CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
8. zář 2010

@raduza2 děkuju 🙂

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava holky to zvládli tak to zvládneš taky uvidíš a všechny ti budeme držet pěstičky 😅

lenceslava
8. zář 2010

@raduza2 no uvidíme jak rozchodím ten výsledek.

raduza2
8. zář 2010

@drndapetka nemáš zač 😉 🙂

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava výsledek bude pozitvní uvidíš 😉

kveta
8. zář 2010

@drndapetka HCG je dobré.. hodnota pod 5 by bola problém... Tvoja hodnota je jasne tehotenská.. Gratuľujem.. 😀

raduza2
8. zář 2010

Stejně by mě zajímalo co si o nás personál myslí ,jestli to teda dooparvdy čtou a jestli ano tak vás tímto zdravím 😀

teckovanaorchidej
8. zář 2010

Petulko, gratuluji z celého srdce, takový štěstí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Nádhera nádhera, budou hrošíci nebo hrošík?

kveta
8. zář 2010

@drndapetka Čo na to povedal tato?

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej myslím, že jen jeden hrošík, ale to je takovej vnitřní pocit jen 🙂 Těším se na to, jak budu gratulovat zítra ¨Tobě 😉

@kveta Je šťastný 🙂

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@drndapetka Peti, nevím, jestli nepočkám do pátku.
Ale jak se znám, tak asi ne. To už teď patříš do Těhulek - CAR UNICA 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej Ty mě vyháníš 😠 😀 😀 😀 😀 Nebuď srab, čím dřív, tím líp, budeš to mít za sebou....// tam jsou tak jakýpak copak 😀

luciiiie
8. zář 2010

@drndapetka Peti to 5tt...to je roztomilý 😵

drndapetka
8. zář 2010

@luciiiie no víš, já si to nemohla odpustit, když už o těch hrošících/hrošíkovi vím 🙂 nedalo mi to, to bych jim přece láskám největším nemohla udělat, abych je zapřela.....snad tím nic nezakřiknu 🤐

mufinka0
8. zář 2010

@drndapetka Ahoj 🙂 Gratulace veliká!!! A kdy půjdeš na UTZ???? 🙂

mufinka0
8. zář 2010

@drndapetka 😀 Nééé, nezakřikneš! Bereš silný léky,..ty ti ty hrošíky/a udrží. Nebooj,..a teď už se jen radovat!!! 😉 😉 😉

lenceslava
8. zář 2010

Holky já nějak nechápu jak se počítají ty týdny.

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@lenceslava Já taky ne

drndapetka
8. zář 2010

@lenceslava já to chápu 🙂 od OPU, předtím máš 2 týdny+ OPU, takže, když jsi dneska 15 dní od OPU jsi tím pádem 29 dní těhotná, tudíž na týdny je to 4+1 , neboli začínáš pátý týden 🙂

lenceslava
8. zář 2010

@teckovanaorchidej to jsem ráda že jsi mě v tom nenechala. 😀 😀 @drndapetka a proč se počítají 2 týdny před opu??Jako že to je podle toho jak začíná cyklus??

drndapetka
8. zář 2010

Těch 14 dní předtím počítají doktorové jako předpoklad, že k početí dojde vždy ( podle tabulek ) 14 den cyklu, a my víme přesný den početí, takže počítání je úplně jednoduchý 😀 Když jsi třeba 4+0tt tak končíš 4.týden těhptenství, pak už jak jsi 4+1 tak začínáš 5.týden těhu, a pak se to počítá vždy ....4+2,4+3,4+4,4+5,4+6,5+0,5+1,5+2,.....a tak dále 😉

drndapetka
8. zář 2010

@lenceslava takže jsi dneska taky už 5.tý týden těhu 😉 I orchidejka 😀

teckovanaorchidej
8. zář 2010

Já měla opu až 22. DC

lenceslava
8. zář 2010

Ještě že jsme šli všechny stejně,aspon to nemusím počítat.Díky peti. 😀 😀 😀

lenceslava
8. zář 2010

@teckovanaorchidej to máš jedno,všechny jsme stejně dlouho těhotné a hotovo. 😉

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej já až 25 DC , to podle toho nemůžeš brát, prostě jsi byla v den OPU jako 14DC....jako 😅 Cyklusa IVF se počítá jinak než normální přirozený cyklus, takže se to nedá na dny cyklu přepočítávat, ale klasícky se v gynekologii prostě počítá, že jakmile dojde k početí, tak jsi vlastně už 2.týdny těhotná....hloupé, ale je to tak 😀

lenceslava
8. zář 2010

@drndapetka nechceš se zepta na práci v unice? Třeba by tě zaměstnali,byla bys taková kalkulačka na termíny 😀

drndapetka
8. zář 2010

@mufinka0 na UTZ se chystám ke svému gynekologovi příští týden nějak středa až pátek podle domluvy, to bych měla být v 6.týdnu pokud vše půjde hladce a měl by být vidět gestační váček, tak jsem moc zvědavá, rovnou si nechám nabrat i krev a udělat si stěry a objednám se i na endokrinologii kvůli té štítné žláze, aby mi zkontrolovali hodnoty.....

drndapetka
8. zář 2010

@lenceslava hihihi 😀 jsem to nastudovala před chvílí 😀

lenceslava
8. zář 2010

@drndapetka budou tam dva!!! A na unicu na ultr nepůjdeš??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru