CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
17. srp 2010

@vodni ne ne dělala učnák obor kadečnice a pak šla na nádstavbu a mrskla s tím že chce jít vydělávat ☹

vodni
17. srp 2010

@raduza2 jůů ty jsi diblík 😉

raduza2
17. srp 2010

ted jsem si vzpomela na jeden dokument ,který šel nedávno v tv ,ta ženská měla snad 8 dětí a pak ještě nějaký starší no katastrofa,to už mě příjde nezodpovědný jelokož s tema dětima byla sama

raduza2
17. srp 2010

@vodni no jo naši mě málo tahaly 😀 😝

vodni
17. srp 2010

@raduza2 ale kadeřnice, to je pěkný, to myslím snad každá holka někdy chtěla být 😉 Dneska jde každej studovat a pak chybí kvalitní lidi na tyhle řemesla. Ty jo, když jsi byla ty taková mladá mamka, tak by byla celkem sranda, kdyby tě cérka teď překvapila, že budete pupkatět společně 😀

raduza2
17. srp 2010

@vodni dr uvažoval i nad tím že kdyby byli 3 tak by udělali redukci

raduza2
17. srp 2010

@vodni tak to nehrozí ,ta má úplně jiný plány,je to poděs 😀

raduza2
17. srp 2010

@vodni ale jinak se to hodí mylsím zta kadeřnice v rodině

vodni
17. srp 2010

@raduza2 tak to si myslím, že to je trochu blbý tolik dětí... - neříkám, když třeba ženská ovdoví nebo tak, že prostě nemže za to, že s nima zůstala sama, ale i na fuungující manželství mi takovej počet připadá už trochu příliš...

raduza2
17. srp 2010

@vodni jak říkám nezodpovědný

vodni
17. srp 2010

@raduza2 jj, já v těchto případech redukci neodsuzuji, naopak. Sice obdivuji mrkvičku, že to zvládla, ale sama bych do toho nešla (myslím do trojčat), taky bych šla do redukce

raduza2
17. srp 2010

@vodni jasně ,ale když to ma i určité riziko hned jsem se na to ptala když na to přišla řeč ,je tam možnost potratu 😒

raduza2
17. srp 2010

@vodni no když ti řeknu jak dr řekl že by to eventuelně mohli být i trojčata vzhledem k tomu že máte v rodině dvojčata ,tak má drahá polovička šla pomale do kolen 😀 😀

vodni
17. srp 2010

@raduza2 já vím, není to bez rizika (luciiiie by ti mohla říct), ale i tak, trojčata na prvorodičku (v mém případě) nebo na takovýho diblíka (v tvém případě), to by bylo moc, navíc jsou tam i další rizika... ale kšáááá, tohle jsou smutný věci ☹ o tom teď nebudeme ani přemýšlet 😎

raduza2
17. srp 2010

@vodni nějak jsem si to ani nepřipouštěla a je lepší nad tím nepřemýšlet to je pravda .Tak ted jsem sčouhla poštu a pan dr . mě odpověděl dokonce i volal ,ale bylo to skrytý číslo tak jem to nezvedla

raduza2
17. srp 2010

@vodni došla ti ta interní pošta ??

vodni
17. srp 2010

@raduza2 jj máš taky IP, díky 😉

vodni
17. srp 2010

@raduza2 paráda, tak máš potvrzenou ten termín konzultace? To je super! Už se těším, to budeme pořád v akci 😎 teď drnda, teckovana, pak lenceslava, pak pampel a ket, pak ty 😵 😵 😵 Snad jsem na nikoho nezapomněla 😅

raduza2
17. srp 2010

@vodni no já mylsím že jsi na nikoho nezapoměla no je je toto bude 😀

vodni
17. srp 2010

😀 😀 😀 no a jestli u všech dvojčata, tak z 12 kousků už by byly pěkné jesle 😀 😀 😀

raduza2
17. srp 2010

@vodni ty to s těma jeslama mylsíš nějak vážně 😀 😀 už počítáš i dětičky 😀

vodni
17. srp 2010

@raduza2 ale zase tak ne, to já jen tak spíš na odlehčení 😀 (i když... 😎 ) Připadá takový pěkný si ty prcky představit 😔

vodni
17. srp 2010

krucinál půl šesté 😕 😕 😕 já slíbila manžovi udělat k večeři maso 😒 budu muset taky na chvíli od toho komplu vstát a jít na chvíli do kuchyně 😝

raduza2
17. srp 2010

@vodni jj je to sranda ,věřím že to musí být hrozný to čekání kdy už budeš moct cvrknout na papírek 😀

raduza2
17. srp 2010

@vodni tak pomale at si neublížíš 😉

vodni
17. srp 2010

@raduza2 však uvidíš, taky si užiješ čekárnu 😎

vodni
17. srp 2010

@raduza2 zatím pa, večer se snad ještě stavim - musim vědět, co tečkovaná 😝

raduza2
17. srp 2010

@vodni zatáím pa pa ,taky jsem zvědavá na tečkovanou 🙂

mufinka0
17. srp 2010

@drndapetka Ahoj 🙂 🙂 Tak jsem četla, že máš už 17 folíků...nóóó šikovná holka!!! Te´d aby bylo při OPU stejný počet vajuch a všééécky kvalitní a na ICSI!!! A pak minimálně stejný počet blastocyst, jak měla Pampeliška!!! 😉 😉 😝 😝 Doufám že jsem popřála všechno!! 😀

mufinka0
17. srp 2010

@vodni 😀 😀 😀 😀 Nééé,...nic nevhod jsi neřekla, to vůbec nééé 😉 😉 Já mám šílený názor třebas na Obilňák a některé holky ho vychvalují,..takže klidně mluv o čem a jak chceš. 🙂 Já vím co dávají v Unice za léky, byla jsem tam na 1,5hodinové konzultaci, víš. Takže dr. Frgala mi řekl co a jak a pak dr. v Repromedě taky. 🙂 Jasný, že pokud máš zásadní problém, tak chemii prostě potřebuješ! ono kdyby né, tak nejdeš na IVF, že.. 😉 Pokud ti neroste sliznice, je jasné že potřebuješ jistotu a Agolutin k tomu, to já přeci chápu. Já mám třeba sliznici už dlouho zvýšenou,..a taky se neví proč furt.. 😒 😒 To mi způsobovalo dost dlouho špinění mimo MS. Takže taky to není moc dobrý... 😠 Chápeš,..nepohodlný když musíš nosit intimku furt!!! 🙄 Jak říkala Peťka, známé se nezadařilo v Repro už 2x, znám také případy, ale nemusím je tady ventilovat a někoho zbytečně jen nervovat a nějak vyklat zda si vybral dobře.. 😉 😉 Každé centrum má něco do sebe, jen na ten Obilňák už bych asi fakt nešla.. 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru