CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
27. led 2010

Ahojky holky všechny moc moc zdravím
Ink děkuji a tobě přeji at jsi od všeho pěkně odpočineš a nabereš hodně sil do dalšího tentokrát už určitě uspěšného pokusu.
Mrkviško tak JImmy to už má opravdu za pár moc jí pozdravuj už se těším na zprávu že má martínka u sebe.
Betys tak jsi už cvičení já jsem jak Luicfirek mám ho nafouklý ale cvičila jsem na nim párkrát jsem lenoh,ale určitě ho pak využiji na případné zaražené prdíky miminka.
Bobule teda někdy si ty doktoři faqkt do huby nevidí počkat si na vnoučata ☹ .
Jeany to jsi borec že jsi zatím tak málo přibrala a třeba fakt ty rychle odlečeš celou dobu to u mně nehrozilo,ale já váhu neřeším a naštěstí i doktoři nic neříkají hlavně že mi chutná i když je pravd aže stejnak ke konci skoro nejím nemám moc hlad ale zásadně 1kg týdně naberu 😠 .
Holky moc se opatrujte a venku bacha na ledovce

lucifirek
27. led 2010

ahojky Lukza s vahou si nedělej starosti,každá to prostě máme jinak,někdo nepřibere skoro nic,někdo zase víc,ale on ten kolotoč kolem miminka pomůže na to,abys shodila nadbytečká kg. Hlavně,že budeš ty partner a miminko spokojeni. S váhou se dá vždycky něco dělat. 😀 Já nejsem žádný drobej,taky mám strach,že přiberu moc a snažím se jíst zdravěji,ale víc to ovlivnit nemůžu,tak se s tím zatím netrápím. Možná to přijde s dalšími měsíci. 😀

betys
27. led 2010

mrkkvicka- a neměla bys lepší jezdit do Ivančic?Tak není nějaký slušný Dr?
Jinak na to cvičení jsem se přinutila kvůli těm bolavým zádům.Mám DVD Hanky Kynychové -Aktivní těhotenstí s Betynkou.Koupila jem ho na mimibazaru za pár kaček.Ale cvičím jen kousek asi 20 minut,pak mám pocit že mě bolí břicho.Nejsem trénovaná 😠
Zítra jedu už na 7 hodinu na test na cukrovku-moc se těším.určitě tam umřu hlady.Hned mi budou brát i krev na jaterní testy.Mměla jsem kdysi mononukleozu tak si teď musím játra hlídat.

lucifirek
27. led 2010

Betys to jsi dobrá,že se na to cvičení donutíš. Já moc ne. Jinak mi přišla dneska do schránky Maminka tak se jdu hned nakouknout,co tam je. Bohužel mi nepřišly ty dárky za předpaltné. ☹

kveta
27. led 2010

Ahojte. Len oznamujem, že som sa dnes rozviedla. Držte sa, holky.

pehu
27. led 2010

Jeany - testujeme 10.2. Mám vše o den po natalce28.

lucifirek
27. led 2010

Kvety ahojky ráda tě tu vidím. Tak můžeš vstoupit do nového života a doufám a přeji ti,aby to byl lepší život. Přeji ti štěstí.

betys
27. led 2010

kveta-tak to šlo celkem rychle.Drž se.A hodně štěstí 😉

jeany
27. led 2010

Květy, tak můžeš začít nový život a doufám, že se ti bude dařit daleko lépe. Měj se moc pěkně a občas se ozvi. 😉

Betys, já jdu na kontrolu až 17.2. a zatím mi moje dr o testu na cukrovku nic neříkala. Měla bych se jí příště asi zeptat.
Tak ať ti to zítra dobře dopadne a nemáš nějaké potíže.

luccatko
27. led 2010

ahoj holky,všechny vás zdravím.kdysi jsem na tyhle stránky chodila,ale ted jsme si od ivf dávali s manželem pauzu,tak jsem tu dlouho nebyla..ted jsem byla na ivf po třetí a byla jsem s natalkou28 na punkci i na ET 🙂

natalka28
27. led 2010

Ahoooj Luci!!! Já ti psala zrpávu, ale poslala jsem ji špatně, poslala jsem to na "lucatko" s jedním C🙂 Tak jak je kočko??? Bolí něco, nebolí???!!! Mylslela jsem že to budu zvládat líp, ale jak js určitě četla, tak víš, že sleduju každý píchnutí🙂 Držím Ti pěsti a strašně doufám, že se na Unice potkáme cca za měsíc na 1.UTZ!!!!!:-)
Normálně jsem dneska měla škoy - kamoška zjistila, že je v 5.měsíci!!!! 😲 Se na to vyprdnu.....

luccatko
27. led 2010

ahoooj,no já se taky trošku sleduju,ale nejhorší je to čekání......hyperstimulák už mě naštěstí přešel,tak je dobře jen to břicho mi nechce splasknout 😠 taky jsem přemýšlela o to testování,že to máme každá jiný den,když jsme byly na všem stejně...ale je to jeden den,no co.moc ti držím palečky,at tam jsou // 😉

natalka28
27. led 2010

Já Ti taky držím palečky a zase napiš! Jo a piš co jsi vypozorovala, třeba na něco příjdeme🙂 😀

mrkvicka28
27. led 2010

Betys v ivančicich je jen jeden dr a prý je taky děsnej a navíc ma dost hroznou sestru. A navíc těhotensvtí se mi dr. měnit nechce,ale přemýšlela jsme že se zkusím s dr. v úterý domluvit že bych chodila na kontrolu raději každých 14 dnů pro jistotu. Uvidím co mi na to řekne, kdyby se mi něco nezdálo tak zajedu do nemocnice v tomhle se já zase nedám.

lucifirek
27. led 2010

Luccatko a Natalka,jen hezky vyčkejte a netestujte dřív,at nejste zbytečně zklamaní. 😉 a zbytečně se nestresujete. 😉 Hezky bobánky opatrujte a pohladtě si bříško a řekněte jim,že na ně pořád myslíte a těšíte se na ně. 😉 Držím vám oběma palce.

jimmy1
27. led 2010

Ahojte holky,
zdravím vás přes manžela, ráno v 7.00h nám začnou vyvolávat porod, tak držte pěsti, ať to klapne.
Tlak dneska lítá nahoru a dolů, to asi nervozita. Těším se a bojím zároveň. Mějte se všechny krááásně.

hanulinecka
27. led 2010

kráásný večer

Jimmy tak moc moc držím palečky na vyvolání jéé ty už zítra budeš mít miminko u sebe mě dali v 7 tabletu a ve 12,15 byl Mareček na světě tak ti přeju,aby jsi to měla taky tak rychlý a aby jsi měla brzo Martínka v náručí tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

natálko mě taky po transferu asi 4 dny bolelo břich pak už nic dneska jsem 9 den a nic necítím tak uvidím jinak držím pěstičky i Luccatku

holkyyyy tak záda trochu polevila,ale musím teda odpočívat nebo cvičit na míči jsem dneska 9 den a jsem teda zvědavá nic mě není,nebolí jen mě dneska bylo tak nějak divně,ale je to možná vsugerovany nevím nepamatujete si jestli vám něco bylo ??vím je to jěště brzo,ale jsme ted napnutá jak kšandy určitě dřív testovat nebudu nechám to až na toho 3.unora

ink moooc mě to mrzí a vubec nevím co napsat holka drž se máš tu cestu k miminku klikatou,ale věř že se jednou podaří a budeš mít miminko v naručí moooc ti to přeju

prcekpet
27. led 2010

ahoj holky,

bobulle09 - vis, ze duphaston blokuje ovulaci? A tim padem se chova jako antikoncepce a brani prirozenemu poceti? Resily jsme to s holkama na jine diskuzi a opravdu nechapu, kdyz se paru nedari otehotnet, tak mu automaticky nasadi 14.DC duphaston 😠

jimmy - drz se 😉
kveta - moc zdravim, drz se a preji lepsi a klidnejsi zivot! 😉

jarkabilik
27. led 2010

kveta ahojky taky přeji hodně štěstí a hlavně aby jsi se měla už lépe když už to dopadlo takto

prcekpet
27. led 2010

ahoj Jary, co nespis? jses na nocni? 🙂

mrkvicka28
28. led 2010

holky tak Jimmy uje na porodním sále zavedli jí tabletku a ted čakají jestli se to rozběhne tak ji budem držet palečky at to má brzo za sebou

natalka28
28. led 2010

Ahoj holky, asi je to v .... mám takový tlkay jako před MS. Bradavky sice bolí, ae to před MS vždycky. Když by se nezadařilo, tak kdy příjde MS? Měla by co nejdřív, když pícháme Agolutin, ne?
Jimmy - moc držím pěsti, ať je miminko brzo na světě a zdravé!!!!
Hanulicka - ať Ti to výjde! Vy jste měli 2 hatchující blastocysty? A ty jsi na 1.IVF?

bobbule09
28. led 2010

Ahoj holky.
Prcekpet,já beru duphaston až od 18 DC,takže to by mělo být až po ovulaci. Já ale ovulaci nemívám,takže u mě je to jedno. Já to beru jen na upravení cyklu. Doktor říkal,že by mi mohl dát něco na povzbuzení činnosti vaječníků,ale v tom stavu v jakém mám vejcovody to nedoporučuje. Mám spoustu cyst a ty by mohly prasknout nebo ještě něco horšího. Takže by mi víc uškodil než pomohl. Za každou cenu mít mimčo nemusím,stačí, když budu aspoň trochu fungovat. Sice mě to moc mrzí,ale co už. A tělo si stejně nakonec udělá samo,co bude chtít. 🙂

bobbule09
28. led 2010

Natalko,ms ti příjde až přestaneš píchat agolutin. Když nemáš pozitivní test,tak jedeš na krev do Unici a když nejsi těhu tak přestáváš brát všechny léky.
A bolesti břicha nic neznamenají,třeba je to dobře 🙂 Někoho bolí,někoho zase ne,uvidíš,jak to dopadne.

lucifirek
28. led 2010

Jimmy držíme ti moc pěstičky at tě martínek moc netrápí,ty se taaak máš,už budeš mít prdelku u sebe. 😀

Natalka ono ty příznaky rozeznat je fakt problém. Mě to připadalo tentokrát všechno hodně podobné,jak při první,kdy to nevyšlo. A tudíž jsem si myslela ,že to zase nevyšlo. A vidíš,vyšlo.
Jinak Hanuli byla na KET.

Hanuli držím ti tu středu všechny paluchy,doufám,že ti to datum donese štěstí,když mám ty narozky. 😀 😵

Ahoj Prcku,tak jak se cítíš a jak ti je?

betys
28. led 2010

Ahojky.Právě jsem dorazila z tetsu na cukrovku.Je to hnus.Myslela jsem že to v sobě neudržím.Ale mám to zdárně za sebou.
natalka-příznaky těhu jsou k nerozeznání od MS.Taky mě bolelo břicho,prsa,měla jsem křeče. Dokud neuvidíš test nebo krev tak nezoufej 😉

jarkabilik
28. led 2010

ahojky holky přeji hezký den
prcekpet nene já v práci možnost PC nemám, ale když mám volno a nejdu do práce tak bývám na PC déle 😀
natalka tak jak psala bobule až přestaneš píchat agolutin tak po pár dnech příjde mens ale být tebou nesledovala bych se tak protože u každého je to jiné můžeš se cítit na mens a budeš těhu a zase naopak vůbec na to nedávej až TT ti řekne výsledek 😉 zbytečně se stresuješ

mrkvicka28
28. led 2010

Holky já se ted vrátila z nákupu a v obchodě se mi udělalo tak zle ¨že jsme myslela,že se fakt pobliju ty pahy mi fakt nedělaj dobře ☹ .
Jinak venku fakt bacha je to čím dál horší s tím sněhem už to není ani kam dávat.

jarkabilik
28. led 2010

jimmy přeji aby vše bylo jak na běžícím páse bez problémů a Martínka už měla co nejdříve v náručí 😉

jarkabilik
28. led 2010

mrkvicka jj těhu příznaky 🙂 to aby jsi věděla že tam máš ty dva drobečky jen doufám že ti nebude tak dlouho špatně jako lucifirkovi

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru