CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
11. čer 2010

@miki.mikulasova 😀 ty jsi cislo 😉

natulaaa
11. čer 2010

Ježiš květi já to popsala asi blbě,mi říkal dr,že když už bych ji měla,tak velice slabou ,já mám taky kámošky s endometriozou ale ty měly i potíže s ovulaci s MS atd atd a já už jednou těhu byla a to na druhý cyklus,My se snažíme od prosince a dr vidí u mě jen jediný problém a to ten těžce pruchodný vejcovod,HP mám ok a mm má 100%spermio,primář mi řekl,že nám dává 95% šanci,že to vyjde poprvé,tak mu budu věřit a doufat a myslím,že kdybych měla vážně potvrzenou endometriozu,že by mi to snad řekl,no za chvíli jedu,tak se ho pro jistotu zeptám,ale myslím,že to bude ok.
Jdu hodit spršku a dát se trošku dokupy,namalovat a tak,jdu mezi lidi,tak at se mě neleknou 😵 ,koupila jsem si modře tyrkysové letní šatičky,tak je dneska na sebe hodím 😵 😵 ,nejradší bych šla v tom horku nahá 😝 😝

natulaaa
11. čer 2010

Jo Miki ty až tak,ježiš tak já totiž chodím na emimino na grafy BT,bezvadná parta holek no a tak měříme a já díky bohu mám vše pravidelné,grafy ukázkové,až mě vždycky holky namotají,že jsem těhu,no a prd, 😠
Vejcovod dostane poslední šanci,parchant jeden,tak at se trošku posnaží 😀 😀 😀 😀 ,třeba se tím horkem trošku uvolní 😵

miki.mikulasova
11. čer 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀

natulaaa
11. čer 2010

Holky tak jsem domáá a histologie nepotvrdila endometriozu ale prý to je s ní složité,někdy ji někdo má a histologie ji nepotvrdí,ale spíš teda néé,a když,tak jen velice jemnou,protože určitě to není nic,nad čím by se pozastavil,tak jsem štastná 😵 .Dostala jsem operační protokoly a v uterý tradááááááááááááááááááááááá 😀

mufinka0
11. čer 2010

Ahoj holky,..ke kterému doktorovi v Unice chodíte?? Chci se objednat a nevím ke komu, který je nejlepší.. Děkuji za radu. 🙂

natulaaa
11. čer 2010

Mufi mi to muj dr domluvil u dr Malého,tak jdu k němu
Mufi promin,že se ptám,ještě se tu moc nevyznám ,ty si tu nová,nebo už sem chodíš?

lukza
11. čer 2010

Ahojky berešky

@mufinka0 všeci jsou tam dobré a stejnak se u všech klidně mužeš vystřídat oni se totiž točí každý měsíc to znamená že třeba tento měsíc má Frgala příjem v ambulanci Gogola transfery a Otevřel Punkce a to se každý měsíc točí kde kdo je ale neboj nikdy nebude o tobě rozhodovat jen jeden doktor oni mají každý den ráno porady aji s profesorem Malým a řeší kařdý připad zvlášt co a jak budou dělat.takže dohromady naolánují prootkol postup IVF atd.ale jeslti mužu říct s Malým sem se nepotkala Gogola je takový normální poradí a je milý,Frgala je zlatičko mooc velký simpaták a jedná tak jemně a snaží se hodně podržet ,Otevřel je dobrý doktor ale mě připadl že je to pro něho prostě jen práce víš jak to myslím.ale všeci jsou kapacity.

@natulaaa to je užasné gratuluji 😀

přeji krásný večer všem to byl dneksa pařák co 😲

natulaaa
11. čer 2010

Luki děkujem za vysvětlení,jak to je s těma dr. 😉 🙂
Holky píchal mě vaječník,tak jsem udělala ovu a je skoro pozitivní,zítra bude 100%,tak se na to teda ještě vrhnem 😵 😵
Jinak horko příšerné 😝 😝 😝

lucifirek
11. čer 2010

Holky my jsme při druhém pokusu chodili jenom k dr. Frgalovi,zdál se nám nejpříjemnější.Ale jinak je to jak říká Lukza,oni se různě střídají v těch zákrocích a určitě jsou všichni dobří. 🙂 Jinak souhlasím s hodnocením Lukzy. Prof.Malého jsme nepotkali ani jednou. Frgala je neskutečně milej. Otevřel a Gogela jsou takoví odměření,jak kdy.

natulaaa
12. čer 2010

Dobré ránko holky,dneska to zase vypadá na padnutí 😝 😝 😝

lucifirek
12. čer 2010

natulaaa u nás je pod mrakem a celkem přijatelně,tak uvidíme,jestli to takhle vydrží.

natulaaa
12. čer 2010

Luci no oni hlásili,že na moravě má být ještě horko,a je příšerně,jako včera 😝

lucifirek
12. čer 2010

natulaaa no u nás je sice pod mrakem,ale ted je šílené dusno a horko je doma taky.

natulaaa
12. čer 2010

Jééééj mám pozitivní ovu test 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

lucifirek
12. čer 2010

Nat tak hurá na to 😀

lukza
12. čer 2010

@natulaaa tak co tu ještě sedíš honem skočit na to sexíkovat až do večera🙂))gratuluji

lukza
12. čer 2010

@natulaaa já mám špatnou zkušenost s ovu testama mě ukazovaly že mám ovu tak 20DC a nakonec jsme Lukáška zplodily už 7DC.ALE TO TĚ NEODRAZUJI jen píši že já měla blbou zkušenost a nebo jsem měla třeba ovu častěji do měsíce že 😀 .a ten 7DC co jsme zplodily svuj poklad jsem vubec neděla ani by mě nemapadlo že mám zrovna ovulku.
moooc přeji aby se zadařilo tak honem šup pěkně spotit s manžílkem tělo

natulaaa
12. čer 2010

Luki no já vím,ale mi to vychází i podle utz,podle velikosti folíku,a já jsem i měřilka,takže já to jistím z více stran,protože někdy muže být ovu pozitivní,ale folík nepraskne,ale to by se mi nezvedla teplota ,zatím se mi teplota vždycky zvedla a držela se nahoře,takže já to jistím co to jde 😀 😀 😀 😀 .
jinak já poprve otěhotněla taky nějaký 7Dc,pak už jsme nesexovali,mm odjel a já byla najednou těhu 😕 😕 😕 Někdy muže být ovulka po MS ptala jsem se na to tehdy dr 😕 ,ale tehdy jsem ještě neměřila a ani testy,tak nevím 😉

mufinka0
12. čer 2010

natulaaa - ahoj, no jsem tady nová jak se to vezme. Už jsem si tady s pár holkama psala,..jsem po 1 neúspěšném IVF a teď hledám do jakého CARU půjdem podruhý. Tam, kde jsme byli teď se vracet nechci. Jinak děkuju za odpovědi 🙂 V minulém CARU mě od začátku až do konce měla jedna jediná doktorka, tak proto jsem se ptala. Mějte se moc pěkně,.jdu se slunit...ikdyž nevím jak dlouho to tam vydržím 😀

natulaaa
12. čer 2010

Mufi já taky chci jít na sluníčko,ale ukidila jsem celý byt a máme tu šílené dusno,tak mě rozbolela hlava jako blázen,musela jsem si vzít ibalgin 🙄 ,ale už to přechází 🙄 .
mufi a kam si chodila do CARU poprvé?

lukza
12. čer 2010

@mufinka0 pokud budeš chtít dopsat do tabulky tam napiš co a jak ju?
@natulaaa doufám že jsis snaženíčko užila.dneska bylo nádherně supr. 😀

natulaaa
12. čer 2010

holky no vrátili jsme se z opekačky,zkusila jsem ještě třestík a už slábne,tak vrchol byl ráno 😝 ,ale sexík jsme stihli,ráno ještě pojistíme 😵 😵 a děj se co se má dít 😵 😵

natulaaa
12. čer 2010

néé třestík,ale testík 😀 😀

lukza
12. čer 2010

@natulaaa tedka to už je jen na přírodě jak to zařídá uvidíš budu moooc držet pěstičky ale projistotu se vyhni tahaní věcí atd.i když to říká ta pravá já když byla těhu a ještě sem to nevěděla tak sem s manžou nesla tak 40kg boudu 😠 ale Lukášek se držel a probojoval se až do konce

natulaaa
12. čer 2010

Luki ono se říká,že když se to má udržet,tak se to udrží za každou cenu 😉
Jinak přeju dobrou noc 🙂 🙂

lukza
12. čer 2010

@natulaaa také dobrou noc 🙂)) a držíme s Lukáškem pěstičky at to výjde 😀

natulaaa
12. čer 2010

Luki děkuji,si hodná a drže pořádně 😀 😀 😀

mufinka0
13. čer 2010

natulaaa- já jsem chodila na Obilňák. Ne že bych tam nebyla spokojená, ...moc hodná paní doktorka,...ale...kamarádka mě varovala že je tam malá úspěšnost ještě než jsme tam šli...A proč jsme tam teda šli? Protože mě tam 2x operovali, tak jsme tam zůstali i na IVF. Prý tam dávají málo hormonů a proto se ty pokusy musí hodně opakovat. No nevím,..ale byla jsem docela překvapená, když mi dělali OPU už 12tý den a měla jsem největší folík jen 16mm,..byl tam tak velkej jen jeden. A to jsem se dočetla že mají mít min. 18mm Zbytek byl ještě menší,.. Když jsem se ptala proč už tak brzy tak mi sdělili, že je to první stimulace tak to zkusíme už teď.. Ale já už jsem žádnou další přece nechtěla,..☹ Ale jinak jsou tam moc příjemní. Chci zkusit další pokus někde jinde, kde mají větší úspěšnost. 🙂

mufinka0
13. čer 2010

@lukza jj něco napíšu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru