CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
19. čer 2010

Ninuš tak já ti neporadím,tak daleko ještě nejsem 😉 Ale co řekli mi,a to v případě,že všechno pujde,tak jak má,bez komplikací tak19 července přestávám brát antikoncepci a do tří dnu dostanu MS a pak prý začnš stimulka a vím,že první UTZ-folikulometrii mám 6 srpna 😒 ,takže počítej se mnou,kdybch dostala MS 22.července ,ta trvá 5dní ,tj už 27 červenec a pak hned stimulka,tak první UTZ zhruba 10 dní? možná mín,nevím jestli se začne stimulovat těsně od konce MS?Holky poradte asi asi tak nějak néé? 😀 😀 😀

natulaaa
19. čer 2010

jééj Ninuš fakt,to je krásné,já bych taky brala a Ninuš tobě se tehdy ovedlo na který pokus a jak starého bobka už máš?

lucifirek
19. čer 2010

Ninule jestli si to dobře pamatuji,tak první návštěva je ještě pře ms. Začíná to tak,že dostaneš ms a začneš brát marvelon, a tu další ms,budeš mít ještě během stimulace. Pak se píchá decapeptyl (to se ještě nechodí na utz),pak se přidává Puregon,nebo Gonal a až tehdy se po nějaké době jde na utz.Asi budu muset vytáhnout protokol,abych si to oživila a napíšu ti to přesně. A vytáhnout si diář. Ale to už asi nestíhnu dneska,písnu ti to sem zítra. 😉

lucifirek
19. čer 2010

Ninu tak jsem to vytáhla a napíšu.

natulaaa
19. čer 2010

Luci napiš,jestli jsem se aspon trochu strefila 😒 😀

lucifirek
19. čer 2010

takže já začala stimulovat 2.10. to jsem píchala pouze diphereline (decapeptyl). antikoncepci jsem měla 5.10. (od toho si odečti těch 21 dní,kdy jsem brala antiko) . 17.10. přidán Gonal , první utz 23.10., pak 26.10., 29.10. byla punkce. ET byl myslím 3.11. a testovali jsme 19.11. Tak jestli ti to takto stačí?

lucifirek
19. čer 2010

Koukám,že už si to moc nepamatuju,ale jukni i do mého alba,je to tam myslím všechno popsáno. já musím dneska už letětě.

natulaaa
19. čer 2010

Luci tak kdyžtak zítra ještě porad mi,já mám napsaný taky diphereline,pak mám Puregonpen a menopur d.p.,toho mám nějak moc néé ?

ninule
19. čer 2010

Luci, dikas, ze jsi to napsala tak presne, jsi moc hodna.Jsme zvedeva, zda to pujde udelat tak, abych do Cr dorazila tesne pred tim utz a ten zbytek zvöadla jen se svoji gyndarkou tady...,

My mame za sebou 2x IVF, byla jsem 2x tehu, 2 x ale potratila-pri druhym pokusu jsme cekali dvojcatka, jedno odeslo a druhy nastesti prezilo (mela jsem docela silnej zanet kvuli tomu prvnimu, co odeslo-muselo zustat v deloze, potrat by ohrozil druhy plod a nezbyvalo nez cekat, jak osud rozhodne).Z toho druheho pokusu mame 2-letou holcicku.

Dekuju moc za info!!!

Snad to nejak klapne s pouze castecnou stimulaci primo na miste, nemuzu jen tak na mesic a pul odjet, pac MM by asi bez male zesilel 😀

lukza
19. čer 2010

@betys my měly právě vždy problém cca v 5ráno začaly trápit prdíky mrčel kroutil atd.
no vidíš a mě vždy říkaly že musím mít plný močák že jak je plný močák tak oni pak odrazem přes zrdcátko vidí vnitřek dělohy.ale hlavní je že je miminko at už to bylo jak chtělo. 😀

mufinka0
19. čer 2010

@lucifirek Luci, ano to jsme dostali. Rozpis léků den po dni a ceník. Toď vše... Žádnou brožurku IVF, nebo rozpis léčby od začátku stimulky až po ET,..nic.. Na tom rozpisu léků ale nebylo vůbec nic o chování během stimulky,..jen že doporučují kyselinu listovou a vitamíny. Nic víc. Ale jak jsem psala, už to neřeším. Tuto kapitolu jsem uzavřela, jen jsem napsala slušný výstižný email vedoucímu toho pracoviště. Jen kvůli dalším ženám co tam na IVF přijdou... Nedávám to nikomu za vinu, jistě v tom sehrála roli i moje psychika, ale jedno vím jistě - příště jdu jinam. 😉 A příště už to vyjde! 😅

lukza
19. čer 2010

@mufinka0 udělalas dobře že tu kapitolu uzavíráš no jo kdo to mohl tušit že.ale uvidíéš tedka bude už jen dobře ale já být na tvém místě tak pokud najdeš někde diskuzi na tena CAR tak bych tam hned vše napsala .a udělal jsi dobře že jsi mu to napsala,ale taky záleží jestli ho to bude vubec zajímat ,ale zase aspon tobě se trochu ulevilo že 😀

pampeliska36
19. čer 2010

hoooooolky nas tady teda bude 😀 😀 😀
@ninule ja budu mit presny rozpis pristi patek... takze ti to sem muzu napsat 😉

mufinka0
19. čer 2010

@lukza No ulevilo ne...nejsem ten typ člověka co si potřebuje na někom vylít zlost. Spíš mi šlo fakt o to, aby třeba příště u dalšího páru nic nezanedbali. Jinak jsem neměla potřebu někomu nadávat či tak něco, to né. 🙂 Napsala jsem mu, že jim to za vinu nedávám, ale že by to mohlo hodně ovlivnit rozhodování dalších páru při volbě CARU. A tím jsem skončila, teď se chci soustředit na odpočinek, relax a další pokus 😉

lukza
19. čer 2010

@mufinka0 určitě to chce tedka jak píšeš odpočinek vypnout na starý Car zapomenout a hlavně nabrat hodně sil do boje který jako všechyn ostaní tekda už vyhrajete 😀

pampeliska36
19. čer 2010

@mufinka0 drzim ti palce 😉 at ten druhy boj bude lepsejsi! a on bude!!! 😀

mufinka0
19. čer 2010

@lukza 🙂 Děkuju! Jsi hodná..

mufinka0
19. čer 2010

@pampeliska36 Díky moc! taky nejhodnější.. 🙂

teri81
19. čer 2010

Nazdarek zname i nezname,po dlouhe dobe nakukuju a musim rict,ze me to vzdycky tak trosku dojima to cist,vzpomenu si sama na sebe,jak jsem tu vsechno s holkama resila a ted uz vetsina z nas mame doma miminka,je to krasne 🙂

Luciferku,Boze holka Ty za chvilku rodis! Ja jsem ted ve fazi,kdy bych nejradsi rodila znovu, i kdyz jsem to mela fakt echt hrozny,ale je to proste uzasny zazitek a pak Ti zacne novy zivot, no popsat se to ani neda,ja si uzivam kazdou minutu 🙂
Budu na Tebe myslet a tes se!

Ninule ahooooj, chystas se na dalsi pokus? Jak se ma Kacenka?
Jo holky abyste vedely -po Ninulce jsem pojmenovala moji dceru Ninu,moooc se mi to zalibilo 🙂

No a s tim vonenim pred ET - pred prvnim IVF mi nerekli nic a nevim uz teda,jestli jsem byla navonena, ale minimalne vysprchovana sprchacem urcite a otehotnela jsem ( i kdyz to pak nedopadlo),pri druhym a tretim transferu uz jsem to mela na protokolu silne napsane s vykricnikem.
A s tim plnym mocakem - pred prvnim ET mi nikdo nicnerekl a ja se sla tesnepred vycurat a otehotnela jsem,pred KET mi rekla sestra at necuram a ja byla tak vynervovana a chtelo se mi tak na zachod,'ze jsem myslela,ze se zblaznim a rikam Otevrelova "Dobry den,doufam,ze Vas nepocuram" 😀 - no a neotehotnela a pred tretim ET jsem si rekla : "Pecu na to,Maly furt ze hlavni je pohoda",tak jsem se krasne vycurala a sla si pro tu nasi hvezdu na sal,a ted tu vedle me spinka, laska moje nejvetsi 🙂
Hodne stesti vsem! 🙂

lucifirek
20. čer 2010

Natulaaa nemáš,já to všechno měla také,jen jsem to nevypisovala všechno,protože se to pak kryje. 😀 Ale máš to tak dobře.
Já při prvním ivf měla diphereline,pak puregon,menopur a po OPU agolutin,plus samozřejmě ještě léky v tabletkách,acidum folicum,prednison.......
Pokud chcete něco přesněji,tak řekněte. Ono to ze začátku vypadá složitě,ale ta tabulka je tak přehledná,že je to fakt přehlednáa srozumitelná. 😀 😀 😀

Ninu tak to sis taky prožila svoje s těma dvojčátkama. ☹Hlavně,že ten druhý prcek zvládnul a dělá vám ted radost.

Mufi,takže žádná radost. Ale myslím,že na diskuzi napsat může,nejde o to,že by sis chtělastěžovat,ale aspon holky,které to tam teprve čeká,upozorníš na nedostatky,nebo na to,na co si mají dát pozor.

Ahooo Terezko,jak se máte? Jo už se mi to blíží. 🙂 Máš naprostou pravdu,já to tu s holkama taky pořád nějak prožívám. A pokaždé si vzpomenu na sebe. A jsem moc vděčná,že to takto dopadlo. 🙂
A už se na to malé těším. A také bych si to chtěla strašně užít,protože ten život strašně letí. A ty už bys rodila znovu? Tak hurá do toho. 😉 Škoda,že nemáš nějakou fotečku Ninušky,jak je velká. 😉

natulaaa
20. čer 2010

holky těhotné,nebo už maminky,to je strašně dobře,že tady jste s náma,aspon mě to teda strašně nabíjí 🙂 ,
A s tím čuráním jsem asi něco přehlídla 😕 ono se nesmí na malou před ET?ježiš ještě že tu tato diskuze je a jak to je u chlapa s malou ,když odebírá sperma?něco jsem?to jsou otázky co? 😵 😵 😵 😵

natulaaa
20. čer 2010

chtěla jsem napsat,že jsem něco četla v příručce 😅 😅

lucifirek
20. čer 2010

Natulaaa u chlapa při odběru spermia je to zřejmě jedno. 😀
Jinak před OPU máš být vyčůraná a před ET min. 20min,hodku nečůrat. 🙂 Většinou na obojí upozornují.

pampeliska36
20. čer 2010

dobre ranko holky... jeste ze jste holky tehulky i tady s nama 🙂 clovek se fakt dovi veci 😉

natulaaa
20. čer 2010

Děkuji Pam 😵 ,tak to si musím dat bacha,protože já hodně piju a pak furt a všude chodím na malou 😵 😵 😵

natulaaa
20. čer 2010

Chtěla jsem napsat díky Luci,mi dneska nějak hrabe,neumím psát nebo co? 😀 😀 😀
Holky já jsem 8DPO ,já už mám zase všechny těhu příznaky 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
20. čer 2010

@natulaaa tak treba to IVF nebudes ani potrebovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
20. čer 2010

Pampel já mám těhu příznaky každý měsíc 😀 😀 😀 😀 😀 ,kdyby byl těhu příznak fialové vlasy,tak i ty bych viděla 😀 😀 😀 😀 😀 .Takže asi tak u mě 😀 😀 😀 ,no tak co,si to musím užít ještě poslední měsíc,já i poctivě měřím,řekla jsem si,no naposledy 😀 😀 😀 ,já jsem totiž s holkama na emiminu v diskuzi meření BT,tak co bych tam ted dělala,kdybych neměřila 😀 😀 😀

mufinka0
20. čer 2010

@lucifirek Zajímavý....nás posílali před ET na záchod, ať jsme vyčurané a pak můžeme v klidu ležet po ET 😀

natulaaa
20. čer 2010

ježiš holky to je hrozné,jak má každá klinika jiné zásady 😠 ,člověk dotoho dá peněz a ono takto,Holky je někde nějaká statistika všech CARU ,kde se uvádí jejich uspěšnost a tak?nevíte,jestli něco takového existuje?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru