CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

kveta
27. črc 2010

@pampeliska36 Gratuľujem a posielam tehotenské bacily: tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj... 🙂

natulaaa
27. črc 2010

@pampeliska36 moc děkuju za přání 😵 😵 . a tobě gratulujuuu a moc moc ti přeju,aby tam zustaly a bylo vše ok a 11 abys našla // 😵 😵 😵 .Pampel a co si ted pícháš teda 😉

pampeliska36
27. črc 2010

@vodni tak to na tebe budu moc myslet! urcite jich tam hodne bude 😉 jsem zvedava!

pampeliska36
27. črc 2010

@kveta dekujiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

pampeliska36
27. črc 2010

@natulaaa tedka si picham jen ten agolutin do zadku. a za legy beru porad prednison, listovku a trikrat denne estrofem

pampeliska36
27. črc 2010

myslim, ze peta bude mit na vysetreni pana primare otevrela... videla jsem ho dole. 🙂 co peti? mela jsi ho?

natulaaa
27. črc 2010

@pampeliska36 ten estrofem je na co? 😉

pampeliska36
27. črc 2010

@natulaaa presne je tam napsano, ze je obsahuje zensky pohlavni hormon estradol, ktery se vytvari ve vajecnicich zen a je klasifikovan jako prirozeny estrogen.... takze bych rekla, ze jako podpora delozni sliznice a delohy... obecne tyto leky po ET jsou na vytvoreni hezke perinky pro mimouse a na udrzeni a tak... 🙂

natulaaa
27. črc 2010

@pampeliska36 hmmm tak dobrý nooo 😉 😉

lenceslava
27. črc 2010

Ahoj. @pampeliska36 GRATULUJU.

teckovanaorchidej
27. črc 2010

ahoj holky,
tak mám pytel léků, prachy utracený. Je mi mizerně, nepodařilo se zprůchodnit čípek, bylo to hodně nepříjemné. Budou mi ho zprůchodňovat v celkové anestezii. Jinak nic nového, mám po náladě.
Blahopřeju k narozkám a pampel tobě gratuluju ke skoroděckám 😀 😀 😀 😀

natulaaa
27. črc 2010

@teckovanaorchidej juuj fakt to nešlo 🙄 ? a tak kdy ti to budou dělat u OPU?nebo ještě dřív a kdo ti to dělal dneska, 😉

pampeliska36
27. črc 2010

@lenceslava ahoj leni 😉 kujuuuuuuuuuuuuuuuu... jen at se drzi!

natulaaa
27. črc 2010

@natulaaa jeej kdoví co petka teda 😵 😵 😵 ,začínám mít uplně husí kuži,jak tady jedna podruhé chodíte se správama 😵 😵

pampeliska36
27. črc 2010

@teckovanaorchidej jejda to je mi lito ☹ a kdo ti to delal? videla jsem dole pana doktora otevrela. a to ti budou delat jeste pred OPU nebo soucasne?

natulaaa
27. črc 2010

@pampeliska36 a tobě to dělal Frgala? a jinak jste e kukali na embrijka na obrazovce?povykládej dojmy 😵 😵

teckovanaorchidej
27. črc 2010

dělal otevřel, zprůchodňovat se bude tento čtvrtek. OPU nevím kdy bude, dnes 1. den stimul. Pa musím jít, zase se ukážu

natulaaa
27. črc 2010

tak já nechápu,proč to dělají na 2x a né u Opu,no asi to má svuj duvod 🙄 ,jinak beru marvelon a ted odpoledne mi začalo být zle,ale měla jsem dneska dost mastný oběd,tak ted nevím,jestli z něj nebo se marvelonek opět ozývá,mám ted jakoby pocit hladu v žaludku,přitom jist nemužu 😝 😝

pampeliska36
27. črc 2010

@natulaaa jojo mne to delal pan doktor frgala. delal mi o OPU. dneska mi ET delal pan doktor gogela

pampeliska36
27. črc 2010

@natulaaa tak nevim... mozna u OPU maji dost svych "starosti" 🙂
.... at je ti lepe! snad to brzo prestane 😉

pampeliska36
27. črc 2010

@teckovanaorchidej jojo termin OPU ti reknou presne az po druhem UTZ... ja jen, jestli tu pruchodnost delaji zaraz nebo ne... vim, ze lucce myslim delali to zpruchodnovani taky pri narkoze, ale ta mela i nejakou cystu nebo tak neco... pokud se nepletu.

drndapetka
27. črc 2010

Uf, tak jsem tu 😀 Vysmátá jak lečo 😀 Se mi nechtělo do práce, tak jsme to vzali ještě s manžou ke tchýni na oběd 😉

@pampeliska36 Ahojek kočenko, tak už máš svoje miminka? 😵 Velikáááááánská gratulka a přeji hodně štěstíčka, tfuj tfuj tfuj 😉

No jinak co já.....Před ordinací jsem prý byla zbarvená do modra, nevím proč, ale tu průchodnost čípku jsem si spojila s noční můrou, tak mi bylo zle 😖 Ale nakonec vše proběhlo jako po másle 🙂 Průchodnost o.k.,i když teda nepříjemný je to dost 😢 Ale nešpinila jsem po tom a po 5ti minutách už to vůbec nebolelo. Je to opravdu zákrok na 5 vteřin, což se dá přežít a pan doktor byl opatrnej 😉 žádný cysty nemám, tak je to v cajku.... A jooo, Pampel, měla jsem pana dr. Otevřela 😀 A co se týče injekcí: můj manža je největší borec na světě 😀 Vzal injekci do ruky, práskl ji do břicha, setra na něj koukala, že prej jestli někdy něco píchal 😕 Za pár minut jsme byli s konzultační místnosti venku 🙂 Zvládl to bravurně, bolelo to míň jak od sestry, takže bude píchat jen on 🙂 Je to moje zlato, jsem ráda, že tam se mnou byl a že to tak dobe zvládá. Nějak mám pocit, že nás to k sobě víc teď spojuje 😵

A ptala jsem se na tu štítku-pěkně jsem si pana doktora zpovídala 😀 takže hodnota má být od 0,27 do 4,0. Já mám 2,7 což je pro normální život plně v pohodě, ale pro těhu je důležité ( nebo bylo by lepší, tak mi to přesně řekl ), aby se hodnota dostala pod 2,0. Já to mám nad 2 opravdu nepatrně zvýšené, takže není potřeba brát kontrolní krev, protože to jistojistě kleslo a u mě to není nad hodnotu 4, tak to není potřeba hlídat jak to klesá. Líbí se mi, ale že i když mám hodnotu v pohodě, že to takto na Unice hlídají. Pan doktor mě uklidnil,tak jsem plně teď vysmátá 😀

Jinak Natul, brát listovku stačí, je prý dost silná, tu co mi dali 😉 V ostatních multi přípravcích pro před a těhotné listovka už je, takže pokud něco chceš brát, tak si vyber nějakou kombinaci už bez listovky....

A co se týče penízků: Nechali jsme tam dneska 21.500,- Tj. Za Prednison a tu listovku jsme platili 365,- Za injekce jsem platila 2020,- ( mám Diphereline a Puregon na 3 týdny ), a samozřejmě záloha za ICSI, AH, PK 18.9999,- a doplácela jsem 30,- za 3 tabletky Marvelonu.......takže tak 😀

Snad jsem byla vyčerpávající, ale klidně se ptejte 😀

Kontrola folíků je 17.8. na 9hod. 😉

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no SUPER zpravy!!!

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka tak uz zacinas...... A JE TO TADY!!! ted to povali jak po masle a za chvilku budes mit mimouse v brisku 😉

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 Kočko, jedna taková malá otázečka.....Taky Vám řekli, ať házíte injekce do pet flašky a pak jim to tam donesete? 😕 Já myslela, že dostanu nějakou plastovou krabici tam od nich.....Jo a dali Vám i ty čtverečky na dezinfekci ? Já si je musela teď koupit v lékárně, vzala jse asi blbý, takový s těma dírkama.....gázový...asi jsem měla vzít jiný 😅

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 Já se tak strašně bála, a ono to bylo úúúúúplně na pohodičku 😀

pampeliska36
27. črc 2010

@drndapetka jojo hazime to do PET lahve. a taky jsme si ti "polstarky" museli koupit... ale my uz mame zasobu, kdyz si picha manza 🙂

drndapetka
27. črc 2010

@pampeliska36 No a jak se těm polštářkům říká? 😕 Já řekla magistře v lékárně, že chci ty na dezifekci, když se píchají injekce ( nevěděla jsem jak se tomu nadává a ona na mě koukala jak péro z divanu 😀 Nakonec mě dala ty gázový, ale ty jsou jakoby dělaný z obvazu a na Unice měli jiný......A dezinfekci mi dali za 30,- Ajatin, ten se prý používá při injekcích. Chtěla jsem takový ty už namočený polštářky v dezinfekci, ale 2 kusy stojí 2 kč, to by se mi asi nevyplatilo 😒

natulaaa
27. črc 2010

@drndapetka petko ok s tou listovkou ,moc děkujuu 🙂 a já měla tu štítku 3,09,takže. trošku vyšší než ty ,tak snad to bude taky v pohodě,taky mi malý říkal,že pro normální život je v normě,ale z duvodu oplodnění chtěji nižší 😉
jinak už mi je líp ,myslím,že mi nesedl oběd,dost mě přehánělo na velkou,křeče jako blázen a co následovalo potom vám psát nebudu 😀 😀 😀 😀 ,ale přišla jsem na to,že jak mám už hlad a hned se nenajím,tak že mi začne být blivno,tak chroustám piškoty,co jdu kolem nich,tak jeden zobnu,tak snad to pomuže 😵 .no a co se týče cyst,tak snad to bude v poho i mě,byla jsem ted na kontrole na gyndě,a nic,a během HA by to právě vyrust nemělo,ty se dávají hlavně proti cystám,tak snad to dobře dopadne i u mě 😵 😵

natulaaa
27. črc 2010

@drndapetka A jakto,žes dokupovala ještě marvelon teda? 😕 k těm 21 ti ještě přidali joo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru