CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
2. črc 2010

@lenceslava Já si k tomu pustila písničky na očku a šlapalo se mi jak samo 😀 Musím se přeci dát do kupy na to těhu 😉 3x týdně 15 minut šlapání mě nezabije 😀

drndapetka
2. črc 2010

Holky, jdu si udělat smažený vajucha, mám na ně šíííílenou chuť po tom šlapání 😀

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava Na Obilňáku mají přímo v ceníku, že protokol s tady těma lékama, jako Gonal a Puregon stojí 5.300,- Kč.
Tak nevím...

drndapetka
2. črc 2010

Jinak mě Gogela napsal za injekce cca 5 tiíc.....ale asi to vyjde i navíc, že? 🙄

mufinka0
2. črc 2010

@lenceslava Proto že to tam měli rovnou napsaný tak jsem ani nevěděla kolik jednotek je limit, víš... Je to divný celý... Uvidíme co mi řeknou na Unice

natulaaa
2. črc 2010

Ano mi řek Malý,že pojištovna proplácí 2000 jednotek a já prý budu mít zhruba do 200 jednotek,ještě se pozastavil a říkal,joo,víc to nebude,no ale ted třeba díky tomu,že ty hodnoty jsou horší dostanu asi víc jednotek,ale i tak bych se do těch 2000 jednotek měla vejít nééé 😒 😒 😒 😉 🙂

natulaaa
2. črc 2010

A mám to i na tom papíře co nám dal napsané,ted to čtu,že doplatek za léky nebude 😵

lenceslava
2. črc 2010

@drndapetka to mě ted napsali taky.Ale stejně to pak budeš platit v lékárně. Já myslím že ty léky na který jsme jen dopláceli jsme nemohli platit kartou.To až když jsem platila ten poslední puregon (nad ten limit) tak už jsem ho brala na kartu.Vůbec jsem nepočítala s tím že ještě něco budu platit a měla jsem štěstí že jsem tu kartu manžovi den předtím loupla abych si mohla koupit něco na sebe,tak jsem si aspon koupila něco DO SEBE. 😀 😀

mufinka0
2. črc 2010

Tak já končím,..dobrou noc holky!! A Naty, Tobě příjemný a úspěšný sexík ! 😀 pa

lenceslava
2. črc 2010

@natulaaa uvidíš,to je těžko říct,vždycky se to odvíjí od reakce vaječníků.

lenceslava
2. črc 2010

@mufinka0 brou noc. Holky já taky končím,ale já jdu uklízet. A pak se u nás bude třást zem jak u @natulaaa 😀 Sákryš tenhle týden mamžu nějak rozmazluju.3x do týdne??Něco se se mnou děje. 🙂 To bude asi ta blížící se třicítka,to prý ženský v tom věku mají větší chut na sex. 😉

natulaaa
2. črc 2010

holky dobrou 🙂 🙂 🙂
lení taky to nějak ted víc potřebuju 😀 😀 😀 ,za měsíc mám 29 😀

lenceslava
2. črc 2010

no to jseš jen trochu starší,mě to čeká v lednu 😀 pááááá

drndapetka
2. črc 2010

Holky, kolik dní po dobrání toho Marvelonu dojde mrcha?

lenceslava
2. črc 2010

jé peti to já teda fakt nevím.čtyři pet dní??

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka no ja mela posledni tabletku marvelonu 28.6. a mrcha mi dosla dneska, tj. 2.7,. 😀

pampeliska36
2. črc 2010

holky.... vy jste toho teda nakecaly 😉

natulaaa
2. črc 2010

petko mi říkal malý,že do tří dnu od dobrání marvelonu 😝

drndapetka
2. črc 2010

@pampeliska36 Pampel díky. takže už pícháš? co? 😀

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka ja uz si picham od 25.7. takze dneska je to uz tyden ... smarja toto utika 🙂

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka od 10.7. se mi prida k tem injekcim i injekce Puregonu... tak uvidime.

drndapetka
2. črc 2010

A co jsi všechno za ten týden napíchala do bříška a kolikrát denně? Na prvním UTZ folíků už jsi byla?

pampeliska36
2. črc 2010

byla jsem v kine... teda holky UF... to jste toho zase nakecaly.... 😀 😀 😀 sotva vytahnu paty z domu... 😉

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka na prvni UTZ jdu az 16.7.

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka zatim jsem do sebe pichala kazdy den injekci Dipherelinu... a od 10.7. zacinam s Puregonem 🙂 16.7. prvni UTZ 😀

pampeliska36
2. črc 2010

@drndapetka Puregonu mam 175 jednotek

drndapetka
2. črc 2010

@pampeliska36 To je nějaký dlouhý to píchání, ne? Holky mi tady psaly, že prý budu píchat max. 14 dní, ale když to tak počítám, tak to bude aspoň 3-4 týdny 😲

drndapetka
2. črc 2010

@drndapetka Jinak já mám tedy napsaný Decapeptyl, Puregon a Menopur

drndapetka
2. črc 2010

@pampeliska36 A jak Ti je? Máš nějaký nevolnosti nebo něco?

natulaaa
2. črc 2010

A já mám napsaný diphereline,Puregon a Menopur 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru