CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
14. zář 2010

a kde máme zbytek? @raduza2 @drndapetka ?

mufinka0
14. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahoj,..ET by měl být v sobotu. 🙂

mufinka0
14. zář 2010

@lenceslava 😀 ty provokatérko,... raději nečeřte vodu... 😀 Drnda je přecik na UTZ u svojeho gyndra!!! 🙂

natalka28
14. zář 2010

@market30 Absolutně nechápu, proč jsi do téhle diskuze napsala! Jedou Ti vadí, že holky o někom z Unica řeknou nějakou špatnou zkušenost a v zápětí jim nadáš, že je pro ně dr.Fragal miláček? Od toho jsou snad diskuze, aby si lidi mezi sebou sdělovali zkušenosti a pocity! Asi jsi nepochopila podstatu těchto stránek a nevím proč sem chodíš!!! Pokud jsi personál z CAR Unica a dotkla se tě snad nějaká poznámka na tvoji osobu, tak by ses měla zamyslet a snažit se, aby si o tobě ostatní nemysleli něco špatného. Příště si přečti všechny příspěvky, aby jsi pochopila, že tady jsou jen holčeny, které jsou s Unicou spokojeny - proto tam chodí, např.se tu nedávno jedna snažilka ptala jaká Unica je a nepostřehla jsem žádné negativní názory! Fakt miluju lidi, co vtrhnou do diskuze, do které nepatří a začnou házet nesmyslné rozumy apod. Nech tuto diskuzy být, najdi si nějakou do které patříš a jestli Ti vadí pomluvy a odsuzovaní někoho za něco, tak prosímtě přestaň lidi ponižovat, že ne vždy mají pravopis na 1 - na tomhle život a štěstí nestojí, jsou důležitější věci a už vůbec do toho netahej děti dotyčných, obvzlášť, když pro ně nejsou samozřejmostí! Jo a ještě Ti dám jednu radu, když tak ráda bráníš a pak hned pomlouváš dr., tak si pročítej zmíněné stránky www.znamylekar.cz, to Ti zabere dost času na kecání jiným do jejich názoru a tuto diskuzi necháš plavat!

Holky, omlouvám se, ale já jsem jí prostě musela napsat, protože si myslím, že to přehnala a že to hlavně bylo dost nesmyslný....

lenulinka21
14. zář 2010

Ahoj HOLKY 🙂 🙂

Tak koukám, že jste tady měli včera dobrého NARUŠITELE holka
má asi nějaké komplexy či co, ale vy si pište ci chcete a hl.ůspěšné těhulkování 🙂 🙂

mufinka: možní máš pravdu-třeby je to špionka hi hi 😀 😀

krásný den všem u nás je slunečno 😎

mufinka0
14. zář 2010

@natalka28 Hezkýýý 😀 Ale už se nerozčiluj ...máš to za pár, tak za to ti takový lidi nestojí.. 🙂

mufinka0
14. zář 2010

@lenulinka21 😀 😀 😀 Já nevím,...jen mě to tak napadlo... Protože absolutně nevím o co jí šlo!!! 😅

lenceslava
14. zář 2010

@natalka28 myslím že se nemáš za co omluvat. Každý je zodpovědný za to co tu napíše musí za to brát důsledky.

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@natalka28 chápu tě, máš naprostou pravdu, ale holky, nechme ji být, to je typ člověka, který na takové reakce jen čeká. Úmyslem bylo vyprovokovat, tak jí nedělejme radost, vždyť je to chudina.

lenceslava
14. zář 2010

@mufinka0 😅 😅 A nějak mi uniklo jak na tom byli včera tvoji embroušci?

lenulinka21
14. zář 2010

holky: ale stejně jednou za čas když se objeví nějaká třeba MARKET
tak to není nad škodu hi hi aspon se rozproudí debata a pro lidi jako jste vy není problém pak
narušitele VYHODIT 🙂

Třeby už prudííí na jiné diskuzi 😀 a nebo je to zaměstanec UNICI co je zamilovaná do DR,FRGALY 😀 😀

mufinka0
14. zář 2010

@lenceslava No to já nevím.... Včera bylo OPU 16 vajec z jednoho vaječníku, a dnes v 11h mám volat 🙂 Nic ti neuniklo... 😀

lenulinka21
14. zář 2010

mufinka: tak tfuj tfuj tfuj 🙂 a vy máte ICSI?

lenceslava
14. zář 2010

@mufinka0 uniklo. myslela jsem že jsi opu měla už v ne. Tak to jsem napjatá jak na tom budou.Držím pěsti.

lenceslava
14. zář 2010

Taky jsem zvědavá co nám poví @drndapetka až příjde od mudra,na to jsem taky zapoměla. 😅

vodni
14. zář 2010

Čau kočky, co to probůh je??? Myslím naši novou pisatelku.. No nedá mi to:
@market30 Kočičko, je mi líto, že máš takový problém... Ale asi by bylo na místě ho řešit jinde, protože sem opravdu takové věci nepatří, protože kdyby sis diskuzi pořádně pročetla, tak bys věděla, že my jsme tu kultivované pacošky, nenadáváme ani doktorům, ale ani sobě navzájem. To je ponižující pro toho, kdo to dělá a ubližuje to lidem, kteří jsou už sami v dost svízelné situaci, kterou nejspíše moc nechápeš...
S Unicou jsme všechny spokojené (to bys viděla, kdyby sis diskuzi opravdu přečetla) a vzájemné sdělování názorů a zkušeností nám pomáhá zvládnout ta naše velká trápení. Ať už jde o pozitiva (nevím, proč bychom se měly za pochvaly stydět, koneckonců já jsem našemu oblíbenému doktorovi ráda osobně řekla, že si jeho práce a přístupu vážím), ale i v případě, když se stane nějaké faux pas... Jako například (jak zmiňovala radúzka), když nás někdo objednaná na stejný den a stejnou hodinu ke stejnýmu dr,.. Obě jsme zpětně telefonolaly a upozorňovaly na to a obě se dozvěděly, že na danou hodinu jsme objednaná jen jedna (vždy ta, co telefonovala). Ale víš co, nikomu jsme za to nenadávaly, protože chápeme, že nejenom pacienti to mají těžké, ale že i pro personál je práce v caru náročná. Takže jsme nikdy neřekly nic špatného, a pomluvy už vůbec ne - to je na rozdíl od jiných jaksi pod naši důstojnost. A třeba v tom konrétním případě jsme se zasmály, že půjdeme do ordinace společně a pak se domluvily, že si prostě na místě dáme přednost 😉 Bereme to s nadhledem, nikdo tu nikomu neubližuje, bohužel až na výjimky lidí, kteří sem vpadnou a pálí kolem sebe bez rozmyslu hlouposti a vlastní zlobu...

vodni
14. zář 2010

@mufinka0 paráda!!!! moc gratuluji a těším se na slíbenou motivaci 😉

raduza2
14. zář 2010

@lenceslava ahojky to nic mě rozhodila včera

vodni
14. zář 2010

@raduza2 čau kočko 😉 tak jsem četla, že překvápko nebylo ☹ no ale zase se ti přilblížila stimulka, hurá!!! 🙂

raduza2
14. zář 2010

@vodni ahojky pracante ,konečně sis udělala chvíli aby jsi nahlídla a úvidíš tady takovou TRAPKU 😅

raduza2
14. zář 2010

@vodni no to jo ,ale zatím nedorazila tetka červená 😀 ,ale stejně jsem tomu nevěřila že by se poštěstilo

drndapetka
14. zář 2010

Dobré ranko, tak já mám průjem jako blázen ☹

teckovanaorchidej
14. zář 2010

ahoj vodni, ahoj radúzko 🙂

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka ahoj tak co ?? 😉

raduza2
14. zář 2010

@teckovanaorchidej ahooooj 🙂

teckovanaorchidej
14. zář 2010

Petu, už ses vyspala nebo už jsi zpět od gyndra?

teckovanaorchidej
14. zář 2010

Petu, zkus Smectu, to myslím můžeš a pomáhá, pokud nemáš jen nervíky

teckovanaorchidej
14. zář 2010

@raduza2 koukala jsem, že jsem včera o hodně přišla, hi hi hi

drndapetka
14. zář 2010

@teckovanaorchidej nééé, já jdu až na 13 hodinu. Jsem spala až do teď. Dneska jsem nějaká oblblá, unavená, blbě mi není vůbe, ale mám ten průjem a četla jsem, že to není dobré, prý to může signalizovat i potrat, holky, já mám strach 😔

raduza2
14. zář 2010

@drndapetka ty vůůůbec to nevypouštěj 😠 z pusy 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru