CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
26. črc 2010

no ono to má být pro švagrovou. Naštěstí tohle řešit nemusím. Mě stačí naše klícka.

drndapetka
26. črc 2010

@teckovanaorchidej Já přibrala snad jen 1 kilo a prsa mi zase splaskly..... 😀

drndapetka
26. črc 2010

Tak já valím z práce.....zatím pááááčko 😀

lenceslava
26. črc 2010

Et dělají na sále.

mufinka0
26. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 Když já nestíhám dočítat,..nemám na co reagovat! 😀 Zítra jdu jen na krev a stěr z čípku na ty chlamydie,..jinak nevím nevím.... Asi žádné zvláštní dojmy zítra nebujdou! 😀 Ale u tebe asejc joo! Ať ti vyberou ty správný a uchytí se obě!! Ať tě ty děcka pěkně pak prohánějí! 😀 Myslím na tebe! 😉

natulaaa
26. črc 2010

ahojte holky,vy už mizíte,mi tu byli popřát naši,tak jsem se sem nedostala 😒 ,holky a ten čípek se dělá na sále nebo v ordinaci? 😉

A co se týče toho vonění,tak nám tak Malý řekl,že to nemají embrijka rády,že vuně obsahují nějaké molekuly,které jsou nepříjemné pro embrija,takže nejlépe nemytá 😀 😀 😀

natalka28
26. črc 2010

Průchodnost čípku se dělá v ordinaci a punkce i ET se dělají nahoře na sále!

natulaaa
27. črc 2010

@pampeliska36 držím palečky,ode dneška už budeš 6DPO nééé těhulko 😉 😉 😵 😵 😵 ,holky já mám uplně husí kuži panebože 😵 😵 😵 😵 😵 ,ježiš a vy už taky začínáte s injekcema a já teprve druhý marvelon 😠 😠 😀

danissa
27. črc 2010

Ahoj holky, omlouvám se vstup do vaši již rozběhnuté diskuze. Chci se ale prosím zepta, jak jste spokojené s Unicou? S přístupem doktorů k léčbě. Zda s vámi lékaři diskutují, probírají možnosti, anebo jsou spíše rychlejší, šup na věc? Chodím do Reprofitu, jsem tam sice spokojená, ale začínám mít pocit, že je to jak na běžícím páse, manžel už je na ně docela naštvaný. Ubica mě zaujala. Ještě jeden dotázek, dělají i IVF s minimální stimulací (soft / nativ)?

esther03
27. črc 2010

@danissa ahoj, ja chodim do unicy a mam cerstvo po softiku, bohuzial mimi sa prestalo vyvijat. S pristupom lekarov som spokojna, dr. frgala je uplne uzasny. Zvazujem vsak konzultaciu v inom centre, kedze ma dost tlacia do klasickeho ivf 😒

natulaaa
27. črc 2010

@esther03 ahojky 🙂
@danissa no já tam byla jen 2x a zatím nemužu říct nic špatného,výborní doktoři ,sympatické sestřičky,zatím nemám negativní zkušenost 😉 🙂 . A co se týče doktoru,hlavně Frgaly,tak jsem neslyšela od holek ani jednu negativní zkušenost 🙂 , A nevím jak na běžícím páse to nevím,já měla ptoblém se štítkou,tak zavolali,odložili o jeden cyklus,takže ok, 🙂 🙂

danissa
27. črc 2010

@esther03 Díky za odpověď 🙂 Na softík se ptám proto, že mám již jedno klasické IVF za sebou. A říkám si, kdych náhodou vyčerpala i další dvě, tak jestli to mohu zkoušet dál právě s minimálkou. V Reprofitu to běžně dělají, ale jak říkám, ten přístup je na mě moc hrr. Nepovedlo se, tak šup, jdeme hned na další IVF bez dalšího řešení. Manželovi udělali pouze spermiogram, který máme špatný, ale víc neřešili. Pak jsem ho sama poslala na urologii a tam mu ve spermatu zjistili bakterii, kterou musel přeléčit antibiotiky. To nás zarazilo, jaktože to neřešili v CARu. A nemáte někdo zkušennost s paní doktorkou Novotnou?

danissa
27. črc 2010

@esther03 Je mi líto, že ti softík nevyšel. Ale já věřím, že každá z nás se jednou dočká, musí jen nastat ten správný čas 😉 Takže hlavu vzhůru 🙂
@natulaaa Děkuji za tip 🙂

natalka28
27. črc 2010

@danissa ani já nemůžu říct ic špatnýho na Unicu a co se týče "rychlosti" v CARech - když už tam pár příjde, tak se pravděpodobně pokouší o miminko už nějakou tu dobu, tak na co dále čekat? Zatím jsem se nesetkala, že by v CARu "léčili" špatný spermio, od toho je podle mě právě ta urologie. Můj dr.na gynekologii postupoval tak, že udělal manželovi spermio, to bylo v pořádku, ale pokud by nebylo, tak by ho někam poslal nebo léčil on. Podle mě v CARech řeší jen IUI, IVF a ICSI. Na léčbu špatných spermoušků či anovulaci, neprůchodné vejcovody atd.by měl řešit tvůj lékař než tě odkáže do CARU!

esther03
27. črc 2010

@natulaaa vsetko najlepsie k narodkam 😵 😵 😵
@danissa presne preto, ze v CAR-och sa neriesi spermiogram vobec, som to teraz zobrala do vlastnych ruk 😀 a nasadila mm vitaminy vo vysokych davkach. Verim, ze sa zadari prirodzene a ak aj nie, spermosky budu v dobrej kondicii pred ivf. Tak sa do dalsieho ivf voobec nehrniem. Tento mesiac sa u nas nesie v znameni prirodzeneho pocatia 😀 Inak drzkam moc palce, nech sa dobre rozhodnes 😉 A do reprofitu ste ku komu chodili? My sme sa s nimi dohodli na konzultacii dr. pospisilova.

natulaaa
27. črc 2010

@esther03 Esterko moc moc děkuju k přání 🙂 🙂 😉

danissa
27. črc 2010

@natalka28 Ano já chápu, že v CARech řeší jen IVF, ale přece i léčbu neplodnosti. Mě např. v CARu poslali na laparo a hystero, tak si říkám, proč neposlali i manžu na uro. Je fakt, že s tou urologií mě to mělo napadnout dříve. Ale to je už jedno, všechna vyšetření máme za sebou, tak jen aby se už brzy povedlo 🙂
@esther03 Chodím k dr. Štelclovi, je mladý, sympaťák a je moc fajn. Ale já právě známý tím, že je takový hrr a suverénní, nejsem jediná, kdo to říká. Já bych se s tím srovnala, chápu, v podstatě chápu, že není na co čekat, ale manža jaksi ztratil důvěru, a to není dobré. Dr. Pospíšilovou neznám, je tam nová, ale určitě bude taky fajn.

drndapetka
27. črc 2010

Holky tak už za 2 a půl hodinky, uááááááá 😀

Myslím na Pampel.....ta už to má beztak za sebou 😵

drndapetka
27. črc 2010

@danissa Pana dr. Štelcla znám. Pochází z Vyškova, dělal tam ze začátku na gyndě v nemocnici, než utekl do Brna. Je to krásnej sympatickej chlap, ale jak říkáš - Ti mladí doktoři si o sobě hodně myslí, takže ta honba za prachama u něho je beztak znát 😝

danissa
27. črc 2010

@drndapetka 😀 😉 to je výstižné. Ne, já si myslím, že je odborník, ale prostě je suverén, to je fakt. Jinak dnes ti přeju hodně štěstí.

drndapetka
27. črc 2010

@danissa Děkuju moc 🙂 No oni Ti chlapi jsou v dnešní době všichni tak nějak namachrovaní, ať už je to doktor nebo dělník 😀

natulaaa
27. črc 2010

@drndapetka petko držím palečky a poptej se na všechno juuuuu? 😉 😉

pampeliska36
27. črc 2010

ahojte kocky 😀 😀 😀
uz jsem tady!!! mame zavedene dve embryjka... blastocysty 😀
meli jsme jich celkem 8 kousku a 6 jich bylo blastocyst a ostatni 2 byly dvanactibunecne. takze jsme si nechali zbyle 4 blastocysty zamrazit... takze mame lednacky 🙂
UF

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka drzim pesticky!!!

pampeliska36
27. črc 2010

@natulaaa ty mas dneska narozeniny??? tak vsechno nejlepsejsi!!!! 😀

pampeliska36
27. črc 2010

jo a jeste jsem zabudla, testovat mam 11.8. 🙂

luciiiie
27. črc 2010

@pampeliska36 jupíííí gratuluji 🙂

vodni
27. črc 2010

@pampeliska36 skvělé! Tak hlaď bříško ať se těm potvůrkám nechce ven dřív než za 9 měsíců 😉

pampeliska36
27. črc 2010

@luciiiie
@vodni 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vodni
27. črc 2010

@pampeliska36 😀 já jdu ve čt teprve počítat folíky...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru