CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lnk
25. led 2015

@maattes tak myslím, že tohle na příteli moc nezávisí. stejně to bude na tobě a já bych teda dvojčata nedala ani omylem 😀 mně to stačí takhle nadávkovat tři roky po sobě a budu ráda, když neumřu 😀

maattes
26. led 2015

@lnk 😀 no ja to mam stejne jak ty,uz jsem doktorovi rikala,ze chci zavadet jen jedno.I on mi rikal,ze je to lepsi 🙂 no jsem zvedava kolik mi jich prezilo,doufam,ze vsechny 3 🙂 jsem z toho nervozni,at uz je 11 hodin 😠

lnk
26. led 2015

tfuj tfuj tfuj. to čekání je vždycky strašný... tak pak dej vědět, jak to vypadá!

jimmy1
27. led 2015

@maattes jak to vypadá s embryjkama?

maattes
27. led 2015

@lnk

@jimmy1 ahoj holky,tak zatim se drzi vsechny 3 🙂 akorat me trapi hyperstimulak ☹ mam tekutinu v brise,tak tam zitra musim

lnk
27. led 2015

@maattes a jéje... ☹ tak to ti nezávidím.. ☹ snad to zvládneš. já to nedala. jezdila jsem tam tři dny na kapačky a čtvrtý den jsem musela do nemocnice, protože se mi zaplavilo celé tělo, vč. plic, okolí srdce apod.... tak se drž!!!

maattes
27. led 2015

@lnk dekuju,snad se to nerozjede,to bych nemohla na ET ☹

lnk
27. led 2015

@maattes jojo, já tenkrát taky nebyla... a na KET jsem si musela hoooodně dlouho počkat ☹ tak snad to zvládneš. tfuj tfuj tfuj, držím vše co mám!!!

maattes
28. led 2015

@lnk tak jsem dostala dve kapacky,ale stejne mam bricho porad nafoukle 😒 jedno embryjko uz zaniklo,tak doufam,ze ty dve do patku vydrzi 🙂

maattes
28. led 2015

holky jeste jsem se chtela zeptat,v patek jak do me embryjka zavedou budu tam lezet nebo pousti hned domu?

lnk
28. led 2015

@maattes leží se tam přímo na sále asi 15-20 minut a pak jdeš domů. nezapomeň se cestou stavit na dobrý oběd a decinku červeného. u nás to dvakrát klaplo 😀

lnk
30. led 2015

@maattes ahojky, jak to dopadlo s broučkama??

maattes
31. led 2015

@lnk ahooj 🙂 tak nam zustal jeden broucek a ten uz je od vcera u me 🙂 skoda,ze nezustalo to druhe na zmrazeni,ale neva,hlavni je ze jedno zustalo 🙂

lnk
31. led 2015

@maattes tak to je škoda. doufala jsem, že zůstane i do mrazáčku. ale i tak teda držím moc moc moc pěsti a za dva týdny čekám krásné // 🙂

nikaa666
2. únor 2015

@maattes držím palečky ať se mimísek uchytí 🙂

@lnk a co vy? jak se džíte? my teda máme malé trable s hematomem...takže jsem musela zůstat doma ☹

maattes
2. únor 2015

@nikaa666 moc dekuju 🙂

maattes
2. únor 2015

@lnk moc dekuju 🙂

lnk
2. únor 2015

@nikaa666 tak to je mi moc líto. já takhle o syna málem přišla. dva týdny jsme bojovali v nemocnici, protože hematom byl hodně veliký, ale zvládli jsme to. tak na vás myslím, aby jste byli v pořádku!!! držte se!! nojono. to je furt něco. // to teprve všecko začíná... ☹

lnk
2. únor 2015

@nikaa666 jo a jinak teda konečně ustávají těhotenské nevolnosti a začíná mě pálit žáha, takže z jedné radosti se přesunuju do druhé radosti 😀 a tahle "radůstka" je až do porodu, takže na dlouho... 🙂 kdy jdeš na ultrazvuk???

nikaa666
2. únor 2015

@lnk mě je zle už týden ☹ tlačím do sebe jídlo že musím, ale nemůžu ani nic cítit....děsný. Naštěstí nezvracím, ale zle mi je celý den. Ultrazvuk mi dělala moje doktorka ve středu 🙂 Už jsme měli srdíčko....a právě říkala, že je tam hematom, tak že mám zůstat z práce už doma. Tak jsem si domluvila Home Office a v sobotu jsem trochu zakrvácela, takže do nemocnice. Tam na utz a prý je vše v pořádku, srdíčko i frekvence OK, že to ten hematom. Od tý doby teda fakt nic nedělám no a snažím se odpočívat, ale je to těžký...nejsem na to zvyklá. Od včera už zas vše ok a za chvilku budu volat k mudr co dál. Ve středu mám jet do Caru na kontrolu, ale moc se mi nechce kodrcat až tam, a hlavně mě nemá kdo odvézt ☹ Tak třebas papíry pošlou poštou a už budu chodit jen tady. Trochu jsem se vyděsila v sobotu ikdyž jsem četla že v sedmém týdnu to krvácení je docela časté. Pár kamarádek to mělo taky. No snad to už je fakt za náma a jensi zvyknout na novej životní styl no.

lnk
2. únor 2015

@nikaa666 tak pokud jsi jen lehce zakrvácela, tak to bude dobré. já krvácela moc silně, tak jsem myslela, že jsem potratila. naštěstí se miminko udrželo. no ony ty nevolnosti teprve přijdou. teprve se ti to začne rozjíždět... tak odpočívej, dokud můžeš.

petka136
2. únor 2015

tak hlásím že 8 dní po ET mám na testu náznak // - snad se aspoň jedna bublinka uchytila 🙂

lnk
3. únor 2015

@petka136 no to je úúúúžasný. tak jestli jste zaváděli dvě, tak tam budou dvojčátka. já po zavedení jednoho embryjka měla ještě 12. den úplně sněhobílý test a až teprve 14. den jsem měla dvě krásné tlusté čárečky. tak tfuj tfuj tfuj, ať se drobečci drží a BR mají velkou radost.... 😀

nikaa666
3. únor 2015

@petka136 to je super 🙂 tak brzo jsem neměla taky nic 🙂 jen tak dál

petka136
3. únor 2015

holky, moc děkuju, dneska byla ta druhá čárka ještě o něco silnější. A taky se mi rozjel OHSS, tak mi bylo jasné, že se asi zadařilo. Snad se hyperstimulák nerozjede nějak moc, zatím zvládám bez doktorů.
Dneska jsem tu super zprávu oznámila BR, to bylo radosti. 😀
Zaváděli jsme dvě 5denní blastocystičky. 🙂

lnk
4. únor 2015

@petka136 myslím,že to určitě budou dvojčátka. jinak by se to takhle brzo nevybarvilo. věřím, že BR musí být nadšení. Tak hlavně, aby bylo vše OK a zvládli jste to!! hyperstimulák je nepříjemnej. hlavně, abys to zvládla. já ho měla hodně, musela jsem s tím i do nemocnice... ☹ tak se drž!!!

maattes
4. únor 2015

aahojte 🙂 holky taky vas bolel podbrisek po embryotransferu?uz me dva dny poboliva a mam strach jestli neni neco spatne 😒

lnk
4. únor 2015

@maattes jojo, bolelo. a pak přišly i klasické MS bolesti. ona ta děloha pracuje, je prokrvená, tak se tam něco děje... hlavně klid a nenervit! 🙂

maattes
4. únor 2015

@lnk dekuju za podporu,vzdycky me tu uklidnite 🙂 no jo jsem plasan 😀

lnk
4. únor 2015

@maattes tak jasně. člověk neví co se děje a hodně se pozoruje... 🙂 tak se drž a já stále čekám krásné // 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru