CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

esther03
10. črc 2010

@lenceslava ja teraz picham agolutin, 3x pichnem pregnyl a papam estrofem, takze do testovania daleko 😒 Frgala kazal testovat az 21.7 lebo este 15.7 picham pregnyl, tazke test by bol skresleny 😠

lenceslava
10. črc 2010

Jaj esther a už ji píchala ten pregnyl?? Máš 1500j?

esther03
10. črc 2010

@lenceslava ano, pichla som ho vcera. Presne je to ta 1500-ja. Aj ty si ju mala?Pomaha to pri uhniezdeni?

lenceslava
10. črc 2010

Takže další pícháš zítra?? Já ho taky píchala. Říkali ti se střičky že ti po té druhé dávce může být špatně?

esther03
10. črc 2010

@lenceslava dalsi picham v pondelok. Nie to mi nevraveli 😒 Tak mozno z toho pregnylu mi je zle, ci nie?

lenceslava
10. črc 2010

@esther03 Hlavně se neděs. Já píchala třetí den po et a pak od den (taky tři dávky) A co ti v unice řekli o tom pregnylu? A proč si ho máš píchat ti řekli?

vodni
10. črc 2010

@mufinka0 Ahoj, já mám problémy dlouhodobě a s IVF to nesouvisí. Myslím, že po IVF každé tělo prostě nějak reaguje. Ty máš tu hladinu hormonů výbornou, tak myslím, že to budce spíš tím, že do sebe člověk během stimulace pere spoustu prášků, no a to tělíčko se s tím pak musí nějak vypořádat. Pak - sice to zní trochu kuriózně asi - já měla "MS" vždycky pravidelnou, ale párkrát do roka nějaký výkyv, zlvášť když byla třeba taková horka jako teď. Moje gyndr mi říkala, že se to může stát...

vodni
10. črc 2010

@lenceslava @esther03 já měla po ET taky 3 dávky Pregnylu - je to prý na podporu luteální fáze nebo co... takže asi aby se dobře hnízdilo 🙂

vodni
10. črc 2010

@mufinka0 jejej, teď vás dočítám, je mi to líto...

lenceslava
10. črc 2010

@vodni- to mi bylo taky řečeno. A tobě po pregnylu špatně nebylo??

vodni
10. črc 2010

@lenceslava Ne nebylo. Po Pregnylu mi bylo špatně jen když jsem si dávala před OPU tu 10tis do břicha, to mi bylo na omdlení, ale jen chvíli. Po ET při píchání do zadku vůbec nic

lenceslava
10. črc 2010

@vodni já měla před opu 5000j a po jsem píchala tu 1500j ale do břicha. Zajímavý že si každá píchá jinak tentýž lék.Mě sestra upozornila na tu nevolnost hned,že to může být po druhé dávce. A taky bylo.@esther03 tady vidíš že ti špatně být vůbec nemusí.

vodni
10. črc 2010

@lenceslava Taky mě na to upozorňovali, ale fakt jsem necítila naprosto nic, teda rozhodně ne po těch injekcích... U těch dávek před OPU - to třeba může být podle velikosti folikulů a délky stimuace (já je měla menší a stimulku mi pár dnů prodloužili).

vodni
10. črc 2010

@lenceslava Ale Pregnyl po ET mi výslovně nakázali do zadku, aby se prý uvoľňovalo pomaleji, čert ví, podle čeho to je...

lenceslava
10. črc 2010

@vodni já jsem se právě po téhle zkušenosti rozhodla že si ted při druhém pokusu píchat pregnyl nebudu, ale ted si říkám že co kdyby mi po píchání do zadku nic nebylo,byla by škoda něco zbytečně vynechat. Myslím že poprvé mi ten pregnyl rozhodně nepomohl ba naopak.

vodni
10. črc 2010

@lenceslava mi říkali, že kdyby mi bylo blbě, tak že to píchat nemám, tak uvidíš jak na tom budeš, ale taky myslím, že když se to dá do zadku, tak to asi působí taky jinak. Tobě řekli, že ho máš dávat dávat do bříška?

lenceslava
10. črc 2010

@vodni mě řekli do břicha. A sestra mi taky říkala že když mi bude zle tak třetí dávku píchat nemám,jenže i tak se mi rozjeli pělný muka. No uvidíme,optám se frgali až tam půjdu.

pampeliska36
10. črc 2010

ahojte holky

... my jsme byli cely den na prehrade.... PARADA!!! ted jdu prat... asi ctyri pracky a nechci videt toho, kdo to v tech vedrech bude zehlit...

... jinak ja mymu manzelovi picham pregnyl do zadku... ma takovou nasazenou lecbu od sveho doktora kvuli spermijkam 🙂

lenceslava
10. črc 2010

@pampeliška36-a má je po tom lepší?

vodni
10. črc 2010

@pampeliska36 to je kvůli testosteronu ne? My měli taky píchat, ale TST se vešel do normy

pampeliska36
10. črc 2010

@lenceslava ma!!!!!!!!!!!! ale pichal si i menopur a bere vitaminy... takze nejenom po pregnylu 😀

lenceslava
10. črc 2010

@pampeliska tak to já se optám jestli by si manža taky nemohl píchat. 🙂 Jednu já jednu on 😀

lenceslava
10. črc 2010

@pampeliska a na co konkrétně to má u chlapa vliv?

vodni
10. črc 2010

@lenceslava my máme teď čerstvě po konzultaci k tomuto - nasazuje se to při nevyhovující hormonální produkci muže (testosteron)

lenceslava
10. črc 2010

@pampeliska díky za info. Testosteron mému muži rozhodně nechybí,to je videt na první pohled. 😀

natulaaa
10. črc 2010

čaute babeny,dneska bylo užasně,my se koupali,opalovali,nádhera 😵 a zítra bude to samé,přijede švagr s přítelkni,tak se budeme slunit 😵 .A 😵 co vy ,jak jste prožili dnešní pařák?

pampeliska36
10. črc 2010

@lenceslava presne tak jak rika vodni 🙂 tu lecbu nasadil manzovi jeho androlog... ja jsem se moc do toho nepletla... kazdopadne vysledku se mu dost zlepsily 🙂 tak jsme si pro jistotu nechali i tedka zamrazit spermouse... kdyby naaaaaahodou prisly jeste horsi casy... 😨

pampeliska36
10. črc 2010

@natulaaa my tak nejak podobne... byli jsme cely den na prehrade a koupacka, opalovacka, karban, cteni a tak... super! kousek od nas stanek s chlazenou zlutou tocenou... no parada!

mufinka0
10. črc 2010

@vodni Jo, to je jasný... Mě by ani nenapadlo že mi nějak nefungují vaječníky jak mají,...to až mi to napsal ten doktor. Ale nějak ti na to dojít museli ne? To hormonálním profilem, nebo tím že se ti vytrácela MS?.. Chápeš,..k dr. jdu až ve čtvrtek, tak chci být klidnější. Navíc nechápu proč mi to vůbec psal, jen mě tím znejistěl,..kolikrát to holky mají nepravidelný, dlouhý cykly a hormony v pořádku.. ☹ Asi jsem teď nějaká přecitlivělá, či co..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru