CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej jak máš dobrat léky? já mám na zítřek poslední Prednison, Estrofen mám na 5dní ještě, myslela jsem, že budu vysazovat postupně a né, že jakmile dojde tak ze dne na den šmitec....

pampeliska36
24. zář 2010

@drndapetka peti ja vim, ze se budes porad uz tedka bat... ale uz jsem to psala.... jsi bojovnik a to bude dobre. pristi tyden ti potvrdi vetsi miminko a srdicku a bude to OK. jen si to proste musis vsechno prozit... tu smulu uz mas DOST vybranou, takze ted na tebe ceka uz jen stesticko a radosti 😀

raduza2
24. zář 2010

@drndapetka a o tom jste s nebavili s DR .??

nali1
24. zář 2010

@drndapetka Holka,nevyšiluj.Úplně vím,co prožíváš.Měla jsem to úplně stejně/už jsem to tu někde popisovala/,včetně pana doktora Gogely.Taky nic neviděl,pak jen něco málo.Jela jsem ke svému dr.a ten tam srdíčko viděl a za týden dokonce 2!!!!!!Taky mi řekl,že na Unice mají docela zastaraly utz,takže neblbni.Pokud Tě to uklidní a máš možnost,tak si skoč ke svému dr.Tak hodně pevné nervy a hodně štěstí. 🙂

lenceslava
24. zář 2010

Čau kočky.@drnapetka neboj je tam hrošíkm jak vyšitej a ve čtvrtek na tebe bude na monitoru mávat 😀 @teckovanorchidej super super super. doufám že my chytneme na pondělí pana dr F. 😀 @pampeliska36 super že bude ket. mufinka0 zkus to pejsanovi ukázat co má dělat. Max když někdo zazvoní budeš štěkat ty no( ale štěkat někdo bude) 😀 😀 😀 Jinka se fak moc těším na pondělí. Už vídím že nebudem s manžou samou nervozitou spát 🙂 Já dneska tajně vyžehlila hromadu prádla tak jsem zvědavá jestli to přežiju až na to manža příjde.

mufinka0
24. zář 2010

@drndapetka Néé,..já nedávám na žádný příznaky 🙂 Jen mě trošku vyděsily ty hnusný sny o nezdaru,..že se to zase nepovedlo atd.. Já spíš na sobě pozoruju sem tam mírnou bolest břicha a prsou,..ale jinak o.k. 🙂 Já jsem minulé těhu taky neměla jediný příznak takže to beru relativně v pohodě. 🙂 Jen co mám,..pár posledních dnů se mi zdá že mám zvýšený tep. Ale možná je to tím že jsem se už asi týden uplně pořádně nevyspala,..Sice víc, než tuto noc, ale nebylo to taky uplně ono. 😝 😝 Já přes den nemůžu moc spát,..mám problém víš...totiž bydlíme kousek za vesnicí a pokud jsem sama doma, neusnu. Podvědomě pořád "hlídám"...To víš,..když nehlídá pes mě, tak musím já za obě 😠 😠 😀 😀

mufinka0
24. zář 2010

@jezulicka hm,..tak ten úplněk je teda pěknej prevít!!! 😠 Snad brzy odezní a budu se moct pořádně vyspat 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@lenceslava No ty seš teda koumák!!!! 😀 😀 😀 😀 Zloděj by určitě nepoznal že štěkám já... 😖 No nic,..jdu trénovat... 🙄 🙄

mufinka0
24. zář 2010

@pampeliska36 Děkuju ti moje sluníčko!!!!!!!!!!!!! Takže už ses k nám vrátila?? 🙂 🙂 🙂 Cítím se unaveně,..nevyspaně..a ještě musím hlídat domek za psa.. 🙄 Nikdo semnou nemá slitování a holky se té naší chlupaté potvory ještě zastávají... 😕 😕
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak a teď vážně 🙂 Unavená a nevyspaná sice jsem, ale jinak pohoda 🙂 Venku fučí jak na větrnné hůrce tak koukám jak to tady láme stromy,..je to uklidňující.. 😉 Dneska už jsem 6 den po ET a určitě se to povede,..tak už abych mohla testovat 🙂 😅

mufinka0
24. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahoj,..takže gratulace veliká mamino!!!! 😉 😉 😉 Tiše,..ale fakt jen tichounce závidím. 😵

jezulicka
24. zář 2010

@mufinka0 jdeš trénovat to štěkání?to já mám pejska který když něco se šustne za dveřmi už stojí a jak se mu něco nezdá štěká hned... 😠

drndapetka
24. zář 2010

@nali1 děkuji, už jsem klidná 🙂 manžel teď došel domů a bavili jsme se o tom, říkal, že ten puls srdíčka krásně viděl i on a to není doktor 😉

Holky, můj hrošík se jen tak nevzdá, je to velkej bojovník a moje vymodlený zlatíčko 😵 Tatínek je úplně hotovej po dnešku, jak viděl na to utz, že tam mimi je 🙂

mufinka0
24. zář 2010

@jezulicka Jo? No náš jorkšír,..to je drak!! Ten taky hned štěká a rozčiluje se jak se mu něco nezdá, nebo něco šustne... Ale ovčačice na dvorku néé,..teď jsem se na ni byla podívat,..a co dělá?? SPÍ!!! To přeci není možný,..už si o ni začínám dělat starosti 😠 😠

jezulicka
24. zář 2010

@mufinka0 ale ne..pejsci prospí větší půlku svého života...oni hoodně spí...a kolik má roků?pokud je satrší tak to ještě více...

mufinka0
24. zář 2010

@jezulicka 😀 Má rok!!!!! Já vím, že často spí,..ale chápeš...Dojedou nějací lidé, dělají bugr před domkem,,..za bránou!!!!! A ona na dvorku chrní, jako by se nechumelilo... 🙄 🙄 To se přeci paničce nedělá... 😒

mufinka0
24. zář 2010

@jezulicka Mám pocit, že ona vůbec nemá pocit, že je pes a měla by hlídat... 😖 😖 😖 😖 😖 😖

mufinka0
24. zář 2010

No nic jdu se koukat na Filmbox,..má tam být nějaká komedie. To mi udělá dobře 🙂 Zatím se mějte páá

teckovanaorchidej
24. zář 2010

holky, kuknite mi do fotoblogu, už je tam 🙂 🙂

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka
estrofem - do konce týdne postupně vysadit, prednison do konce týdne
utroš do konce 11tg

teckovanaorchidej
24. zář 2010

děkuju všem za gratulace moc,
Peti, taky mi řekl že 15% těhu končí do 12 tg, tak co už, my budeme bojovat, jiná cesta není 😅 😅

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej no, tak to je super....mě řekl tohle- mám na zítra poslední tabletku prednisonu, tak tu mám vzít a pak nic, estrofen mám tak na 5 dní už jenom, a pak už nic, neříkal mi nic o postupným vysazování, prostě jak doberu, tak na druhej den nic....není to moc násilný?

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej hm, u mě mluvil jen o 10%, tak asi už je zmatenej 😅

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka uvádí se 10 - 15%, jsi mladší tak máš lepší šanci 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka to vysazování, já nevím, snad ví co říká, já ten estrof pak 3, 2 a 1 denně

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej a mluvil ti o nějakým embryomálním polu? nevíš co to je? já ten žloutkový váček neměla na utz tak tmavý 😕 a měřil ti embrijko, řekl Ti kolik přesně jsi podle utz nebo tak?

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej to snad nemyslí vážně? 😠 mě řekl, že mám brát estrofen 1-1-1 di kontroly, ale už ho tolik ani nemám. A Prednisonu máš kolik?

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka pól si nepamatuju, možná jo, říkal váček, embryo živé, akce srdeční viditelná a ukázal na monitoru u sebe, že je to lepší než na zdi naproti

teckovanaorchidej
24. zář 2010

@drndapetka Prednison mi manžel napsal, když docházel, takže hodně. A taky jsme ho dávali psovi. A jestli budeš trojčit, tak už ti nic neřeknu.

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej nepamatuješ si kolik jsme měly na začátku krabiček estrofenu? 4 nebo 5? mě nějak nehraje, že by jsi ho něla víc jak já 😕 a Prednison by jsi měla mít tak už jen 2 tabletky, ne?

drndapetka
24. zář 2010

@teckovanaorchidej aha, tak s tím Prednisonem teda nevím, když já ho mám zítra dobrat a Ty ho máš brát dál....já už jsem nějaká zmatená, proč každýmu říká něco jinýho 🙄

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru