CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
13. zář 2010

@market30 heleť kdyby jsme to přáli jen sami sobě tak se tady nebudeme vytahovat z debky a blbejch nálad a věř že těch bylo dost a dost

drndapetka
13. zář 2010

@raduza2 nech ji už bejt.... 😉 lidí jsou různí a hrůzní 😀 My se tady známe, chápeme, máme se rádi, problém nemáme, tak ostatní a´t si myslí co chtějí, ne? 😉

market30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
drndapetka
13. zář 2010

@market30 si myslím, že jsi trošku zamindrákovaná, ne? Už trošku přeháníš! bylo toho dost! 😠

drndapetka
13. zář 2010

@raduza2 víš co? ale člověk se tu aspoň nenudí, když je tady taková kovbojka 😀 tak brou kočko 😉

elllenka
13. zář 2010

@market30 : Příjde mi že tu chceš jen rýpat. Nikdo tu nikoho nepomlouvá a že tu někoho chválíme? No a? Píšeme tu jen svoje názory na to je to tu dělané. Na to, aby jsme si tu popovídaly, řekly svoje pocity a podržely se navzájem. Jestli se ti to nelíbí tak sem nechoď - sem toto napadání nepatří a jestli říkáš, jak si máme vážit lidí kolem sebe tak začni u sebe, protože bys něco takového nemohla sem napsat.
A to že tu jsou fotky a že se sem občas někdo z Unici mrkne to víme a myslím, že tu není nic co by mohlo někoho zklamat a poškodit spíš naopak.
Možná máš jiný názor, tak fajn, ale podívej se na intrnetu i jinam a zjistíš, že je spousta různých diskusí a všude se dobří lékaři či odborníci z jiných oborů jmenují a chválí a když je někdo špatný tak se jmenuje také.
Dívala jsi se třeba na www.znamylekar.cz/ - tam se to hodí víc to co jsi sem napsala.

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka no kovbojka nevím ,spíš to bylo trošku od slečny trapné ,zatím pa pa a na zítra držím všechno co mám 😅

drndapetka
13. zář 2010

@elllenka 😎 děkujeme 😉

raduza2
13. zář 2010

@elllenka vystihla jsi to opravdu přesně .Normálně mě to tak staršně zaskočilo ,to jsem tady ještě nezažila ,myslím tady na koníkovi 😉

drndapetka
13. zář 2010

@raduza2 ano, slečna (paní) ztrapnila tak akorát sebe, né nás

elllenka
13. zář 2010

@drndapetka : Nemáš proč děkovat. Nikdy nepochopím jak někdo může být tak zlí a jedinou jeho zábavou je napadání druhých.

elllenka
13. zář 2010

@raduza2 : Popravdě já také ne, ale s podobnými typy jsem se setkala už jinde. Nejlepší je na takové řeši nereagovat a úplně ji ignorovat- to ji pak přestane bavit Jakmile má nějaké odpovědi tak ti vynadá i za to, že vůbec žiješ :(
Musela jsem to napsat, vím jak mi bylo, když jsem tu hledala radu a podporu a že mě holky podržely ...

raduza2
13. zář 2010

@drndapetka 😉

drndapetka
13. zář 2010

@elllenka víš, myslím si, že ta "ona" osoba asi musí být naštvaná na celý svět a myslí si, že tímto přístupem něco změní.Takový člověk je bohužel už ale zralý na psychologa....A budeš dobrá máma-umíš bránit jako lev 😉

raduza2
13. zář 2010

@elllenka je to hnus a nechápu takové lidi ,kteří mají radost z cizího neštěstí ☹

raduza2
13. zář 2010

Tak jo kočeny teď už doopravdy dobrou noc ,krásné sny 🙂

elllenka
13. zář 2010

@drndapetka : Nebo spíš je to jediné čím se dokáže bavit, evidentně si tu založila dnes nový profil, aby mohla rýpat.

Děkuji budu se snažit být dobrou mámou 🙂 A bránit, vím že když jsem na tom byla tak jako vy tak bych něco takového obrečela :( takže jsem se prostě musela vyjádřit. něco takového by jste vůbec neměly číst, máme být v klidu a máme být veselé - toho trápení máme až moc 😉

elllenka
13. zář 2010

@raduza2 : Doboru noc, také už půjdu.

Holky nechte si něco pěkného zdát 🙂

ivetule
13. zář 2010

@elllenka dobře jsi to napsala.
@drndapetka na zítra držíme palce. 🙂
Holky dobrou krásné sny. pa

lenceslava
14. zář 2010

SAKRA KOLKY KOUKÁM ŽE SE TO TU VČERA PĚKNĚ ROZJELO? Jinak ahoj babule. @market30 mě osobně zajímá jestli máš konkrétně s unicou nějaké zkušenosti.byla bych ráda kdyby jsi mě odpověděla. Ke kritice pravopisu se nebudu vyjadřovat,myslím že jsou na světě důležitější věci než i y ,háčky čárky a já nevím co všechno.Nemyslím si že říct že sestra mi špatně napsala recepr,nebo ten a ten doktor mi připadá pořád bez nálady je nějaká kritika,je to jenom konstatování.Nevím jestli máš sama zkušenosti s neplodností a procesem IVF ale je pravda to co psala @drndapetka potřebujeme si kolikrát zlepšit náladu a držíme se tady navzájem nad vodou,protože kolikrát nám bylo všem hodně ouvej. A myslím si že nejsme jediné téma kde jak ty říkáš pomlouvají doktory a sestry. Upřímně řekni jestli by se ti líbilo kdyby zdravotník udělal něco špatně a ty s tím pak třeba i měla komplikace.Myslím že ne.Já sama jsem soudná a beru to tak že jsme všichni jenom lidi.Snad možná jsi sama ze zdravotnictví,možná právě z unici,pak ale věř že to co tu napíšem nemyslíme špatně.Pravdou je že kdybysme byli nespokojené už jsme v jiném CARu.

lenceslava
14. zář 2010

@market30 stejně mi to nedá. Ještě by mě zajímalo jaké matoucí nesmysly které tu píšeme máš namysli.A to že tu máme fotky a chválíme dokora který si to potom přečte?Však o co jde?Ano at se sem podívají,já se za to co tu píšu nestydím.

lenceslava
14. zář 2010

TAK dneska bude holky určitě krásný den.A určitě budu aktivní když jsem se hned po ránu tak rozohnila 😀 🙄 🙄 🙄

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@lenceslava ahoj, koukám, tady to žije?
market30 - no, co na to říct, připadá mi, že máš problém sama ze sebou, je mi tě více méně líto
Petulko, držím palce k dnešnímu gyndr
Raduz - teta ještě nedorazila? A testy jsi zkusila?

teckovanaorchidej
14. zář 2010

Jo, market30, v tvém textu jsem chyby našla taky, jen pro pořádek, než začneš kritizovat ostatní, zamysli se nejdřív nad sebou, ale dost už, nebudu plýtvat časem.

mufinka0
14. zář 2010

Ahojte ženský,...no co to tady je??? 😀 😀 Musím mrknout na Repromedu jestli nám tam slečna-paní market taky nenapsala... 😀 Taky tam jmenujeme dr. a píšeme si zkušenosti 🙂 😅 😅 Vůbec nechápu co tím tady chtěla říct... 😀 😀 Vždyť vy je tady v jednom kuse chválíte.. 😉 😉 Spíš než pacientku bych ji tipovala na nějakou zaměstnankyni.. 😕 😕
Jinak mě už je dneska mnohem líp,..jen jsem furt nafouklá a tlačí mě to vevnitř.. Noo musím vydržet, vždyť je to teprve 2 den od OPU 😀 😀

@lenceslava a kde máš ty týden těhulkovství??? 😲 Honem s tím sem!!! 😉 😉
@drndapetka Též na tebe dneska myslím... 🙂

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@mufinka0 ahoj mufi, kdy máš ET?

lenceslava
14. zář 2010

@mufinka0 ahoj. no tak já si je tam dopíšu. Super je že můžu opisovat od @teckovanaorchidej 😀 😀

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@lenceslava jo, máme to na den 😀

lenceslava
14. zář 2010

@teckovanaorchidej a kde budeme rodit?? 😀 Ale to je do jiného tématu že? Nebudeme zbytečně čeřit vodu 😉 😉

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@lenceslava to teda fakt nevím, já rodila jednou na OBI a jednou v Bohunicích, na OBI se mi líbilo víc. Ale to má čas 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru