CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
5. čer 2010

Holky a to sama doma to si mužete najít sami,je to prostě včerejší díl ,já jdu pryč,tak to ted nemužu hledat 😉 .
Holky prosím vás,jakto,že někomu dávají na jeden cyklus antikoncepci a někomu néé,já jsem na diskuzi na emiminu u měření BT 😀 ,tak jsem dopadla,že lítám s teploměrem ,no už nebudu, 😀 😀 😀 ,poněvadž to nemá význam a tam dvě kočeny taky chodí do unicy,taky slovenky a ony nedostaly antico 😒 😒

miki.mikulasova
5. čer 2010

@natulaaa to je ozaj zvlastne...ja som dostala...asi to zavisi od toho, nakolko presny, nepresny cyklus mame...ja by som MS nedostala ni za pol roka spontanne, tak asi preto ta antikoncepcia, ale neviem isto...

natulaaa
5. čer 2010

Aha ono to možná bude fakt tím,protože ty holky fungují uplně krásně,jak ovulky,tak MS a to samé mám i já ,přesná jako hodinky a MS dostávám i ve stejný čas 😀 😀 ,vždy ráno kolem 4,5,hodiny ,už pul roku to sleduju,že to mám takhle,už se tomu s mm smějeme 😀 😀 😀

pampeliska36
5. čer 2010

@natulaaa no antikoncepci davaji u dlouheho protokolu a pripada mi, ze u prvniho IVF to asi davaji kazdemu. bylo nam vysvetleno, ze antikoncepce je i proto, aby se uplne zpresnila menstruace a aby se nahromadili vajicka, protoze se vlastne zastavi ovulace a proces dozravani a tak... tak nam to teda bylo vysvetleno. ale holky tehulky to budou vedet urcite lepe... ja jsem v tom takovej laik 😅

pampeliska36
5. čer 2010

@natulaaa no me taky menstruace celkem funguje jak hodinky, ale presto budu brat antiko.

miki.mikulasova
5. čer 2010

pravda bude asi niekde uprostred 🙂 ja mam dlhy protokol a tiez antiko.... 😉

pampeliska36
5. čer 2010
pampeliska36
5. čer 2010

@miki.mikulasova ja se omlouvam... asi jsem to nejak blbe pochopila... ty uz teda beres prvni cyklus antiko?

natulaaa
5. čer 2010

tak to nechápu,ta holčina dostala hned clostil,no uvidíme podle čeho to berou,zkusím se pozeptat i já 😉 😉 😉

miki.mikulasova
5. čer 2010

@pampeliska36 s antiko zacnem ked dostanem MS, co bude dufam, niekedy okolo 7.6,8.6...posledny prijatelny termin je 11.6. ...dostala som injekciu agolutinu, takze snad pride...

lukza
5. čer 2010

@pampeliska36 ještě to nemusí nic znamenat dokut nedorazí a stejnak pokud dorazí a bude třeba slabší tak bych si projistotu udělala test za to nic nedáš.já když byla těhu tak mě furt pobolíval podbříšek měla jsem furt výtok a byla sem taková podrážděná a toto bylo hned tak 10-14dní po oplodnění.takže příznaky na MC nemusí ještě nic znamenat.

kveta
5. čer 2010

@pampeliska36 Lukza má pravdu, menštruačné bolesti sú v prvom trimestri úplne normálne. Počala som prirodzene, ale ani som o tom nevedela, lebo menzes pokračoval ďalej... Takže radšej sa testni.

miki.mikulasova
5. čer 2010

fuu, tak neviem, nejdem sa nad tym zamyslat, ja len, ze som to pocula, tak reku, ci mate stym nejake skusenosti, dakujem 🙂

miki.mikulasova
5. čer 2010

fiha, to som sa sekla, lebo si pisem na vicerych forach naraz 🙂

pampeliska36
5. čer 2010

@miki.mikulasova ja cekam MS 6.6. a taky pak zacinam brat antiko 🙂 takze to mame uplne stejne 😀 😀 😀

pampeliska36
5. čer 2010

@kveta
@lukza holky diky za info... mam ji celkem dost pravidelne, takze uvidim, kdy dorazi... jinak urcite testnu.

miki.mikulasova
5. čer 2010

@pampeliska36 fuuuuu, ja sa len modlim, aby prisla !!!!! 🙂

pampeliska36
5. čer 2010

@miki.mikulasova snad jo 😉

kveta
5. čer 2010

Miki, máme tu jednu spontánne tehotnú z Unicy, ktorá otehotnela napriek celkovo chýbajúcej menštruácii... Modli sa za bábo... 😉

pampeliska36
5. čer 2010

😀 😀 😀 to neni mozny, co se vsechno deje, ze?

miki.mikulasova
5. čer 2010

@kveta hej hej, tie zazraky 🙂)))
ja sa budem modlit za cokolvek 🙂

pampeliska36
6. čer 2010

tak moje mrcha uz dneska dorazila 🙂 bez anikoncepce a slape jak hodinky... takze se chystam v utery do unicy

miki.mikulasova
6. čer 2010

@pampeliska36 ,mmm, blahozelam!!! ....ja nic este stale....

pampeliska36
6. čer 2010

@miki.mikulasova tak snad brzo 😉

pampeliska36
7. čer 2010

ahojte holky... jak je? 😉
já zítra ráno valím do Unicy... na odběry a vyzvednout si antiko 😀

@miki.mikulasova tak co? už dorazila MS?

natulaaa
7. čer 2010

čaute holky,tu je nějak mrtvo 😕 😕
Pampeliško a na jaké odběry jdeš zítra 😒 Já tam jedu další uterý,ale už se nemužu dočkat 😵 ,ale já mám tento cyklus asi promrhaný,ted mi končí MS a až tam pojedu,tak už budu 13DC a to už budu mít určitě zase ovulku 😒 ,kruci nejraději bych tam valila hned 😀 😀 😀 ,já proklouzla na jednu diskuzi na emiminu o IVF,ale utíkala jsem rychle pryč,tam je hafo nezdaru a hafo pokusu a tragedii,tak jsem říkala,to teda ne a letěla jsem pryč 😲 😲

miki.mikulasova
7. čer 2010

@pampeliska36 ☹ mrcha, jeste nedorazila, snad dorazi... nechci se znervoznovat....
drzim pesti zitra... ja jiz antiko mam, nam ji predepsal jiz naposled... 🙂

miki.mikulasova
7. čer 2010

@natulaaa aj ja kukam, ze nejak mrtvo...a co to ako znamna...to co maju na emimine? asi som to celkom nepochopila....

pampeliska36
7. čer 2010

@natulaaa ja jdu na hormonalni profil... na to se jde druhy nebo treti den menstruace a odebira se krev a zjistuji vsechny mozne ruzne vysledky. ode dne odberu krve pak budu uzivat marvelon a pak uz zacnu stimulovat... zitra se dozvim vice 😀 no ja jsem tedka na jedne diskuzi, kde zrovna dve holciny si testily a jsou tehotne 🙂

pampeliska36
7. čer 2010

@miki.mikulasova to je jasny, clovek se nema zbytecne znervoznovat 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru