CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jimmy1
22. bře 2010

Jojo letí to, Martínkovi budou v neděli už 2 měsíce 😵 to by se konečně mohli sem dostat podívat tchánovci, ještě jim to nevyšlo a mrňouska viděli jen na fotkách zatím 😕
Mrkvicko, chodíš už jen do Brna do poradny nebo normálně ke svému gynekologovi?? Držíme s Martínkem pěstičky, abyste byli všichni v pořádku 😉

kveta
22. bře 2010

Tevi, ako? 😕

natalka28
22. bře 2010

Tevi, i já celé dopoledne čekám jak jsi dopadla! Doufám, že dobře!

mrkvicka28
22. bře 2010

Jimmy chodíme do poradny do brna do bohunic a ke svému dr i chodím jen pro papír na paníze,aby se s tím v Brně nemuseli zdržovat.
Tevi tak jak

mrkvicka28
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
natalka28
22. bře 2010

Holky, asi blbá otázka, ale abych věděla - NT Screening se dělá ultrazvukem břes břicho nebo vnitřním???? Díky🙂

kveta
22. bře 2010

Cez bruško.

tevi
22. bře 2010

Špatně... Nevyšlo to.
S malým jsem byla celý den venku, pak na projížďku na kole, ale myslím na to pořád. Všecko šlo tak dobře...

kveta
22. bře 2010

Je mi to ľúto, Tevi. Drž sa a užívaj si dieťatko...

betys
22. bře 2010

tevi-to je škoda že to nevyšlo.Drž se.

jeany
22. bře 2010

ahojky
Tevi, to je škoda, drž se.
Betys, mně právě sestra říkala, že ze začátku používala jedině Pampersky, že byly nejlepší a pak po pár měsících už kupovala různé. Prý tyto new born se jí zdály nejlepší. Já si koupím 2 balíky a pak už zkusím i jiné a uvidím co bude malému sedět. Určitě je pak dobré vyzkoušet toho víc a pak si nějaké vybrat. Zkusím pak i ty z Lidlu, jak tu nědo psal, ty jsou levné.
Luci, dnes mi bylo nějak divně, asi je to tím mým tlakem. Od rána jsem se moc necítila a polehávala celý den a odpoledne jsem si museka schrupnout, ale nepřešlo mě to, pořád je mi tak trošku divně, mdlo. Zítra jdu do poradny, ale tam se stejně nic nového nedozvím a další utz mám za 14 dní a to se teprve uvidí, jak malý leží, zda se nějak posunul nebo otočil. Jak je tobě?
Jinak dnes bylo nádherně, ale já jsem si to moc neužila. Snad mi bude zítra líp.

betys
22. bře 2010

jeany-moje kámoška si hodně chválí pleny z Tesca ve fialovém obalu.Další zase používá pleny DM.To je asi na každém co zkusí,ale mám v okolí pár dětí co Pampersky nesnesou.
Já jsem to asi zase přehnala s aktivitou.Už jsem pořádně unavená a trošku mě bolí břicho.Dám si koupel a natáhnu se k telce 😉

natalka28
22. bře 2010

To je mi líto Tevi. Drž se!

hanulinecka
23. bře 2010

kráásný den

tý jo holky já vás nemohla najít 😢

tevi je mě to líto 😢
jinak zprávy od nás máme oba s marečkem anginu chjoo to počasí je jěště zrádný 😝

jen k plínkám jeany fakt si těch pampersek moc nekupuj co znám a měli kluky vuuubec nebyli spokojeni já teda taky ne 😔 já z těch dražích nekupovala žádny
jak už někdo psal plínky z lidlu,tesca,interšpáru,hyperalbert ty jejich značky super super za poloviční peníz a kvalita stejná ted třeba mají v hyperalbertu ty plínky za 136koru a jsou super papírové kupuju je dodneš za ty peníze 😝

tak se jdeme kurýrovat 😵

betys
23. bře 2010

hanuli-tak to máte smůlu.Je pravda že počasí je zrádný,na sluníčku vedro,vítr ještě docela studený.Mě pro změbnu začala včera trápit alergie.Letos se přihlásila opravdu brzo.Vádí mi první jarní stromy.Nemůžu si na to nic vzít tak snad to přežiju.Akorát chudák malý tím kýcháním musí být pěkně otřesený 😀

jeany
23. bře 2010

Ahoj holky, dnes je nádherně. Konečně je mi líp.
Dnes jsem byla na kontrole a už tam budu chodit co 14 dní. Betys, taky to tak máš? Byla jsem i v diabetologické poradně a zlepšilo se mi to a tak už si nemusím denně 3x kontrolovat hladinu cukru v krvi, glukoměr už jsem odevzdala. Prý je to už lepší, to je jasné, když nejím sladké a nesladím. Vážila jsem se a mám celkově navíc 7 kg, ale, když jsem se vážila v té poradně, tak tam jsme měla o 2 kg míň, tak nevím, jestli mi to doma blbě váží.
Jinak jsem dnes měla dobrý den, byla jsem na masáži a kosmetice a před chvílí jsem dorazila a jdu relaxovat k tv.
Hanuli, to počasí je zrádné. Ono to vypadá jak svítí krásně sluníčko, ale ještě je to studené. Opatruj se a pořádně se vykurýrujte.
Já se těším jak se oteplí a už budu moct sázet kytičky do truhlíků. 😀

hanulinecka
23. bře 2010

Holky tak jsme se vzbudili a oba máme i zánět spojivek 😢 😢 oči jak angoráci

mě teda co se tady na té verzi líbi že to nemusím hledat dám si to do oblíbených a je to 😵 😵

jěště se ted probírám fotečkama a našla jsme to moje malé miminko 😀 týý jo to není možný jak to leté 😔 😵

lucifirek
23. bře 2010

Tevi,to je mi moc líto,musíš věřit dál.

Hanuli snad budete všichni brzo zdraví. To byl mrnouse a jak je ted veliký vid. 😉

Betys já jsem také alergik na jarní časnou,tak jsem zvědavá,kdy to přijde a jak to zvládnu,některé roky jsou hrozné,ale ted to bude horší,že si člověk nemůže vzít opravdu nic.

Jinak dneska je venku opravdu nádherně.Já jela na návštěvu na sídlo firmy do Vel.Meziříčí. Bylo to příjemné.

Jani to mě mrzí,že ti je takhle špatně,asi je to opravdu tím tlakem. Musíš si ho zkusit něčím zvednout,ale čím vid,kafe pořád pít nemůžeš. Tak se radši dr. zeptej na poradně. Třeba něco poradí.
A tu váhu neřeš,každá váha váží jinak a nejlepší je se vážit pořád jedné váze a ve stejnou dobu.Já se na poradnu vážím doma a pokaždé ráno před snídaní.

mrkvicka28
23. bře 2010

Ahoj holky tak ted jsme dojeli z brna z poradny a zatím je vše v pořádku. Broučci mají A 140g ,B 138g ,C 128g. Na kontrolu jdem zase za 14 dní
Hanuli to je teda naprd že máte angínu

lucifirek
23. bře 2010

mrkvička tak to je bezva. 😉

lucifirek
23. bře 2010

já za chvíli razím do solničky

mrkvicka28
23. bře 2010

Jo a k těm plínkám schálně jsem si dneska koupila tesco plínky new born a když jsem do nich nalila 10ml vody )což není moc)zůstaly mokré a to i po 10 minutách takže jsou na prd. Ještě zkusím příští týden koupit albertovské a uvidíme jinak asi zůstanem u pemprsek.
Jak pasala Hanulka my měli kluka a používali jsme prvního půl roku jen pemprsky třeba Huggies nám vůbec neseděly je to prostě různý.

hanulinecka
23. bře 2010

Mrkvičko gratulka ke kontrole jen tak dál..
a myslím si že k těm plínkám že takj¨hle podle mě budou špatný všechny ,ale ze začátku přebaluješ skoro pořád až pak si člověk zjistí co mu vyhovuje je pravda.že tesco plínky já kupovala takové fialové ted zmenili obal a jestli i ty plínky to nevím 😉

lucifirek
23. bře 2010

K těm plínkám,taky jsem slyšela,že někomu pampersky nevyhovují,ale zase všichni v okolí s nimi byli spokojení,těžko říct,rozhodně jich nebudu kupovat kvanta do zásoby,jak píše Janča tak dva balíky a pak se uvidí.

kveta
23. bře 2010

Jéj, Mrkvička si otvorila novú živnosť: odborný atest plienok... 🙂

mrkvicka28
24. bře 2010

Květy to ani né,ale já si je raději vyzkouším než je dám mimču na zadeček u prvního se mi to vyplatilo něměl nikdy problém s opruzením.
Jo holky jak dlouho travájí tripl testy ?

lucifirek
24. bře 2010

mrkvička děláš dobře. Já určitě ze začátku budu kupovat ty dražší a vyzkouším různé značky. Pak uvidíme,které budou vyhovovat.
Mrkvička mě je řekli až na další poradně,takže myslím za měsíc. Ale Jeany říkala,že jí myslím trvali čtrnáct dní,tři týdny.

betys
24. bře 2010

mrkvicka-mě tripl testy volala sestra asi za týden
Dneska je zase krásně,manža je doma takže ho hned zaúkoluju než ujede na veletrh Rybaření.Zítra odpoledne jedem do porodnice na prohlídku.To je hrozný jak rychle se to blíží 😖

mrkvicka28
24. bře 2010

Betys tobě už se to blíží mílovými kroky.
Já jdu do poradny zase za 14dní tak snad se něco dozvím,ale u těch trojčat to asi stejně bude dost zkreslené. I scrrening nám vyšel dobře takže se asi dr. stejně bude držet toho no uvidíme . Zase nám budou dělat UTZ .

lucifirek
24. bře 2010

mrkvička,to je dobře,že si tě hlídají. Určitě to dopadne dobře,my se taky upínali spíš na screening,na Veveří jsou kapacity a poznají to. Hlavně,že se klukům i tobě daří dobře.

mrkvicka28
24. bře 2010

Luci na Veveří jsou fakt machři nebat nich tak nevíme ,že jsou tři. Klukům se zatím daří tak jak má jsou to šikulky. Když nám dr říkala, že budem muset jezdit každých 14 dní tak to říkali tak omluvně,ale já jsem ráda, že je mám možnost vidět tak často a že je důkladně hlídají.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru