CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
21. zář 2010

@drndaprtka já mám právě nemám žádný volnější trička na zimu,jinak taky zatím nebudu nic kupovat

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka no fuj takovej překlep 😀 promin

teckovanaorchidej
21. zář 2010

@lenceslava holky, já už nakupovala ☹ za dva a půl hadru, já se totiž už do ničeho nevlezu
prsa o 2 čísla a zbytek ani nemluvím ☹ ☹

lenceslava
21. zář 2010

@teckovanaorchidej a kde jsi byla nakupovat?

teckovanaorchidej
21. zář 2010

@lenceslava v Orsay, rifle elastiš do gumy v pase, volná trika, rolák, halenky. Ještě vydržím a musím si pak koupit ještě nějaké kalhoty, protože nic nedopnu.
Původní velikost XS a teď M ☹ ☹ ☹

lenceslava
21. zář 2010

@teckovanaorchidej jejda tak to já budu z XL na XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL 😀

teckovanaorchidej
21. zář 2010

@lenceslava no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, kde se to prodává? 😀 😀 😀

lenceslava
21. zář 2010

@teckovanaorchidej no já to jako myslela že ted mám XL a budu potřebovat to 10XL. V Orsey já bych neuspěla.Nejradši chodím do CA,v Tesku se dá taky vybrat,a ted mi švagrová říkal že i v HM a Mark end Spencer se dá taky nakoupit.Hlavně Levně to je moje heslo. 😀

teckovanaorchidej
21. zář 2010

@lenceslava Mark and Spencer? Levně? Fakt jo? No to se půjdu podívat 😉

lenceslava
21. zář 2010

@teckovanaorchidej no prý tam mají taky slevy. Ona je švagrová taky jinak prostorově řešená tak musí lítat než něco sežene. Já zas hledím na velikost a na cenu. Mám hodně volných halenek takže myslím že na duben a květen mít oblečení budu,ale co do té doby.Je fakt že stejně budu doma tak co.

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava až teď to čtu - drdaprtka - to je dobrý 😀 hrošík se směje se mnou teta 😀 😀

simpatica
22. zář 2010

ahoj, holky koukam, ze se si dnes nejak prispali.

Taky sem koukala, ze lenceslava, drnepetka a teckovanaorchidej mate stejny datum porodu, tak to je dobry, to jste byli spolecne i na ET?

drndapetka
22. zář 2010

@simpatica ahojky, nene já byla na ET 28.8. a holky 29.8. 🙂

drndapetka
22. zář 2010

@lenceslava tak co? jak je?

lenceslava
22. zář 2010

@drndapetka dobrý,ležím.chce se mi pořád spát.

mufinka0
22. zář 2010

Ahojte holky.. 🙂 Tak jsem doma z chirdy a...........nehet upadl celý... ☹ No snad to nebude moc bolet,...ale vzhledem k tomu, že jsem doma a nervu to moc do boty tak by nemělo. 🙄 Nooo jsem zvědavá jak mi vyjde test...snad jim to opravdu moc neublíží,..já ty miminka moc chci. ☹ Doktor říkal, že mnohem škodlivější by bylo kdyby mi to zahnisalo celé, nebo kdybych se třepala strachy, ale páč už jsem na to zvyklá, tak to beru tak nějak v pohodě. 😅

teckovanaorchidej
22. zář 2010

ahojky, maminy, taky s dneska ne a ne probudit 😕 😕 😕
Leni, jak u tebe, už dobrý ?

teckovanaorchidej
22. zář 2010

@mufinka0 ahoj mufi, mělo by to být ok, ten tvůj chirurgický výkon, ale to už víš 😀

lenceslava
22. zář 2010

@teckovanaorchidej ahoj. jo dobrý. taky bych pořád spala.

mufinka0
22. zář 2010

@teckovanaorchidej jj,..no tak snad jooo 😀 Dal mi Supracain,..a já se zas na netu dočetla že raději měl dát něco jiného, ale u toho výkonu to asi nešlo. Byl moc hodnej a taky mě uklidňoval, že se nemám bát, že to v tomto mém "stadiu" určitě nevadí... Já mu budu věřit, stejně jako Tvému manželovi a svojí gyndařce. 😵 😵 Musím, jinak bych se zbláznila!!! 😝 Ale moc děkuju!!!!!

mufinka0
22. zář 2010

@lenceslava A už ti to ustalo?? To špinění... Já na tebe musím pořád myslet,...tak promiň, jestli se ti často škytá... 😔 😅

lenceslava
22. zář 2010

@mufinka0 neškytám neboj. zatín dobrý.ležím,nic nedělám.

raduza2
22. zář 2010

Dobré ráno ,nebo spíš skoro poledne 😀

raduza2
22. zář 2010

@drndapetka neboj přibírat začneš až se ti to nebude líbit 😅

@lenceslava je fajn že se ti to uklidnilo 😉 bude to dobrý uvidíš

@mufinka0 koukám že už to máš za sebou 🙂

mufinka0
22. zář 2010

@raduza2 jj mám, jen jsem nečekala že to bude až tak zásadní a sundá mi nehet celý... No..není to poprvé..😀 On ale prý upadl sám,..potvora jedna...😀 Bude to dobré,..už to mám za sebou a mám hlad jako vlk,..to je dobré znamení 😅

mufinka0
22. zář 2010

@lenceslava jj,..lež nic nedělej. Ona to byla nejspíš jen nějaká cévka, jak psala Peťa. 😉 Taky se dnes hodlám celý den válet,..s tou nohou to ani jinak nepůjde. 😀

raduza2
22. zář 2010

@mufinka0 aha takže jsi to měla celý podhnisaný a ne jen zarostlý jak sis myslela 😖 au to muselo bolet nebo spíš až to příjde k sobě

mufinka0
22. zář 2010

@raduza2 ne ne to neměla,..ale jednou mi to strhl jeden doktor v nemocnici a poškodil mi nejspíš nehtové lůžko,..tudíž nehet roste křivě,..proto upadl. Stalo se to i při minulém vystřihování, že upadl. Dr. stříhal a najednou mu ten nehet upadl,... 😒 Zhnisaný to nebylo,..to by sakra víc bolelo,..a nehet vypadal dobře,..jen křivě.. 😖 Bolet??? No snad moc ne,..mám nohu nahoře a nechodím, tak by tolik nemělo.

raduza2
22. zář 2010

@jezulicka tak dnes první dávka že jo ?? 😉 ,teď už to půjde jak po másle a zachvíli budeš v čekárně na //,držím pěstičky

raduza2
22. zář 2010

@mufinka0 aha tak to jo 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru