CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
6. zář 2010

@vodni To je fakt.....Fotečky až na oficiální datu testování 😀 😀 😀 😀
@pampeliska36 A máš to 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎

pampeliska36
6. zář 2010

@vodni no asi ne... muj manza je na tom podobne. ma i profertil. a ma taky neco na krecovou zilu... ale to nevim, jak se jmenuje. jo a pichal si nejaky cas i injekce... to mu doporucil jeho androlog. je tam zlepseni u toho pichani, ale fakt jen docasne! takze je dost narocne to "nacasova".

raduza2
6. zář 2010

@vodni no já tomu mýmu naordinovala i rybí tuk ,ale to tady už někdo pohanil že by to do chlapa nedostal 😀 a jinak to samé

pampeliska36
6. zář 2010

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach joooooooooooooooo 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ja jsem uplne z teto duskuze vyrazena ☹ mne se tady NIC nerekne ☹ ☹ ☹

drndapetka
6. zář 2010

@pampeliska36 ale prosím Tě 😀 Já taky nic nevěděla 😀

vodni
6. zář 2010

@pampeliska36 jj taky jsme se bavili o tom, jestli by nepíchal (pregnyl tuším že?), ale on má hladinu hormonů v pořádku, my máme nejspíš problém jiný (bude v IP ať taky nějakou máš 😉), takže injekce by moc nepomohly

drndapetka
6. zář 2010

@raduza2 nám pomohla i jakási trojkombinace ( musela bych Ti to zjistit ú, kterou mi dali v Heliosu, kam jsme původně chodili, ale výsledky se dostavili až po těch 3 měsících, kdy se vlastně obměňují spermijky, a taky ta kůra přišla na 2 tisíce 😝

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka tak ono od 1 SPG se mu to o něco zlepšilo i jen po těch vitamínech ,ale jako žádná sláva,jen jsem ráda že to nešlo dolů 😀

raduza2
6. zář 2010

@drndapetka to nevím z čeho by to vybírali už tak u 1 jsme si dělali srandu že embrioložka si bude muset namáhat hodně oči aby ty dobrý tam našla 😀

vodni
6. zář 2010

@raduza2 nám se to od úplně prvního SPG v lednu (koncentrace 13%) při 1. OPU zlepšilo hodně na koncentraci (to bylo koncem března a bylo to 20% tedy limit normy). Vitamíny bere vlastně od ledna nonstop, dodržuje i všechno ostatní, takže nevím, co to jako zase má být, že koncentrace klesla na 2,4% 😖 Hlavně je ale blbá ta morfologie, a tu asi ničím ovlivnit nejde, kruci 😠

kveta
6. zář 2010

@teckovanaorchidej
@drndapetka
Holky... 🙂 🤐

vodni
6. zář 2010

kočky a ještě mám takový velmi intimní dotaz, až je mi to tady blbý říkat (halvně, kdyby na to narazil manže 😔 ), tak já vám ho asi všem pošlu do IP, ju?

raduza2
6. zář 2010

@vodni morfologii opravdu už neovlivníme,ale aspoň ten počet ,víš co to může být nachlazení stres a všechno okolo. 😒

raduza2
6. zář 2010

@kveta ahoooj přišla si se juknout 😀

kveta
6. zář 2010

@vodni Písni aj mne..

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@vodni tak jsem teď přišla a zas vím kulový 😠
holky, nechcete tu naši diskusi taky zamknout, už jsme tu pustily dost věcí
Petu - klidně hoď fotky dřív, já mám z toho telefonu stejně mizerný a zítra s tím budu bojovat 🙂 🙂

teckovanaorchidej
6. zář 2010

@kveta ty zvědavko, jak se máš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
6. zář 2010

Ahojte všechny!!! 😉 😉 😉 😉 Peťo,..Tečkovaná....Fakt?????????? Gratuluju!!! Strašně moc!!! 😉 😉 🙂 🙂 A kolikátý den jste teď po ET a kdy máte testovat oficiálně?? 😕

kveta
6. zář 2010

@raduza2 Prišla a nestačím sa diviť.. 🙂 Je to fajn..

vodni
6. zář 2010

@mufinka0 pšššt, tady NIKDO netestuje 😎

mufinka0
6. zář 2010

@vodni 😕 😕 aha,..tak pardón... 😀 😀 😀

lenceslava
6. zář 2010

Čááááááu.Holky @raduza2 a @vodni Gratuluju k plánu,protokol máte stejný jako já takže to je stoprojistýýýýýý 😀 @teckovanaorchidej @drndapetka já nemůžu testovat protože nemám čím 😀 já až v so.@raduza2 my měli před těmi skoro dvěmi lety kdy byl manža na spg 2 miliony spermii a ted máma 10 😲 😲 😲 😲 .Ted určitě vybrali ty dvě nejlepší a nejrychlejší. 😀 Taky najdou manžovi nejlepší neboj 😉 A za chvíli jdem zase píchat, 😀 Pícháme vždycky v 18:00 😀 .Dneska jsem měla návštevu,přijel nás potěšit šéf.Jsem ráda že je takovej jakej je.

raduza2
6. zář 2010

@kveta a koukám že tobě se to už krátí 🙂 jak se cítíš

mufinka0
6. zář 2010

@anielik84 Ahoj, 🙂 Ano, já jsem v Repromedě 🙂

raduza2
6. zář 2010

@lenceslava jůů a jak jste toho docílili že to měl tak krásný ?? co baštil ??

lenceslava
6. zář 2010

@raduza2 akorát užíváme Mladý zelený ječmen.Nic jiného.Jen kdyby to mělo zásadnější vliv na tu kvalitu. ☹ Ale aspon že tak.Že mají z čeho vybírat.

raduza2
6. zář 2010

@lenceslava a ted mě ještě prozraď kde ten zelený ječmen pořídit 😅

kveta
6. zář 2010

@raduza2 Píšem to v Tehulkách z Unicy... strihám meter...

drndapetka
6. zář 2010

@mufinka0 Já jsem teprve 9. den po ET, //se mi ukazovaly už 5 . den po ET 😲 měla jsem strach, že je to ještě Pregnyl, ale dneska jsem měla už docela krásný čárky na Mammatestě 25, jen mám pořád strach, že to nějak zakřiknu 🤐 Mámod včerejška jakýsi žlutý výtok, možná je to ze zahnizďování, nevím 😒 Prostě mám strach 😔

drndapetka
6. zář 2010

@teckovanaorchidej Dobrá, no zítra už to budou krásný //, těším se na to ranní překvápko 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru