CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lucifirek
8. dub 2010

bobul tak silný kafe na povzbuzení a hurá do toho 😀

mrkvicka28
8. dub 2010

bobu to je fakt hrozný ty to asi odkrvácíš za všechny co jsme ted těhule.
luci a co ty jak se máš

betys
8. dub 2010

bobule-tak se zkus překonat.A při sexu se na sebe usmívejte ať máte veselý mimčo 😀

lucifirek
8. dub 2010

Já dneska nic moc neudělala.Ráno před osmou jsem se prošla po městě,musela jsem vybrat,kdyby dojel ten kočárek. A jinak nic moc,vyprala jsem a ted rovnám hromady igelitek a skládám je,protože už krabice přetíkala.

mrkvicka28
8. dub 2010

Tak jsme vám tam holky hodila fotku pupíku.
luci co máš z toho já toho těd už taky moc neudělám,¨dneska jsme vyžehlila koš prádla,ale po obědě si pujdu lehnou pěkně mě bolí záda.

lucifirek
8. dub 2010

jen utíkej mrkvička,však se to nezblázní,já to taky dělám po troškách a na co se zrovna cejtím a mám náladu.
Igelitky poskládaný,tak ted se namaluju a odpoledne jdu s kámoškou na kávu,tak se ještě trošku venku projdu.

lucifirek
8. dub 2010

No krásně ti pupíček vyrostl. 🙂

lucifirek
8. dub 2010

Holky psala jsem Janči. Řekli jí,že se uvidí podle utz,ještě jí brali krev,ale zatím bohužel nic nového neví a taky netrpělivě čeká. Tak až něco budu vědět,určitě písnu. Za chvíli razím na vycházku.

betys
8. dub 2010

mrkvicka-pěkný pupík.Je vidět že je tam víc nájemníků 😀
Já jsem si teď volala na výsledky z krve a mým málo krvinek.Sestřička říkala že si to ze mě bere prcek.Já jsem říkala že to je možná tímjak mi občas manžel pije krev 😀 .Takže zvýším dávku železa

lucifirek
8. dub 2010

Tak holky,ted mi psala Janča,že je po kontrole přímo u primáře,chtěl si to ohlídat sám,udělal jí utz a všechno znovu přeměřil.Zdálo se jim,že má malé bříško. Malý má už skoro 2kg a všechno je v pořádku. Zítra by ji měli pustit domů a bude chodit na kontroly. Mám velkou radost,že jsou zdraví.Tak už se na ni budeme moct těšit. 😉

Betys a co s tím budou dělat? Dají ti železo,nebo něco jiného.Já si dneska koupila to magnezium jak jste psali. To co píšou lékaři a dali mi ho bez předpisu.

natalka28
8. dub 2010

Tak to je super, že je Janča s malým v pořádku!

Luci, kolik budeš brát toho magnesia? Máš to Magnesii Lactici?

lucifirek
8. dub 2010

natalka,přesně tohle magnesium Lactici mám, v lékárně jsem říkala,že břicho netvrdne.Tak mám zkusit zatím jednu tabletku,ale prý můžu brát i třikrát denně. A po dohodě s lékařem i více.Ale vzhledem k tomu,že mi břicho netvrdne,ale jenom mě chytají křeče do lítek a jenom v noci.Tak nemá cenu to s dávkama přehánět.

ivetule
8. dub 2010

Ahoj holky
Tak to je dobře že je Janča v pořádku i s Martínkem. 🙂 🙂
mrkvicka to je už pěkný bříško. Kluci potřebujou místo. Drž se 🙂 🙂

lucifirek
9. dub 2010

Dobré ránko.Tak já jsem dneska vzhůru od šesti a usnula jsem ve dvě. ☹ Jsem nemohla usnout.Tak jsem zvědavá,jak dlouho vydržím. Asi si zadělám na mazanec. 🙂

mrkvicka28
9. dub 2010

Ahoj luci t jsi teda raní ptáče. je moc dobře že jan s malým jsou v pořádku.
holky já si u toho magnesia neuvědomila že my máme mega dávky a pro mi dr. říkla že ty běžné nám nestačí. My ted běrěme 3 tablety magnesia a jeden mápoj magnosolv a říkala že mužu brát až 8 tbl. děnně.
luci ty křeče v lýtkých jsou pěkně nepřijemný co taky rě to kolikrát i robudí?

kveta
9. dub 2010

Ahojte, včera večer som prvý krát cítila pohyby bába... 🙂

Som rada, že je Jeany v poriadku, ale nechápem, ako ju mohli takto zbytočne vystrašiť... 😕

bobbule09
9. dub 2010

Ahojte 🙂
Tak jsem se včera pochlapila a neusnula jsem 😀
betys,jestli jsme včera počali,tak budeme mít mooooc veselé dítě,protože jsme se předtím strašně nasmáli kvůli psovi,takže to bylo víc než jen s úsměvem. Dneska to musíme pojistit a když to nevyjde teď,tak příští měsíc 😉
mrkvičko,to je teda pupík 😀 , prostě nádhera 🙂
Jinak dneska už je mi trochu líp, hlava už se tolik netočí.
kveta, to je krásný okamžik,když cítíš poprvé pohyby miminka. Na to se nezapomíná po zbytek života, já si to pamatuju pořád, jak jsem z toho byla celá dojatá 😵

lucifirek
9. dub 2010

Bobul to je super,že jsi takový optimista. 😉
kveta gratuluji k pohybům,to je cítíš brzy. 😉

bobbule09
9. dub 2010

luci,já jsem nenapravitelná optimistka s lehkým sklonem k pesimismu 😀 Občas mě přepadnou pochybnosti nebo deprese, ale to asi každého, hlavní je to nevzdávat 😵

lucifirek
9. dub 2010

Bobul a to já jsem opak,spáš věčný pesimista.

lucifirek
9. dub 2010

mě se dneska nikam tak nechce,jsem lenivá lenora. Na oběd budu mít jen nudle s tvarohem a zadělám na mazanec.
O víkendu jsem si naplánovala špenát s bramborem a volským okem a na neděli knedlíky s uzeným a zelím.

jimmy1
9. dub 2010

Ahoj holky 🙂
super, že jsou Jeany s Martínkem v pořádku 😉

Mrkvicko, pěkně se ti ten domeček s mimískama zvětšuje 😉 a to magnesium já taky brala nakonec těch 8tbl. denně. Jednak mi to dal gyndr. kvůli brnění rukou a pak mi říkali na Obi, že ho nemám vysazovat, že je to dobrý i na ten můj blbej tlak 😉

Bobule, tak ať se vajucho a spermijka potkají a všechno klapne 😉

Luci, já ti tak závidím to zelíčko 😉 Dala bych si zelí nejlíp kysaný, ale to by mi pak Martínek pěkně dal "sežrat" 😀
chybí mi i cibule a česnek ☹ a květák uááááááááááá 😠 😝

Teď čekám od rána na pošťáka a on se někde fláká... potřebovala bych jít do sprchy a do obchodu a on nějak nejede a nejede, jak si to představuje??? 😠 😎
Když bych si měla pro balíček jít na poštu, tak to abych si vzala s sebou doprovod, protože s kočárkem se tam nedostanu ☹ a odmítám nechat Martínka někde bez dozoru (a samotnej kočár bych tam taky nenechala).
Ještě že do sámošky tady je dobrej přístup i s kočárkem, jinak bych asi pomřela hladem 😀

betys
9. dub 2010

Ahoj holky.Dneska nějak nestíhám.
luci-já to magnesko beru 3x denně.Na krvinky mi zvýšili porci železa.Chceme jet dneska s manžem vybrat novou postel tak snad to klapne

jeany
9. dub 2010

Ahoj holky, tak hlásím příchod, konečně. Jsem šťastná, že malý je v pořádku, spadl mi kámen ze srdce. Pěkně mě to vystrašilo, když mi v úterý na utz dr říkal, že se mu zdá malý moc malý - tzn. hypotrofolický plod či co, no a pak v nemocnici na dalším utz se zase jedné doktroce nezdála pravá ledvina malého a malému naměřila 1620 g, no a pak další den si mě vzal sám primář a chtěl si vše projít sám a zjistil, že malý má 1932 g. Sice říkal, že bříškko mám poněkud malé, ale mimi zas tak malé není. No holt tam nemám moc tuku. Co jsem ležela s holkou na pokoji tak ta byla ve 23 tt a měla větší bříško než já v 34 tt, ale tak to přece nelze posuzovat. Každá máme jiné dispizice. Jsem i ráda, že jsem teď při takové rozsáhlé kontrole zjistila, že je všechno s malým v pořádku, jen u mě objevili anemii, prý v rozsáhlejším obsahu a tak budu brát denně 2 tablety a za 14 dní se tam mám přijít ukázat a znovu budou malého přeměřovat. Mám moc velkou radost a moc vám děkuji, že jste na mě mysleli.
Taď vás půjdu ještě dočíst.

jeany
9. dub 2010

Mrkvičko, máš už pěkné bříško.
Jo a taky jsem si holky říkala, že jsem si aspoň nacvičila příchod do porodnice 😀 Už vím, kde mají příjem rodiček, znám tam už doktory, primáře i sestry, takže ten pobyt v nemocnici beru poztivně, že to přece k něčemu bylo. Uklidnilo mě to ve strachu o malého a trošku vím do čeho jdu., Musím říct, že veškerý personál byl velmi milý a vstřícný, žádné výhrady vůbec nemám. Sice na porodním budou jiné sestřičky, ale doktoři tam jsou stejní.

jeany
9. dub 2010

Luci, také bych si dala nudle s tvarohem, jenom, bych to nesměla sladit. Já dnes asi udělám halušky se sýrem, zítra bych chtěla dělat smažák a v neděli rizoto. V nemocnici jsme měla dietu, takže jsem dostávala čaje a bílou kávu také bez cukru, ale musím říct, že jídlo tam měli dobré.

Bobule, moc držím aplce, aby se vám podařilo, když se tak snažíš. Raději to ještě dnes pojistěte a to by bylo, aby to nevyšlo. 😀

Betys a co ty? Jak se vede? Už jsi byla na kurzu? Nebo kdy jdeš? Já jdu hned v pondělí.

ivetule
9. dub 2010

Ahoj Jani teda to museli být nervy. Ale hlavně že je všechno v pořádku a jsi už doma 🙂 .
Máš pravdu že jsi to tam aspon trošku poznala. A nepůjdeš už úplně do neznámého. Tak pa jdu malího uložit spinkat po obídku.

ivetule
9. dub 2010

jimmy máš pravdu,že na kočárek je to málo kde spřístupněný. Dokonce někde mají i zákaz s kočárkama.
Taky se snažím chodit tam kde může malej se mnou. ted už je to lepší. Malího dám do košíku ,ale zase se bojim aby mi nikdo neukradl kočárek. Trošku na to nemyslí.

lucifirek
9. dub 2010

Betys to se vám bude spinkat. 😉

Jimmy ještě si to jídlo musím užít,dokud to jde 😀 pak budu mít utrum.

Jani tak to jsem ráda,že malý nemá nic s ledvinami ani s hmotností a roste. Jak píšeš s bříškem,tak to prostě je,někdo ho má malé a někdo zase velké,prostě to tak je dané a nic s tím člověk nenadělá. A neboj,všechno jsi to okoukla a za chvíli tam budeš znovu,ale to už budeš rodit 😀 To uteče na to tata. 😉 Tak to budeš taky vyvářet dobroty.Ale moc to nepřeháněj a radši se šetři. Jak kvůli tomu tlaku,tak anemii. Ty léky určitě pomůžou.

mrkvicka28
9. dub 2010

Jani to je moc dobře že jste doma,o velikost bříška nejde mě se taky všichni ptají kde ty tři mám a přitom podle UTZ jsou kluci o týden větší.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru