám od sestry, takže také použité, ale to neva. Účel to splní. Proč zbytečně utrácet, že.
Betys, taky mi budou vracet daně tak jsem ráda, že ještě tento měsíc to bude dobré a pak už bude jen nemocenská.
Luci a ty zase, když máš kočárek černý, můžeš pak dávat různě barevné deky a bude to taky moc pěkné. Já jsme zvědavá na ten náš. Manža to už musí domluvit, aby nám to jeho sestra poslala. Zatím mám doma kočárek od sestry, je vínově červený s tmavě modrou a ten chci na dvůr.

jeany
14. bře 2010

Jé Betys, na těch forkách v albíčku je ten kočárek mnohem hezčí než na tom odkazu z webu. Je takový veselý.

lucifirek
15. bře 2010

Ahojky Tak já už jsem od půl šestý vzhůru. Bolí mě neskutečně v krku a mám rýmu. Včera jsme byli v restauraci a po návštěvách a hned jsem něco chytla. Musím do města vyřídit nějakou úředničinu a pak hurá domů a budu ležet a potit se. Odpoledne máme sraz z holkama ze ZR a skočím tam jen pro věci,co mi slíbila prodat jedna hočina. Jinak u nás je naprosto nechutné počasí,sněží,sněží sněží,naštěstí se to moc neudrží. Ale humus.

mrkvicka28
15. bře 2010

Luci ty jsi teda raní ptáče , já musela v noci na záchod a pak jsem nemohla hodinu usnout už začínám s tou noční nespavostí dohánět Betys. to počasí je fakt hnus,ale prý o víkendu má být 18 stupňů.
jo holky byli jsteu obvoďáka kvůli potrvzení do průkazky ?

betys
15. bře 2010

mrkvicka-jo byla jsem tam,ale celkem pozdě.A taky se chodí k zubaři.Tebe by teď mělo čekat ještě dobré spací období.Mě se dneska zase zdálo o porodu,o kočárku,o sedačce.No už mi z toho hrabe.
U nás svítí sluníčko ale je děsnej vítr-úplně ledový. ☹

mrkvicka28
15. bře 2010

Betys já to musím stihnout ted kdybych pak musela do nemocnice k zubaři chodíme každého půl roku takže bud to stihnu nebo né to zas tak důležitý není..
S tím spaním už se mi dělá bříško a broučkům se nelíbí když spím na boku ( ani v levo ani v pravo )tak musím spát na zádech a to se zase nelíbí mě. Už mě broučci začínají v bříšku lechtat a taky mě pořád pobolívají ty vazy takže když se přetáčím na postle tak mě tam vždycky píchá takže je to na prd. Vyfotím vám bříško a hodím do albíčka .

mrkvicka28
15. bře 2010

Tak máte ji tam

kveta
15. bře 2010

Mrkvicka, mne pomohlo spávať s vankúšom medzi kolenami... tak sa mi dalo spať aj na boku pri hyperstimuláku... vtedy som mala brucho ako v siedmom mesiaci tehu...

lucifirek
15. bře 2010

mrkvička já ještě nebyla ani u obvodáka,ani u zubaře a dr.mi ani ještě nic neřekla,tak se jí chci zeptat,kdy tam jako mám jít. Ve čtvrtek jdu na poradnu. Koukám,že bříško už se hezky kulatí,no přece jenom tam jsou tři. 😀

mrkvicka28
15. bře 2010

já pujdu k dr asi zítra ale nejdří si tam brnknu abych nemusela čekat abych tam ještě něco nechtla. nás je to u obvodáka vždycky hrůza samej důchodce 😖 a každej si potřebuje popovídat...

lucifirek
15. bře 2010

to je asi všude stejný,já když jdu k dr.,že mám třeba chřipku,tak musím čekat bůh ví jak dlouho,než se odbydou důchodci,kteří jsou objednaní na tlak,krev a pod. Takže když ti je blbě,tak tam čekáš a když jdeš na kontrolu a objednáš se,tak jsi hned. Fkat bezva.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru