CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
29. črc 2010

@vodni Já už chci taky aby rostly, Diphereline mě nebaví 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@drndapetka aaaaaaaaaale vsechno chce cas!!! postupne 😉

vodni
29. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Pamatuju si to jako dneska, jak jsem si říkala to samé 😀 Že se nic neděje, neměří, neroste... 😀 Ale celkem to rychle uteklo, však se dočkáš a za chvíli už budeš snášet 😀

pampeliska36
29. črc 2010

taky mi pripadlo, ze doba od prvniho ultrazvuku az do ET straaaaaaaasne rychle utekla!!!! fakt!

vodni
29. črc 2010

je fakt, že teď jsem nadšená, že jsem tak dlouho čekat nemusela, že rostly hned, a ještě tak parádně (teda na mě) 😎

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa já mám seznam, co budu všchno dělat až budu v "čekací době" 😀 Mám tu krásně puzzle s dvojčátkama od ane gedde, který jsem si koupila před rokem a jsou na stole rozestavěný a nemám čas na ně te´d šáhnout, tak mám v plánu je doskládat, ať mají pak broučci ( brouček) něco nad postýlku 😉 tak snad budu hodná a nebudu zlobit 😀

drndapetka
29. črc 2010

@pampeliska36 holka holka, ty jsi tak neskutečně trpělivej človíček, Tě fakt obdivuju, to se v dnešní době nevidí 😉

drndapetka
29. črc 2010

No naštěstí mě teď zabavuje ten byt, takže to čekání není tak hrozný, ale k¨dyby se vůůůbec nic nedělo, tak umřu 😝

teckovanaorchidej
29. črc 2010

@vodni kdy teda bude u tebe OPU, promiň já to nějak přehlídla

natulaaa
29. črc 2010

no právě, my máme vše dodělanéé,jsem tlačila na pilu,at se pak nemusím dřít a budu jen odpočívat ,ale s těma puclema je to dobrý nápad,ikdyž kdyby to nedejbože nevyšlo,tak bych je asi roskopala

natulaaa
29. črc 2010

holky já mám ted stavy,jak když jsem byla těhotná,chvilkama mi je blbě,vařila jsem si vajíčka,tak mě natáhlo z nich,ale překonala jsem se a najedla,tak je líp,asi ten marvelon mi dělá takovou neplechu,když mám trošku hlad,tak se musím hned najíst,protože mi je hned blivno,ale Lenča měla myslím podobné pocity,zatím nezvracím,tak je to dobré

drndapetka
29. črc 2010

@natulaaa já te´d taky do sebe furt něco tlačím 😀 tak yjsem dneska měla vajíčka .-D A teď mě honí chutě na rajskou, jenže jsem líná si ji sama udělat pro sebe 😝

natulaaa
29. črc 2010

no ale já právě nemám chut na nějakou baštu,já jim,jen že fakt musím,spíš mín a víckrát,chvilema mi je právě těžko,ale tak pokud by to mělo probíhat s marvelonem tak,tak budu spokojená,hlavně žádne objímání mísy,jako lenča 😵 😵

mufinka0
29. črc 2010

@vodni Kolikrát denně pícháš Puregon?? Měla jsem na ET kočku, co měla krátký protokol a píchala 2x denně...asi tu dávku měla nějak rozdělenou.. 😕 😕 Kolik celkem doplácíš za léky???

mufinka0
29. črc 2010

@vodni Jinak mě ve 2 CAREch řekli že není účelem vystimulovat velkej počet folíků, ale raději málo a kvalitních vajíček.. Takže pevně držím pěsti pro štěstí, aby toto byl tvůj případ!!! 😉 😉 😉

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 Denulko,.co ty?..Něco nového?? Asi je brzy co...na těhu příznaky určitě! Už se těším na tvoje // 😵

natulaaa
29. črc 2010

@mufinka0 ahojky,tak tato teorie se mi teda moc líbí 😵 😵 ,no já se už nemužu dočkat 😵 😵 ,já tak mívám,7,8 foliku ,tak uvidíme kolik jich vypotím po stimulce 😵 😵 😵

mufinka0
29. črc 2010

@drndapetka Taky se nětěším až budu čekat na výsledky těhu testu... 😝 😝 Bude se to táhnout jako šnek! 😕 Kdybych tak mohla usnout a vzbudit se až v den testování 😀 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 ahoj nadi... clovece ty jsi sem prihrnula jak velka voda 😀 😀 😀 ja se citim jako kdyby nic... takze se citim vyborne! 🙂

mufinka0
29. črc 2010

@natulaaa 😉 ano ano,..když tělo produkuje moc folíků, tak hrozí ten hyperstimulák a nějaké folíky můžou být prázdné a nějaké vajíčka nekvalitní... Já třebas měla 7 folíků, 7 kvalitních vajíček,..bohužel jakmile se oplodnili, tak postupně odcházeli,..nevím proč. Možná špatný spermio,..ikdyž má manža prý normální. Údajně prý není prioritou móóóc folíků, ale tak akorát ale raději kvalitní vajucha 😉 Ale uvidíš,..třebas budeš mít 10 folíků, to je klidně uplně možný ikdyž máš 1 vaječník,..já mám teď bez stimulky 11 folíků,..Takže není nic ztraceno!!! 😀

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 Tak je to myslím nejlepší,..jsi pohodář a to je dobře!!! 😉 Já mám vždycky problém s dočítáním,..jste moc aktivní... 😀 😀 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 to jo my jsme moooooooooooooc aktivni 🙂 🙂 🙂

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 U nás v práci jsou dovči, tak nemám možnost přes den tento server navštívit 😒 😒 Musím makat!! Ale večer si to vynahrazuju,..jen dnes si manža vyžaduje pozornost.. 😀

natulaaa
29. črc 2010

Mufi 11 na jednom vaječníku?tak to je náádherné

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 ja kdyz jsem v praci, tak na konika vubec nemuzu... sledovani netu a tak... takze si clovek nechce delat nejake problemy... za to ted, si to vynahrazuju 🙂

..... jinak ten muj si dneska koupil nejakou pocitacovou hru, ktera je tedka novinka... prej na to uz nejakej mesic cekal... takze to vypada, ze ho neodtrhnu od PC... na stesti mame kazdej svuj 🙂 a ani vam nebudu rikat, kolik ta hra stala.... no masaker 😀 aaaaaaaaaaaaale co, hlavne ze si udelal radost!!! a vycisti si hlavu 🙂

mufinka0
29. črc 2010

@natulaaa Jo, jen na tom jednom,..prý to hraničí se syndromem polycystických vaječníků, ale pak mi řekli, že nééé, že ten levý vaječník prostě jen reaguje na to, že ten pravý je lenivý... 😀 😀 Tak doufám PCO už by mi fakt chybělo!

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 júúúú to jsem ráda že nemám sama doma takovýho blázna!!! Můj taky zbožňuje hry na PC a playstationa!!! 😀 Já furt říkám " Na co tolik chceme děti, když už vlastně doma máme!!! " 😅 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 mne frgala rikal, ze tak 10 foliku na jednom je hranicnich... ale to mi rikal pri fungujicich obou vajecnicich... takze si taky myslim to co ty, ze ten jeden maka za toho druhyho 🙂

pampeliska36
29. črc 2010

@mufinka0 presne tak!!! tak to si ti nasi chlapi muzou podat ruce a myslim, ze i ten petin bude takovej "hracicka" 🙂 ze?
@drndapetka

mufinka0
29. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 Mě říkal 12 😀 😀 😀 Asi mě chtěl uklidnit. Ale to neva, protože já má těch 11 až po tom prvním IVF víš,..dřív jsem jich tolik neměla 🙂 Takže to jistě souvisí i s tím a ten levý všecko zachraňoval i při stimulce. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru