CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
20. zář 2010

@raduza2 stimulovat zatím mám puregon a menopur..

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 tak to teda nevim,ale zajdi si na pedikůru oni ti určo poradí 😉

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka takže klasika 😅

jezulicka
20. zář 2010

@raduza2 no tak asi jo vidím, že to tak mají skoro všechny...ale začínám jen tím puregonem...ale tím, že sem měla méně vajíček před tím tak mi dal rovnou silnou dávku hned 300jed.hrůza..

vodni
20. zář 2010

@jezulicka taky jsem měla na druhý pokus od začátku 300 IU a naštěstí až do konce (u prvního mi to zvyšovali až na 375..., ale to jsem začala na 200). Ale i tak jsem se nevešla do limitu a musela platit poslední pero sama, tj. 9tis
😠 Nejdřív jsem se bála, velká dávka, vlastně dvojnásob než u standardních případů, ale bylo to ok, žádné vedlejší příznaky nebo tak něco, prostě pohoda 😉

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka je tolepší než to pak honit na poslední chvíli vř mi ,nic z tohopotom ebylo .Taky budu mít 300 IU hned od začátku ,ale to nic není je to tak slabá jehlička a krátka ,že toani neucítíš 😉

vodni
20. zář 2010

jo kočky, a jak vám včera drnčely skleničky v kredenci? 😎 😝 😉

vodni
20. zář 2010

@jezulicka přesně jak píše radúzka, já měla u prvního těch 200,. pak po třech dnech vždycky zvyšovali, a už se to nedohnalo... je lepší začít vyšší dávkou, a pak ti ji případně sníží, kdyby nebylo potřeba (tak to měla myslím i lenča)

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 😀 Holka,....já mám za sebou několik kol pedikůry a teď už i chirurgie,...No,...a teď mě to zlobí zas, ale doktor říkal že pokud nějak hormonálně stimuluju tak je to dané i z části tím. Tomu věřím,.protože hodně holek to "chytlo" až v těhu. Já jsem měla jen strach, jestli mi to může vůbec umrtvit, kdybych byla těhotná a uklidnil mě, že taková malá dávečka lokálního umrtvení v těhu vůůbec nevadí. On mi to vždycky umrtví a vystřihne po okraji. Tak chodím každýho půl roku... 😒

raduza2
20. zář 2010

@vodni ahojky ,měli jsme to podobné 😉

raduza2
20. zář 2010

@vodni tak to velká gratulace ,víš o čem mluvím že jo 😅

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 jéééé fuj to musí potom bolet ne ?? 😝

mufinka0
20. zář 2010

@jezulicka Já taky měla první 3 dny 300 jednotek a pak 6 dní 250 🙂 A úroda byla senzační 🙂 Takže se neboj...bude to o.k.

vodni
20. zář 2010

@raduza2 díky za gratulku 😀 😀 😀

jezulicka
20. zář 2010

@vodni no právě , že je tam více jednotek tak sem si taky už musela doplatit 8tis.už ted jsme tam nechali 32tis.takže to bude ještě pálka nepočítám benzín ale i s benzínem sem to tak odhadovala na 45tis. 😒

vodni
20. zář 2010

kočky, musím zase pracovat, tak zatím pa

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Budeš se divit ale už moc ne 😀 Jsem asi už zvyklá... 😅 Já jsem pakoš,...nosila jsem hodně dlouho boty na podpadku se špičatou špičkou a tady jsou následky... 😒 Nosila jsem je totiž ikdyž mi to zarůstalo,..celej levej palec mám z toho trochu nakřivo... 😖 😝 😀 😀 😀

raduza2
20. zář 2010

@vodni no nemáš zač 😉 😉 😅

jezulicka
20. zář 2010

@vodni kdyby se to aspon podařilo když už nás to mimi tolik stojí že???

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 no jo za krásu se platí 😝 😅

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka tak to je taky pěkná pálka ,ale záruka není nikde 😠

vodni
20. zář 2010

@jezulicka no ale teď jsi tam měla doplatek pojišťovny ne? Nebo sis vyzvedla všechny jednotky najednou? 😕 Já to měla tak, že na prvních 6 dnů jsem měla recept na pojišťovnu, doplatek byl tuším kolem 5tisíc (myslím na těch 6 dnů puregon/gonal), a pak po ultrazvuku jsem dokupovala další dávky, ale to už jsem platila celou krabici ze svého, bez příspěvku poijišťovny (tj 1 dávka po 300 IU je za cca 3tisíce, takže 3 dávky mě vyšly na 9tis)

raduza2
20. zář 2010

@vodni to se mám teda na co těšit 😠

jezulicka
20. zář 2010

@vodni no pojištovna to hradila ale nějaký doplatek už tam byl oni mají určitý počet jednotek a zbytek už si doplácíš..takže dále si budu asi už doplácet díky těm vysokým jednotkám...

jezulicka
20. zář 2010

@raduza2 no záruka právě není to je bud jo nebo ne...bud se usměje štěští nebo vyhodíš do záchodu tolik peněz... 😢

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka hele nebudeme přemýšlet jestli jo nebo ne ,prostě musíme věřit 😉

mufinka0
20. zář 2010

@vodni
@raduza2
@jezulicka
Holky, já spotřebovala 2350 jednotek a na pojišťovnu mám 2000j, mám všeobecnou a ta proplácí jen tolik ☹ Ale neplatila jsem ze svého už ani korunu navíc!!! Naučili mě dopíchávat ty zbytky, protože Puregonové pero s dávkou 300j se přeplňuje a je tam cca 120 j navíc, takže celkem 420j. Takže jsem díky tomu měla těch 350 navíc zdarma!! Jinak bych taky platila víc...

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 takle mě píchali poslední dávku ,ale i tak jsme dopalácela 😠 sestřičky mě ušetřili 3 tis

mufinka0
20. zář 2010

@jezulicka Nemůžeš to tak brát,....jinak bys do toho vůbec nemohla jít... My zaplatili celkem 30 tisíc teď a 23 tisíc poprvé. Takže už máme v miminkách 53 tisíc,..tedy ne my, ale naši..

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 No můžeš si to jednoduše píchnout sama,..Když píchneš už jednou těch 300j, tak podruhé nastavíš znova těch 300 (nebo kolik budeš mít) a píchneš,..ono se to zastaví na dávce, která ti tam zbyla, necháš to nastavené, dáš novou bombičku, nasadíš novou jehlu a dopíchneš nastavený zbytek... Akorát hold jsem se musle píchat skoro vždycky 2x.. 😒 Ale stálo mi to za to. Jinak i na pojišťovnu mě to stálo těch 6500Kč, jako ten doplatek. Unica má levnější doplatky za léky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru