CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
3. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahoj,..jaktože jsi samoplátce??? Už máš vyčerpáno?? 😲 😒

mufinka0
3. srp 2010

@pampeliska36 🙂 Ahoj ,...víš co??? Konečně jsem dnes začala festovně špinit,..tááákže si myslím že ve čtvrtek valíme na krev na HP... Hurá...MS konečně v termínu 😀

drndapetka
3. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahojek, poradím, vím 🙂 Koupila jsem si na Puregon pero neoprenovou taštičku, vydrží v ní teplota ( jak studeno, tak i teplá) až 4 hodiny samozřejmě dle venkovních podmínek. Přišla mi na 400,- a je navíc moc designově pěkná. Je určená přímo na převoz potravin a pití, tak jsem usoudila, že na injekce taky dobrý 😉 Prodávám ji navíc v obchůdku-ve svým 😀 Jukni na tyto netový stránky, mám přímo tuto:

http://www.designbag.cz/product/gourmet-getaway...

drndapetka
3. srp 2010

@teckovanaorchidej No hele, mě sestra ohledně mrchy řekla toto: Měla byste ji dostat 3.8. ( což jsem dneska nedostala ), ale pokud ji dostanete dřív nebo později, tak je to o.k., vůbec se neznepokojujte, akorát problém bude, když se probudíte 10.8. a budete bez měsíčků-v totmto případě si volejte na IVF asistentku. Ale protokol máš už jasně danej na papíře, nebudou Ti ho posouvat, neboj 🙂

drndapetka
3. srp 2010

@teckovanaorchidej Jinak mi bylo řečeno od lékárníka v Unice, že pro případy nouze se může Puregon převážet i bez ledničky, že vydrží , ale samozřejmě ho zbytečně nevystavovat teplu, raději stín a schovávat a chránit 😀

teckovanaorchidej
3. srp 2010

@lenceslava máš v IP

drndapetka
3. srp 2010

@teckovanaorchidej Jinak mi bylo řečeno od lékárníka v Unice, že pro případy nouze se může Puregon převážet i bez ledničky, že vydrží 12 hodin, ale samozřejmě ho zbytečně nevystavovat teplu, raději stín a schovávat a chránit 😀

drndapetka
3. srp 2010

Jéé, já to nechtěla napsat 2x 😀

lenceslava
3. srp 2010

@mufinka0 no to jsou všechno doplatky,pojištovna ti nehradí celou částku,ona ti jen přispívá (nebo spíš ty jí)

teckovanaorchidej
3. srp 2010

@drndapetka máš IP

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka mě řekla sestřička to samé,ale máme každá jinej protokol,tym už stejně pícháš takže ti to posouvat nebudou.Takže snad to 10 dostanem.Jenže je blbý že já budu od pátku zase mimo nett až příští neděle.To se pak potentim než vás dočtu.A nebo si vezmu nottas a pojedu do vyškova a napojím se na wifi.Jo to jsem to vymyslela.

mufinka0
3. srp 2010

@lenceslava Tak to jo,.. Takže já nejspíš stejně jako vy vypláznu těch 5000,- za 2000j a pak ještě další,..páč podle všeho mi taky nebudou stačit.. 😒 😒 Ale tak když nám to na konci přinese //, tak je mi to fuk... Bylo nám hned na začátku řečeno ať si připravíme cca 30.000,-...Což bude o 7000 víc než při prvním... 😲 😀 😀

mufinka0
3. srp 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 Taky si beru na dovču noťas... 😀 Jinak by to ani nešlo,.... 😅 Jsem zvědavá jak vám to všem půjde.. Je fajn, že až já budu testit tak vy všechny už budete těhulky a dodáte mi inspiraci!! 😀 😀

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava no ale
@teckovanaorchidej začala píchat stejně jako já, takže jí to měnit taky určo nebudou 😉

lenceslava
3. srp 2010

@mufinka0 no to my taky tak mít budeme.Prachy budou,my nebudem.

mufinka0
3. srp 2010

@drndapetka A už jsi sehnala někoho na píchání??? 🙂... Nestresuj se hlavně,..prostě buď to zvládneš, nebo né a píchne ti to nějaká zdrvotnice! To není žádný neštěstí!! 😉

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka no já už mám takovej zmatek že nevím kdo co jak s kým a proč. Já mám ten antagostický protokol,bez dipherelinu.Budu to mít kratší než minule,ale asi to tedy budeme mít zároven.plus mínus autobus.Bylo by dobrý kdybysme spolu leželi na pokoji při opu. 😀

drndapetka
3. srp 2010

@mufinka0 Nooo, sehnala....jsem se tady však chválila ( 2 stránky pozadu ) jak jsem šikovná, že jsem si to krásně vymyslela 😀 Zítra píchá manžel ve službě před kasárnama v autě 😀 A v pátek mám dovču, prodloužím si víkend a pojedu do Vyškova, tam mi to píchne moje sestra, je zdravotní sestřička 😀 a rovnou tam zůstanu na oslavu mamčiných narozek až do neděle, takže žádný ježdění sem a tam 😉

mufinka0
3. srp 2010

@luciiiie Luci, já tě plně chápu s tou redukcí,.Taky jsem četla že je to příliš nebezpečné jako prvorodička nosit trojčata,..že je pravděpodobně nedonosí a hlavně ohrožovat na životě jak sebe, tak miminka, to je nezodpovědný! Pořizuješ si přece miminko, abyses o něj mohla starat a ne aby se ti něco stalo a jen abys je porodila...a co pak s nima... Takže mylsím, že tě soudit nikdo ani nemůže! 🙂 Přeju hodně štěstí a žádné komplikace až do 9 měsíce 😉 😉

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava No, Ti tiše závidím, že jsi bez Dipherelinu, dělá se mnou celke divy 😝 No , jdu na tu kontrolu 17.8. OPU vychází cca 23.8. Stejně bude i teckovanaorchidej, tak tam budeme myslím pěkný trio 😀

lenceslava
3. srp 2010

Bezva @drndapetka zítra píchá u kasáren 😀 😀 😀 😀 (a u kterých? že bysme tě přišli podpořit??)

mufinka0
3. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 móóc šikovná holka... Já jsem teda teď vyjímečně nedočítala... 😅 😅 Tak proto to nevím!! Vidíš,.nějak to dopadlo,..tak teď už to bude jen paráda..

mufinka0
3. srp 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 Přijedem taky,..budem jim dělat "křoví"...

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava 😀 nepovím a nepovím 😀 A ještě k tomu bude píchat v autě, héééč 😀 To jsem s manželem ještě nedělala 😲 😀 😀

drndapetka
3. srp 2010

To bude premiéra 😀

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka já to mám napsaný předběžně taky tak,ale záleží jak budu reagovat,sestřička říkala že při tomhle protokolu se předpokládá že když není blokovaná hypofýza tak těla lépe reaguje (moje těla bude vlastně produkovat hormony tak jako vždy a k tomu budu ještě dodávat injekcemi)

drndapetka
3. srp 2010

@mufinka0 aby ho pak chudáka nevyhodili z práce, že podpruje feťáka 😀

lenceslava
3. srp 2010

@drndapetka ty jséš mohla být čurina.

drndapetka
3. srp 2010

@lenceslava A proč teda taky nemám ten "Tvůj" protokol taky? 😅 😕 Já chci taky píchat míň, prosíííím 😀

teckovanaorchidej
3. srp 2010

@lenceslava píchá u kasáren - no teda, se mi tu začíná líbit čím dál víc 😝
ty budeš snášet vajíčka s námi? nechcete některá šikovná udělat aspoň orientační tabulku - kdo co jak s kým a proč??
já to asi nebudu stíhat ale mohla bych trochu vypomoct - nechodím sem tolik ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru