CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pbuc
15. říj 2014

@lnk Diky moc 🙂 , ted se nam to musi podarit. Na ultrazvuk jdu 27.10. Byla jsem u primare ted si nemuzu vzpomenout jak se jmenuje. Ozvi se budu zvedava 😀

pbuc
15. říj 2014

@andela01 díky snad nám to vyjde

lnk
15. říj 2014

@andela01 dík moc 🙂

nikaa666
16. říj 2014

držím palce holky....určitě to klapne 😉

lnk
16. říj 2014

@nikaa666 dík moc 🙂

lnk
16. říj 2014

@pbuc ahojky, tak hlásím, že nám stanovili termín až na 10.11. asi mají plno... tak budeš týden napřed... 😀
ale jinak teda musím říct, že jsem byla mile překvapená, jakých změn to za ty roky doznalo, co jsem tam nebyla... všecko jinak 😀 největší pozitivum pro mě je to, že se dělá UTZ ještě před KETem, což dřív nebývalo a hodně mě to mrzelo, protože jsem ani nevěděla, jak jsem na tom se sliznicí...
tak už se těším mooooc 🙂

lnk
16. říj 2014

@pbuc no abych pravdu řekla, tak ani nevím, kdo tam teď dělá primáře...

pbuc
16. říj 2014

Tak to je super, ze jsi nadsena. I ja jsem a tesim se. Verim, ze nam to vyjde. Me dnes dorazila ms tak zatim podle planu zitra zacinam pichat injekce. Primar vypada hodne mlade. Mrknu na stranky a zjistim jak se jmenuje.
🙂

pbuc
16. říj 2014

@lnk zapomnela jsem te oznacit

pbuc
16. říj 2014

@nikaa666 Diky moc

andela01
17. říj 2014

@pbuc primář se jmenuje Jan Štelcl a myslím, že ročník je 1976 (nebo tak nějak). Měla jsem možnost se s ním dvakrát potkat (jednou byl přizván na konzultaci při vyšetření a jednou mě vyšetřoval před zákrokem). A za mě teda hodnocení opravdu dobré - příjemný člověk 🙂

lnk
17. říj 2014

@andela01
@pbuc tak to jsem ani nevěděla, že to je primář. tak toho jsem měla taky a je moc příjemný. 🙂

lnk
17. říj 2014

tak se mi to trošku začíná komplikovat, špatná štítná žláza ☹

andela01
17. říj 2014

@lnk nevěš hlavu, tu dají do pořádku rychle lékama. Taky jsem to tak měla. Hlavu vzhůru 😉

lnk
18. říj 2014

@andela01 to sice jo, jenže se to celé zkomplikovalo. bylo by lepší všecko stopnout a posunout aspoň o měsíc, jenže to by se mi zas totálně rozhodilo hormonálně, tak budu pokračovat a týden před ET se uvidí, jak se to pohlo. a pak teda nevím, jestli to stopnou, když to bude blbé a posunem to o pár měsíců nebo nevím... ☹

nikaa666
18. říj 2014

@lnk taky mám problém se štítkou...nasadili mi léky hned v září jak na to přišli a do OPU a ET začátkem října bylo všechno ok 🙂 Myslím, že ty léky zaberou rychle a bude to v pohodě 😎

lnk
18. říj 2014

@nikaa666 dík, tak to je pozitivní zprávička 🙂

pbuc
18. říj 2014

@lnk Určitě to bude dobrý uvidíš 🙂 , doktoři si s tím poradí

pbuc
18. říj 2014

@andela01 Přesně díky 🙂

lnk
18. říj 2014

@pbuc njn, to víš, jsem se těšila a jakýkoli problém člověka rozhodí... ☹ ale tak, nějak bylo, nějak bude... 🙂

pbuc
18. říj 2014

@lnk jo věřím ti to a úplně chápu, taky by mě to dostalo.Drž se 🙂

nikaa666
19. říj 2014

byla jsem z toho nešťastná, když mi to volali a došel mi recept na léky, ale pak jsem si řekla, že je fajn, když na to přišli a dá se s tím něco dělat 😉

lnk
19. říj 2014

@nikaa666 tak já jsem to brala vždy, u každého KETu, ale teď mě rozhodilo, že bych kvůli tomu zas měla posunovat celý cyklus... ☹ ale tak, nějak to dopadne..

pbuc
19. říj 2014

@lnk Určitě dobře, kdy se to dozvíš až těsně před?

nikaa666
20. říj 2014

@lnk To bude dobrý 😉

lnk
20. říj 2014

@pbuc jj, týden před ET jdu na UTZ a vezmou mi znova krev, pak se uvidí

nikaa666
20. říj 2014

holky, když by to neklaplo, má dojít MS v klasickém termínu (u mě 28DC vždy jako hodinky) a nebo je to všechno rozhašené těma hormonama? V sobotu měla přijít a zatím nic, tak nevím. Testit mám až ve středu.

lnk
20. říj 2014

@nikaa666 určitě nepřijde dřív, než vysadíš všechny léky... tak buď v pohodě. po testu, když jsem měla negativní, tak jsem ještě jela na krev, teprve potom jsem mohla vysadit léky a teprve pak asi během tří dnů jsem dostala MS. přes ty léky ji nedostaneš. ale ty už ji vlastně vůbec nedostaneš 😀 tak se tím vůbec netrap... ve středu budu držet vše co mám 😀

nikaa666
20. říj 2014

@lnk Dík za podporu...hold kdo si počká....ten se dočká že 😀 Jsem už z toho všeho na budku.

lnk
20. říj 2014

@nikaa666 jj, držím vše, co mám a čekám ve středu krásné tlusté dálnice! 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru