CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
27. srp 2010

@luciiiie no já si tedy brák kačky nebudu,a stejně jsem s tím tenkrát nepočítali tak jsme to posílali na účet.Ale já počítám že budu plati jen pár stovek a vlastně kryo když bude co.

luciiiie
27. srp 2010

@lenceslava dopláceli jsme kryo, ty globule, myslím, že i menopur do kterýho jsme se nevešli...jako bylo toho myslím že kolem 5000,- zas (4.500 kryo, 40,- doxybene a globule, 3 ampule Menopuru 700,-) no pálka zase jako prase. Možná nám i říkali, že si máme vzít prašule. Ale jestli vám nic nikdo neříkal, tak sebou nic netahej 😉

vodni
27. srp 2010

Ahoj kočenky, přemýšlela jsem, kdy za vámi zajít, ale asi nikdy to nebude ideální a za chvíli by vám došlo, proč se asi neozývám.... ☹ No a po té vaší hroší seanci (=ET) musíte být hodně v klidu, tak jsem si říkala, že vám to povím raději už teď. Špinění totiž neustalo, bylo sice strašně slabé, ale nemohla jsem se zbavit špatného pocitu a strachu, takže jsem zašla na Unicu a v pondělí tam jdu zas. Dnešní hCG z krve je jen 34,5. Co to znamená vám asi povídat nemusím ☹ 😢 😢 😢

drndapetka
27. srp 2010

@vodni 😢 😔 co na to říct....drž se, moc moc!

luciiiie
27. srp 2010

@vodni je mi to strašně líto ☹ 😢 😢 Drž se... ☹

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@vodni do pr...e, vodni, musíme ti jen držet palce, třeba se všechno ještě zvrátí, uvidíš v pondělí, fuj fuj fuj - plivance pro štěstí, když budeš mít náladu, tak nám písni

lenceslava
27. srp 2010

@vodni 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 Je mi to moc líto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

raduza2
27. srp 2010

@vodni je mě to moc líto ,byla jsem přesvědčená že to bude ok,drž se ☹ ☹

raduza2
27. srp 2010

příroda si opravdu kur.. zahrává

vodni
27. srp 2010

kočky moje, moc vám děkuju 😢 teď to musíte zvládnout i za mě a mít spoustu hrochů ju?

raduza2
27. srp 2010

@vodni přála bych ti aby jsi to zvladla sama bez hrošíků jen s tvyma vodnikama

drndapetka
27. srp 2010

@vodni já bez Tebe hrochy nechci 😢 😢 😢 😢 😢 😢

vodni
27. srp 2010

@drndapetka neblbni, za pár hodin už je budeš mít u sebe a drž je jak můžeš!!!!!!!!!!

drndapetka
27. srp 2010

@vodni jo už za pár hodin je budu opatrovat jako oko v hlavě 😉 jenže ten optimismus mi schazí, ten jsi mi dávala Ty 😔 je to nefér všechno 😢

vodni
27. srp 2010

@drndapetka Peťulko, věř tomu, že u tebe to dobře dopadne! Určitě!!!! Já jsem holt na tom špatně, pro mě byl zázrak se vůbec těch // dočkat, nikdo (myslím toho, kdo věděl víc o tom, jak na tom s manželem jsme) moc nevěřil, že to vůbec půjde se dostat tak daleko. I když se teď musím trochu rouhat - raději bych ty // nikdy neviděla než tohle 😢 Teď mi kočko musíš dodávat optimismus ty, abych měla sílu jít do dalšího pokusu! A pěknou hroší motivaci!!!! Prosím!!!!!

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@vodni tak to teda ne!!!! za tebe nikdo nic zvládat nebude, vodníci budou, když ne teď, tak máš myslím ještě jeden pokus na rozdíl ode mě. Takže kdyby to nedopadlo, sebrat všechny síly a my tu budeme s tebou, nenecháme tě v tom, k..va fix, je mi to líto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vodni
27. srp 2010

@teckovanaorchidej jj ještě jeden pokus je, peníze na něj sice ne, ale někde je ukradnu 😝 Sice si teď nejsem jistá, co vlastně ještě vůbec můžu zvládnout, před chvílí jsem prohlásila, že na třetí pokus už psychicky prostě nemám, ale jak tu budete všechny těhulit (a vy BUDETE!!!! jasný?! 😎 ), tak to přehodnotím...

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@vodni poslyš, samo že teď se necítíš, něco ti prozradím, jak ty moje vejce postupně chcípají, tak mě taky přepadla nálada, že v mém věku to prostě už nemá cenu a že na to už kašlu, prostě je to k ničemu.
Jsi asi docela chytrá holka, aspoň podle vyjadřování 😝 😝 , tak víš, že máš právo třeba na chvíli všechno odepsat. Pak se sebereš, nakradeš, půjčíš, získáš vydíráním, sexem - prostě jakkoliv prachy a klapne to. Budou vodníci nebo vodník. Tak to prostě bude a basta. 😉 Jasný?

vodni
27. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 no jo, vždyť říkám, že peníze neřeším, ty ukradnu 😝 Já vím, že se zase oklepu, už jsem musela tolikrát, že vím, že to časem zvládnu, jen jsem teď holt nasraná na celej svět ☹ a chvíli ještě budu (na vás ale ne kočky moje 😉

drndapetka
27. srp 2010

@vodni Vím jak je....já ty // viděla už 2x, život mi dal 2x naději a ta po pár dnech zhasla....Vím, že je to horší, než kdyby ty zatracený // nebyly vůbec...v tom s Tebou souhlasím....Ale taky vím, že mi po pár dnech už bylo líp a každý člověk má kolem sebe spoustu blízkých, kteří mu jsou oporou, kterým se můžeš vyplakat na rameni, který Ti dodají odvahu jít dál a nevzdávat se....Věř tomu, že my ženský jsme ty nejsilnější stvoření, co kdy svět stvořil....a Ty to zvládneš....věřím tomu....Jen to chce teď chviličku čas, odpočinout si....a ten čas tady můžeš trávit s náma, aby bylo líp a jenom líp 😉

vodni
27. srp 2010

@teckovanaorchidej a jakýpak chcípací vejce - pořád jich máš víc než kdy měla já 😉 a // byly a to co se stalo teď je o něčem úplně jiném...

ivetule
27. srp 2010

@vodni je mi toc líto. Drž se holka. ☹

vodni
27. srp 2010

@drndapetka Peťulko, hlavně se na zítra pěkně vyspi, ať hrošíky přivítáš jak se sluší a patří, teď už nic zhasínat nebude - jen sestřička na sálku, až bude dělat intimčo pro ET 😉
Já se jdu trochu zcivilizovat, ať mě takhle manža nevidí až přijde z práce. Musela jsem si to tu v klídku o samotě oplakat, ale už se to trochu lepší... Díky kočky! Manžel to snáší špatně - chlap no 😢 - tak ať mu to nedělám ještě horší... (to by se rýmovalo: zítra budou hroši 😉 )

drndapetka
27. srp 2010

@vodni Jo, a hroší motivace bude, neboj 😉 A ještě něco jsem Ti chtěla napsat - jsi strašně moc fajn ženská 😵 I když se neznáme osobně, tak Tě od samýho začátku beru jako takovou starší "koníkovou" ségru....na to Tvoje:" Netrojči" nikdy nezapomenu 😀

vodni
27. srp 2010

@drndapetka 😀 s "netrojči" začla pampeliška myslím 😉 A počkej, však se ještě třeba poznáme, až od tebe budu tahat obnošený věci po hroších dvojčatech 😉

drndapetka
27. srp 2010

@vodni jsi zlatíčko, víš 😵 tak se drž a uvidíš, že každým dnem to bude lepší 😉 A kdyby bylo ouvej, jsme tu pro Tebe.....

drndapetka
27. srp 2010

@vodni 😀 😀 dobře, budu Ti nějaký pěkný kousky schovávat 😉

teckovanaorchidej
27. srp 2010

jéžiš, zas to jeden musí obulit, ☹ ☹ holky jedny, jste obě fajn ženský, třeba se opravdu někdy potkáme, by bylo super 😔

mufinka0
27. srp 2010

@vodni ☹ No, co na to napsat.. Holky tady za mě už veškeré pocity napsaly,.. Je mi to moc líto,.. 😢 Neuvěřitelné jak se někomu opravdu pořád lepí smůla na paty. 😠 Pobreč si, ono to vážně pomáhá,... Musí to být hrozné, i já měla už jednou v životě //,..ale tak jak Peťka asi jen 3 dny.. ☹ ☹ Taky souhlasím, že by bylo lepší je tam nemít, ono to pak až tolik nebolí. Drž se holka!!!!

mufinka0
27. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahoj kdy máš ET??? Chudinka vodní,..takové zprávy bych teda nečekala...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru