CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
22. srp 2010

Tak jsem vylezla ze sprchy, je mi trošku líp 😉

@teckovanaorchidej
@lenceslava
@luciiiie Strašně moc Vám děkuju za přáníčka 😉

raduza2
22. srp 2010

holky jdu na kutě ,tak krásnou dobrou noc 😉

vodni
23. srp 2010

Ahoj kočenky, ještě jsem vás nedočetla, ale nechtěla jsem vás dlouho napínat, takže jsem se na chvilinku nouzově připojila 😎

vodni
23. srp 2010

Takže ............................. 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

lenceslava
23. srp 2010

@vodni!!!!!!!!!!!!!!!?????????

lenceslava
23. srp 2010

jsou tam že jo

vodni
23. srp 2010

Je to tam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenceslava
23. srp 2010

sakra holka já ti to tak přeju,super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a co tatka na to?? 😉

vodni
23. srp 2010

@lenceslava brečeli jsme oba, to víš... 😵 no, ještě není vyhráno, ale je to něco tak... já nevím jak to popsat 😅 Jen jsem rychle koukla, drnda jde na OPU až dneska? A kdy ty?

lenceslava
23. srp 2010

@vodni jasně že ne,ale je tam a to je ted d§ležitý.jj@drndapetka jde na opu dneska a já zítra s @teckovanaorchidej.hned má člověk větší naději když se to někomu povede,hlavně bud na sebe opatrná.

vodni
23. srp 2010

@lenceslava tak moc držím pěsti tfuj tfuj ffuj!!! všem 🙂 když se to povedlo mně, tak to už musí určitě všem 😝 Mrknu zase odpo, už musím chvátak (jste toho nakecaly, že to takhle rychle prolítnout nejde 😀 )

lenceslava
23. srp 2010

@vodni páááááá

raduza2
23. srp 2010

ahojky a dobré ráno .

@vodni krásná zpráva ,mám radost za tebe a tobě přeji hodně štěstíčka mamino 😉 🙂

natalka28
23. srp 2010

@vodni gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!

raduza2
23. srp 2010

@lenceslava taky jsem věřila že je tam bude mít 😀 😀

vodni
23. srp 2010

Kočičky moje, moc děkuju 😵 😵 😵 Po pravdě, nějak jsem to taky tušila, všechno totiž bylo jiné než při 1.IVF 😅

Prosím, těhulky co sem chodíte @natalka28, @luciiiie @kveta @lucifirek a všechny jiné - jak je to teď s agolutinem? Oni mi ho nechtějí nechat ☹ ☹ ☹ prý že se MUSÍ nahradit Utrošem 😠 já ho ale strašně nechciiiiii A musí být vůbec něco? Já si plánovala, že prostě budeme píchat dál, protože nám to moc jde 😀 Navím, při mém povolání prostě něco zavádět v poledne je nemyslitelné, a ráno vlastně taky, protože aby to ze mně dopoledne teklo, to fakt nemůžu 😒 Nepřemluvila jste je některá na agolutin? A jak dlouho se to všechno bere?

vodni
23. srp 2010

@raduza2 radúzko, neboj, měly jsme podobný start, a co tam teď na mě z testu kouká 😉 Na podzim budou // koukat na tebe taky, určitě 😵

raduza2
23. srp 2010

@vodni děkuji moc za podporu ,nějak to zas na mě padlo ☹

lucifirek
23. srp 2010

@vodni my také dopíchali jenom injekce,co jsme měli a pak utrogestan. Nevím proč? S tím ti neporadím,bohužel.
A utrogestan a agolutin je na udržení a podporu těhotenství. Nejspíš to dávají preventivně,budeš ho brát až do 12.tt.

vodni
23. srp 2010

@lucifirek Díky, i když nějak moc nadšená nejsem - fujtajbl, utroš tááák moc nechci 😠 já chci píchat 😝

natalka28
23. srp 2010

@vodni nevím o nic víc než Lucifirek. Jedině snad to, že Utroš se dá brát i normálně, nemusí se zavádět! Mpje dr.mně řekla, že je to jedno! Takže to by snad mohlo vyřešit tvůj "problém". Každopádně něco by jsem brala, abych zbytečně neohrožovala tak vytoužené těhotenství!

vodni
23. srp 2010

@natalka28 jj to je jasné, že když nebude zbytí, tak že do sebe dostanu cokoliv 😝 Holky často píšou, že při polykání je trochu blbě, tak uvidím jak to půjde. Díky moc!

teckovanaorchidej
23. srp 2010

ahoj holky, už jsem doma na PN, heč, vodni - mooooooooooooooooooooooooooc ti gratuluji, super super super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@raduza2 neboj, taky budou, i my starší matky máme nějakou šanci, já tomu teda věřím 🙂 🙂 🙂

vodni
23. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahoj orchidejko, já teprve po víkendu dočítám a nebooooj!!!!! Heleď na moje dnešní // - a to jsem měla 4 vajíčka, z toho k ICSI použitelné jen 3, z toho se vyvíjely jen 2 embrya 😉 Není to o množství, stačí jedno jediné 😉 věř tomu!!!!!!!!!!!!! Zvládneš to kočko 😵 😵 😵

teckovanaorchidej
23. srp 2010

@vodni máš ip

vodni
23. srp 2010
teckovanaorchidej
23. srp 2010

@vodni IP

vodni
23. srp 2010

@miki.mikulasova jéééj, moc blahopřeji k //, já taky tak 😉

lenceslava
23. srp 2010

@teckovanaorchidej ahoj,takže na zítra jsi pozitivně naladěná?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru