CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
26. dub 2010

weny-souhlasím s Tebou a Luckou.Zázraky se dějí a já jsem měla to veliký štěstí že se zadařilo hned na poprvé.Někdy tomu ani nemůžu uvěřit že se to stalo zrovna mě. 😉

lenceslava
26. dub 2010

Ahoj. Vy těhulky jste pro nás snažilky "světýlka na konci tunelu,, 🙂 Švagrová se prý někde dočetla že unica má vetší úspěšnost při druhém pokusu tak doufám že u mě se jim to povede.Já si radši už ani nic nezjištuju,pak je z toho člověk akorát zblblej.Jediný co vím že nechci po et píchat pregnyl. Měla jsem po něm čtyři krušné dny a noci,Tak špatně mi v životě nebylo.Pak mě manža odtáhl na pohotovost na obilňák a tam jsem byla nucena poslat jednoho mladého pana doktora do .......Někteří neví jak se mají chovat.Já čekám každým dnem mrchu červenou. ☹

lucifirek
27. dub 2010

lenceslava,já teda po ET nepíchala pregnyl,ten jsem píchla jenom pře OPU v určitou dobu a po ET jsme píchali do zadečku Agolutin.A to se bude muset zapojit partner. ALe to zvládnete.Jen upozorním,že to není nic příjemného a čím víc těch injekcí je,tím hůř se to snáší. Ale pro miminko cokoliv. 😉 Pro toho prcíka,co mě kope v bříšku bych udělala všechno.
Moc dobře si pamatuu na tu zoufalost po tom prvním neuspěchu. Druhého pokusu jsem se bála snad víc,jak toho prvního,hlavně toho,že to zase nedopadne. A to štětí se na nás nějak obrátilo a maličký vydržel i přezto,že to období bylo psych.i fyzicky náročné,kvůli určitým problémům.
Člověk prostě musí věřit. 🙂

lucifirek
27. dub 2010

A to,že tvoje švagrová četla,že druhý pokus je více uspěšný je zřejmě pravda. Ten první se bere spíš jako takový zkušební. Však uspěšnost jenějakých max.30%. Zkoušejí,jak budeš reagovat na léky. Ale i tam je spousta holek,co otěhotněla poprvé.

mrkvicka28
27. dub 2010

luci tak to bych nechtěla vidět ten druhý pokus u nás když jsme na první zvládli trojčata 🙂 ,
Holky ale je pravda dle statistik , že unica ma jednu s nejlepších úspěšností v Brně, ještě je prý dobrý Helios.

lucifirek
27. dub 2010

mrkvička vy jste vyjímka. Ale krásná vyjímka. 😀 Co já bych za to dala,kdybych nemusela žádný pokus už podstupovat.

mrkvicka28
27. dub 2010

Díky Luci taky jsme měla hrozný strach že to nevyjde a co potom dál jestli to znova zvládnu 🙂

kveta
27. dub 2010

Ten Agolutin si môžeš pichať aj sama do stehna, v Unice Ti ukážu ako, ak budeš mať záujem. Ale úprimne: pre mňa to bol dosť záhul na nervy si to sama pichať.

lucifirek
27. dub 2010

mrkvička musíme být rádi,že to dopadlo tak,jak to dopadlo. 🙂 A já jsem za to štastná.
No k tomu Agolutinu do stehna. Se mnou po poslední opu byli dvě holčiny na pokoji a ptali se na injekce do stehna a sestřička se tomu opravdu bránila,říkala,že by byla pro opravdu v nejnutnějším případě. Do stehna to prý hodně bolí. Přece jenom ten zadek je lepší. A já jsem ráda,že mi je manžel píchal. Já jsem si píchala injekci jenom jednou sama a trvalo mi to hodinu,píchnoust se sám není žádná sranda. 😒

misi.21
27. dub 2010

Holky chtěla bych se vás zeptat,koukám že máte s agolutinem zkušenosti... 😉 Hrozně mě poslední dobou svědí zadek a začíná mi to tvrdnout,tak jestli na to něco není?? Když to začne někde mezi lidma,tak je to docela drsný... 😖 A mě sestřička výslovně upozorňovala na to,že u píchání MUSÍM ležet..

lucifirek
27. dub 2010

misi agolutin je fakt nepříjemný. Myslím betys používala nějaký krém na ty zatvrdliny. Určitě ti odpoví. Já nepoužívala nic,ono se to pak ztratilo. Ale ty poslední injekce byly fakt opruz. Je třeba si najít polohu u které se opravdu uvolníš. Já ležela na boku a horní nohu jsem měla pokrčenou a uvolněnou a do té půlky mě manža vždycky píchal.

misi.21
27. dub 2010

No když mi dali v Brně 25 injekcí taak jsem myslela že tam sebou švihnu,když jsem viděla ty jehly... Ale je to fakt supr když mi to může píchat přítel.Už se blížíme ke konci,už jen 9,ale asi to stejně k ničemu nebylo... ☹

lucifirek
27. dub 2010

misi neviděla bych to tak tragicky,zatím není nic rozhodnuté. 😉

misi.21
27. dub 2010

Není to rozhodnuté,ale dobrej průběh to taky nemá. Uvidíme jak dopadne příští týden krev...

lucifirek
27. dub 2010

misi mysli pozitivně. 😉

misi.21
27. dub 2010

Zatím se snažím,pořát si říkam že tam ten jeden broučínek zůstal,vždyť testy nejsou 100% 😉

lucifirek
27. dub 2010

misi budu držet pěsti. 😉

misi.21
27. dub 2010

Děkuji,koukám že jsi taky ze Žďáru,tak když mi budeš držet pěsti tak blízko,tak to musí mít nějakej vliv 😉

lucifirek
27. dub 2010

misi ty jsi ze Žďáru? To je teda náhodička 😀

misi.21
27. dub 2010

Jojo,jsem Žďáračka...

lucifirek
27. dub 2010

tak to se možná známe podle vidění. 🙂 Jak je svět malej.

misi.21
27. dub 2010

To teda jo,koukala jsem že tady je diskuze holek ze Žďáru,ale jsou tam skoro samé maminky nebo těhulky,zatím nic pro mě 🙂 Ale třeba se za chvilku přidám...

lucifirek
27. dub 2010

tam chodím taky,ale přesně,až když jsem otěhotněla. Jinak jsem neměla co si s nimi povídat. I tak tam jsou většinou maminy a když se s něma sejdu,tak si připadám divně.Zatím mimo mísu.

misi.21
27. dub 2010

No tak ty už to máš za chviličku,tak budeš mít aspoň kam chodit pro rady,za skušenýma maminama 🙂 Můžu se zeptat to bylo tvoje 1.IVF?

mrkvicka28
27. dub 2010

misis na ty zatvrdliny je dobrej krém Heparin(používá se i namodřiny) a pokud ti to hodně tvrdne tak manža musí hodně masírovat po píchnutí, někdo je na to citlivější .
budu ti moc držet pěstičky.
Luci přesně jak píšeš my už se na ty naše kluky taky mocnatánsky těšíme.

misi.21
27. dub 2010

Mrkvička děkuji,já s tím ze začátku neměla žádný problém,ale posledních pár dnů je to děs 😒 Hned běžím koupit...

vodni
27. dub 2010

Ahoj, ja sem občas nakouknu, protože taky chodime na Unicu. První IVF+ICSI dopadlo negativně - špatná reakce (4 folikuly, v nich jen 2 vajíčka, nakonec jen jediné embryjko). Mám FSH 9,7, takže jsem začínala s vyšší dávkou Puregonu (200 IU), postupně se zvýšila na 300 IU, a stejně reakce špatná. V červnu začínám brát zase Marvelon a pak mě čeká antagonistický protokol s iniciační dávkou 300 IU... ☹ Pokud jde o ten Agolutin, taky mě hrozně svědil zadek, a dělala se mi taková červená jakoby kopřivka. Svědilo mě to ještě 2 týdny po tom, co jsem dopíchala. Chodila jsem si to píchat ke svojí gynekoložce a píchala mi to ve stoje. Stála jsem plnou vahou vždycky na druhé noze a nikdy mě to nebolelo. Párkrát mi to píchala i sestřička Petra na Unice, a taky ve stoje. V leže je to asi lepší pro neprofíky 😉

betys
27. dub 2010

misi-hlavně nesmíš zatnout savl při píchání Agolutinu do zadku.Fakt pomáhá Heparin nebo Ibuhepa.Já jsem měla zadek tak yzatvrdlej.Misi a už si testovala?Já jsem pak už Agolutin nedopíchávala.

misi.21
27. dub 2010

Betys testovala jsem v neděli,to byl 10d po ET,ale oficiálně mám až 4 května. TTbyl negativní.A ty si nedopíchávala když si zjistila že jsi těhotná,nebo při neuspěšném pokusu?

lucifirek
27. dub 2010

misi nene,já otěhotněla až při druhém ivf. Po prvním nám nezbyli ani žádná na zamražení.
misi já při neuspěšném pokusu píchala,až do té doby,než to potvrdili z krve. Jinak při druhém jsem dopíchala všechny injekce a pak přešla na utrogestan.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru