CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 posledně jsem ji dostala až asi týden po tom, co jsem přestala brát estrofem a agolutin

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni diky 😉 ja jen, ze nekter holky z jinych tema to treba dostaly jeste pred oficialnim dnem testovani, tak jsem si jen rikala, jak je to mozny 😨 ?

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 já myslím, že je to tím, že v jiných carech dávaj jiný léky po ET. Aspoň estrofem jsem v jiných diskuzích neviděla... a místo agolutinu mají taky spíš crinone nebo utrogestan... Tak asi proto?

drndapetka
1. srp 2010

Tak já teda valím opečovávat toho mýho maroda 😅 Do telefonu fňukal jak kdyby umíral 😀 Tak se zatím mějte, opatrujte se a já večer ještě dojdu zkecnout, papapa 🙂

vodni
1. srp 2010

@pampeliska36 já se na to vlastně i ptala, kdy to mám čekat, a sestřička mi povídala, právě že MS drží ty léky a že to můžu dostat až potom

vodni
1. srp 2010

@drndapetka měj se!

teckovanaorchidej
1. srp 2010

holky, taky vás tak honí mlsná???? já bych pořád něco jedla 😠

teckovanaorchidej
1. srp 2010

pampel - tak my jsme teda sousedy? I s petkou? No super. Vodni, jsi taky Brňanda???

vodni
1. srp 2010

@teckovanaorchidej jo, jo, brňanda

vodni
1. srp 2010

tedá 😕 to je hodin, jdu vařit večeři...

mufinka0
1. srp 2010

@pampeliska36 ano ano,..já měla Utrogestan a dostala jsem MS i přes zavádění...Mrchu jsem dostala 10 den po ET.. 😒 😠 A to jsem vždy poctivě 2h ležela po zavedení...a stejně... 😒 😒 😒 Ale teď bych chtěla píchat Agolutin,...nemusela bych se nijak omezovat a hlavně nic zavádět 🙄 🙄 🙄 A Synarel bych taky chtěla vyměnit za Decapeptyl.. 😀 Taky mi to tak nabízeli, takže uvidím..

vodni
1. srp 2010

@mufinka0 ahoj mufi 🙂 bříško mě bolí, tak večeři vyrazuil vařit manžel 🙂 Je to zlatíčko 😵 Já ty zaváděcí léky obecně nemám ráda, mám pocit, že ze mě vyteče všechno ať ležím jak chci... A brala jsi posledně na OBI estrofem?

pampeliska36
1. srp 2010

@mufinka0 jsem zvedava, jak na to budes reagovat a co bude u tebe jine a nove 😉 a hlavne abys byla spokojena v tom CARu a taky byla tehotnaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 v coz pevne verim!!!

pampeliska36
1. srp 2010

@vodni dekuji za vysvetleni 😉

vodni
1. srp 2010
pampeliska36
1. srp 2010

@natulaaa ciste naaaaaaaahodou jsem na tebe narazila v jine diskusi a je mi MOC LITO, co o mne pises! ☹ nemyslim, ze by to tak z me strany bylo, ale klidne si to muzes myslet... ja jen, ze jsem mela zrovna v te dobe, co jsi to napsala ne moc pozitivni naladu a nechtela jsem rozhodne momentalne slyset zadne spatne zpravy. a uz vuuuuuuuubec ne jsem nemela strach psat o tom svem syndromu ikdyz byl slaboucky, jak pises.... no nic. je to vec nazoru!

natalka28
1. srp 2010

@drndapetka jen k mrše po dobu píchání Agolutinu - můžeš dostat mrchu ještě před oficiálním dnem testování! Agolutin se používá ze dvou důvodů - na vyvolání mrchy, když se někde zasekne nebo na podporu těhotenství! Mně osobně se několikrát stalo, že mi můj gyn.píchal Agolutin, protože se mrcha opozdila a vždy se slovy "nebojte, pokud by jste byla těhotná, tak to těhotenství podpoří, pokud ne, MS dojde do 14-ti dnů". Ale u tebe určo nedoje🙂

lena5
1. srp 2010

ahoj holky zdravím všechny.Našla jsem tuhle diskuzi náhodou,Já už budu na unice podstupovat 4 ivf a abych řekla pravdu moc zní už nadšená nejsem.Vy tu všechny navštěvujete car unica?

lenceslava
1. srp 2010

@lena5 ahoj, no až na @mufinka0 která se nakonec rozhodla pro repromedu jsme tu všechny z unici. A jak to že se vám pořád nedaří? Mi s manžou jdeme na druhý pokus první jsme měli v listopadu.

lena5
1. srp 2010

@lenceslava ahoj myslím že poloviční podíl má na tom i unica.Já bych asi dávno šla jinam ale držel mě tam fakt že když nevyjde 3 pokus tak unica platí ten 4.Manžel má špatný spermiogram a ted jsem se po 3 nezdaru dověděla novinu že prej nemám dobrý vajíčka.Řekli mi to brzo,doted to sváděli na manžela.

lukza
1. srp 2010

@lena5 tak to ti teda řekly brzo vždyt to musely vědět už dávno.je mně to líto že máš tak špatné zkušenosti

lenceslava
1. srp 2010

@lena5 a jaký vám tedy navrhli postup ted? Je pravda že ten 4 pokus hodně láká.Ale já vím že ho s manželem ani nevyužijeme. Třikrát a dost.

soni1
1. srp 2010

Baby, môžu lieky, ktoré užívam po KET oddialiť menzes? (estrofem, utrogestan)

lena5
1. srp 2010

Navrhly nám minimálku.Ten 4 pokus se jim samozřejmě nechce platit.Rozhodly jsme se že zkusíme poslední pokus s dárcem.Samožřejmě zkusíme pár oplodnit i man.spermiemi.Při druhým ivf jsem měla biochemické těhu.Embryjka se nám špatně vyvíjí.

lena5
1. srp 2010

@soni1 estrofem drží sliznici takže pokus ho nevysadíš menzes nedostaneš.

lenceslava
1. srp 2010

@lena5 těžko říct, třeba při té minimálce budeš mít kvalitnější vajíčka,je pravda že je blbé že ti až ted řekli že máš horší vajíčka.Jak dlouho chodíte do unici?

soni1
1. srp 2010

Aha, ďakujem. A ešte by som mala jednu otázku. Robila som si test, druhá čiarka tam bola veľmi slabunká, ale keď som to ukázala manželovi, tak mi povedal, že to je len tá ryha po ktorej by mala prejsť čiarka. Neviete mi poradiť?

lena5
1. srp 2010

@soni1 a kolikátý den jsi po ketu?a taky záleží jak stará byla emryjka.

lena5
1. srp 2010

@lenceslava jezdíme tam skoro dva roky.

lenceslava
1. srp 2010

@soni1 jak dlouho jsi po ketu? a kdy bys měla testovat?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru