CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka a na kolikatou jdes zitra?

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 na 11.45 🙂

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka ja mam schuzku se svyma miminkama na devatou, takze to se tam asi nepotkame... ja se jim pak uz musim venovat 😀 😀 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka tak na tebe budu myslet a tesit se na zpravy!!! 🙂

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 No jo mamino, pěkně se věnuj 😀 Tak Ty už máš ped sebou jen to příjemný, mě čeká ta míň příjemná část 😝

mufinka0
26. črc 2010

@esther03 🙂 Psala jsi do Repromedy?? A vyzkoušíte ještě jeden soft??? 😵 😵 Já jdu do repromedy zítra na krev, genetiku 🙂 Třebas se tam někdy potkáme.. 😉

mufinka0
26. črc 2010

@pampeliska36 😲 😲 😲 Uuuuž? ET zítra?? A jaký máš embrouše?? Máš ty blastocysty??? 😀 😀 😀

mufinka0
26. črc 2010

@drndapetka 😀 I tato část ti bude příjemná, uvidíš!!! Děláš to pro miminko a to tě bude bavit :o)

drndapetka
26. črc 2010

@mufinka0 no už ať je to "prošťouchnutí" čípku a první injekce za mnou, to bude asi na tom to nejhorší, pak už to budu brát lážo plážo 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@mufinka0 jeeeeeeejda nadi ahoj! to utika... tak at mas dobry pocit ze zitrejsi navstevy a same dobre zpravy 🙂
........ neeeeeeeeeee blastocysty jeste to budou snad az zitra 😉 dneska mame 9 samuraju, z toho 3 kompaktovane moruly, 1 dvanactibunecne, 2 devitibunecne a 3 osmibunecne 😀 transfer zitra rano v 9hod.!!!

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka 😀

drndapetka
26. črc 2010

se ta sestřička zítra lekne, až uvidí ty ,moje špekouny na břiše 😀 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka neboj... uz videla ty moje, takze ty tvoje budou prochazka ruzovou zahradou 🙂 😉

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 z kolika samurajů necháš udělat sněhuláky? 😀

drndapetka
26. črc 2010

Budu muset taky pro moje budoucí embrouše vymyslet nějaký pracovní název 😀

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Ty??? Taková twiggy 😕 že se nestydíš o sobě tohle napsat 😀 hele, 70 kilo jak mám já určo nemáš, jsi krásná štíhlounka zítra "už" maminka - uvidíš, že se budeš samurajům líbit 😉 😵

drndapetka
26. črc 2010

Už to máááám.....moji embrouši budou mít pracovní nízev "hrošíci" 😀 Manžel mi říká hrošíku, tak to budou takový moje malý mládátka 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka no to nam reknou vsechno zitra... kolik je vhodnych embryji k zamrazeni a tak... tedka po telefonu mi to nerikala a ja se na to ptala, ze to se vsechno domluvime az pred transferem a podle toho, jak budou embryjka aktualne vypadat 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka tak 70 kilo mam urcite!!!!!!!!! a ted jsem asi i pribrala 😨 nebo mam ten pocit. bricho zatim teda moc nesplasklo 🙂 a ted uz bude jen ruuuuuuuuuuuuuuust do kulata 😀

teckovanaorchidej
26. črc 2010

ahoj holky, tak jdu zítra taky na to 😀 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka a jak pokracujete na byte? ja tedka musim vymyslet nejaky nabytek do obyvaku 😨 mame tam uz vsechno, krome nabytku a vypada to divne 😒

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 😀 No ale 163 cenťáku určitě nemáš, to jen já sjem taková zakrslinka 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@teckovanaorchidej na co?????????? na zacatek stimulky? na OPU? na ET?

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka ted jsem se merila, protoze jsem to potrebovala napsat do tech papiru pred OPU a mam 168 cm.

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 No bojuje spíš manža. Je mi ho chudáka už líto, je sedenej jak kůň ☹ Jenže on si prostě vzal do hlavy, že budeme bydlet, co nejdřív, tak jen maká a maká.....Nevím čím bych mu mohla pomoct, tak mu aspoň vyvařuju 😀 A on přibírá a přibírá 😀 Včera jsme si konečně vybrali postel a sedačku do obýváku - nakonec vyhrálo Asko, měli tam v poho ceny vs. kvalita....no ale musíme čekat 6 týdnů než to vyrobí, tak asi první týdny budeme spát na matraci na zemi, ale to neva, hlavně, že už budeme ve svým 😉

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 pořád jsi vyšší jak já 😀

lenceslava
26. črc 2010

UF,myslela jsem že vás dneska ani nedočtu.Kelišky jedny 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@drndapetka ale jenom o malililililililinkatej kousicek 😀

pampeliska36
26. črc 2010

@lenceslava zdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar 🙂

drndapetka
26. črc 2010

@pampeliska36 Myslím, že orchidej začíná stimulku jako já 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru