CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

betys
7. pro 2009

ellenka-jenže mě léky nepomohli a spermio bylo hraniční takže jiná možnost nebyla.Dr.Novotná nám tenkrát vysvětlila pravděpodobnosti úspěšnosti v %.Mohli jsme to zkoušet ještě dál ale ty čísla byly celkem jasný.

elllenka
7. pro 2009

betys : Ale aspoň se nejdřív snažila. Já si zháněla léky a kupovala jsem si sama, komu co pomohlo jsem vyzkoušela. Ale chápu je to těžký i pro doktory, je to děsný jak to má příroda zařízený

lukza
7. pro 2009

Ahojky holky
Lucifrku jak čtu tak zápasíš s nevolnosti chce to furt papat aby jsi neměla prázdný žaludek já třeba i v noci chodíla jíst a ráno mi bylo dobře sem tam žaludek na vodě,ale mě bývalo špatně v noci tak jsem to řešila jídlem.

lucifirek
7. pro 2009

ahoj lukza,já vím,ale u mě je to takový,že nemůžu všechno,zatím jenom takový rohlík nebo banán a i tak se mi občas tak zvedne kufr. Ale to vydržím,co se dá dělat. Však jsme na to čekali ne? A co ty,jak dopadli výsledky?

jarkabilik
7. pro 2009

ahojky holky zdravím všechny
lucifirek v těhu je to zvracení normální a můžu říci že já když čekala dceru byli dny kdy jsem nemohla nic pozřít protože vše jsem vždy vyzvracela, jinak tak jak říkáš cocacola je prý dobrá při nachlazeních používá to i kamarádka co dělá v nemocnici když je její dcera nemocná že koupí pravou coca colu
elllenka držím pěsti na zítra na ten den D 😉

lukza
7. pro 2009

Lucifirku no ten začátek je někdy záhul ,ale jak píšeš čekaly jsme na to tak to člověk v poho vydrží ba si to i užívá.já jdu na kontrolu až ve středu,ale jinak mám v bříšku pěkného raubíře furt sebou mele tak věřím že se má jinak dobře jen aby dohnal ten rust,a děloha odpovídala týdnu co mám být a bylo to jen tím že si dal na čas no uvidím ve středu.
Elllenko zítra budu na tebe moc myslet at tam je jen co chceš aby tam bylo.

betys
7. pro 2009

lukza-jestli myslíš že je to těhotenská nevolnost takmě pomohl čaj pro těhotné od Teekanne a teď jsem kupovala mojí ségře tablety pro těhule se zázvorem.Jmenuje se to Emesin a prý jí to taky pomáhá 😉

jimmy1
7. pro 2009

Zdravím vás všechny,
píšu za jimmy1, jsem její manžel, chtěla, abych vám sem napsal.
Zrovna jede do Brna do nemocnice na Obilňák, pořád má hodně
vysoký tlak, tak ji veze tchán a uvidí se, co jí tam řeknou, ale asi
si ji tam nechají. Nemám z toho vůbec radost, jsou tam zakázány
návštěvy, tak se to snad brzy zlepší a pustí ji domů.
Jinak vás tady sleduju, manželka mi vždycky čte, co která z vás
zrovna podstupuje ve snažení o otěhotnění a všem přeji, ať se
vám vaše snažení brzy podaří a dočkáte se vytoužených miminek.
Mějte se všechny krásně a držím palce 😉

jimmy1
7. pro 2009

ellenko na zítra tfuj tfuj // 😉

enka27
8. pro 2009

Dobré ránko, vespolek. Ellenko, držím tuze moc palce! ! !
Tak jsem se včera nechala uschopnit, cítím se už dobře. Ale po jednom dnu v zam. jsem docela zničená. Ne z práce, ale z kolegů...Nejsme dobrý tým, většina se stará jen sama o sebe, žádná spolupráce, chuť pomoci, zájem o věc. Ach jo. Zmáhá mě to. O to jsem raději, když tady se dočtu, jak se vzájemně podporujete..jsem z toho skoro naměkko. Asi mám nějakou depku, nebo co. 😔 Doufám, že vy se dnes probouzíte do lepšího rána a nálady 🙂 .

jeany
8. pro 2009

Ahojky 😉
Jimmy, snad se to brzy zlepší a ukážeš se mezi náma. Budeme tu na tebe myslet a očekávat tě. 😉

Ellenko, nahlížím od rána a doufám, že napíšeš pozitivní zprávičku. Moooc na tebe myslím a držím pěsti.

jeany
8. pro 2009

Luci, já také ráno piju těhotenský čaj a dostala jsem i ten od Teekane. A musím říct, že mě na zvracení ani nebývá a je mi dobře. Ale četla jsem, že od 4. měsíce, tedy 2 trimestr, je to v těhotenství nejpříjemnější období, prý nebývá špatně a člověk má dostatek energie. Takže mě už by být špatně nemělo.
Jinak doma máme lazaret. Dcerka pořád kašle, ale chodí do školy a manžovi je od včera čím dál hůř. Ráno už ani nešel do práce, má horečku, potí se a je mu pěkně špatně. Jen já se zatím pořád držím. Denně se dopuji čerstvými vitamíny, tak to snad pomůže. Jsem zvědavá, jestli to od nich doma chytnu. Vyhýbáme se nemocným lidem a já to mám doma. 😠 Vařím jim čaj a starám se a doufám, že se mi to vyhne. ☹

jeany
8. pro 2009

Enko, zdravím tě. Už jsi tedy v práci? Ale máš testovat 15., že. Mohla jsi třeba být doma i do té doby, nešlo to? Já jsem neschopenku neměla ani jednou, já jsem bohužel do práce chodila a po transferu jsem si vzala jen pár dní dovči. Moje práce je taková, že musím být neustále v kanclu, nemám tu zástupa a nemohla jsem nikomu nic říct, takže oni tady ani neví, že už mám něco za sebou.
Takže po Elennce testuješ hned ty, také doufám, že pak napíšeš pozitivní zprávičku. Budeš testovat v termínu nebo i dřív?

mrkvicka28
8. pro 2009

Ellenko držím palečky!!!!!!
Enko27: to máš v práci dost nepříjemný když není dobrý koliktiv. Já jsem v práci sice o 20let madší než všichni mí kolegové ale jsou fakt v pohodě,poradí není problém se na čemkoliv domluvit už se docela těším až se za něma ve čtvrtek zastavím.
Luci tak co jak je. Je to těhotenská nevolnost nebo tě skřípla nějaká střevní chřipka?

enka27
8. pro 2009

Jeany, mohla jsem být doma - ale stejně jsem z domu pracovala, takže to vyšlo skoro nastejno. Ale mám domluveno, že budu moci z domu fungovat častěji v rámci pracovní doby, takže doufám, že to bude lepší - bude klid (bez přímého kontaktu s protivnými kolegy) a ještě dostanu zaplaceno. Ano, testuji za týden a musím se přiznat, že už se mi hlavou honí myšlenky, že bych testovala dříve....ale ještě se držím.
mkrvicko28, je to moc fajn, když si v práci s kolegy rozumíš. U nás to jde do doby než po nich něco (pochopitelně pracovně) chci. No, co se dá dělat. Musím to zvládnout.

elllenka
8. pro 2009

Dobré ráno, děkuji za držení palečků. Venku je tak hnusně ☹ ani Vám to nechci psát, aby jste nebyly smutné.
Ráno jsem to už obrečela, bohužel zase jen jedna čárečka. Nemáme hodl štěstí. Zítra ráno pojedu do Unici na krev, kdo ví co mě teď bude čekat

mrkvicka28
8. pro 2009

Elenko to mě moc mrzí,ale třeba to ještě není uplně stracené uvidíš zítra na krvi.

natalka28
8. pro 2009

Ellenko - od rána co jsem se probudila na tebe MOC myslím a MOOOC držím pěsti, aby vše dobře dopadlo!!!!
Enka27 - tebe v Unice uschopnili, protože jsi chtěla? Myslela jsem, že uschopňují až po negativním testování!!!!! Vždyť ten začátek je podle mně docela důležitej, ne???
Takže holky - tfuj, tfuj, tfuj🙂

enka27
8. pro 2009

ellenko, je mi to tak líto...štěstí na sebe nechává čekat...

jimmy1
8. pro 2009

Dobré ráno, holky 🙂
tak jsem si večer udělala výlet na Obilňák, jak vám manžel psal... Byli tam na mě moooooooooc hodní, a nejlepší bylo, že mě nakonec poslali domů 😵 😵 😵
Dělali mi monitor, UTZ, průtoky pupečníkem, měřili tlak (pořád vyšší než by měl být 😠 ) brali na rozbor krev a moč. A vzhledem k tomu, že v moči nejsou bílkoviny, tak mě po půlnoci poslali domů 😵 a v pátek tam mám přijet znovu na kontrolu, že do 17. k mému gyndr. je to dlouho...a do rizikové poradny je prý zbytečné mě posílat teď před svátkama, tak že si mě prý radši ohlídají tam... Dopegyt mám brát 1-1-1-1
Jinak Marťásek má kolem dvou kil, tak jak má mít 😵 😵 😵 A na tom monitoru to bylo paráááááda, slyšet jak mu buší srdíčko a jak sebou mele 😵 😵 😵

Elllenko, chjo, to je mi táááááááááák líto ☹ ☹ ☹ jsem čekala radostnou zprávičku ☹ drž se, věřit na zázraky je těžký, ale třeba zítra v krvi...

natalka28
8. pro 2009

I mně to moc mrzí Ellenko! ☹ Drž se!

enka27
8. pro 2009

natalko28, myslím, že je to individální - jak se kdo cítí

elllenka
8. pro 2009

jimmy1 : Hlavní je, že ty a mimi jste v pořádku, zachviličku budeš maminkou 😉 hurááá

mrkvicka28
8. pro 2009

Elenko ještě ,že máte mražáčky, kdyby to zítra s krví nedopadlo nemusíš čekat moc dlouho na nový pokus.
Ale upřímně myslela jsem si ,že ti to určitě vyjde když se ti tak hezky vyvijela embrijka. Když to nevyšlo tobě tak to jsem zvědavá jakou šanci mám já,mám z toho docela strach.
Ellenko moc na tebe myslím,bereš i léky na štítnou žlázu?
Jimmy to je dobře že tě pustili domu tak moc odpočívej a davej nožky nahoru.Být v nemocnici je otrava.

elllenka
8. pro 2009

mrkvicka28: ano beru poříd prášky na štítnou žlázu. Já jsem už to trochu tušila, měla jsem strach se testovat. Bylo mi až moc dobře, žádné nevolnosti nic ☹ a to jsem na slovo poslechla doktory.
Neboj, máš velkou šanci 🙂
Já bych chtěla adoptovat, ale mažel pořád nechce, jeho nepřemluvím 😒

enka27
8. pro 2009

ellenko, rozumím ti a s tou adpocí jsem na tom stejně. Přítel nechce ani slyšet. Pořádně nám ten život dává zabrat..

betys
8. pro 2009

ellenka-je mi to moc líto.Škoda že se s chlapem neshodnete,třeba vyjdou mražáčci.
jimmy-tak se šetři,určitě by bylo hodně nepříjemný zůstat v nemocnici.Pošli mi kousek toho Tvýho tlaku.Mě mých 90/60 taky moc nevyhovuje.Tak můžeme udělat výměnu 😀
Dneska jsme s manželem zaspali.Je tak zataženo že je úplná tma a chrněli jsme do 9 hodin.Dneska si musím zajít k zubaři,ještě pořád nemám potvrzení v průkazce.Jsem ostuda 😉

lucifirek
8. pro 2009

Ahoj holky,já pořád blindím,takže nic moc,včera bylo jakž tak,jen jednou.Ale dneska hned ráno. Já teprve budu vylézat z postele.
Jimmy to bylo milé od manžela,jak napsal. 😉 To jsem ráda,že jsi doma a nemusíš ležet v nemocnici a Martínkovi se vede dobře. Dneska začal kašlat manžel,takže něco asi chytl ode mne. Ach jo. To počasí. Tak zajede do zdravěnky,má mi zkusit koupit čaj pro těhule a zázvorová lízátka. 🙂
Ellenka to mě strašně moc mrzí,že jsi nenašla ty dvě čárky. Nechci ti dávat zbytečné naděje na zítra. A asi tě žádná slova moc neutěší. Zažili jsme to tu téměř všechny,to zklamání,bezmoc...... Nejlepší je se vyplakat a za chvíli jít do toho znovu. Máte mrazáčky,tak budete moct brzy znovu a nebude to tak drahé. Víš ono je to drsné,ale říkají,že ten první pokus je spíš takový zkušební,jak tělo reaguje. A i když i mě to naštvalo,tak se nám to tu skoro všem potvrdilo. Držím ti moc pěsti do dalšího boje. A rozhodně to nevzdávej. 😉 Podívej na mě,já byla bezradná a nevěřila,že by se to napodruhé povedlo a vidíš i mrazáčci nám zbyli. Jsme tu s tebou. 😵 tak se drž.

jeany
8. pro 2009

Ellenko, to je mi moc líto. U tebe jsem věřila, že ti to vyjde. Vždyť embryjka se ti ukázkově vyvíjela. Jsem překvapená, byla jsem si jistá, že napíšeš dobrou zprávu. Asi se necítíš teď nejlíp, skoro všechny to tu máme za sebou. Já už dokonce 2 neúspěchy a vidíš, nakonec se stejně podařilo. Takže, i když je ti teď nejhůř, nevzdávej tunaději, že jednou to vyjde, určitě to vyjde. 😉

elllenka
8. pro 2009

Když já nevím jestli ještě chci postupovat nějaký pokus, těchto 14náct dní bylo dost náročné, hodně jsem tomu věřila, když se vše vyvíjelo dobře. Z mrazáčků je menší šance, tak nevěřím, že když se to nepovedlo teď tak po Ket se to nepodaří už vůbec 😒
Já se odmlčím, zítra budu v brně asi celý den, tak až se tu oběvím snad mi už bude líp 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru