CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 tak jsem zpočítala že já měla 3 000 jednotek 😒

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 mylsíš že Unica má levnější doplatky já mylsím že to záleží na pojišťovně e ??

drndapetka
20. zář 2010

Ahojky, hrošíci se probudili 😀 😀

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 jééé tobě to sponzorují vaši 😉 .nám přispěla babička 😉 10 tis prý mám jedno jestli to dostanu potom až tady nebude nebo ted když se mě to hodí 😀 .Má našetříno pro každy vnouče a je nás teda požehnaně

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Aha,..tak to jo.. Já měla těch 350j jakoby grátis...Tím že jsem si to dopíchávala sama. Myslím že ikdyž ti to sestřičky dopíchly tak i tak jim tam něco muselo ještě z těch dávek zbýt!!! 🙄 🙄 Já si chtěla koupit od Peťky zbytek Puregonu ale sestra mi říkala že to nebudu potřebovat, že mi ukážou jak to dopíchávat. Myslela jsem že to budu muset nějak počítat, ale dá se to tam jednoduše nastavit. 🙂

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka novítám tě hroší šípková růženko 😅

drndapetka
20. zář 2010

@raduza2 já spím normálně čím dál víc 😅

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 je mi to jasný poslední dávku mi tam taky tak dávali 😉

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 ne ne,..já nespotřebovala víc a platila jsem za puregon 6500kč a vy v Unice pokud nespotřebujete víc platíte myslím 5000,-.

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka jen odpočívej a nabírej síly budeš jí potřebovat k tvým hrošíkům ,až budou na světě tak se tak nevyspíš

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 Jo,ale i přesto si myslím, že kdby tě to naučili, tak bys ušetřila víc. 😉

mufinka0
20. zář 2010

@drndapetka Ahoj,..🙂 Závidím ti,..já toho moc nenaspím...😀

drndapetka
20. zář 2010

@raduza2 no ale je to hrozný, já už jsem celá oblblá 😝

drndapetka
20. zář 2010

@mufinka0 No já první dva týdny po ET taky moc nespala, protože jsem měla ten OHSS, ale jakmile přešel, tak spím jak hroch 😀 😀 Taky mi je od té doby strašně dobře,mám hrozně hodný miminko/a 😵

jezulicka
20. zář 2010

@mufinka0 no tak my jsme taky už dali do toho po prvé 40tis.a ted se uvidí...to máte fajn že vám to platí vaši...nám něco přispěli taky aspon něco...jsme za to rádi...

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka přespaná 😀

mufinka0
20. zář 2010

@raduza2 🙂 My jsme právě mysleli že už budem muset teď sami,..ale naši že ne!!! Že si to platit sami nebudem. Máme hypotéku, tak je to náročný,...moc si toho vážím!!! 🙂Taťka nám to dává z několikaletých úspor jakýsího spoření či co...no a první pokus byl z vrácení peněz za plyn...😀 Chtějí dělat novou střechu, tak snad už se nám teď zadaří ať ji můžou udělat 😀

raduza2
20. zář 2010

@mufinka0 no není to levná záležitost ,ale co mylsím že v životě člověk může přijít o víc 😉

mufinka0
20. zář 2010

@drndapetka Já nemám OHSS a stejně moc nespím,..ale mám to tak vždycky když marodím... 😒 😒 Čím víc jsem doma a válím se, tak jsem asi přeležená a nechce se mi tolik spát 🙂

raduza2
20. zář 2010

@jezulicka každá koruna dobrá 😅

drndapetka
20. zář 2010

Právě mi volal manža, prý že se mu ráno stalo hrozná věc - tak mě vylekal 😲 Prý mu kiksla baterka na autě a musel jet do práce sockou, že z toho měl málem infarkt 😀 😀 😀 On nenávidí ježdění mhdéčkem 😅 No tak to je supr: okno, teď baterka, jsem zvědavá, která třetí věc se po...., když se nám to teď finančně vůůůbec nehodí.... 😔 Ale to tak bývá, že? 😉

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka jo jo to znám ,jak jste vůbec dopadli s tím oknem máte to vyměněný ??

drndapetka
20. zář 2010

@mufinka0 No mě doma z toho už hrabe. Jsem doma od 13.srpna a venku jsem toho moc nenachodila, když je manža furt na bytě a já tu svojí rodinu nemám a kámošky prdí na to, ab chodily ke mě domů na návštěvu, ty jsou spíš tak do baru, do kavárny, ale tam já se teď nemůžu moc zdržovat.....Mrzí mě ty 4hodinový vycházky, kdybych chtěla jet za rodinou, tak jen dvě hodiny z toho mivezme cesta tam a zpět a pak být 2 hodiny na návštěvě, to nemá cenu 😝 Musím zkusit pak přesvědčit svýho gynekologa, aby mi dal vycházky třeba na 8 hodin, pokud bude moct....

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka a co se týká MHD taky nejsem zvyklá skoro všude si vozím zadek 😝

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka a ty máš roduínu kde ?? jestli se teda můžu zeptat

drndapetka
20. zář 2010

@raduza2 nene, ještě to není vyměněný, čeká se na finanční nabídku od firmy, co by nám to opravovala....to znamená další bourání, bordel v bytě...no doufám, že to už budeme na novým bytečku, já v tom bordelu nebudu a pak lízt po žebříku a umývat okna taky nebudu, to ať si s prominutím udělá někdo jinej 🤐

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka ještě aby jsi lezla po žebříku 😉 to jedno okno snad umyje manža 😅

raduza2
20. zář 2010

@drndapetka jo a zjistila jsi záhadu zmizelých trenek 😀 😀 😀 😀

drndapetka
20. zář 2010

@raduza2 Já mám mamku a ségru ve vyškově, a taťku, babičku, tety v Prostějově. Já jsem se v Prostějově narodila.....jenže i když jedeš po dálnici, tak ty 2 hodiny ti to za tu cestu vezme...My vždycky jězdívali po naší rodině o víkendu....že v soboto Prostějov, v neděli vyškov a pak domů do brna, to te´d nemůžu. Včera mi bylo už smutno, tak jsem to říkala manžovi....on má celou rodinu tady v Lískovci - máti, tatu, obě babičky, tetu, strejdu, bratrance, prostě všechni nasáčkovaná v jedné části Brna, tak je může vidět furt, a já svou mamku neviděla už 2 týdny ( a to bych neviděla ještě víc, kdyby za mnou nedojela do Brna)....no a manžel mi na to řekne, že přece on je moje rodina....Ti chlapi tohle nechápou...Já jsem rodinný typ, vždycky jsme se s rodinou scházeli

raduza2
20. zář 2010

jéé holky jdu něco uklohnit na oběd ano jsem si nevšimla že je už tolik hodin

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru