CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
30. črc 2010

Ahojky,tady nikdo nikde 😕 😕 ,
@teckovanaorchidej Petka má taky návaly horka říkala,tak je to asi bohužel tak 😖 😖 ato holky se modleme,at už nepříjdou vedra,nechápu,jak to Pampel zvládala ,klobouk dolu teda 😉

drndapetka
30. črc 2010

Tak jsem doma, ztřískaná jak pes 😝 jsem napenetrovala celá byt 😀

@teckovanaorchidej Ano, potím se jak maniak, sama sobě si smrdím, nepomáhá ani deodorant 😖 jinak jsem si dala dneska po obědě na bytu siestu-vyspala jsem se na kartonu na zemi 😀 Ta únava se prostě nedala zvládnout 😀 Jinak mám pocit, že se mi zase zvětšili prsa, a bolí 😝 No a mám chutěna věci, co normálně vůbec nejím 😀 Takže asi tak se cítím po teprve 4 injekcích 😕

vodni
30. črc 2010

@drndapetka S tím pocením jsem to měla stejné, deodorant nepomáhal a připadala jsem si, že smrdím 😔 Manža teda říkal, že ne, ale...

anelka001
30. črc 2010

Holky prosím ...Dejte nám prosím hlas, zabere to dvě minutky a stačí nám na vítězství něco kolem 80 hlasů, tak otravujuuuuuu

název je Malý vodníček - nejradši bych se do vody přestěhoval... -je mezi nejnovějšími🙂

http://www.fotoprome.cz/fotosoutez/gallery.htm?...

Všem kteří nás podpoří moc děkujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee😀

drndapetka
30. črc 2010

@vodni Tak já už se vysprchovala, tak si a chvilku voním 😀 Mám hroznou chuť na rajskou, tak jedem s manžou te´dka do obchodu 😉

Jinak budu mít zase večer bez manži, jede slavit narozky s kolegama z práce, a opět zase nemysleli na manželky 😠
Mám pocit, že ho poslední měsíc vidím snad jen v té posteli a to ještě né každý den 🙄

natulaaa
30. črc 2010

@drndapetka
@vodni ,těma chutěma a tou unavou už nas připravují na těhu néé? 😀 😀 😀 ,holky já myslím,že t 😀 o už horší nebude,že si zvyknem 😀 😀 😀

natulaaa
30. črc 2010

jinak já mám dneska první den bez těžkého žaludku,tak už jsem si asi zvykla na marvelon 😵 😵

drndapetka
30. črc 2010

@natulaaa Já mám dneska poslední tabletku Marvelonu, juchůůůůů 😀

mufinka0
30. črc 2010

@vodni 😲 Ty jo,..ty máš teda obr dávky,..mě chtěli v Unice dát 200 a v Repromedě mluvili taky o 300, ale...prý to nemám brát vůbec v potas, páč je důležitý hormonální profil. Já nevím proč jsem tak málo reagovala, vůbec si to nedovedu vysvětlit, teď mám bez stimulky 11 folíků, takže vaječníky asi fungují (tedy jen jeden asi..), FSH jsem taky neměla vysoké,..jen LH mírně zvýšené ku poměru s FSH.. tak fakt nechápu proč???!!!!!!! 😠

mufinka0
30. črc 2010

@soni1 Nevěš hlavu, vím že je to těžké, ale jsou holky, co se jim hormony v těhotenství zvedají hodně pomalu... Třeba moje známá byla na IVF a píchala Pregnyl a 14 den po ET měla slabounkou čárku, jen ducha a těhotná byla... Řekli jí právě, že některým ženám se hormony zvedají pomalounku, proto ta krev, víš... Ale chápu tvoje pocity a obavy... Je mi to líto, musí to být hrozné co teď prožíváš... Jsme tu pro tebe.. 😉

vodni
30. črc 2010

@mufinka0 jsou to věci 😕 Já to raději neřeším, prostě, halvní je výsoledek a s tím jsem momentálně mooc spokojená. Před stimulkou jsem taky měla taky víc folíků než po ní (poprvé před: 13, po: 4, a teď před: 8 po: 6)

mufinka0
30. črc 2010

@natulaaa Natul,..už máš výsledky z HP?? Můžeš už jít do stimulky?? 😉

mufinka0
30. črc 2010

@vodni Nechápu..............psala jsi že ti dosluhují vaječníky,..tak jak je možné že jsi měla 13 folíků???????? 😲

drndapetka
30. črc 2010

@vodni No to my ani neříkej, že bych mohla mít při stimulce místo mých krásných 14 folíků třeba jen 5 😠 😔

mufinka0
30. črc 2010

@drndapetka Néééééééééé, na takový věci ani nemysli!!!! ahoj... 😀 😀

vodni
30. črc 2010

@mufinka0 no ono ještě neznamená, že jsou ve folíkách vajíčka. Já je měla drobné, takže na 99% v nich žádná vajíčka nebyla. Nakonec to tak i dopadlo - z těch usmolených 4 folikulů pak bylo zralé vajíčko jen 1. A u zdravé mladé ženy jich může být normálně i 20. Teď to ale vypadá dobře, protože jsou folikuly veliký 😀

drndapetka
30. črc 2010

@mufinka0 no, já mám bohužel takovou smůlu 😖

vodni
30. črc 2010

myslím 20 folikulů

vodni
30. črc 2010

@drndapetka ne ne, určo ne, budeš mít superúrodu!!!!

drndapetka
30. črc 2010

@vodni a jak musí být folikul velký , aby v něm bylo vajíčko? 😕

mufinka0
30. črc 2010

@vodni Jo to vím,..já naštěstí měla ve všech folíkách vajucho,..ale taky se bojím, páč z toho počtu nebyl nikdo moc nadšenej.. 😒 😒 Ale když mám funkční jen jeden vaječník, tak myslím že 7 je akorát,..to by bylo při obou funkčních cca 14 folíků... To už by byl krásnej počet.. 😵 😵 😵

mufinka0
30. črc 2010

@vodni ano ano,..je to super,..ty máš taky chvilku po 1 IVF, co?? Prý ty vaječníky i líp reagují, když se to IVF udělá dřív,..jako ale musí se dodržet ten minimální odstup samozřejmě...

mufinka0
30. črc 2010

@drndapetka To nejde říct,...i ve velikým nemusí být vajucho!!!!

vodni
30. črc 2010

@mufinka0 Já mám momentálně za nejkrásnější číslo šestku 🙂 🙂 🙂 Pořád jsem z toho nadšená 😝

mufinka0
30. črc 2010

@vodni 😀 Jistě!! Užívej si to!!!! 😉 😉

vodni
30. črc 2010

@drndapetka Je to tak, až u punkce je jasný, kolik je vajíček. Já měla ale vždycky folikuly miniaturní (do 5mm). Když jsem teď byla na prvním UTZ, tak Otevřel povídal, že u prvního UTZ by měly mít 12mm (to jsem posledně neměla ani u jednoho, kdežto teď mají 14mm jupíííí 😉 ), a k punkci by myslím měly být kolem 20mm

vodni
30. črc 2010

@mufinka0 díky 😀

drndapetka
30. črc 2010

@mufinka0 Jojo, taky si myslím, že na jeden vaječník je 7 folíků super 😵

mufinka0
30. črc 2010

@vodni 😒 Taky jsem někde četla že by měly mít k punkci 20mm,...ale já měla 20mm asi jen jeden,..zbytek byl myslím 18mm...A stejně v nich byly vajíčka.. No,..asi to necháme na doktorech 😀 Mám pak hlavu jako balon! 😀

vodni
30. črc 2010

@mufinka0 jo, mám 2.IVF mám po 3 měsících... On ten minimální odstup je individuální, vím, že u holek, kterým se blíží věk, který pojišťovna neproplatí se dělá i třeba po měsíci, aby se stihlo, samozřejmě pokud je tělo v pořádku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru