CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
15. led 2010

Vladis, dívala jsem se do tvého albíčka a máš tam už nové fotky, jsou moc pěkné a sluší vám to tam s Davídkem. je to pěkný chlapeček. 🙂
Jak se máš? Co pořád děláš?

jeany
15. led 2010

Ink, díky. To víš, že to zažiješ a nebude to dlouho trvat. Strašně moc ti to přeji. Ono porvé stačí vidět na utz tu bublinku v 6-7 tt a člověk je šťastný jako blecha. Já se teď často usmívám, jsem šťastná a přeji to i vám všem ostatním. 😉

lnk
15. led 2010

jeany, věřím, že to je krásné. říkám si, že bychom opravdu trošku toho štěstíčka v letošním roce potřebovali 🙂
doufám, že nám to tentokrát vyjde, do testování ještě moooooooc daleko 🙂

jarkabilik
15. led 2010

ahojky všem, tady se ale dnes dějí věci 😉

jarkabilik
15. led 2010

jeany tak to jsem pak na fotečku moooc zvědavá 🙂

jarkabilik
15. led 2010

prcekpet to je paráda že příroda to vyřešila za vás držím pěsti aby bylo vše vpořádku 😉

bobbule09
15. led 2010

No já koukám,taková novina. Prcekpet,oooobrovská gratulace 🙂 🙂
Ty zázraky se snad opravdu dějí 😀
Jinak hlásím,že prsa už nebolí,snad jen trošku,ale skoro vůbec. Nechápu,co to mělo být. Že by ovulace? Tu už jsem neměla několik let,takže ani nevím,jaké to je 😀 😀 Třeba se děje zázrak i u nás 😝

lucifirek
15. led 2010

PRcku obrovská gratulace,ještě že se to štěstíčko netoulá a ukázalo se. 😉 Je to moc hezká zprávička. 😉

lucifirek
15. led 2010

Jani Taky jsem zvědavá na fotečku. Já jdu nafotit ten svůj pupek a fotečku z jminulého týdne. 😉
Ellajoy tak to je dobrá historka,doufám,že už ted na prcky nezapomenete 😀

lucifirek
15. led 2010

tak už to tam máte,ještě úlovky ze sekáče.

bobbule09
15. led 2010

Luci,krásný bříško 🙂
Už se moc těším,až sem dá Jeany fotku mimíska. Strašně vám to všem holky přeju 🙂

lucifirek
15. led 2010

no ale koukám bobul,žádný extra rozdíl,zatím. Ale to přijde. 🙂 🙂

bobbule09
15. led 2010

Ale jo,rozdíl tam určitě je 🙂 Počkej,za chvíli si ani neuvidíš na špičky 😀 a na velký bříško máš ještě čas. Na mě nebylo do 7 měsíce skoro nic vidět a pak to přišlo naráz a během 2 měsíců jsem byla jako slůně 😀 😀 A malý děti se líp rodí,můj syn měl přes 4 kila a to byla lahůdka 😝

natalka28
15. led 2010

Prcekpet - strááášně moooc gratuluju, to je úžasný 😅
Ink - jak je?
Jeany - dobře pořiďte
Jak jsem psala, tak mně v úterý a ve středu strašně bolely vaječníky, ale od včera bolest ustuouje a už není skoro žádná, tak si říkám, jestli není něco špatně☹ Dostala jsem Menopur, aby i ty menší folíky dorostly, tak jsem myslela, že to bude bolet ještě víc a ono nic☹
Zítra jdeme na druhý UTZ, ale od večera nebudu mít cca týden internet....☹

jeany
15. led 2010

Luci, krásné miminko. Bříško už trošku jako těhulka máš. 😉 A věci, co jsi koupila jsou moc pěkné. Já sjem zvědavá na naši dnešní fotečku, asi si ji zarámuji a dám k posteli. 😀

Bobule a Natalko díky. Snad to dnes bude vše dobré.

lucifirek
15. led 2010

bobul no doufám,že nebudeme mit obříka,já se segrou jsme měli obě kolem 3,5kg,což je v poho. Moje ségra měla kačenku a ta vážila asi31OOg,ale manželova ségra měli Verunce dost asi 4,5kg,nevím uplně přesně. Ale to už bych snad ani nechtěla,ale stejně s tím nic nenadělám. Beru vitaminky,ale dr. mi doporučovala,nebrat je denně,třeba jen obden,děti prý jsou pak velké.
Natalka,žádé starosti,já folíků měla dost a taky mě nějak extra vaječníky neboley,jenom občas píchly. A když jsi jich tam měla tolik,oni se už nestratí,neboj.
😉

jeany
15. led 2010

Bobule, to je dobře, že je ti líp. Co když se třeba stane zázrak i u vás. I to je možné. 😉

betys
15. led 2010

luci-pupík už Ti poskočil.Já beru vitamíny taky ob den.A od den železo.Ale teď mi přidali to magnezium na ruce tak už se mi to nahromadilo.
jeany-nechala jsem se včera jen zastřihnout,hlavně ofinu ale vymyslela jsem si barvy.Moje kadeřnice má na svých stránkách spoustu fotek svých děl,tak jsem si to prohlídla a pak řekla že to chci barevný.Takže mi napřed melírem zesvětlila pramínky,pak na spodní vlasy dala tmavší a na vršek rezavější barvu.Moc se mi to líbí.Nakonec mi udělala parní masku na vlasy.Strávila jsem u ní 4 hodiny ale pěkně jsem si odpočala a pokecala.Však to mámzase na dlouhou dobu vybráno 😀

lucifirek
15. led 2010

Jani my zatím přemýšlíme,jestli vůbec pojedeme na 3D,uvidíme,kolik to prosím tě stoji?
No nepřipadá mi,že by mi to bříško nějak extra rostlo,ale víš jak to je,člověk to na sobě moc nepozná.

jeany
15. led 2010

Betys, tak to můžeš mít zajímavý účes. Na svatební fotce máš dlouhé vlasy, že. Já nosím vzadu také tmavší vlasy a jinak mám světlý melír. Líbí se mi rezaté barvy, je to takové oživené. Pak napiš co na to řekl manžel. 🙂
Já jdu příští týden na masáže a kosmetiku a už se taky těším jak si tam odpočinu. Je mi pak mnohem líp.

lnk
15. led 2010

natalko, neboj, určitě se ti neztratí a ani nezmenší, já myslím, že můžeš být v klidu, zítra máš UTZ, tam tě uklidní, neboj
mě sice bolely vaječníky pořád, ale já měla OHSS, tak jsem měla strašně moc těch vajíček, nakonec mi jich 24 odebrali a spousta z nich tam ještě zůstala... když jsem přišla do nemocnice, tak mi nechtěli věřit, že už mám po punkci 😀 tolik obrovskejch vajuch jsem tam měla 😀
ale opravdu se neboj, určitě zítra bude krásná úrodička
držím ti pěstičky, ať ti to všecko dobře dopadne
já jsem v poho, nic mě nebolí, občas mě píchne jakoby u vaječníků, žádné menstruační bolesti zatím nemám, jen pořád takový blbý pocit okolo žaludku, nesnesu čaj, přitom dřív jsem ho milovala, jen vodu piju, u syrovýho masa bych se poblila, ale přitom jsem masožravec, nevim, nevim, do testování mám ještě moc daleko, tak si říkám, že to nic neznačí, spíš je to všecko asi z těch léků.
ale jinak se mám dobře, hodně odpočívám, když se mi chce spát, tak jdu a praštím sebou do postele 🙂

lucifirek
15. led 2010

Betys tak to musíš nafotit účes a pošli do IP odkaz na stránky,pro inspiraci,já už delší dobu přemýšlím o nějakém sestřihu.

lucifirek
15. led 2010

Betys má tam fakt super účesy,pěkné a ten tvůj svatební je krásný.

caki1
15. led 2010

ahoj hoky,
ink a kdy testujes?

natalka28
15. led 2010

Ink, jak dlouho jsi po punkci? Kdy testješ? Třeba to jsou první příznaky 😉 Budu Ti držet pěsti, ale určitě se povedlo!!!!

ratatooy
15. led 2010

Ahojky.tak jsem druhý den na puregonu a už cítím vaječníky.docela rychlý ne?a taky jsem si udělala pěknou modřinu na břiše od injekce.holky myslíte že se ten agolutin dá vyměnit na nějaké léky?a na co vlastně je?všude čtu že to dávají když nedorazi ms.

mrkvicka28
15. led 2010

RAtatooy agolutin je na podporu těhotenství, prášky se dá sice nahradit a to utrogestanem nebo duphastonem,ale inj forma je nejlépe vstřebávaná. Ale nemusíš se těch injekcí tak moc bát ono se to dá vydržet.
On ten agolutin fungije tak že když jsi těhule tak to podpoří a když ne tak vyvolá ms.

jeany
15. led 2010

Tak jsme dorazili z Brna. Malý je v pořádku, měří 20 cm a váží 350 g. Fotečku máme pěknou a hned ji dám do albíčka.
Děkuji všem, kteří na mě mysleli, pomohlo to, vše dopadlo na výbornou. 😉

ellajoy
15. led 2010

Zdravím všechny 🙂

Tak dnes už jsme na embryjka nezapomněli 😵 😎 a jsou v pupíku, za den to ještě vytáhly na časné blastocysty, testovat mám až 31.1.
Ink, opravdu to teď v Unice šlape úplně jinak, měla jsi pravdu. A ty tvoje příznaky jsou dost podezřelé 😉 🙂

Jeany, malý Martínek je fešák, moc pěkná fotka.

A Lucčiny úlovky ze sekáče jsou jako nové.

Přeju hezký večer.

jeany
15. led 2010

Ellajoy, díky. 😉 Tak to je dobře, že už máš bojovníčky u sebe, opatruj je. Přeji ti, aby jsi pak našla na testíku krásné silné 2//. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru