CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava 😅 Júúú, to by bylo skvělé... Hlavně jdi zavčas ať stihneš včas vysadit Marvelon. 🙂

drndapetka
19. črc 2010

@lenceslava No mě bylo nejvíc blbě 2.den....To jsem fakt měla co dělat abych neblila 😝 Určo to máš z toho.....A mě do toho navíc začali jakoby otíkat nohy, nechápu proč. Bolí mě, jako bych měla k nim ořivázané kůly 🙄

drndapetka
19. črc 2010

@lenceslava No hele, já chtěla taky testovat, pač se mě nezdálo že by mi bylo tak blivno, ale nakonec jsem nestestila....byla jsem jen 5DC, tak jsem těhu vyloučila

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka 😲 No počkej až budeš těhotná,...to teprve začnou otíkat... móóóc se na to těším!! 🙄 🙄

lenceslava
19. črc 2010

@mufinka0 to by bylo ale já už jsem v tomhle tak trošku pesimista. @drndapetka k tomu kouření můj už šest let nekouří,přestal ze dne na den a to byl velmi silný kuřák,Já s tím bojuju hlavně když jsme na nějaké akci,třeba ted v so jsem měla dvě startky od skorošvagra a jak mi šmakovali.

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka Někdo,...a znám ten případ důvěrně, byl těhotnej a stejne MS měl..např. já.. 😒 Byla jsem těhu a měla jsem MS, vynechala mi až ta další... 😅

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava no jo já tě chápu... člověk už je zlomenej... 😒

drndapetka
19. črc 2010

@lenceslava No mě kouř voní, ale když si vedle mě manža večer lehne, tak mi děsně smrdí 😀 Jinak bojuji statečně.Už je to 14 týdnů, co jsem neměla cigaretu v puse. Já vím, že to nic není, že o sobě nemůžu tvrdit, že jsem nekuřák a vím na stopro, že jakmile porodím, tak bafám znova 😀 Pan dr. Gogela mi ale do papírů napsal "nekuřačka" tak mě moooc potěšil a to jsem nekouřila teprve 8 týdnů.....řekl prostě, že jsem nekuřák 😵

lenceslava
19. črc 2010

No děvčata já měla právě i dost divnou mrchu,bylo to spíš jen takové špinění,jenom tak půl dne jsem krvácela,ale stejně to bylo dost málo.

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 No já, ale já měla poslední MS vyvolanou Agolutinem a kdybych byla těhu, tak Agolutin spíš těhu podpoří a mrcha by se nerozjela, takže u mě myšlenka na těhu byla blbost.... 😒 Minulý rok jsem dostala Agolutin aby došla mrcha, ale už nedošla, byla jsem těhu, takže kdybych těhu byla tak by nedošla 🙂

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava Udělej těhu test!! Já měla mrchu normální a stejně jsem byla už těhotná,...Vynechala mi až ta další a to už jsem byla v 8tt.

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka jo, tak to jo... 😉 Neboj, co nevidět těhulkovat budeš!!! 😉

lenceslava
19. črc 2010

@drndapetka mě právě ten kouř nedělá dobře,teda hlavně ráno když někdo hulí na zastávce,to si tak vždycky říkam ,,ty se budeš divit až tě pobluju" 😀

drndapetka
19. črc 2010

Jinak jsem tentokrát mrchu měla taky dost slabou, krvácela jsem jen 2 dny a né moc a pak jsem jen 1 den špinila, což na mě je taky málo, ale asi to bylo tím Agolutinem a vedrem

drndapetka
19. črc 2010

@lenceslava Určo zatestuj. Marvelon by na těhu totiž nebyl moc dobrej.....Nebo pro jsitotu zaběhni i na krev, to je stoprocentní

lenceslava
19. črc 2010

No holky necháme to osudu,nějak to dopadne.

mufinka0
19. črc 2010

@drndapetka jj, já taky měla mrchu o 3 dny později a slabší než jindy.. Dávám to na "krk" těm vedrům,..ale né že by mi to vadilo. Aspoń jsem to neměla hodně jako obvykle. 😀

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava 🙂

drndapetka
19. črc 2010

@mufinka0 Určo ty vedra, brrr 😝

drndapetka
19. črc 2010

Ta já holky valím z práce 🙂 za manželem na byteček 😵 Mějte se tu krásně, zítra zase zaskočím, papapa

lenceslava
19. črc 2010

Nic holky loučím se a jdu do hajan.PÁÁÁÁ ráno si na vás vzpomenu až budu objímat záchod. 😉

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava Bojíš se zklamání, viď?..Uplně ti rozumím,..ono víceméně si říkáš že počítáš s negativním výsledkem, ale...červíček naděje tam někde vevnitř hlodá.. 😔 Já bych test zkusila a když nic, tak tě může uklidnit to, že už za chvilku máš stimulku a to už se určo povede! 😵

lenceslava
19. črc 2010

No právě ten červíček je nejhorší.Ale na druhou stranu ted tady kolem mě lítá jinej červíček a už jsem od něj pěkně doškrábaná.A taky nevyspaná protože s náma samozřejmě spala v posteli.JÁ KTERÁ NESNÁŠELA KOČKY,a ted se mi jedna rochní v pelechu. 🙂 no jo svět se mění.

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 Já miluju zvířata!
Ale Leni, na kočky pozor, v těhu jsou nebezpečné a přenášejí toxoplazmozu, která dokáže způsobit potrat... 😕

lenceslava
19. črc 2010

@mufinka0 já vím ale snad když jsou ty kočky pod dozorem veterináře tak to snad nehrozí ne??

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava Já můžu říct, že mám zvířata mnohdy raději než lidi. Lidi jsou zlí a falešní,..to zvířátka předstírat neumí a jsou tak oddaní.. 😵

lenceslava
19. črc 2010

@mufinka0 jj máš svatou pravdu.

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava No tak to nevím,..být tebou bych se zeptala. Ale nechci tě plašit!!!

mufinka0
19. črc 2010

@lenceslava Na druhou stranu, kdybychom v těhu měli dodržovat všechno co se kde řekne, tak bychom nemohli pomalu ani vylezt z domu.
😝

pampeliska36
19. črc 2010

ahojte holky.... musim vas docist 😀
jinak
@drndapetka ja mam prirozene pri normalni kontrole a bez stimulace foliku celkem tak 15 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru