CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej mám dneska a zítra volno, jdu makat až o víkendu 😒 Ty jsi brňanda nebo ne?

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej jiank hlásili v noci velký bouřky, fakt super 😠 manžel je ve službě, to se tady strachy p...u 😀

teckovanaorchidej
29. črc 2010

@drndapetka jsem brňanda jako poleno 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

tak jsem teďka ze zvědavosti vlezla na váhu.....vážila jsem se naposledy, když jsem začala brát Marvelon....měla jsem skoro 70 kilo bez pár gramů....teˇmám 68,8 😀 Takže se asi zatím přibírání nekoná 😀

teckovanaorchidej
29. črc 2010

taky se bojím bouřky, mám tu psa, tomu je bouřka šumák, tak aspoň něco 😉

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej tak to joooo 😀 Já jsem přistěhovalec, ale Brníčko miluju, už bych odsud nešla....hlavně kvůli práci

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej taky jsem chtěla na novej byt psa, manža chce taky, jenže mi to bylo rozmluveno kvůli děcku, že bych prý pak nestíhala štěně a k tomu mimino, že by mohlo být dítě alergický na psa a musel by pryč.....Tak mi to je líto, ale na druhou stranu je to pravda 😒 Navíc pes by te´dka trpěl, když jsme oba od rána do večera pryč...ale to víš, někdy mi je smutno, ráda bych se k něčemu přitulila 🙂

teckovanaorchidej
29. črc 2010

štěně a mimino jde do hromady, je to ale záhul.Alergií se nebojím, děti mají být odmalička vystavovány různým typům alergenů, jejich imunitní systém si s tím poradí. Tady platí že čistota není tak úplně půl zdraví. Mám ještě morčata a ryby.
Pes je 5 letý labrador.

vodni
29. črc 2010

@drndapetka my máme 4 kočky 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej tak rybičky jsou super, na novej byt asi nějaký akvárko pořídmě. psa bysme vzali anglickýho buldočka, kdyby k tomu teda došlo - to je manželův dávný sen, i když mě se zrovna tato rasa moc nelíbí, jak slintaj, chrápaj a trpí na klouby.....raději bych retrívra nebo ridgebacka, ale nevím jestli do dvoupokojáču to není moc. Labradoři jsou taky krásní, mají ohromnou duši a k dětem je to supr pesan 😉

drndapetka
29. črc 2010

@vodni ségra má whiskasku, je krásná, milá, ale ty chlupy to bych nepřežila 😝

vodni
29. črc 2010

@drndapetka my máme obyčejný kočky domácí, ale vypadaj taky jak z reklamy. A chlupů máme doma od 4 koček míň, než tchýně od jednoho psa 😀

drndapetka
29. črc 2010

Asi zůstaneme u těch rybiček 😀

vodni
29. črc 2010

@drndapetka 😀

drndapetka
29. črc 2010

@vodni Když si na to člověk zvykne tak jo, ale já jsem na kočenky bohužel alergická, takže je doma nemůžu....stačí jen když se mazlím s tou od ségry a hned kýchám a dusím se 🙄

vodni
29. črc 2010

@drndapetka tak to jo 😕

drndapetka
29. črc 2010

Ježiš, já půjdu asi zas lehnout 😀

vodni
29. črc 2010

@drndapetka hele, a když se manža zase pořezal, možná bys mu to mohla aspoň nachystat, když sama nepícháš 😉 Mi to ten můj jednou taky chtěl namíchat - jako že mi bude "pomáhat" - a oni ti chlapi jak mají velký ruce, tak se jim to asi hůř láme, taky s tím měl problém

drndapetka
29. črc 2010

@vodni No to bych mohla, jen doufám, že se taky nepořežu, to by bylo po píchání 😀

drndapetka
29. črc 2010

@vodni a má se ta ampulka lámat tak, že vezmeš do dlaně a druhou rukou palcem zatlačíš směrem od sebe, že jo? On to totiž včera lámal směrem k sobě, a úplně se mu ta ampule sesypala 😖 ....Na to žlutý kolečko se dá ten palec, mám pravdu? Jsem přemýšlela jestli ty ampule fakt nejsou špatně předřezaný, že není možný, že by to manžovi nešlo 😅

vodni
29. črc 2010

@drndapetka no nejdřív sklepneš tekutinu do spodní části, pak chytneš do dlaně tak, aby vykukoval ten vršek puntíkem k tobě, a lámeš to tím puntíkem jakoby nohoru, takže od sebe. Mi to šlo dost zlehka, hlavně jen odlamovat, ne mačkat, aby se nerozdrtila (s tím měl můj manža problém, že to spíš zmáčkl než odlomil, tak se mu ro roztříštilo v ruce, tak to pak už raději nezkušel)

teckovanaorchidej
29. črc 2010

@drndapetka z našeho psa je chlupů po kolena. Fakt. Lámání - žluté kolečko pod palec a od sebe, myslím. Pod tím kolečkem je ta ampule napilovaná. Chystám já, manžel píchá 😀

drndapetka
29. črc 2010

@vodni aha, takže manža to dělá taky silou, tak proto....tak já mu to raději budu odlamovat, ať má ještě obě ruce 😀

vodni
29. črc 2010

@drndapetka 😀

drndapetka
29. črc 2010

@teckovanaorchidej A píchá manža dobře? 😀 od toho mýho to bolí íň jak od nějakí diplomované sestry 😉 Dneska ráno povídala, že na koci stimulky z něj bude profi "píchač", tak jsem se smála 😀 😀 😀 Ti chlapi jsou ješitní, fakt 😀

drndapetka
29. črc 2010

já píšu blbosti, to ty dlouhé nehty 😀

natulaaa
29. črc 2010

tak jsem se dala trochu do kupy,osprchla jsem se a umyla vlasy,tak už se cítím líp 😵 😵

vodni
29. črc 2010

@drndapetka @teckovanaorchidej já píchala sama a šlo to skvěle, ale ke konci stimulky jsem měla kůži už tak jakoby tvrdší (prý se to od toho píchání stává), tak tam jehla někdy nechtěla zajet. Se mi párkrát stalo, že jsem na ni tlačila a tlačila a ta potvora nechtěla jít skrz kůži, pak jsem musela i "přepíchnout" 😝 Teď jsem na tom líp, sice ty velké dávky, ale píchanců je míň 😝

natulaaa
29. črc 2010

@vodni ježiš vodní nestraš 😀 😀 😀 ,mám uplně husí kuži při te představě 😀 😀 😀

drndapetka
29. črc 2010

@vodni ještě že mám ty špeky, do těch to vůbec nebolí 😀 A kůžemi doufám neztvrdne 😲

Holky, já se zas potím jak kráva ve chlívě, fuj 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru