CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
15. bře 2010

mrkvicka-pěkný bříško.Na zádech ani spávat nedoporučují.Mimča Ti můžou tlačit na páteř a cévy a špatně se pak prokrvuješ.A hlavně já na zádech nevydržím,je mi z toho hned špatně.Já spávám jen na boku,zkus sijako bok podložit druhou peřinou nebo polštářem aby Tě to nepustilo víc na břicho.
luuci-tak to je divný že Tě ještě neposlala.Tak se chodí většinouhned ze začátku.

lucifirek
15. bře 2010

Betys já to neřešila,až ted mi řekla známá,že u zubaře byla hned na začátku a u dr. taky,tak se na to chci zeptat,nějaka na mě asi zapomněli,nebo co.

betys
15. bře 2010

luci-k obvoďákovi je to docela důkežitý-musí Ti tam napsat zdravotní stav,alergie na léky a pod.Kdyby se něco stalo tak se v nemocnici nebo porodnici dívají do průkazky.

mrkvicka28
15. bře 2010

Betys to já mívám polštářek,ale když si lehnu moc na bok tak mě táhnou moc vazy a pochvíli začnou buď jeden nebo ti dva se vrtět nechci vidět jejich protesty když začnou kopta.Když ležím na boku tak bud utlačujou dvojčat trojče a nebo naopak to si fakt nevyybereš

lucifirek
15. bře 2010

betys to je teda bezva,se na to dr. asi vyprdla a nic mi neřekla.

lucifirek
15. bře 2010

http://www.darababy.cz/zbozi/dorjan-danny-sport...
tak už mají na netu ten model,co jsme pořídili,barvičky jsou fakt bombový.

jeany
15. bře 2010

Ahojte holky, já měla zase návštěvu a tak teď už mám čas. Dopoledne jsem se dívala na dvd. Dnes nic nedělám.
Dočítám, mrkvičko, jdu se mrknout na tvoje bříško.

mrkvicka28
15. bře 2010

holky dneska má začít ten seriál o umělém oplodnění na primě tak se budu koukat 😎

jeany
15. bře 2010

Mrkvičko, ještě, že to připomínáš. Taky se chci na to dívat. Bříško se ti zakulacuje a bude rychleji než nám s jedním miminkem. Ani si to nedovedu představit, jak tě všichni budou kopat. Mně stačí ten náš malý. 😀

lucifirek
15. bře 2010

Já teda dneska asi na seriál koukat nebudu. Na dvojce jsou Zázraky přírody,tak asi kouknem na to. A na seriál kouknu na netu,jestli ho tam budou mít.

kveta
15. bře 2010

Tak pozerám ten nový seriál na Prime a normálne ma chytá sebaľútosť, že som to všetko podstupovala a ako som si pri tom vytrpela... ☹ Nečakala som, že to so mnou tak zakýve...

prcekpet
15. bře 2010

docela pritazene za vlasy, a musim rict, ze me to nezaujalo, byt tema je velmi zajimave...ja byla spis otresena, jak pani na recepci slysela, ze nekdo mel negativni test...a to byl asi rozhodujici moment, ze se na to nebudu dal divat...jo a ukazky na dalsi dil to jen potvrdily...dobrou noc, cekam na vase reakce, jak to citite vy...ja jsem jeste stale v soku ☹

lucifirek
16. bře 2010

Tak já zatím komentář neořidám,bohužel zatím nemají v archivu,tak sen nemůžu podívat. Sama jsem na to zvědavá.

betys
16. bře 2010

Já jsem si u seriálu pobrečela.Když byla paní na transféru tak jsem si vzpoměla jak jsem tam ležela já a jak to uteklo a teď už mám pořádný pupík.Pak teda bylo divný jak jí hned po OHSS řekli že je těhotná.Nevím jestli se na to budu dívat,na Nově dávají kriminálku Anděl a tu mám celkem ráda.

lucifirek
16. bře 2010

No holky kde jste? Já se pustila do uklízení. To je najednou času,když člověk vstává brzo,dneska jsme byli s manžou vzhůru od půl šesté.

betys
16. bře 2010

Taky nakukuju a nikde nikdo.Já budu asi žehlit.Udělalo se mi nějak slabo ale tlak mám dobrý,tak nevím.Včera mi manža sundal závěsy a po vyprání zase pověsil,tak jsem ráda že to máme zase voňavý. 😉

lucifirek
16. bře 2010

Já taky uklízím,už jenom nádobí a vysát obývák. Jinak mám hotovo. Vařím si špenátovou polévku s krutonama a sýrem. Na obídek mi to stačí.Už na to mám chut.

mrkvicka28
16. bře 2010

ahoj holky já se ted vrátila z města koupila jsem něco pro broučky a byla u dr pro potrvzení do průkazky.
Ten serial včera mě taky nenadchnul hlavně tam maj dobrý seky pří OHSS máš jít co nejřáve do nejbližší nemcnice a ne na kliniku a s tím že je hned těhotná no to se taky sekli nic moc 😝

bobbule09
16. bře 2010

Ahojky holky 🙂
Přidávám se k tomu,že první díl seriálu nic moc 😒 Nemastné neslané,prostě přesně takové,jak jsme čekaly. Něco jiného je,když o tom člověk nic neví,ale kdo to zkusil na vlastní kůži,tak to prostě vidí jinak 😖

lucifirek
16. bře 2010

No to jsem teda zvědavá,až na to kouknu. Jsem byla zvědavá,jestli to bude odpovídat skutečnosti.

bobbule09
16. bře 2010

Jo a na srazu jsem asi málo pochytala těch bacilů,zase nejsem těhotná 😠
No neva,teď máme stejně v rodině všichni narozky a pořád se něco slaví a já aspoň můžu alkohol 😀 Ne,že bych byla nějaká pijanka,ale jednou za rok to zvládnu 🙂
Nehroutím se,prostě to neřeším a je mi to celkem jedno. Až to příjde,tak to příjde,teď si užívám 😀

natalka28
16. bře 2010

Přesně jak říká bobbule, ten kdo to zažil na vlastní kůži, tak to vidí trošku jinak. Nemůže to být podle reálu, ten totiž každý vidí jinak - každá máme jiné pocity a zkušenosti. Mně se to docela líbilo, taky mně to připomělo, jak jsem byla na transferu a Frgala mně pak držel chvilku za ruku a přál hodně štěstí! A té paní co se tam složila se nedivím - já mít chlapa, kterej tam dělá takvý dusno, opakuje, že je to naposled a jít po 5 na transfér, tak se na té recepci asi taky neusměju a nejdu vesele domů! No prostě jsem ráda, že ten seriál je, aspoň se spousta lidí přestaně umělýho bát a ti ostatní se na to přestanou dívat jako na něco "divnýho"!

natalka28
16. bře 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat - berete někdo magnesium? Můžete mi poradit jaký máte a kolik ho denně berete???

Včera rodila moje kamarádka - měla 30 hodin kontrakce, pak jí teda milosrdně udělali císař, ale malá nedýchala, tak ju převáželi do jiné nemocnice na jipku. Měla chvíli neokysličený mozek, tak čekají co bude dál☹ Je to šílený, já celou noc nespala, pěkně mně píchalo v břiše. Teď jsem 100% rozhodnutá, že nejdu rodit tam, kde nemají JIPku pro miminka!!!!

mrkvicka28
16. bře 2010

Natálko já beru magnesium ,ale to ti dr napíše až když budeš mát třeba křeče v bříšku jak ti poroste dělohanebo v lýtkách .já ho beru kvůli děložním vazům. Mám takvý pášek který rozpustíš ve vodě a mám jedn koktejl denně. Maš nějaké problémý?

natalka28
16. bře 2010

No, píchá mně v podbříšku každý den, někdy míň, někdy hodně! Brala jsem GS Hořčík a docela mi pomáhal, ale chci něco jinýho. Jak se jmenuje to co bereš ty?

betys
16. bře 2010

natalka-toho je hodně druhů.Ten rozpustný jsem brala taky-myslím že to byl Magnoslov.Teď beru tablety-3x denně Magnesii lastici 0,5 tbl.Je to volně prodejný.Pak ještě existuje Magne B6-ale po tom B vitamínu se prý může přibrat.
A stím porodem-to ře ěkde mají dětskou JIPku neznamená že to bude lepší porodnice.Myslím že každý porod je jiný případ od případu.A kde rodila ta kamoška?

natalka28
16. bře 2010

Já vím, že to je lepší porodnice, když mají JIPku, ale je pravda, že to může být v některých případech rozhodující! V každé porodnici se může stát něco tragickýho, ale nechat někoho 30 hodin v kontakcích i když miminko má slabé ozvy a někdy i žádné ..... No nevím. Já myslím, že rodila u Milosrdných v Brně, ale nejsem si jistá!
Díky za radu s magnéskem!

jimmy1
16. bře 2010

Ahoj holky 😉

byli jsme dneska na ortopedii kvůli kyčlím, tak ty máme v pořádku, žádné široké balení se zatím nekoná, kontrola v 3,5 měsících 😵 jen máme dál cvičit na nožičky co cvičíme už od porodky (Martínek má trochu vbočený šlapky dovnitř od toho jak byl schoulenej v bříšku u maminky).
Pak jsme to vzali hned do poradny na 6 týdenní prohlídku a prďolka váží už 4560g 😎 pupík už přelepovat nemusíme, tak kýla už je prý spravená.
Celou dobu Marťula koukal kolem sebe a usmíval se. Jak jsme došli domů, tak jsem mu chtěla ohřát mlíčko, ale než jsem to stihnula nachystat, tak mi usnul... Takže se najím já a uvidíme jestli stihnu ještě odstříkat mlíko nebo už se mi ten můj brouček vzbudí.

Jinak k tomu seriálu, jsem se včera schválně koukala na telku, jinak většinou nekoukám a vůůůbec mě to nenadchlo... Takový jakýsi nemastný neslaný? Dostal mě ten OHSS, no jo, jsme asi náročný 😉 když do toho člověk víc vidí...

Tak holčiny hezky těhulkujte a hlídejte mimíska v bříškách 😵

lucifirek
16. bře 2010

Jimmy to to letí,vy už máte šestinedělí,to je teda něco,Martinek hezky prospívá,tak je to krásný. 🙂

mrkvicka28
16. bře 2010

Jimmy to je moc dobře že jeMartínek v pořádku jen tak dál.
Nataloko jemnuje se to jak psala Betys Magnosolv.
Holky já se ted krásně prospala nějak mě topbíhání po městě unavilo koupila jsme broučkům dvě deky do kočárku jednu máme po malém ,3 dudlíky a troje capkáčky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru