CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
11. črc 2010

Některá holčina tady na koníkovi psala, že před každou injekcí dala panáka a pak to šlo lehce...tak to asi vyzkouším 😀

drndapetka
11. črc 2010

Koukal jsme taky na videa na youtube jak tam má někdo natočený svoje první píchnutí s Puregonem a ty videa jsou udělaný tak hrůzostrašně, že to na mě zapůsobilo spíš negativně, než aby mě to nabudilo k tomu, že to zvládnu 😖

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka rekla bych, ze ten Puregon je fakt v pohode... navic tam mas jehlicku i dost kratkou... respektive kratsi a uzsi, nez si zvykla a oni ti to na Unice ukazi, jak to pichat a zkusis si to bud ty nebo manzel pred nima. takze fakt nemej strach!

natulaaa
11. črc 2010

Petko ms bys měla prý dostat do tří dnu od dobrání marvelonu,jinak s tou antikoncepcí,já než jsem našla tuto diskuzi,tak jsem psala i jinde a tam holky taky nic nevěděly,že proč antikoncepci 😕 ,ono je to asi fakt jen výsada unicy 😒

Holky já jdu chrnět,uvařila jsem si urologický čaj,dneska jsem byla hodně v bazénu a nepřevlékala jsem si spodek plavek a nějak cítím,že mě pálí podbřišek ,já na to celkem trpím,když se prochladím a tak,tak už to poznám,tak zatím a zítra 😉 🙂

drndapetka
11. črc 2010

@pampeliska36 A hned v den začátku stimulace mi budou na Unice píchat nebo spíš to bude jako zkušební?

drndapetka
11. črc 2010

Tak já jdu do hajan....zítra mě čeká náročný den v práci...doufám, že půjde klimatizace 😒

pampeliska36
11. črc 2010

@drndapetka no v den zahajeni stimulky se dostavis na unicu na vysetreni pruchodnosti delozniho cipku a taky kontrolni UTZ, zda nemas nejake cysty a pak vyfasujes leky a dostanes podrobny rozpis lecby s tim, ze ti ukazi i prvni injekci Dipherelinu. at vis, jak si to mas pichat a sestricka s tebou projde i to, jak si budes pichat a nastavovat Puregon 😉

pampeliska36
11. črc 2010

taky valim do hajan... tak dobrou 😎

natulaaa
12. črc 2010

Dobré ránko 🙂 🙂 .Pet ty začínáš už v pátek co,jeee já ti závidím,je teprve čekám na ms a pak marvelon,zdá se mi to nekonečné 😠 😠 ,jinak já dneska chtěla vstávat brzo,že si vyžehlím a vytřu celý byt,dokud není vedro,ale mi se tááááák nechtělo vstávat 😵 ,tak se budu mořit ted ve vedru 🙄 😀

tevi
12. črc 2010

@natulaaa No my jsme z Hradce nad Moravicí, takže to je kousíček 🙂 Asi bych to viděla na příští měsíc na KET...

tevi
12. črc 2010

@drndapetka abys náhodou neotěhotněla a oni by z tebe už nic neměli 🙂

natulaaa
12. črc 2010

@tevi jééj tak to je za rohem 😀

lenceslava
12. črc 2010

Čau kočky. K té antiko-je to opravdu proto aby mohli celou stimulaci co nejpřesněji naplánovat. To horko mě zničí. @natulaaa nejsi v tom uklízení v horku sama já jdu ted vysát a vytřít celý byt.Včera jsem se zase naspala odpoledne abych mohla večer žehlit.To teplo je fakt šílený(v zimě budu samo sebou nadávat na zimu že?)Ale chudáci starší lidi ty to asi zvládají ještě hůř než mi mladoši. U nás včera pořád houkala záchranka,nemám to ráda,asi lidi hodně kolabovali.

pampeliska36
12. črc 2010

ahojte kocky... UF! uz jsem doma... dneska Brno - Česká Třebová a zpátky... bylo to "super" 😅 jsem splavena!!!

pampeliska36
12. črc 2010

to je teda pekelny vedro.... 😎

natulaaa
12. črc 2010

Lenci ale tak jestli je to s tou antiko jen kvuli přesnému termínu,tak to je blbé néé,určitě to plní i funkci nastartování vaječníku 😒 ,kruci já mám ms na den přesně,tak to bych ani nemusela brát,ale já vím,každý to tak nemá,ale určitě ten duvod bude i kvuli těm vaječníkum 😒 .aspon doufám 😝

pampeliska36
12. črc 2010

@natulaaa no ja mela taky MS na den presne 😅

mufinka0
12. črc 2010

Ahoj holky 🙂 Dneska úmorný vedro,..kdybychom neměli v kanclíku klimu, tak asi umřu! Nemáme tady ani okno na větrání!! 😝 Holčiny, já jdu ve čtvrtek na konzultaci do Unici a v pátek do Repromedy, tak se optám tam i tam na tu anitko 🙂 Taky mě to docela zajímá, páč mi dali na OBI na upřesnění MS Duphaston. Každý CAR má asi něco jinýho 🙂 A Marvelon jsem zjistila proč asi, protože je to nízkodávková antiko, to aby tělo až tolik nezatěžovali, takže v jádru je to možná ještě šetrnější, než ten Duphaston! 😀 Vy si myslíte že máte MS na den přesně, ale holky mohli byste být nervózní a natěšený z celé té stimulky, že by se vám MS tak mohla posunout, jako teď třebas mě 😒 Já měla taky teď stres a asi to bylo tím 😒 Zítra se jdu zaregistrovat k jedné gyndr. v Brně, prý je výborná, tak to zkusím, bude mi jistě dělat UTZ, tak jsem zvědavá, co mi řekne, jak to tam vevnitř vypadá 🙂 Snad nenajde žádný cysty 😒
@drndapetka Hele, Peťule neštvi mě s těma injekcema!!!! Fakt to bůbec nebolí, jen odměříš svou denní dávku, vezmeš špek mezi 2 prsty a lupneš to tam! Ani nic neucítíš a během půlminuty je po všem!!! Však on tě ten strach po první dávce přejde a pak už se budeš jen usmívat jakej strach si z toho měla 😀

mufinka0
12. črc 2010

@pampeliska36 😀 čáu splavená Deniso.. 😀

pampeliska36
12. črc 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
12. črc 2010

@mufinka0 ahoooooooooooooooooooj nadi 😉

lenceslava
12. črc 2010

@natulaaa no to taky,aby si vaječníky odpočali a pak líp fungovaly to vlastně dělá i ten dipherelin,zastaví vaječníky a pak je pořádně rozjede puregon.

pampeliska36
12. črc 2010

@lenceslava a tam jsem zrovna ja 🙂 dneska jsem pichla uz treti davku puregonu 😀

a co ty? jak se mas? jeste uzivas dovolene? 😉

pampeliska36
12. črc 2010

@mufinka0 nadi predstav si, ze my v kanclu klimu nemame!!!! a navic tam mame takovej ten tocici vetrak na stropu... kterej nam krasne rozhani ten teplej vzduch po kanclu... to je paraaaaaaaaaaada 😀 😀 😀

pampeliska36
12. črc 2010

@mufinka0 vidis a ja si myslela, ze jdes do obou ve stejny den 🤐 to uz je za dvermi!!! jsem zvedava, co budes rikat a jestli vas to s manzou trosku nakopne 😉

pampeliska36
12. črc 2010

a kde je dneska petka? prvni den v praci... aby se vubec dostala domu 😀

lenceslava
12. črc 2010

@pampeliska36 dovča už skončila,už si zase užívám pracovního procesu. Ale naštěstí máme v práci 20 stupnů takže pohoda 🙂 Já v tom teple dneska vyšůrovala komplet celej byt,včera žehlení, a zítra lehááááro 😀 a ve středu kino (ZATMĚNÍ) 😀 Ve čtvrtek čekám mrchu,ale musím zavolat na unicu,protože jsem myslela že ji mám dostat ve středu,takže bych šla na krev v pátek a ono asi budu muset jít až v pondělí takže se mi možmá o nějakej den posune stimulka.Nebo myslíte že můžu jít na tu krev v pátek i když mrcha dojde ve čtvrtek??

pampeliska36
12. črc 2010

@lenceslava zatmeni jsem taky videla 😀 knihy jsem cetla jednim dechem!
no nevim... mne rikali, ze na hormonalni profil mam prijit druhy nebo treti den menstruace 😨

pampeliska36
12. črc 2010

@lenceslava pricemz prvni den menstruace zalezi jak vypada, jestli je to jen takove nic moc spineni, tak se pocita jako prvni den az ten dalsi, kdy je menstruace uz silnejsi a rozjeta 🙂

mufinka0
12. črc 2010

@pampeliska36 No já měla jít v pátek do obou, ale jdeme na pohřeb víš,..tak jsem do Unici dnes volala že v pátek odpo nemůžu. Přeložili mi to na čtvrtek 15h, Repromedu mám v pátek 10h. Tak uvidíme. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru